Emule FAQ

Started by Chronos, 2004-02-22, 16:13:40

Previous topic - Next topic

Segített neked a FAQ?

Igen, sokat segített! :D
6 (46.2%)
Igen, de nem sokat...:)
2 (15.4%)
Nagyon keveset...:rolleyes:
0 (0%)
Nem...:(
0 (0%)
/me nem tudja mi az az emule...:ejj:
5 (38.5%)

Total Members Voted: 13

Fazék

emule-on kívül mely ed2k kliens jó még?
jó az emule, csak egyedüli problémám vele, hogy 45 MB ram-ot eszik, amit érezni a szokásos utorrent futáshoz képest a háttérben heroes v közben :)
szóval van vmi kliens ami keveset eszik és még egész jó is? köszi :)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-01-27, 20:16:47
emule-on kívül mely ed2k kliens jó még?
jó az emule, csak egyedüli problémám vele, hogy 45 MB ram-ot eszik, amit érezni a szokásos utorrent futáshoz képest a háttérben heroes v közben :)
szóval van vmi kliens ami keveset eszik és még egész jó is? köszi :)
Röviden? Nincs. :)
(Tényleg nincs más említésre méltó kliens.)
Egyébként 45MB ram sok? :eek: Nálam a µTorrent és az Azureus is simán szokott 200MB fölött zabálni. (Mondjuk meg is van töltve rendesen...)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2007-01-27, 20:30:34
Quote from: Fazék on 2007-01-27, 20:16:47
emule-on kívül mely ed2k kliens jó még?
jó az emule, csak egyedüli problémám vele, hogy 45 MB ram-ot eszik, amit érezni a szokásos utorrent futáshoz képest a háttérben heroes v közben :)
szóval van vmi kliens ami keveset eszik és még egész jó is? köszi :)
Röviden? Nincs. :)
(Tényleg nincs más említésre méltó kliens.)
Egyébként 45MB ram sok? :eek: Nálam a µTorrent és az Azureus is simán szokott 200MB fölött zabálni. (Mondjuk meg is van töltve rendesen...)
nekem sok :) 1GB van "csak" a gépemben, nem is bír többet, és én ugyan max 3 torrent-et futtatok egyszerre utorrentben, de nem is eszik 10 MB-nál többet emlékezetem szerint :) Azureus-t nem próbáltam mostanában, nem is nagyon akarom

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-01-27, 21:58:25
Quote from: Zsiga on 2007-01-27, 20:30:34
Quote from: Fazék on 2007-01-27, 20:16:47
emule-on kívül mely ed2k kliens jó még?
jó az emule, csak egyedüli problémám vele, hogy 45 MB ram-ot eszik, amit érezni a szokásos utorrent futáshoz képest a háttérben heroes v közben :)
szóval van vmi kliens ami keveset eszik és még egész jó is? köszi :)
Röviden? Nincs. :)
(Tényleg nincs más említésre méltó kliens.)
Egyébként 45MB ram sok? :eek: Nálam a µTorrent és az Azureus is simán szokott 200MB fölött zabálni. (Mondjuk meg is van töltve rendesen...)
nekem sok :) 1GB van "csak" a gépemben, nem is bír többet, és én ugyan max 3 torrent-et futtatok egyszerre utorrentben, de nem is eszik 10 MB-nál többet emlékezetem szerint :) Azureus-t nem próbáltam mostanában, nem is nagyon akarom
Nálam is 1GB van. :)
Azureus nagyjából ugyanannyit eszik mint a µTorrent, inkább prociterhelésben van különbség, míg az Azu nálam 4-5-6% körül eszik, addig a µ csak 2-3%-ot.

