Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Baldy

Na szóval...
Eme szobát Shadowolf-l találtuk ki, azzal a céllal, hogy mindenki (aki meri!) megmutassa önmagát. Szóval a magatokról készült képeket kérjük ide szépen :)
És hogy mindenki nyugodtan rakhasson fel képet, rögtön felrakok is egyet magamról, de azért remélem, senki sem kap a látványtól szivrohamot :D

Ui.: A fene... most látom, hogy a mai kép nem sikerült olyan jól, nagyon homályos lett :( Na mindegy, azért még van egy-két nagyon randa kép rólam :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Nyugodtan postolhatod azt is, amit rólam készítettél. :D Meg azt is amit Kaliburról. ;) :D

Xaga

:kiraly: 5let, de nem lett egy kicsit közeli a kép

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Nyugodtan postolhatod azt is, amit rólam készítettél. :D Meg azt is amit Kaliburról. ;) :D

A tiedét nyugodtan, mert te kérted, de Kalibur képét csak akkor, ha megengedi. Igy tisztességes csak :) Mégiscsak egy uriember vagyok :) Még ha egy rohadtul mocskos modorú uriember, de akkor is uriember :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
A tiedét nyugodtan, mert te kérted, de Kalibur képét csak akkor, ha megengedi. Igy tisztességes csak :) Mégiscsak egy uriember vagyok :) Még ha egy rohadtul mocskos modorú uriember, de akkor is uriember :D

A fenti képet gyengébb idegzettel rendelkező fórumozóknak nem ajánlom! :D

.Attila

#5
Nem nagyon támogatom az ötletet, oda az illúzióinknak. De mind1, ti tudjátok. Nézzétek a borzalmas ábrázatomat :D
Két képet küldök, én meg a tesóm is rajta vagyunk.
Az első (a változatosság kedvéért gép (PS2) előtt ülünk :D ):

Baldy

QuoteOriginally posted by Xaga
:kiraly: 5let, de nem lett egy kicsit közeli a kép

Egy sima önarcképben mi a jó?
Ide azok a képek jönnek/jönnének, amik rólunk készülnek, amikor jó/bulis  hangulatban vagyunk :) Azokat a sima fotókat én nem nagyon kedvelem...
Amugy sem szépségversenyekre gyűjtöm a képeket, csak kiváncsi vagyok, ki meri felvállalni a saját arcát egy ilyen "arcátlan" kommunikálási forma mellett :) Meg azért igy mégis könnyebb megismerni egymást, ha netán összefutunk valahol :)
Na és itt meg munka közben a gépnél (amint USTeamre irom ezt a postot :D). Szóval nem csak bulikról, hanem amugy is :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

#7
A második (unokabátyánkkal együtt; a körszakállas Baldy, a kékpólós én vagyok; a file neve azért attila, mert ez az én eredeti nevem, ha valakit érdekel):

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Nem nagyon támogatom az ötletet, oda az illúzióinknak. De mind1, ti tudjátok. Nézzétek a borzalmas ábrázatomat :D
Két képet küldök, én meg a tesóm is rajta vagyunk.
Az első (a változatosság kedvéért gép (PS2) előtt ülünk :D ):

Inkább 800*600-s felbontásra kicsinyíts, mert igy nem annyira élvezhető a kép... Sok idő mig letölti, viszont nem sokkal nagyobb...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
a file neve azért attila, mert ez az én eredeti nevem, ha valakit érdekel):

Ennyit a maradék illuziókról! :hopp:

.Attila

QuoteOriginally posted by Baldy
Inkább 800*600-s felbontásra kicsinyíts, mert igy nem annyira élvezhető a kép... Sok idő mig letölti, viszont nem sokkal nagyobb...

Megtörtént.
Na kíváncsi vagyok, mennyire lesz kedvelt ez a thread (őszintén szólva nem adok nagy jövőt neki).

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Megtörtént.
Na kíváncsi vagyok, mennyire lesz kedvelt ez a thread (őszintén szólva nem adok nagy jövőt neki).

Kis pesszimista! :ejj: Majd mi életben tartjuk! :hehe:

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Megtörtént.
Na kíváncsi vagyok, mennyire lesz kedvelt ez a thread (őszintén szólva nem adok nagy jövőt neki).

Próba, cseresznye!
Idővel majd kiderül. De aki mer, az nyel :)

Na itt még egy kép rólam, amikor elfelejtek reggel borotválkozni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Kis pesszimista! :ejj: Majd mi életben tartjuk! :hehe:

Hát igen... tudod, magamból indultam ki, és mivel ez önarcképcsarnok, így... (a következtetést már te is le tudod vonni)

Xaga

Baldy: értem mi a lényeg csak nem hinném hogy a szép szemedről foglak megismerni ha utcán találkozunk.

Amugy pedig szerintem a legtöbb ember az avatarról próbálja elképzelni magát az emberkét(szegény Trivi), így legalább látja a töbség hogy kivel fog szemberekülni a meeten vagy máshol:)

Cobra

Baldy a vérfarkas :)
Küldjek a sisakomról képet ? Csak nincs tárhelyem, ezért ha kéritek se fog menni. :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Baldy: értem mi a lényeg csak nem hinném hogy a szép szemedről foglak megismerni ha utcán találkozunk.

Amugy pedig szerintem a legtöbb ember az avatarról próbálja elképzelni magát az emberkét(szegény Trivi), így legalább látja a töbség hogy kivel fog szemberekülni a meeten vagy máshol:)

És ki az aki például egy részeg pingvin alapján be fogja tudni tájolni Baldy-t, hm? (rajtam kívül, nekem elsőre sikerült) :rolleyes: :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Hát igen... tudod, magamból indultam ki, és mivel ez önarcképcsarnok, így... (a következtetést már te is le tudod vonni)

Badarság! Cask valahogyan motiválni kell a népet. :p Megvan: mindenki aki postol magáról egy képet, vendégem 1 darab sörre. :D (ennek ugyse tudnak ellenállni. ;) :p )

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
És ki az aki például egy részeg pingvin alapján be fogja tudni tájolni Baldy-t, hm? (rajtam kívül, nekem elsőre sikerült) :rolleyes: :D

Ezzel egyetértek....
Valahogy nincs kedvem mindig részegen, dobozos sörrel a számban rohangálni az utcán, csak azért, hogy valaki innen felismerjen :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Badarság! Cask valahogyan motiválni kell a népet. :p Megvan: mindenki aki postol magáról egy képet, vendégem 1 darab sörre. :D (ennek ugyse tudnak ellenállni. ;) :p  )
 

Nekem tetszik az 5let:D

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Badarság! Cask valahogyan motiválni kell a népet. :p Megvan: mindenki aki postol magáról egy képet, vendégem 1 darab sörre. :D (ennek ugyse tudnak ellenállni. ;) :p )

Ez egyre jobb lesz, ugyanis antialkoholista vagyok :hehe: :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Trivi
Ez egyre jobb lesz, ugyanis antialkoholista vagyok :hehe: :D

Van alkoholmentes sör is:D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Ez egyre jobb lesz, ugyanis antialkoholista vagyok :hehe: :D

Akkor már ketten vagyunk. :)

.Attila

QuoteOriginally posted by Xaga
Van alkoholmentes sör is:D

:_off: Volt már hozzá szerencsém :ejj:

roderick

Na hol az  a sör?

/Jameg ha már témánál vagyunk: "Az alkoholmentes sör az elsô lépés a guminô felé":D/
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

roderick

#25
Na, ez pedig csak erôs idegzetüeknek...
kedves cimborámmal épp ünnepeltük az újévet, aholis én francia cserediáknak voltam álcázva vagyon (gyk: bal oldalt állok)... a felirat már nem aktuális, de egye fene... (amúgymeg ne vegyétek magatokra a kép üzenetét)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

roderick

És egy fiatalkori változat:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Tiaro

Hmmm. Mindjárt keresek valami jó képet, oszt elnyomom.
Oda a jó kis inkognitóm... :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

ignus

Baldy megelőztél ezzel az önarcképcsarnokkal.... :)

Kalibur-képről is olvastam valamit... :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

#29
:_off: ... :(
QuoteOriginally posted by Shadowolf
Badarság! Cask valahogyan motiválni kell a népet. :p Megvan: mindenki aki postol magáról egy képet, vendégem 1 darab sörre. :D (ennek ugyse tudnak ellenállni. ;) :p )
uutáálom a sööört :D (meg a bort is, főleg a vöröset)