Logo a forum tetejere :P

Started by zsozso, 2004-03-28, 01:02:34

Previous topic - Next topic

zsozso

Ezennel meghirdetem a versenyt. Annak az embernek a logoja kerul a forum tetejere akie a legjobban tetszik :P Szal hajra es alkossatok vmi olyat ami passzol a forumhoz.
Death is the only redemption

Chronos

OK, de mekkora legyen a mérete?  :)

CHRONOS

zsozso

Quote from: ChronosOK, de mekkora legyen a mérete?  :)

CHRONOS
Az nagyjabol mind1, de azert ne legyen akkora hogy a fel kepet elfoglalja :PPP
Death is the only redemption

Chronos

#3
Itt van néhány kép...:)

CHRONOS

Chronos

#4
Újabb képek...:)

CHRONOS

Chronos

Összesen 22 képet csináltam, de ezek közül sok olyan volt, ami Zsozsonak szerintem nem tetszik, ezért ha valakit érdekel, itt az összes kép...

CHRONOS

zsozso

Quote from: ChronosÖsszesen 22 képet csináltam, de ezek közül sok olyan volt, ami Zsozsonak szerintem nem tetszik, ezért ha valakit érdekel, itt az összes kép...

CHRONOS
Ajjaj ezek szerint felreerthetoen fogalmazhattam -_-

Szal hajra es alkossatok vmi olyat ami passzol a forumhoz. <- Itt arra gondoltam, hogy a forum desingjahoz hasonlitson, nempedig a tartalmahoz :P Szoval azkene hogy illeszkedjen a felirat igenyesen a merete pedig nagyjabol mind1. Ja es nem feltetlen kell ra anime szereplo :P
Death is the only redemption

dizzy

Quote from: zsozsoAjjaj ezek szerint felreerthetoen fogalmazhattam -_-

Szal hajra es alkossatok vmi olyat ami passzol a forumhoz. <- Itt arra gondoltam, hogy a forum desingjahoz hasonlitson, nempedig a tartalmahoz :P Szoval azkene hogy illeszkedjen a felirat igenyesen a merete pedig nagyjabol mind1. Ja es nem feltetlen kell ra anime szereplo :P

És meddig lehet leadni a pályaműveket??
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

zsozso

Quote from: dizzyÉs meddig lehet leadni a pályaműveket??
Amig nemtalalok vmi ertelmeset :P
Death is the only redemption

Venom

#9
Én is csináltam egyet, csak úgy poénból. :)



The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

zsozso

Quote from: VenomÉn is csináltam egyet, csak úgy poénból. :)

Azt latom, hogy poen mert enyhenszolva se illeszkedik a designhoz :O
Death is the only redemption

Venom

Heh, ez volt az egyetlen kép, amely megközelítette a dizájn-t, úgyhogy ezt kaptam szét. :) (Ilyen világos képet nehéz lesz találnom.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Venom

LOL! Unatkoztam kicsit, így kiraktam kanji betűkből (totál random összevagdosva) az alábbi csodát.  :lol:



The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Moloko

#13
úgy tűnik az embernek jobb dolga sincs éjnek évadján mintsemhogy logókat gyártson...
http://free.cjb.hu/a/n/angels-pages/sajat/random/index.html
ide most felraktam minda3at

Shock12

Hát... lehet, hogy eggyel énis benevezek... majd meglátom, hogy mennyire leszek elhavazva... egyenlore randán fest számomra a helyzet... de mindenképpen valamit megpróbálok alkotni... ;)

Venom

Én speciel Angel logo1-esére szavazok, már ha ez számít bármit is. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Saori

Én is csináltam párat, de most csak a sreenshotokat tudom megmutatni, amikbe bleraktam az általam gyártottakat... próbáltam a fórum eredeti designjához hasonlót..dehát érdekesek lettek..majd otthonról berakom csak a logokat is..
screenshot1
screenshot2
screenshot3
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Saori

Szóval a "logók"

logo1 (árnyék nélkül)
logo2 (árnyékkal)
logo3
logo4 (árnyék nélkül)
logo5 (árnyékkal)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Quote from: SaoriSzóval a "logók"

logo1 (árnyék nélkül)
logo2 (árnyékkal)
logo3
logo4 (árnyék nélkül)
logo5 (árnyékkal)
Szavazatomat (nem mintha számítana) a logo3-ra adom :jee:

Baldy

Részemről vagy Angel 1. vagy Saori 3. logo ötlete lenne megfelelő.
De azért ez még csak egy korai vélemény :) Várjuk meg, hátha többeknek 1 hétbe tellik az alkotás :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shock12

#20
Na... ma estére hirtelen csak ezen ötlet megvalósítására futotta... van még néhány koncepció, de holnap túl nehéz nap lesz...
Logó 1.0
Logó 1.1

Shock12

Na... Újabb ötlet, újabb "gyimilcse"... lehet, hogy a gyümölcs kicsit rohadt... de azért egy post próbát megér... Még mielőtt megkérdezné: a top 8 aktív poster avatartja.

Logo 2.0

.Attila

Quote from: Shock12a top 8 aktív poster avatartja.
Felőlem mehet (ááá, nem azért, mert az én avatarom is ott van, ugyan... :D)

Shock12

Quote from: TriviFelőlem mehet (ááá, nem azért, mert az én avatarom is ott van, ugyan... :D)
Gondoltam :) .

Shadowolf

Quote from: Shock12Na... Újabb ötlet, újabb "gyimilcse"... lehet, hogy a gyümölcs kicsit rohadt... de azért egy post próbát megér... Még mielőtt megkérdezné: a top 8 aktív poster avatartja.

Logo 2.0

Szép, de két okból nem a megfelelő:

1. avatarváltás bármikor bekövetkezhet bármelyikünknél
2. a top 8 sem örökké ugyanazokból az emberekből fog állni

Ezeket, ha szabad kérdeznem amúgy milyen progival csinálod?

Venom

Az avatárváltás speciel tök mind1, kiválasztotta a mostaniakat és hajrá, szerintem ha később ez változik, a logonak akkor se kell változnia. Vagy valaki csinál egy szebb/jobbat. :) (Ha tud.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

zsozso

Heggesztettem vmit gyorsan mert zavart az a vbulletin logo :P
Death is the only redemption

Kvikveg

bolyhocskak

Keszult: ejfel es 1 kozott agyilag zokni allapotban  :rotflol:  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moloko

Quote from: Kvikvegbolyhocskak

Keszult: ejfel es 1 kozott agyilag zokni allapotban  :rotflol:  :hehe:
au. ez nagyon fájdalmas :hehe:

Sephiroth

Úgy látom már van fenn egy logo, de hétvégén megprobálkozok egy Flash-essel, ha nem késső.
No time to haste... khmm waste. Let's go!