Main Menu

Hellsing manga

Started by Kvikveg, 2004-03-29, 20:58:31

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Hol lehet beszerezni a tovabbi reszeket?
Kosz
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

roderick

http://randommanga.cjb.net/
de már vagy december óta nem jött ki új fejezet.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kvikveg

Meg egy kerdes: 6. reszt hol lehet megtalalni? A fenti cimen nem, es nem is lesz.  :beken:
Koszi!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tio

Quote from: KvikvegHol lehet beszerezni a tovabbi reszeket?
Kosz
Szia!!

 Épp most keresgélek mindenfelé Hellsing témában. Ezeket találtam:
 a //www.manga.hu oldalon magyar fordításban:
- Vampire Hunter
- Master of Monsters
- Murder Club
- Blade Dancer 1, 2, 3.

a usteam.uw.hu szerverén pedig ugyanezeket angolul+
- Dead Zone 1, 2, 3.
- Balance of Power 1, 2.

animében pedig:
a usteam.uw.hu-n is fent van
és a //www.dbzhevan.com-on a full episodes-ban

bár amilyen béna vagyok, én nem bírtam letölteni
 remélem tudtam segíteni, egyébként a hellsing szerintem fantasztikusan klassz!!! :rotflol:

Kvikveg

Fent van a Vol6 japanul.
Forditas nem tudja vki mikor lesz? /angol v magyar v nemet/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

A USTEAM-en levõ Hellsing mang teljes?

Az anime-t láttam, nagyon tetszett és hallottam, hogy a mangában több minden van, ami a sorozatból kimaradt. Ezért szeretném elolvasni.

roderick

Nem teljes...
Eddig úgytom 6 kötet jelent meg és 5 van fent a szerveren de régen néztem már
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

sirtomi

Quote from: roderickNem teljes...
Eddig úgytom 6 kötet jelent meg és 5 van fent a szerveren de régen néztem már
Kösz.
Tegnap le is szedtem az összeset ami fennt volt. El is kezdem olvasni még a héten.

Lord AO

Hali,

A szerveren fentlévõ Hellsing-hez létezik magyar felirat:
(Ez a link már a letöltést indítja el, az egyszerûség kedvéért...)

http://kopasz.host.sk/subs/index.php?fnev=Hellsing1-13_hun.zip&action=letolt&datum=1083946013&status=send

 :hehe:

Damnatus

Hali!

Kösz a feliratot!

zolan43


Kvikveg

Quote from: zolan43Én innen szedtem le a Vol06 Ch06-t:
http://hellsing.keenspace.com/resources/manga/manga.html
Nem mukodik. Sebaj, az 5-ot sem olvastam meg, itt az ideje.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

zolan43

Az egész oldal nem jön be?
Vagy a 4 lehetséges hely ahol van a cucc?

Én hyper123-tól szedtem.

Kvikveg

Quote from: zolan43Az egész oldal nem jön be?
Vagy a 4 lehetséges hely ahol van a cucc?

Én hyper123-tól szedtem.
Az 5 es 6ost probaltam, azokat nem lehet leszedni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

zolan43

Vol06 Ch07 fönt van ugyanott. (Firefox-ot használok.)
Seras új fegyvere a Hallconnen II elképesztõ.

Az http://www.animeyume.org/ -on van egy Hellsing v07 nevû torrent file. Valaki már leszedte?


roderick

#16
Quote from: White SeeDKérdés:

A Manga az Anime folytatása, vagy megeggyezik azzal?

elején megegyezik, az elsõ pár kötet, aztán teljesen más... olyan folytatás féle, de ha tényleg lesz második sorozat (amit már erösen kétlek) akkor se biztos hogy ezt viszik filmre...
amúgy viszont király, érdemes olvasni... Alucard az animében kis kezesbárány az itteniekhez képest  :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Raggie

Quote from: roderickelején megegyezik, az elsõ pár kötet, aztán teljesen más... olyan folytatás féle, de ha tényleg lesz második sorozat (amit már erösen kétlek) akkor se biztos hogy ezt viszik filmre...
amúgy viszont király, érdemes olvasni... Alucard az animében kis kezesbárány az itteniekhez képest  :)
Szvsz nem folytatás csak az animébõl valamiért(nemtom hogy lehettek ekkora gyökerek :D ) csomó részt kihagytak, vagy inkább csináltak egy gyors, és esetlen, lezárást a végére. Nemtom elfogyhatott a pénzük, vagy mi a fene? Na mind1 az a lényeg, hogy a manga sokkal jobb és tovább van! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: White SeeDmért nem kapott 100%-ot tõlem
(...)
I dont like it!

