SporTopic

Started by Exo, 2004-05-24, 17:57:45

Previous topic - Next topic

Exo

Minden, ami a sporttal, sportolással kapcsolatos, az jöhet! :)
Szerintem ez fontos része az életünknek. Kellemes időtöltés és az egészségünk szempontjából sem utolsó. Meg amúgy is kíváncsi lennék, titeket mi érdekel, mi mozgat meg ilyen téren.

(Remélem ez egy forgalmas topic lesz, ha nem legfeljebb megy a süllyesztőbe :D)

.Attila

Foci.
Közeljövőben elvileg nekiállok Taek Won Do-zni.

Karma XXL

Foci.

Yeah. Anno rögbiztem, csak abbahagytam  :rolleyes: Valahogy nem tudtam a többiekkel egy szintre hangolódni  :ejj:

Azóta meg csak hobbiszinten kapuskodom :)

Damnatus

Hali!

foci, bicikli, futás
Ja és az EB-re hajrá Hollandia!

kisvirag

hú, én sokmindent csináltam!

atlétika 13-14 évesen (mindent csak hobbi szinten, nem vagyok versenysportoló alkat)
fél év kézilabda, egy év kosárlabda, aztán fél év aikido, egy év röplabda, bár nem jártam edzésre, csak hetente kétszer másfél órát a koleszos csajokkal lementünk a tornaterembe :)

aztán két év heti hat evezős edzés. ez a szerelmem, sajnos egyetem mellett nem tom űzni, de nagyon szeretném folytatni!

na
szóval én ien sportgirl vagyok
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

hú, én sokmindent csináltam!

atlétika 13-14 évesen (mindent csak hobbi szinten, nem vagyok versenysportoló alkat)
fél év kézilabda, egy év kosárlabda, aztán fél év aikido, egy év röplabda, bár nem jártam edzésre, csak hetente kétszer másfél órát a koleszos csajokkal lementünk a tornaterembe :)

aztán két év heti hat evezős edzés. ez a szerelmem, sajnos egyetem mellett nem tom űzni, de nagyon szeretném folytatni!

na
szóval én ien sportgirl vagyok
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

hú, én sokmindent csináltam!

atlétika 13-14 évesen (mindent csak hobbi szinten, nem vagyok versenysportoló alkat)
fél év kézilabda, egy év kosárlabda, aztán fél év aikido, egy év röplabda, bár nem jártam edzésre, csak hetente kétszer másfél órát a koleszos csajokkal lementünk a tornaterembe :)

aztán két év heti hat evezős edzés. ez a szerelmem, sajnos egyetem mellett nem tom űzni, de nagyon szeretném folytatni!

na
szóval én ien sportgirl vagyok
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Exo

Én teniszezni, kosarazni és Ju-jitsu-zni jártam...:)

Mostanra maradt a foci, ping-pong, kosárlabda, darts, billiárd hobbiszerü szeretete/üzése :D

Sajnos mostanra véget ért a legtöbb nemzetközi focibajnokság, de nemsokára jön az EB és az olimpia...mit vártok ezen eseményektöl?
Kinek szurkoltok?

.Attila

Én nem szurkolok senkinek, úgy a legjobb. Nem leszek szomorú, ha veszít valaki. Mondjuk érthető okokból azért van kivétel:
HAJRÁ BULGÁRIA!!!!!!!
Akiket még szeretek a stílusuk miatt: Portugália, Spanyolország, és valamennyire még Anglia is. + franciák közül Zidane.

kisvirag

hehhe
foci annyira nem érdekel, és a best nekem Brazilia :)

de az evezőseinktől sokat várok, igaz a hírek szerint most a világbajnokaink (pontosabban Pető Tibi) nincs olyan formában... mondjuk én is láttam... nemzetközin Szegeden egyéniben szinte mindenki megveri a válogatott mezőnyből, pedig korábban ott volt második harmadik helyen... de reméljük, azért menni fog az a kétpár :)
remélem nem voltam nagyon kínai :)

meg persze a vízilabdásoktól, meg úszóktól, kajakosoktól várhatók szép eredmények
asszem még a vívók is jók szoktak lenni

emellett, minden szép eredménynek örülni fogok

az olimpia lényege a részvétel, a siker csak egy plusz dolog. szerintem :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Sörkorcsolya!  :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

Quote from: RamizSörkorcsolya!  :hopp:

Maratoni lustákodás! :D

Komolyan: golf, sakk, úszás, valamikor lehet hogy kendo is ;)

.Attila

Quote from: Shadowolfgolf, sakk
Izzasztó sportok a javából ;):D
Najó, az úszás tényleg az :)

Exo

#13
Quote from: TriviAkiket még szeretek a stílusuk miatt: Portugália, Spanyolország, és valamennyire még Anglia is. + franciák közül Zidane.

Igen. Ök valóban esélyesek, de megemlíteném még Hollandiát, Olaszországot, Fraciaországot, Csehországot és Németországot, mint az EB nagy esélyeseit.

