ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Relunx

Én szétröhögtem magam rajta! Grafika jó! Jelentetek is jók! Történet is okés. Egy röplabda ezdõ a fõhõs és kis csapatát irányítja :D

Relunx

Itachi

Nekem már nagyon kéne a Bible Black:Revival...Nem tud vki vmi körülbeli idõpontot, hogy mikor jön ki cenzúrázatlanul, mert cenzúrázva már 4 része kijött.(ez is 6 részes lesz)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

gr33n


Necrid^

Quote from: gr33nKöszi a tippet! :)
Nincs mit :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Nimlot

Nekem valami echi félét ajánljatok PLZ!
"Being too kind is also... cruel!"

sirtomi

Quote from: NimlotNekem valami echi félét ajánljatok PLZ!
Iketeru Futari, Futari Ecchi, most ezek jutottak eszembe. Ezeket láttam és jók.

Vikunya

Quote from: NimlotNekem valami echi félét ajánljatok PLZ!

Esetleg Hanaukyo Maids.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Darkstar

Quote from: NimlotNekem valami echi félét ajánljatok PLZ!
Green Green Erolutions.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: NimlotNekem valami echi félét ajánljatok PLZ!
Grenadier, amugy itt egy telyes lista csak Ecchi animek Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Nimlot

Köszönöm ezt a sok sok címet! asszem mind megnézem :)
"Being too kind is also... cruel!"

TurboK

nemtom hogy hol kérdezzem meg: ezek a mangák nincsenek meg senkinek?
http://www.comiketservice.sakura.ne.jp/a27/2775-e.htm
http://www.comiketservice.sakura.ne.jp/a9/964-e.htm

meg még a Studio Katsudon mangákat is keresem, a 2004 és azután készülteket...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Necrid^

Quote from: White SeeDMég nem láttam:)

Akkor ha már nincsen semmi elfes, akkor olyat ajánljatok ahol tömeg van.

(A tömeg nem 2 férfit és 1 nõt jelent. Legalább 2 emberpár... habár az ember nem túl lényeges:) )
Ha Tömeges akkor Angels in the Court :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: White SeeDAzt már láttam:)
Black Mail 1-2 , Dark, isaku, isaku Respect, Mezzo forte, shukaku.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: White SeeDHát ezeket is már mind láttam:)

Nem tudsz oylan oldalt ajánlani ahol hentai leírások/ajánlások/bemutatók vannak lehetõleg képpel?
Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Damnatus

Van egy hentai, nem ajánlom senkinek. Elég gyomorforgató. Asszem az a címe, hogy bondage game.

Necrid^

Quote from: DamnatusVan egy hentai, nem ajánlom senkinek. Elég gyomorforgató. Asszem az a címe, hogy bondage game.
Egyetértek.. szintén a Flashback game és sex taxi.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

A La Blue Girl-ben is vannak "érdekes" dolgok.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

#617
Quote from: DarkstarA La Blue Girl-ben is vannak "érdekes" dolgok.
A La blue Girl egyik legjobb hentai..asszem az volt az elsö amit láttam. igaz h csápos szörnyes.de sztem jó.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: NecridA La blue Girl egy legjobb hentai..asszem az volt az elsö amit láttam. igaz h csápos szörnyes.de sztem jó.
Nem mondtam, hogy nem az. :D Viszont hermaphordita nem kellett volna.  :rolleyes:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarNem mondtam, hogy nem az. :D Viszont hermaphordita nem kellett volna.  :rolleyes:
Mondjuk igen az nem kellet volna.:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Legjobb hentai evör: Front Innocent. Igaz, hogy cenzúrázott, de még így is a legjobb!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

#621
hihi
nekem asszem a bible black gaiden volt az elsõ...
azóta mondjuk nem 1-et láttam már, de öszintén szólva nem sok van, amire azt mondom hogy jó. sõt... olyan talán nincs is, az elmegy/akár többször is megnézem kategóriába is csak 2 esik bele, ebbõl az egyik inkább aranyos, mint hentai (kicsit komolytalan, igy a sexjeleneteket sem lehet igazán komolyan venni...)

/me ugyanis nem szereti a csápolós/szörnyes stuffokat, de a megerõszakolós, szexrabszolgává tevõseket sem igazán... fene a kifinomult izlésemet :)

ja, és azért, hogy témánál maradjak, a Karen fantázianév alatt futó (ftpn a fõkönyvtárban) az, amit esetleg tudom ajánlani... bár ez is kicsit a szexrabszolgává tevõs rész, és a vége abszolut nem jön be (egy egész rögbicsapat, brrr) de ezt leszámitva egész türhetõ :D

(hübasszus, van még rajtam kivül nõnemû, aki irogat errefelé?  :haha: )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Prof. William

Virgin Touch

Nagyon tetszett szép rajzolás, ari szereplõk de....