Talán ezért... ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

zolan43

Quote from: White SeeDRemélem a Manga majd ad válaszokat:)

A Maxwell - Integral találkozó után a manga teljesen más irányba kanyarodik.
Third Reich, NSDAP Waffen-SS "Last Batallion"

Kvikveg

Quote from: White SeeDNah elkezdtem. Most fejeztem be a 3-madik volumet.
Eddig király:) Sokkal viccesebb mint az anime,viszont nem anyira rémisztõ/horror... Vag csak én szoktam meg a hullahegyek és vérfolyók látványát:D
Na, csak vard ki kv az 5-6. volume-t, lesz ez meg vergozosebb is... :__devil:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Tõlem még lehet vérgõzösebb!!! :__devil: Viszont sokat kell várnom a kövi menetre... :( Na jó, kénytelen leszek meglátogatni Trilliant!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: KvikvegNa, csak vard ki kv az 5-6. volume-t, lesz ez meg vergozosebb is... :__devil:
Már a negyedik is nagy ugrás a harmadik után! És nem csak a vérességet illetõen, hanem a jelenetek, és a cselekvések "durvaságát" illetõen is! :jee:  :lazza:  :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

animoni

Sziasztok gyerekek!

Nagy Hellsing rajóngó vagyok ÉN is írok föl ide, ha nem haragszotok:-)Vagyis már 2 éve az vagyok!
Én oda vagyok azért az anime-ért és nem tudok vele betelni:-D Pedig amikor elõször láttam azt monmdtam mi ez a h...ség. Aztán végignéztem, aztán még1x és még1x...stb. Ugyhogy beleszerettem és mostmár nem tudok kikerülni a vonzásából!!!
És már nagyon várom az OVA-t is! Azt is biztos ezerszer meg fogom majd nézni!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

animoni

Én már végig olvastam a mangát( 6.10 részig csak :bruhuhu:  és meg kell állapítanom hogy a legrosszabb helyen hagyták abba!!!!!! Én ugy felidegesítettem magam rajta!!!! Pedig már kész van a manga, sõt nekem 2 rész meg is van japánul:-) De hogy mikor folytatják azt én is szeretném tudni!!!!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Ramiz

Quote from: White SeeDAMúgy kicsit gondolkoztam. Ha az anime-be lecsukták a nõt, csak mert kicsit megsérûlt London vajon mit fog kapni azért ami a mangában történt?:D
Máshogy alakul a történet... azt már gondolom nem lehet egy nõre kenni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

animoni

Quote from: RamizMáshogy alakul a történet... azt már gondolom nem lehet egy nõre kenni.


Meg a mangában maguk a vezetõk kérték fel Integrát, hogy ne menjen el, hanem segítsen nekik! Végül is õk is belátták, hogy a Hellsing Organizáció nélkül nem mennek semmire!
Meg szerintem a manga végén nem is lesz ember aki õt megbüntesse (fõleg Angliában nem)!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

sirtomi

Honnan tudom letölteni a teljes mangát, legalábbis ami eddig van?
Mert mintha usteam-en nem lenne fent minden. Ennek egy részét már elolvastam.

Ramiz

Quote from: animoniMeg a mangában maguk a vezetõk kérték fel Integrát, hogy ne menjen el, hanem segítsen nekik!
Ja... a királynõ személyesen.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

animoni

Quote from: sirtomiHonnan tudom letölteni a teljes mangát, legalábbis ami eddig van?
Mert mintha usteam-en nem lenne fent minden. Ennek egy részét már elolvastam.

Küldök egy PM-et :haha:

Quote from: RamizJa... a királynõ személyesen.

De a mangában ugy látszott, hogy a királynõ kicsit többre értékeli Alucard jelenlétét, mint Integra-ét. Majdnem 2 oldan csak õk ketten beszélgetnek, de az már milyen meghitt beszélgetés volt, nem? Mintha régi barátok hosszú év után újra találkoztak volna!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]