Fazék

#34
Quote from: Zsiga on 2007-01-27, 22:48:29Nálam is 1GB van. :)
Azureus nagyjából ugyanannyit eszik mint a µTorrent, inkább prociterhelésben van különbség, míg az Azu nálam 4-5-6% körül eszik, addig a µ csak 2-3%-ot.
ez már kezd nagyon off lenni, de te hány torrent-et futtatsz egyszerre? csak mert én eddig akárhányszor néztem rá, egyszer sem volt 0% processzorhasználat fölött az utorrent. :confused: az emule is max 0-1% között ingadozik, de inkább 0.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-01-27, 22:55:17
Quote from: Zsiga on 2007-01-27, 22:48:29Nálam is 1GB van. :)
Azureus nagyjából ugyanannyit eszik mint a µTorrent, inkább prociterhelésben van különbség, míg az Azu nálam 4-5-6% körül eszik, addig a µ csak 2-3%-ot.
ez már kezd nagyon off lenni, de te hány torrent-et futtatsz egyszerre? csak mert én eddig akárhányszor néztem rá, egyszer sem volt 0% processzorhasználat fölött az utorrent. :confused: az emule is max 0-1% között ingadozik, de inkább 0.
Ennyi OFF még elfér, meg majdnem témába vág. :) Meg különbenis, legfeljebb átpakolom ha valakinek szúrja a szemét. :)
Hát, általában 60-80GB cucc benne szokott lenni. :)

kikuchiyo

Zsiga, te billentyűzetből és egérből is hatot-hetet használsz egyszerre?  :3x3:  :D
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-27, 23:16:25
Zsiga, te billentyűzetből és egérből is hatot-hetet használsz egyszerre?  :3x3:  :D
Nem, csak kettőt-kettőt.  :D :lol:

Dreamcleaver

Gyerekek nekem valamiért nem akar szerverekhez csatlakozni a Emule. Először mindig full-t ír, aztán meg dead-et. Tud valaki valami jó, friss szerverlistát? Esetleg olyan servert, ahol sok anime, hentai etc cuccos user van? Pl amin jól müxenek az anidb-s hivatkozások. Thx.

u.i: A kad hálózat müxik.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

#39
Eddig a DonkeyServer no1 volt a "hivatalos" AR kiszolgáló, de most úgy látom az egész DonkeyServer hálózat megszűnt. Előtte a Razorback volt, úgy másfél éve, ami szintén megszünt, mikor lecsukták a szerver tulajdonosát :) Most viszont megint látok Razorbacket a listában, lehet hogy újraindult. Próbáld ki, elég sok usert meg fájlt látok rajta, talán jó lesz. Vagy nyálazd át az Anime-Reactor fórumot, valahol le van írva, mi az aktuális szerver.

edit: mért nem lehet ed2k linkeket urlként beszúrni? :confused: Szóval Razorback3: 85.17.52.92:5000


Dreamcleaver

Jaja úgy néz ki megszűntek a Donkey szerverek. Most egyelőre Kad + Razor 3-ról jönnek a cuccok.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

Hali. Elveszet egy-két könyvjelzőm az új rendszer felrakásakor. Tudnátok adni egy linket egy updatelt és megbízható serverlist file-hoz? Előre is köszi.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Minek az? Ha van egy működő szervered, akkor kapcsolódsz hozzá, és pillanatok alatt telirakja a listát.


Moha

Hali!

Tud valaki valami normális szerverlistát ed2k-hoz?
Elég rég használtam már a rendszert, még anno a Razorback idejében. Most a server-met.de féle listát használom, de szinte semmit se találok meg, amit keresek. Anno azért nem ilyenre emlékszem. A gyakori dolgokból 40-50 meg mégtöbb forrást kaptam, a ritkábbakból meg 1-2 körül. Most a ritkábbakból egyet sem, a gyakoriakból max 5-6. AniDB-s linek (most konkrétan Lucky Star epizódok) meg ott árválkodnak egyetlen forrás nélkül.
Vagy nem jó szervereket használok, vagy elrontok valamit, nem tudom...
Ja, HighID-m van és KAD-ra is tudok csatlakozni rendesen, tehát nem ez a baj.

Ötletek?