SporTopic

Started by Exo, 2004-05-24, 17:57:45

Previous topic - Next topic

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2014-02-20, 10:29:24
sir David Attenborough  frozen river

http://www.liveleak.com/view?i=777_1392789840
:muhahah:

egy ilyen meg kell nekem:

[spoiler][/spoiler]

.Attila

#1202
Ennek nem egészen látom az értelmét.
Elég, ha felteszed a kezed vagy a lábad, a fal meg lejön magától, nem kell felhúznod magad.
Vagy a falat neked kell lehúznod?

Fazék

Quote from: .Attila on 2014-02-20, 11:16:13
Ennek nem egészen látom az értelmét.
Elég, ha felteszed a kezed vagy a lábad, a fal meg lejön magától, nem kell felhúznod magad.
sztem folyamatos tempóban halad a szalag, nem a mozgásod szerint, szóval tartanod kell a tempót, mint egy futópadon. de lehet hogy tévedek.
az igazi az valami olyasmi lenne, ami mondjuk nem fixen rögzített kapaszkodókkal lenne, hanem ciklusonként áthelyezné őket máshová :D

.Attila

Esetleg mászás közben is random elmozdulnak a kapaszkodók, vagy falomlást imitálva egyszer csak leesnek? :__devil:

Kvikveg

Fociiiiii!
A nyitounnepseget egy sorozoben neztem vegig a szemem sarkabol, eleg benanak nezett ki.
A tv-ben levo atkotoanimaciok fajdalmasan pocsekok.
A focistak rohangalnak. Gol, kapufa, stb.
Kellemes hatterzaj. Neha erdemes nezni. :)

http://www.tickld.com/x/how-football-sounds-to-people-that-just-dont-care-T
http://theoatmeal.com/blog/world_cup
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2014-06-15, 22:03:13
Fociiiiii!

Hát rám leginkább az oatmealos képregény érvényes.

Viszont beszélgettem a német/holland kollégával a VB-ről kint, elmondta, hogy ő meg a legnagyobb gyerek a németeknek szurkolnak, a másik két gyerek meg a hollandoknak. Örülhet a család most...
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2014-06-16, 21:07:00
Quote from: Kvikveg on 2014-06-15, 22:03:13
Fociiiiii!

Hát rám leginkább az oatmealos képregény érvényes.

Viszont beszélgettem a német/holland kollégával a VB-ről kint, elmondta, hogy ő meg a legnagyobb gyerek a németeknek szurkolnak, a másik két gyerek meg a hollandoknak. Örülhet a család most...
Hehe. :D Miert, legalabb ket csapatnak is szurkolhatnak! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

[spoiler][/spoiler]


gerey

Azért vicces amikor Costa Rica elveri az olaszokat, hirtelen felindulásból hét játékosukat behívják dopping tesztre. :D

SaiyaGin

Talán ide:
Szerintetek egy bicikligumi hány évig bírja jól? Az enyém 12-13 éves és mostanra egy hét alatt elég csúnyán leereszt (használat nélkül).

Próféta

Ma életemben először voltam futóversenyen. Na nem komolyan versenyezni, de legalább futni, tömegsport jelleggel. Egészen más élmény minden irányból lelkes sporttársakkal körülvéve, szurkolók által biztatva megtenni az adott távot, mint csendben a Margit-szigeten körbe-körbe rohanva.

Amúgy 11 km-t futottam, a négyes maratonstaféta egyik váltószakaszaként. Acchan-nak pedig 8 km jutott.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.