Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: Meskede még szerencséd, hogy nem hallottad mellé azt az éneket, amivel bevonultunk
Ééének? :rolleyes: Inkább amolyan "chanting", de hogy szörnyû volt, az biztos.

Meske

Quote from: ManuElnézést, hogy itt közbeszólok, még dédapám Bécsben volt udvari szabó, ahol attilákat, meg bocskaikat készített. Innen van nagyapámnak eredeti szabásmintája, s Magyarországon talán õ az egyetlen, aki ez alapján dolgozik, és nem konfekcióban varja ezeket. Nem vagyok valami nagy magyar, meg elhiszem , hogy a nõk nem nagyon szeretik az ilyesmit (az igazat megvallva nekem is ott lóg a szekrényben egy díszmagyar, amit még soha nem vettem fel), de tanusítsunk egy kis tiszteletet eziránt, mert büszkék lehetünk rá. Olyan ruhadarab, aminek a zsinorozását elkészíteni nem kis dolog, s az külön jelentést is hordoz. Kár, hogy egyes pártok miatt egy kicsit eltolódott a jelentése, de remélem ez majd egyszer kikopik :(
Nem maga a ruhatípussal, meg a magyarsággal van bajom, csak utálom, hogy minden ünnepen ezt kell felvenni, fõleg azért mert utálom, hogy amikor végigvonulok az utcán mindenki csak engem bámul, hogy micsoda ruhája van. Valószínüleg nem utálnám ennyire, ha nem bámulna meg minden második járókelõ benne. (és a bámulók nem csak hímnemû egyedek! :ejj: )

QuoteEdit: egyébként meg szerintem jól áll rajtad :)
Köszike!

Quote from: MohaÉéének? :rolleyes: Inkább amolyan "chanting", de hogy szörnyû volt, az biztos.
És te meg nem hallottad azt a hangot, ahogyan a fõpróbán bevonultunk... :p Na az, az aztán tényleg szõõõrnyûûû volt!!!

És, hogy ne csak offoljak:

Szalagtûzõi ruhakollekció:
Bocskai
Keringõruha1
Keringõruha2
NOX-os ruha
Estélyi1
Estélyi2
És egy kis tombolás :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Yakumo

A Keringõruha2-rõl egybõl az Oh! My Goddess jutott az eszembe. Hm, vajon miért? :jee: ;)

[SIZE="1"]ez itt egy nagyon jól burkolt bók, ha nem tetszene látni :D[/SIZE]
[SIZE="1"]nyíltan úgyse mondanám ki,h tök szép meg aranyos vagy, ááááááááh SOHA! :hopp: :D[/SIZE]

Kvikveg

Szerintem is szep a bocskai, de nok miota hordjak???
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Meske

Quote from: YakumoA Keringõruha2-rõl egybõl az Oh! My Goddess jutott az eszembe. Hm, vajon miért? :jee: ;)

[SIZE="1"]ez itt egy nagyon jól burkolt bók, ha nem tetszene látni :D[/SIZE]
[SIZE="1"]nyíltan úgyse mondanám ki,h tök szép meg aranyos vagy, ááááááááh SOHA! :hopp: :D[/SIZE]
Köszike. Én meg csak irulok, pirulok...

Quote from: KvikvegSzerintem is szep a bocskai, de nok miota hordjak???
Amióta csak a refibe lányok is járhatnak, szóval elég régóta...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kvikveg

Quote from: Meske...
Amióta csak a refibe lányok is járhatnak, szóval elég régóta...
Amugy jol nez ki. :jee: Csak azert furcsa, mert hat ferfiruha vagy mi. (Pont en dumalok, aki eleteben onkent nem huzott fel szoknyat/magassarkut...)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Meske

Quote from: KvikvegAmugy jol nez ki. :jee:
Köszi. :)
QuoteCsak azert furcsa, mert hat ferfiruha vagy mi.
Igen, szerintem is... De hát ebben a béna iskolában 10.-tõl felfele ez az ünnepi egyenruha... :(

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

kisvirag

Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Yakumo

Quote from: kisviragkicsi kisvirag kicsi virággal
:lol: kawaii!
Itt még senki nem sejtette, hogy vámpír leszel........ ,de nem tûnt fel nekik, hogy este sosem alszol? :lol:

Djinn

Quote from: kisviragkicsi kisvirag kicsi virággal
Ez tényleg nagyon aranyos!!! :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Quote from: MeskeDe hát ebben a béna iskolában 10.-től felfele ez az ünnepi egyenruha... :(
Mér?? Szvsz nagyon szép öltözet, én örülnék, ha a sulinkban ez lenne az egyenruha! (nálunk csak a nagyon bátor f*desz és/vagy m*ép párti emberkék merik felvenni... :( )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"


syeren

Quote from: SidneyGondoltam felteszek néhány képet a szerdai jégkorisestrõl!
Rémszarvas!
Igen, ez az én Berenem! :kiraly: :hahaha:

A következõn már remélem mind ott leszünk!
[SIZE="1"](Fene vigye el a zh-kat..)[/SIZE]

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Sidney

Quote from: RamizJó képek. :)
Persze, hisz nem én fotóztam:)

Beren

Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Beren

Quote from: RamizJó képek. :)
Naná! Rajta vagyok! Jóóó sok lánnyal!!!!:):):):):lul:
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Beren

Látjátok!
Engem az avataromról nem lehetne felismerni! Tökéletes az álcázás! Az aláírás képembõl sokkal inkább :lul:
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Sidney

Quote from: BerenLátjátok!
Engem az avataromról nem lehetne felismerni! Tökéletes az álcázás! Az aláírás képembõl sokkal inkább :lul:
Most hogy mondod, oldalprofilból teljes a hasonlóság!:)  És íme, felfedeztem az evolúciós kapcsolatot a mókuscickány és az emberiség között: itt van Beren.:3x3:   Remélem majd Nobel-díjat is kapok érte:lul: !

Danhibiki

[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)


Ramiz

Azta, ezt a Colgate-mosolyt! :D
Jó fényképek... jertek meetre, most már megismerünk titeket.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Nézem a képeket, és mind olyan cingárak meg jólápoltak vagytok. Bah...Íme én..mondjuk ez úgy fél éve készült. :D

http://usteam.hu/pictures/o/pics/1134104714644.jpg

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Yakumo

Quote from: DreamcleaverNézem a képeket, és mind olyan cingárak meg jólápoltak vagytok. Bah...Íme én..mondjuk ez úgy fél éve készült. :D

http://usteam.hu/pictures/o/pics/1134104714644.jpg
Kit nevezel te cingárnak? :lazza: :D
:tezsvir:

kisvirag

Yakumo, mostmár te is megoszthatnád magad azon kedves forumozokkal, akiknek nem adatik meg az tiszteletteljes lehetõség, hogy téged meeten szemügyre vegyenek :hehe: (legalábbis emlékeim szerint még nincs fenn rólad kép)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Mattanja

Quote from: kisviragYakumo, mostmár te is megoszthatnád magad azon kedves forumozokkal, akiknek nem adatik meg az tiszteletteljes lehetõség, hogy téged meeten szemügyre vegyenek :hehe: (legalábbis emlékeim szerint még nincs fenn rólad kép)
Majd megoldjuk. De a profiljában van egy kis kép.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Yakumo

#2247
Quote from: ShiroiMajd megoldjuk. De a profiljában van egy kis kép.
Az elég is! :D I'm shy....:D Csak a tömeg nyomására vagyok hajlandó kisvirag kérésének meghajolni:D
Quote from: ShiroiMajd megoldjuk.
ööööööö.....ez mit jelent? [SIZE="1"]......segítség......... :D[/SIZE]

Ramiz

Quote from: ShiroiMajd megoldjuk. De a profiljában van egy kis kép.
Jé, Õ Yakumo? :3x3: :3x3: :3x3: Hát téged már csomószor láttalak! Baaasszus... a kis rejtõzködõ... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: RamizJé, Õ Yakumo? :3x3: :3x3: :3x3: Hát téged már csomószor láttalak! Baaasszus... a kis rejtõzködõ... :D
Én is téged! ;) :3x3: És tudom is,hogy te vagy te! :D :tezsvir: