Romantikus témájú animék.

Started by Exo, 2004-03-13, 14:05:18

Previous topic - Next topic

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-07-18, 18:08:41
Quote from: Soldier on 2007-07-18, 17:48:31
hatterbe szorul ? hát lehet nem tudom , mindenesetre nekem is nagyon tetszett :P
Jajj.Nem egészen úgy értettem.Mert végülis az anime egy része a kapcsolatukról szól,ahogy "egymásra" találtak.Ahogy egymás álltal mindketten megváltoztak.De valahogy ezzel a befejezéssel úgy érzem nem ez volt a legfontosabb.Vagyis, nagy jelentősége volt a Shiki múltjának és a család történetének,mindenhol az kisértett.A főellenfél,a tetsvére,a démon írtásban való segítség nyújtás.Vagyis igazi romantikát akkor láttam amikor elmentek egy date-re a bandával és kettesben,a lakásban kettesben :).Nem volt rivalizálás Shikiért nem láttuk a végén a párbeszédet Shiki-ék között.

Azért írtam,hogy háttérbe van szorítva.Mert végülis ezt az animet azok is nyugodtan megnézhetik akik az akciót,misztikum és a vámpír töténeteket szeretik.Tehát annyira nem a roamntikán van a hangsúly.Nah.Mind1,vmi ilyesmi  :hehe:

gondoltam én hogy valmi ilyesmire gondolsz ;) nyugi :redface:

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-07-18, 16:59:11
Twin Love
Van egy sanda gyanum, hogy az Alternative nem fog tetszeni. Nagyon elvontra sikeredett, de míg a Futakoi csak egy átlagos, szórakoztató háremanime, addig a folytatás szerintem zseniális.


smash++

Quote from: Manitu on 2007-07-18, 22:09:05
Quote from: smash++ on 2007-07-18, 16:59:11
Twin Love
Van egy sanda gyanum, hogy az Alternative nem fog tetszeni. Nagyon elvontra sikeredett, de míg a Futakoi csak egy átlagos, szórakoztató háremanime, addig a folytatás szerintem zseniális.
Belenéztem a folytatásba és kicsit meglepett a dolog.Tényleg komolyabbnak tűnt és biztos az is.Mondjuk az eésőből pont az Ichijou ikrek-et favorizáltam.Szeritnem megnézem ezt is,remélem fog tetszeni.Ha jól emlékszek a graf szépre sikeredett (szebbre mint az első rész).
Egyébként én is átlagosnak éreztem az elején és talán kicsit gyerekesnek.Kicsit nehezen indult be vagy vmi ilyesmi.Aztán szépen lassan egyre jobban tetszettek a részek ill nagyon érdekelet mi is lesz a végén...Jót tett neki az a kis dráma (szokásos háremanime dráma).Az az igazság,hogy pár rész miatt nagyobbra nőtt a szememben az első twin love,mint egy átlag anime.

Modify:
Azt szeretném megtudni,hogy ennek az anime-nek happy end-e a vége?Mert tetszik a történet,csak a drámai rész kicsit elriaszt attól,hogy megnézem.        Aishiteruze Baby

Illetve egy másik.Mennyire fontos megnézni a Kanon-t ha megakarom nézni a Kanon(2006)-ot?Ha jól olvastam remake.De csak graf vagy történet is más?A 2006-t jobban dicsérik...

motifator

Nem láttam az eredeti Kanon-t, csak a KyoAni féle 2006-os verziót, de szerintem az eredeti, az kb. ugyanaz, csak kevesebb. Alapból gyengébb grafika(bocsi Toei, de ez mindig is látszott), és mindenütt azt olvastam, hogy az új verzió részletesebben dolgozza fel bizonyos részeit a történetnek, szal a régi tényleg ugyanaz, csak kevesebb :)
Az biztos, hogy egyáltalán nem fontos megnézni az elsőt ahhoz hogy értsd a másodikat, sőt, talán nem is ajánlott, mert ha egy gyengébb minőségű változatból már megismered az egész sztorit, akkor az új verzió már nem lesz annyira hatásos.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Soldier

Quote from: motifator on 2007-07-23, 17:38:37
Nem láttam az eredeti Kanon-t, csak a KyoAni féle 2006-os verziót, de szerintem az eredeti, az kb. ugyanaz, csak kevesebb. Alapból gyengébb grafika(bocsi Toei, de ez mindig is látszott), és mindenütt azt olvastam, hogy az új verzió részletesebben dolgozza fel bizonyos részeit a történetnek, szal a régi tényleg ugyanaz, csak kevesebb :)
Az biztos, hogy egyáltalán nem fontos megnézni az elsőt ahhoz hogy értsd a másodikat, sőt, talán nem is ajánlott, mert ha egy gyengébb minőségű változatból már megismered az egész sztorit, akkor az új verzió már nem lesz annyira hatásos.

hm ez haszonos informacio volt nekem is kérsöbbre , köcce.

