Anime6-Anime7 en majdnem minden crc erroros

Started by zsozso, 2003-02-13, 01:16:58

Previous topic - Next topic

zsozso

Emberek itt valami árulás folyik!
Majdnem minden file crcerroros lett vmi folytán.
Nemtudom milehet a gebasz lehet hogy megint a táp döglõdik, de akkor bemegyek és megborítom a gépet mert mostis 1 400w os táp van benne.
Ha ennél nagyobbat szeretnék belerakni akkor olyan 30k körûl már kapok is :(
Abba bele se merek gondolni hogy vmi más okozhatta :(
Ez kifejezetten nem az én évem :(
Death is the only redemption

TurboK

QuoteOriginally posted by zsozso
Ez kifejezetten nem az én évem :(

Nyugi még csak február van. Majd lesz jobb is.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

Death is the only redemption

Adam_013

Nem tudom az CRC-e vagy sem, de ha már ott tartassz, nézz rá az FLCL 6-ra is! Mintha valami nem lenne vele egészen rendben...

Rhyagelle

Én most még kapcsolódni se  tudok az ftpre :( Folyton connection lost. Reméljük csak átmeneti probléma...
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

zsozso

Az a nagy helyzet, hogy semmi hiba nincs elvileg az anime6-7 en.
Elméletben. Gyakorlatban majdnem minden file crc erroros.
Néztem mindenféle fscheck et semmi hibat nem jelez.
Bementem kicseréltem a kiegészítõ tápot+megnéztem mindent alaposan. Semmi hibára utaló nyom nemvolt.
Most kimountoltam azt a 2t javaslatokat 5leteket várok.
Death is the only redemption

dizzy

üdv,

én 02.08-án 23.40 körül szedtem le az Anime7-bõl a GITS 09 és 10es epizódjait, és semmi bajom nincsen velük.
Mindegyik frankón megy.
Csak azért írtam, hogy valami támpontot talán tudok adni, meg azért, hogy jó hír is legyen itt!

Dizzy
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

zsozso

Megvan a hiba oka
Úgynézki a memória felmondta a szolgálatot
EMBEREK NE Szedjetek le semmit amíg megoldást nem találok!
Valószínû, hogy segítenetek kell a már letöltött cuccokról csináljatok vizsgálatot és ha jónak tûnik akkor csináljatok róla sfv-t, majd töltsétek fel ide: usteam.uw.hu port: 1234  user/pass: upload/upload

A ti érdeketek is.

Ui: Aki feltud ajánlani sdramot az keressen meg levélben.
Ha nemtudok szerezni sdramot gyorsan akkor hiába is töltitek le mivel hibás lesz a file!
Death is the only redemption

zsozso

Na letiltottam a letöltést a ti érdeketekben :(
Vmi okosat találjunk ki mert bemegyek és kockára rúgom
Death is the only redemption

McDouglas

Imho az lenne a legjobb megoldas, ha megcsinalnad azt a szamlaszamot, es kozosen osszedobnank arra a ramra a pizt. Ugy tudom 256 mega van benne, ami sajnalatos modon perpill eleg huzos, 7.500 ft (netto). Namarmost, ha 20 ember ad 500 ft-ot (ami imho egyaltalan nem megerolteto) akkor siman meg van az a piz.

Szal elo azal a szamlaszammal, es hajra (en leszek az elso befizeto;)).
Kukorica Rox ^^

zsozso

QuoteOriginally posted by McDouglas
Imho az lenne a legjobb megoldas, ha megcsinalnad azt a szamlaszamot, es kozosen osszedobnank arra a ramra a pizt. Ugy tudom 256 mega van benne, ami sajnalatos modon perpill eleg huzos, 7.500 ft (netto). Namarmost, ha 20 ember ad 500 ft-ot (ami imho egyaltalan nem megerolteto) akkor siman meg van az a piz.

Szal elo azal a szamlaszammal, es hajra (en leszek az elso befizeto;)).