Spoiler OLYAN SZOMORÚ A VÉGEEEEE!  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:

Ha az nem lenne a kedvencem lenne de így töröltem is le amint végignéztem.
Legalább a második lány megúszhatta volna! Akkor més stílusos is lehetett volna, hogy az elsõ halála után azzal vigasztalódik meg.

Spoiler end.

Virgin Night: A nagy kedvenc! Az elsõ hentai amit láttam! Nagyon aranyos! egy srác meg a barátnõje elsõ éjszakáját meséli el.

Futari Ecchi: Ezzel gondban voltam. Mindenütt sima animeként hivatkoznak rá, itt is az anime szekcióban van fent, ennek ellenére kb 200x több és jobban megmutatott szex volt benne mint az elõbbiben. amúgy tetszik, de mangában a legjobb! Mintha egy felvilágosító köynvet olvasnál. Jómagamnem vagyok már fiatal. (22) de olyan dolgokat tudtam meg belõlle, amiket biztos jól fel tudok majd használni.  :haha:

A manga a //www.hentai.uw.hu-n van fent. Mindenkinek ajánlom!

sirtomi

Quote from: Prof. WilliamV
Futari Ecchi: Ezzel gondban voltam. Mindenütt sima animeként hivatkoznak rá, itt is az anime szekcióban van fent, ennek ellenére kb 200x több és jobban megmutatott szex volt benne mint az elõbbiben. amúgy tetszik, de mangában a legjobb! Mintha egy felvilágosító köynvet olvasnál. Jómagamnem vagyok már fiatal. (22) de olyan dolgokat tudtam meg belõlle, amiket biztos jól fel tudok majd használni.  :haha:

A manga a //www.hentai.uw.hu-n van fent. Mindenkinek ajánlom!
Asszem megnézem a Futari Ecchit, pedig az elsõ rész után nem nagyon tetszett.

Ramiz

Quote from: kisvirag/me ugyanis nem szereti a csápolós/szörnyes stuffokat, de a megerõszakolós, szexrabszolgává tevõseket sem igazán... fene a kifinomult izlésemet :)
Éppen hogy nem kifinomult az ízlésed, hanem a nagy átlagét követi. Te a tömeg embere vagy. Mi viszont speciális ízléssel büszkélkedhetünk. :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

Quote from: RamizMi viszont speciális ízléssel büszkélkedhetünk. :hehe:

valami itt nem stimmel....
ha én a tömeg embere vagyok, miért nem találok magamnak olyan hentait, ami igazán tetszik? elvégre, a tömegeffektus arra menne ki, hogy abból van tömeggyártás, ami a tömeget érdekli.

Vagyakkor, hogy is vanez? :hehe:

egyébként vagy rossz fele keresgéltem, de mindenesetre keveslem a nõ-nõ párosokat, esetleg a 3as felállást (2nõ 1 pasi átlagban) ( ha tudtok ilyet, tessék ajánlani!)

egyébként a legnagyobb bajom, hogy a nagy átlag hentaikban a fõ történés az, hogy a csaj khm, szájmunkát végez, majd a hátán fekve, a nyaka majd kitörve hátrafelé, a képernyõ közepén a dinnyényi keblei, a háttérben pedig a férfi testének egy részlete, amint egyre gyorsabban dolgozik a sikerért...

szóval, a legtöbbel eddig az volt a bajom, hogy vagy monstas volt, vagy fantáziátlanok voltak a szexjelenetek...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Quote from: kisvirag( ha tudtok ilyet, tessék ajánlani!)
Pölö Immoral Sisters, bár gondolom már láttad.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

Quote from: DarkstarPölö Immoral Sisters, bár gondolom már láttad.
nem, ezt még nem :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Prof. William

A Futari Ecchi hentai mangát nézzétek meg! Az anime nem adja valami jól vissza a lényeget, de a manga...  :haha:   :haha:  :haha:  :lul:

Dragon

Quote from: kisviragszóval, a legtöbbel eddig az volt a bajom, hogy vagy monstas volt, vagy fantáziátlanok voltak a szexjelenetek...
akkor ajánlom a Princess 69-t, az nem monstas, és nem fantáziátlanok a jelenetek *kunc-kunc* :D
de azért készíts oda egy zacsit, biztos, ami biztos
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]