Solid Snake

Quote from: smash++ on 2007-07-23, 16:52:43
Mennyire fontos megnézni a Kanon-t ha megakarom nézni a Kanon(2006)-ot?Ha jól olvastam remake.De csak graf vagy történet is más?A 2006-t jobban dicsérik...

Ahogy motifator mondja.  :tezsvir:

2006-os Kanon mérföldekkel szebb grafikájú, a történet is részletesebben van kidolgozva, Aizawa Yuiichi pedig nagyon üt (nem olyan tejbetök, mint az eredetiben, hanem cinikus, beszólogató, jóval érettebb jellem, ami hatalmas plusz pont nálam -- nem is tudok több olyan romantikus animét, ahol a főszereplő ilyen szimpatikus lenne).

kelvor

Pár perce fejeztem be a Karin című animét. Aranyos kis romantikus vígjáték vámpír történettel fűszerezve. :smile: Jól szórakoztam rajta. 1-2 poénon még most nevetek.  :haha: Karin családját jól összerakták, főleg az apa jelleme tetszett (na meg Anju..). Komolyan, ha feltűnik egy jelenetben a fater, annak mindig hangos röhögés a vége. A végét szerencsére nem szúrták el (annyira). Happy End, meg minden.
Arra tökéletesen megfelelt, hogy kikapcsoljon és én is felviduljak egy picit. :smile:

smash++

Tegnap fejeztem be a Da Capo-t
Nem volt rossz.De nem mondanám egy kihagyhatatlan mesterműnek.A side episodok néha nagyon idegesítőek voltak.A végére kapunk egy szerintem egész jó drámai hangulatot és természetesen a romantika elejétől a végéig.
[spoiler]Azt,hogy melyik lányt választotta nehezen tudom bírálni.Őszintén nekem Nemu is bejött és a "macska lány" :whoah: is,ill. Kotori (vörös haj) is aranyos kari volt.[/spoiler] .Én közülük választottam volna,vagyis ha tudtam volna...
Tehát összeségében egy jó anime a műfaj kedvelőinek.Nem egy alapmű (de végülis 2003,szóval annyira nem volt lehetőség még sokat nyúlni mástól gondolom én :) ),de aki a romanitkát szereti és egy kis school life-ot annak ajánlom. Én nem bántam meg.
Most kezdtem el a 2. évadot és az első résznél már egy kicsit padlót is fogtam :D .Azt hittem ezt már nem lehet fojtatni és mégis  :appl:

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-09-19, 12:52:10
(de végülis 2003,szóval annyira nem volt lehetőség még sokat nyúlni mástól gondolom én :) )
Mért, 2003 előtt nem voltak hárem-animék? ::)

Prof. William

Quote from: smash++ on 2007-07-18, 17:33:35
Quote from: Soldier on 2007-07-18, 17:09:21
Quote from: smash++ on 2007-07-18, 16:59:11

Shingetsutan Tsukihime

[spoiler]happy end-et szerettem volna.[/spoiler]


te mindig azt szeretnel  :rotfl:
:D .Nem szeretem a drámai véget.Egyszerűen annyira lehangol,hogy nem jó.Nem arról van szó,mert itt tényleg beleillő volt,de legalább ne a földre ült volna szegény.A másik lány is nagyon ari volt és szerette is.

Lehet azért van ez,mert nagyon szeretm a barátnőmet és így kicsit megértem a romantikus anime szereplőit.Mondjuk anno csalódás is volt már és végülis ment tovább az élet és találkoztam a mostani barátnőmmel.Lehet így kéne felfognom ezeket az animeket is.

De ha már romantikus anime akkor happy-end.Mondjuk igaz ebben az animeben kicsit háttérbe szorul a romantika(vagyis nem ez volt a "lényeg").