Fater holnap megy otpbe megkérem csináljon.
Death is the only redemption

CSOCSO

hi.. sajnálom ami történt... 500ft nekem megéri...ennyivel tartozom szvsz...

mikocs

QuoteOriginally posted by McDouglas
Imho az lenne a legjobb megoldas, ha megcsinalnad azt a szamlaszamot, es kozosen osszedobnank arra a ramra a pizt. Ugy tudom 256 mega van benne, ami sajnalatos modon perpill eleg huzos, 7.500 ft (netto). Namarmost, ha 20 ember ad 500 ft-ot (ami imho egyaltalan nem megerolteto) akkor siman meg van az a piz.

Szal elo azal a szamlaszammal, es hajra (en leszek az elso befizeto;)).

Haver, ha az egyik könyvtárat rólam nevezed el, az sdram felét kifizetem... Nem mondod, hogy 256M sok egy szerverbe... és a 7500 ft-ot sem nehéz összeadni:zen:
nem kell, hogy ilyen problémától lekötözve érezd magad...


zsozso

QuoteOriginally posted by mikocs
Haver, ha az egyik könyvtárat rólam nevezed el, az sdram felét kifizetem... Nem mondod, hogy 256M sok egy szerverbe... és a 7500 ft-ot sem nehéz összeadni:zen:
nem kell, hogy ilyen problémától lekötözve érezd magad...

 

Ha támogatsz azt szivesen veszem, de ez a könyvtár átnevezgetõs dolog nemigazán jó 5let ;>
Death is the only redemption

josa

ZSOZSO!!!!!
Hali,  az oldal kircsi ugyhogy kar lenne erte ha befuccsolna. Tudnek ramot hozni, 6500-ert (senem brutto,senem netto) garival, de az egyetlen hatranya hogy, nagykerbol, igy viszonylag lassu az ugyintezes, de ha meg ma visszaszolsz, hogy koll e, jovoheten megjohet valamikor. Ja es 500-assal en is beszallok.
Amugy a gepbe mennyi megy bele rambol (05., 1, 2 GB)? Mert 512-ot meg 13-ert tudnek ami szinten megeri, szerintem, ja es nem tudom hol latta MIKOCS azt a 7500-et, de ha raklikkelsz mondjjuk az //www.amp.hu-ra (a legolcsobb kisker bp.-n), vagy a //www.bluefish.hu-ra ott netto 6200-korul van 256 sd .:o



josa@mailbox.hu

zsozso

QuoteOriginally posted by josa
ZSOZSO!!!!!
Hali,  az oldal kircsi ugyhogy kar lenne erte ha befuccsolna. Tudnek ramot hozni, 6500-ert (senem brutto,senem netto) garival, de az egyetlen hatranya hogy, nagykerbol, igy viszonylag lassu az ugyintezes, de ha meg ma visszaszolsz, hogy koll e, jovoheten megjohet valamikor. Ja es 500-assal en is beszallok.
Amugy a gepbe mennyi megy bele rambol (05., 1, 2 GB)? Mert 512-ot meg 13-ert tudnek ami szinten megeri, szerintem, ja es nem tudom hol latta MIKOCS azt a 7500-et, de ha raklikkelsz mondjjuk az //www.amp.hu-ra (a legolcsobb kisker bp.-n), vagy a //www.bluefish.hu-ra ott netto 6200-korul van 256 sd .:o
[/EMAIL]

Sajnos azmár nagyon késõ lenne nekem mostanában kéne menyjen a szarver.
(nameg sztem ti is ezt szeretnétek;>)
Death is the only redemption

mikocs

QuoteOriginally posted by josa
..., ja es nem tudom hol latta MIKOCS azt a 7500-et, de ha raklikkelsz ...

Két hozzászólással feljebb. :)

Ha kevesebb, az nekem csak jó hír. Veszek én is... :D

hentes

Én is szivesen segítek!
Elég sokat töltöttem már innen.
Csak mondjátok,hogy hová és már küldöm is a lóvét :-)

josa

Akkor milyen lehetosegink vannak? Pl a szamlaszam van mar?:confused:

josa

es miert van csak 20:45?? lemaradtam egy idoeltolodasrol?:confused:

zsozso

QuoteOriginally posted by josa
es miert van csak 20:45?? lemaradtam egy idoeltolodasrol?:confused:
Nemtom nálam 3/4 10 van
Death is the only redemption

mikocs

Állítsd át az user cp ben az idõzónát.