Olvassátok a mangáját!

Amikor kijött a Tsukihime a mannga még úgy Neroig meg egy kicsit tovább volt kész, szóval gyorsan lezárták a dolgot... A Mangában minden sokkal részletesebb  (A Shiki/Nero harc valami eszméletlen a mangában)  és annak valszeg aléggé más lessz a vége...

A romantika is sokkal jobban átjön bár [spoiler] Shiki egyszer totál bekattanva megpróbálta megerőszakolni Acrueidet na akkor volt egy súlyos elhidegülés de megoldották. :)  [/spoiler]

smash++

#1030
Quote from: Zsiga on 2007-09-19, 13:44:50
Quote from: smash++ on 2007-09-19, 12:52:10
(de végülis 2003,szóval annyira nem volt lehetőség még sokat nyúlni mástól gondolom én :) )
Mért, 2003 előtt nem voltak hárem-animék? ::)
Persze,hogy volt.Csak én nem tudom mennyi.Mert a legrégebbi hárem amit láttam az a Love Hina.A többi meg mind 2003 körüli vagy utáni.Még kevés 2003 előttit láttam még :)

Modify:
2 évad nálam abszolút nyerő.Egy kimondottan sikeres folytatás eddig.Még csak a felénél vagyok (kicsit több).Jobb mint az első évad.Csak egy nagy gondom van.Nagyon megkedveltem Kotori-t  :bruhuhu: és nagyon úgy néz ki ebben az évadban is [spoiler]Nemu lesz a nyerő[/spoiler] .Annyira sajnálom szegényt.Nemu is jó és szimpi,de valahogy nagyon ott van ebben az évadban Kotori.Kimondottan jól kezdődött.Karakter fejlődések,kis dráma...kíváncsi vagyok a végére

Norboy

Quote from: smash++ on 2007-09-19, 12:52:10
Tegnap fejeztem be a Da Capo-t
Nem volt rossz.De nem mondanám egy kihagyhatatlan mesterműnek.A side episodok néha nagyon idegesítőek voltak.A végére kapunk egy szerintem egész jó drámai hangulatot és természetesen a romantika elejétől a végéig.
[spoiler]Azt,hogy melyik lányt választotta nehezen tudom bírálni.Őszintén nekem Nemu is bejött és a "macska lány" :whoah: is,ill. Kotori (vörös haj) is aranyos kari volt.[/spoiler] .Én közülük választottam volna,vagyis ha tudtam volna...
Tehát összeségében egy jó anime a műfaj kedvelőinek.Nem egy alapmű (de végülis 2003,szóval annyira nem volt lehetőség még sokat nyúlni mástól gondolom én :) ),de aki a romanitkát szereti és egy kis school life-ot annak ajánlom. Én nem bántam meg.
Most kezdtem el a 2. évadot és az első résznél már egy kicsit padlót is fogtam :D .Azt hittem ezt már nem lehet fojtatni és mégis  :appl:
Én is most kezdtem el nézni (második rész). Nekem tetszik (persze voltak ennél sokkal jobb művek is) és várom mi fog kisülni az egészből.
Tegnap fejeztem be a Zero no Tsukaima második évadját (Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kishi / Zero`s Familiar: Knight of the Two Moons). Hasonló az első évadhoz, de az utolsó rész vége felé azt hittem, hogy rosszul látok vagy megőrültek az anime készítői és így akarják lezárni a történetet, majdnem megőrültem, de még ez után is sikerült happyre kihozni az egészet és csak röhögtem rajta, hogy vitték ezt véghez. A legvége pedig egyenes célzás a folytatásra (remélem). Ja és amit a kapcsolatuk fejlődött az egész anime alatt(főleg az előző rész óta)[spoiler](templom)[/spoiler], ott újra romba dől. [spoiler]A szolga megint hűtlen volt gazdájához. A vége megint egy kiadós verés és üldözés.[/spoiler] De összességében azt kaptuk, amit az előző rész is nyújtott. Talán a végén egy kicsit (jóval) drámaibb hangulattal.

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

smash++

Aishiteru ze Baby
Addicts

Most fejeztem be és bátran kimerem jelenteni,hogy bekerült a legjobb romanitkus anime-k közé.Alapvetően az anime központjában nem a romantika áll hanem az "apaság" vagy "hogyan lesz egy nőcsábászból anya jelölt".Olyan sok animet még nem láttam,de ez a történet számomra nagyon egyedi volt,még nem találkoztam ehez hasonlóval.Kipei szereti a lányokat és mégjobban szeret velük "szórakozni",nyugodt életet folytat nem különösebben érdekli az iskola.De amint a családja a nyakába ad egy 5 éves kislányt,kicsit megváltoznak a dolgok (kicsit... :D ).A kislány neve Yuzuyu és már az első résztől Kipei gondoskodik róla (iskolába vitel és elmenni érte,ebéd készítés és ect).Egy romantikus animehez méltóan ezalatt egy bizonyos lányt is megszeretne hódítani,ami nem egyszerű...
A romantikus események nem haladnak vmi nagyon gyorsan és nem is kapunk "túl sokat" (én telhetetlen voltam vele ebben az animeben).A lényeg,hogy gyönyörű a történet,habár az alapja drámai helyzet senkit ne tántorítson el.Ez nem dráma és nem is raknám be ebbe a műfajba  :ejj: ,sokat sírnak és vannak szomorú helyzetek,de ami a szereplőket illeti minden tökéletes :redface:
Kippei egyébként kicsit hasonlít a Peach Girl anime egyik férfi karijára

Romantika: ötös  Történet: ötös  Kawaiiság: ötös  Szereplők: ötös  Grafika: jobb is lehetne
Szóval a romantikus és aranyos animet kedvelőknek bátran ajánlom,kihagyhatatlan!!! A VÉGE nagyon jó!!!!! Miért nincs több rész  :bruhuhu:

Manitu



Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-10-15, 22:51:20
Ez a "Cute, not pedo"?
Nem, ez a "még DS sem ennyire pedo"... :D

Fubenalvo


smash++

Most miről is van szó :)? Nincsem semmi ferde hajlamom és úgy mondom,hogy jó anime (és igen nagyon ari az 5 éves)...
Nektek nem tetszett vagy nem is néztétek?

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Norboy

Quote from: smash++ on 2007-10-16, 08:53:59
Most miről is van szó :)? Nincsem semmi ferde hajlamom és úgy mondom,hogy jó anime (és igen nagyon ari az 5 éves)...
Nektek nem tetszett vagy nem is néztétek?
Totálisan egyetértek. Nagyon király anime volt.

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Darkstar

Quote from: smash++ on 2007-10-16, 08:53:59
Most miről is van szó :)? Nincsem semmi ferde hajlamom és úgy mondom,hogy jó anime (és igen nagyon ari az 5 éves)...
Nektek nem tetszett vagy nem is néztétek?
Az rám vonatkozott, nem rád :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

smash++

#1041
Kimi ga Nozomu Eien

Én még csak most néztem meg,mert eddig valahogy nem tudtam rávenni magam.Lehet a post sok embernek nem fog tetszeni :).
Már az elején leszögezem,hogy a vége szerintem így volt jó.Haruka aranyos,nagyon sajnáltam,de szerintem Hayase nagyon sokat szenvedett és áldozott fel.Nehéz bármelyik karakter mellé állni,mert maga a történet nehéz helyzetbe "hoz".Nekem Hayase szimpi,mert elsőre feláldozta a saját érzéseit a barátnője miatt,majd igaz összejött Takayuki-val,de ezért mindent feláldozott (ez nem kis dolog),a kapcsolat alatt sokat szenvedett,a készítők természetesen a dráma miatt úgymond "bemocskolják" őt Shinji-vel (azért nem biztos,hogy a valóságban ilyen simán mennek a dolgok,habár bőven van ilyenre példa).Ami szintén nem tetszett az,hogy ezek a készítők is semmibe veszik az igazi barátságot... (én tuti soha nem lennék képes ilyenre).Szóval a dráma miatt valszeg kellett az a jelenet,de én nem értek vele egyet.
Takayuki egy igazi k@cs@g.A szó szoros értelmébe.Lehet kedves meg minden,de párkapcsolatilag kicsit Makoto-ra hasonlít az SD-ből.Takayuki az a fajta ember aki miatt házasságok mennek tönkre és teljes mértékben miatta történt meg ami.Igazából egyik lányt sem érdemelné meg.Nem tudom a helyzetébe képzelni magam,de akkor is.Ha szeretek vkit akkor nem így viselkedek akármi is van.Főleg letisztázom a dolgokat pl Haruka tesójával nem pedig állok mint egy tök.Azért a végére helyre tette magát.
Szóval jó anime volt,de többször biztos nem nézem meg és nem kerül be a kedvencek közé.Sok dologgal nem értek egyet ami benne történt (mert háát drámának kellett lennie...) dehát ez mindenkinek a magánügye.A vége tetszett és az original end mellett szavazok.Aki nem érti miért az nézze meg a Peach Girl-t.