Anime_mániákus

QuoteOriginally posted by zsozso
Megvan a hiba oka
Úgynézki a memória felmondta a szolgálatot
EMBEREK NE Szedjetek le semmit amíg megoldást nem találok!
Valószínû, hogy segítenetek kell a már letöltött cuccokról csináljatok vizsgálatot és ha jónak tûnik akkor csináljatok róla sfv-t, majd töltsétek fel ide: usteam.uw.hu port: 1234  user/pass: upload/upload

A ti érdeketek is.

Ui: Aki feltud ajánlani sdramot az keressen meg levélben.
Ha nemtudok szerezni sdramot gyorsan akkor hiába is töltitek le mivel hibás lesz a file!

Szivesen feltölteném ami kell van KB 30GB-nyi adatom tölletek csak mi az az sfv vagy micsoda :confused: ha megadjátok hogy mik kellenének és hogyan töltsem fel, akkor szivessen megteszem.

Lendvay
By Lendvay

zsozso

QuoteOriginally posted by Anime_mániákus
Szivesen feltölteném ami kell van KB 30GB-nyi adatom tölletek csak mi az az sfv vagy micsoda :confused: ha megadjátok hogy mik kellenének és hogyan töltsem fel, akkor szivessen megteszem.

Lendvay

Bizonyos fileok mellé van 1 kis ellenörzõ file na azt hívják sfvnek.
Keress rá google ön.
Death is the only redemption

qwell

QuoteOriginally posted by josa
Mert 512-ot meg 13-ert tudnek ami szinten megeri, szerintem, ja es nem tudom hol latta MIKOCS azt a 7500-et, de ha raklikkelsz mondjjuk az //www.amp.hu-ra (a legolcsobb kisker bp.-n), vagy a //www.bluefish.hu-ra ott netto 6200-korul van 256 sd .:o
Ja, az AMP jó hely, de ha 512 lesz a vége, az a magicompban 11e bruttó!

qwell

Csak a 6-7 vinyón lévõ cuccokhoz kell sfv, vagy a többihez is? Én mostanában csak régi cuccokat töltöttem, abból se sokat.

Anime_mániákus

QuoteOriginally posted by zsozso
Bizonyos fileok mellé van 1 kis ellenörzõ file na azt hívják sfvnek.
Keress rá google ön.

Ez a progi vagy mi, mit csinál megnézi hogy jó-e a file vagy mi?
Rá kerestem google-n de kb a 34. Futball valaminél meguntam;)
Nemtudnád elküldeni ezt az izét amivel ilyen sfv-csináni és ha kell akkor szivesen visszatöltöm az Animek-at!
By Lendvay

mikocs

QuoteOriginally posted by Anime_mániákus
Nemtudnád elküldeni ezt az izét amivel ilyen sfv-csináni és ha kell akkor szivesen visszatöltöm az Animek-at!
A Windows Commander nagyon szívesen megcsinálja. Files -> Create CRC Checksums (sfv-files)...

Gauss_chan

Feltöltöttem egy rakat sfv fájlt. Remélem segíteni fog. :)

masterbo

Hmm. én is lekezdtem ellenõritgetni, meg nézegetni, de ennyit ugyebár képtelenség végignézni, és belepörgetve úgy fél percenenként még a hibásakban sem láttam hibát...
Tehát mit is csinál pontosan ez a crc error? Mert, ha csak egy kis bevillanást, vagy ilyesmit, akkor mindent újra végig kéne nézni...

Más: hadd tölthessük le mi is e feltöltött svfeket.
Megint más: Tudtok-e olyan dátumot mondani, emi elõtti letöltés biztosan jó? Ez jelentõsen megkönnyíthetné a munkát.