Quote from: Darkstar on 2007-10-16, 14:34:05
Quote from: smash++ on 2007-10-16, 08:53:59
Most miről is van szó :)? Nincsem semmi ferde hajlamom és úgy mondom,hogy jó anime (és igen nagyon ari az 5 éves)...
Nektek nem tetszett vagy nem is néztétek?
Az rám vonatkozott, nem rád :)
Ahh akkor jól gondoltam :).A "Cute, not pedo" -t sem értettem mire céloztok,hiszen innen indult.Letudom fordítani.De valahogy a pedo... szó nem illet bele sehogy sem (főleg az animebe nem :D ).Ja,hogy DS-sem ennyire pedo,hogy "úgy" rajongjon a lányért?

Darkstar

Quote from: smash++ on 2007-10-16, 14:36:38
Ahh akkor jól gondoltam :).A "Cute, not pedo" -t sem értettem mire céloztok,hiszen innen indult.Letudom fordítani.De valahogy a pedo... szó nem illet bele sehogy sem (főleg az animebe nem :D ).Ja,hogy DS-sem ennyire pedo,hogy "úgy" rajongjon a lányért?
Aham
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-10-15, 14:35:22
Aishiteru ze Baby
Addicts

A VÉGE nagyon jó!!!!! Miért nincs több rész  :bruhuhu:

nah felirtam majd megnezem , szimpatikusnak tünik .. "A VÉGE nagyon jó!!!!!" , ha Rólad van szó már tudom is a végét  :hopp: :hopp:

smash++

Quote from: Soldier on 2007-10-16, 17:44:54
Quote from: smash++ on 2007-10-15, 14:35:22
Aishiteru ze Baby
Addicts

A VÉGE nagyon jó!!!!! Miért nincs több rész  :bruhuhu:

nah felirtam majd megnezem , szimpatikusnak tünik .. "A VÉGE nagyon jó!!!!!" , ha Rólad van szó már tudom is a végét  :hopp: :hopp:
Ezt bóknak veszem :).Jóra gondolsz és szerintem neked is fog tetszeni.De én nem pont ilyen véget vártam,szóval tuti megfogsz lepődni ;)
Én egy rész alatt sem éreztem,hogy laposodott a dolog...

Solid Snake

Quote from: smash++ on 2007-10-16, 14:36:38
Takayuki egy igazi k@cs@g.A szó szoros értelmébe.Lehet kedves meg minden,de párkapcsolatilag kicsit Makoto-ra hasonlít az SD-ből.

Takayuki hasonlít Makoto-ra?  :eek:
Ehh.  :D

Szerintem Takayuki igen is szenvedő egyéniség, aki egy lehetetlen helyzetbe került azzal, hogy párkapcsolatba keveredett Mitsukival (tegyük hozzá, hogy Mitsuki akarta az egészet, és alaposan kihasználta a helyzetet a lelkileg összetört Takayukival szemben). Az pedig érthető dolog, hogy a Mitsukival való kapcsolat kialakulása után Takayuki már nem látogatta meg Harukát, ugyanis nem lehetett tudni, hogy a lány felébred-e egyáltalán valaha is a kómából. Azonban Haruka kómából való felébredése után Takayuki rádöbbent arra, hogy mit tett (az a felejthetetlen jelenet támasztja ezt alá, amikor leborul Haruka elé a kórházban). Ezek után pedig a szorongás és a bűntudat voltak a fő lélektani elemek. Takayukit pont ezek az érzések teszik emberré, aki idővel képes felülemelkedni önmagán.

smash++

Picit Mitsuki "ellenes" beállítottságot érzek a postban :) .Szerintem igen is hasonlít egy kicsit Makoto-ra (amennyire leszarja a barátnője érzéseit). Ha azt veszed alapul,hogy tényleg beleszerett Mitsuki-ba. Haruka felébredt ok. Amit utánna tett egyszerűen felháborító. Bűntudat meg hasonlók... Egyedül ő látta ezt az egészet akkora bűnnek és megoldhatatlannak.
Most lehet hülyeséget írok,de szerintem nem volt "annyira komoly" a kapcsolatuk,hogy amit tett ennyire elitélendő legyen.

Na min1.Fölösleges ezen "vitázni". Szerintem nem jól kezelte a dolgokat és kicsit túl lett dramatizálva az egész.

Gregory

Én is inkább Solid Snake véleményét osztom, nem tudom, hogy mit tennék, ha egy ilyen helyzetbe kerülnék. Menjek oda szegény csajhoz a kórházba, aki x évig kómában volt, mert elkéstem a találkozóról, és mondjam meg, h sry, már mással vagyok?
Sztem Takayuki nem azért nem mondta el ezt, mert nem akarta vállalni a következményeket(mint Makoto), hanem azért, mert nem akarta megbántani a másik lányt, és a kettő közötti különbség szvsz nem kicsi.

Soldier

Quote from: Gregory on 2007-10-20, 19:39:50
Én is inkább Solid Snake véleményét osztom, nem tudom, hogy mit tennék, ha egy ilyen helyzetbe kerülnék. Menjek oda szegény csajhoz a kórházba, aki x évig kómában volt, mert elkéstem a találkozóról, és mondjam meg, h sry, már mással vagyok?
Sztem Takayuki nem azért nem mondta el ezt, mert nem akarta vállalni a következményeket(mint Makoto), hanem azért, mert nem akarta megbántani a másik lányt, és a kettő közötti különbség szvsz nem kicsi.

egyetértek,&csatlakozok.

smash++

Quote from: Gregory on 2007-10-20, 19:39:50
Menjek oda szegény csajhoz a kórházba, aki x évig kómában volt, mert elkéstem a találkozóról, és mondjam meg, h sry, már mással vagyok?
Itt vmi félreértés van szerintem :).Én egy szóval sem mondtam,hogy  menjen oda és egyből mondja el neki,hogy ez van... Makoto-hoz meg azért hasonlítom,mert kb úgy kezelte Mitsukit-t mint Makoto a csajokat. Röviden és kicsit durván le se sz@rta,hogy mi van velük/vele...
Nem értem mit nem lehet ezen észrevenni.Egy az egyben elhanyagolta Mitsuki-t úgymond még a vak is látja... függetlenül attól,hogy ki kinek a pártján van.

Én egyik lányról se mondom,hogy az ő hibája. Takayuki a hibás mindenben és sokkal előbb is észrevehette volna az egészet,de akkor nem lenne dráma és előbb vége lenne  :hehe:
Mit kellett volna jobban kezelnie? 1 talán elmagyarázni Haruka tesójának,hogy mi az ábra és egy konfliktussal kevesebb.2 támogatni Haruka felépülését,de nem azzal,hogy minden nap késő estig ott van és nem foglalkozik a saját kapcsolatával.3 és igen egy idő után lekellett volna tisztázni a dolgot,ha már azt hangoztatja,hogy Mitsukit szereti.
Én sem tudom beleképzelni magam a helyzetébe.Mennyi ideig jártak?Max egy évig,talán addig sem?Ha évekig jártak volna más lenne a helyzet... De így talán teljesen érthető,hogy beleszerethet másba ennyi idő után.Ha meg már beleszeretett szerintem kutya kötelessége nem megbántani és elhanyagolni a szerelmét.A tetteinek két oldala van,az egyik amit ti mondtok,hogy ettől az érzésektől emberi és attól amit tett Haruká-ért(nem vitás), a másik pedig,hogy attól egy "szemét",amit Mitsuki-val művelt.
Szerintetek Mitsuki nem pont ugyan ezeket érezte???Ugyanezt érezte ő is... és semmivel sem volt jobb neki,de hála Takayuki-nak neki még rosszabb volt az egész és mégis jobban kezelte volna (csakhát nem volt támogatás)
Sz@r duma,hogy "jah csak most jöttem rá mennyire is szeretlek amikor elveszítettelek..."

Shinjinek igaza van.Ráfért volna még egy-két ütés...
Alapvetően inkább az a gond,hogy a nagy töbség Haruka párti...