Zizu laza játékstílusa sztem is egyedülálló és fantazmagórikus :D
Az én nagy Kedvencem az Lampard (Chelsea) :jee:

Ja, ma is meg volt tesiórán a párhuzamos osztály lealázása fociban :D
9 - 3-ra nyertünk :D (/me halkan megjegyzi, hogy zsinórban a 3. mesterhármasát jegyezte a mérközésen :D és kiemeli SysOP kiváló kapusteljesítményét is ;))

.Attila

Én nem az esélyeseket soroltam fel, hanem akiknek a játékstílusa tetszik nekem. Hogy ki nyeri? Passz, elég sok esélyest soroltál most fel, bár szerintem a hollandoknak nincs esélyük, valahogy az utóbbi időben nem megy jól nekik. Aztán a cseheknek se adok túl sok esélyt, mert ők még most fejlődnek, ők igen a jövő esélyesei. A németekkel kapcsolatban bizonytalan vagyok, azok vagy nagyon jól, vagy nagyon rosszul játszanak, ki tudja, mi lesz most, de én inkább az utóbbira szavazok.
Szerintem most Spanyolország és Franciaország a 2 nagy esélyes. De ugye sosem mehet biztosra az ember, lásd a 1992-es EB-t. Dánia csak azért került be az EB-be, mert egy másik csapat (Jugoszlávia volt talán :confused: ) nem mehetett, azt megnyerték az EB-t. :)

Isi101

Én régebben lőni jártam,talán még jól is ment, csak sajna megszünt az egyesület, én meg lusta vagyok másik helyre járni :(

Exo

Quote from: kisviraghehhe
foci annyira nem érdekel, és a best nekem Brazilia :)

de az evez?seinkt?l sokat várok, igaz a hírek szerint most a világbajnokaink (pontosabban Pet? Tibi) nincs olyan formában... mondjuk én is láttam... nemzetközin Szegeden egyéniben szinte mindenki megveri a válogatott mez?nyb?l, pedig korábban ott volt második harmadik helyen... de reméljük, azért menni fog az a kétpár :)
remélem nem voltam nagyon kínai :)

meg persze a vízilabdásoktól, meg úszóktól, kajakosoktól várhatók szép eredmények
asszem még a vívók is jók szoktak lenni

emellett, minden szép eredménynek örülni fogok

az olimpia lényege a részvétel, a siker csak egy plusz dolog. szerintem :)

Az olimpián én is a "viziseinktöl" várok sokat :D , de milyen érdekes nincs tengerünk, semmi komolyabb természetes vizünk (kivéve Balaton, Duna, Tisza) és vizi sportokból még ott vagyunk a világ élmezönyében...:rolleyes:

Az utolsó mondatodhoz: Na igen, ez lenne az egészséges felfogás, de a csalók (dopping) nem mind így gondolják...:ejj:
Szerintem ideje lenne felfogniuk, hogy többet kockáztatnak ezzel, mit amennyit ér ez az egész...

Feldin

őőőőőőööööööööööööööö......
Hát én nem is mondok semmit.
:lame: vagyok a focihoz.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

#18
Bármi sport, amit élvezek :) Mindegy, csak jó móka legyen. Focit csak akkor szeretem, ha füvesen játszunk, mivel ííííímádok becsúszni :D

Rögbit szintén bírom, bár csak medicinlabdával játszottunk, ráadásul mindenféle védőfelszerelés nélkül ;)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

Quote from: SoridanFocit csak akkor szeretem, ha füvesen játszunk, mivel ííííímádok becsúszni :D
Igen, azt a partner is "szereti", főleg fém stoplisban :rolleyes:
Én a technikás és lövöldözős részét szeretem. Többnyire nem szeretik, ha én lövök kapura, akkor már inkább kiállnak a kapuból :)

Soridan

Quote from: TriviIgen, azt a partner is "szereti", főleg fém stoplisban :rolleyes:
Én a technikás és lövöldözős részét szeretem. Többnyire nem szeretik, ha én lövök kapura, akkor már inkább kiállnak a kapuból :)

Elhiszem, nem kételkedem benne :D

NEm szoktam stoplisban játszani. De akkor sem szeretnek (az ellenfél játékosai mármint). Egyedül védőnek vagyok jó - "Ha kapura kell lőni, hanyagoljatok. Ha valakit fel kell rúgni útban a kapunk felé, ébresszetek!" :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Karma XXL

Quote from: SoridanRögbit szintén bírom, bár csak medicinlabdával játszottunk, ráadásul mindenféle védőfelszerelés nélkül ;)

Akkor a labdát leszámítva úgy játszottatok, ahogy kell ;) A rögbiben nincs védőfelszerelés, max egy ágyékvédő :rolleyes:

Exo

Quote from: TriviIgen, azt a partner is "szereti", f?leg fém stoplisban :rolleyes:
Én a technikás és lövöldöz?s részét szeretem. Többnyire nem szeretik, ha én lövök kapura, akkor már inkább kiállnak a kapuból :)

Madárcsonttú létem ellenére én is nagyon oda tudok pörkölni a lasztival :D
Engem se szeretnek a kapusok...pláne, mert támadó poszton játszom :)
Jó dolog a foci, asszem nekem ez a kedvenc sportom! :D

Soridan: A becsúszós védöket nem csípem...:D ( nálunk a betonpályán nem is szokás :rolleyes: )

JA!!! Aki nem tudná, annak sport hírek:  Porto 3 - 0 Monaco  (BL-döntö)

Damnatus

Hali!

Én abszolút pancser vagyok fociban  :(
Viszont imádom játszani, általában el?l.

dizzy

Én csak most vettem észre ezt a Topicot, úgyhogy én is beszállok:
Teniszezem, kosarazok, bringázok, ping-pongozok, görkorizni is szoktam, meg el szoktam járni úszni is, ha van rá időm.
A focit viszont nem szeretem, se nézni, se csinálni.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Raggie

Én vitorlázok (általában nyáron) Füreden, sztem nagy buli, és élvezetes sport!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

ignus

Ignus:

egy év atlétika, egy év kézilabda, egy év foci... 10 éve kosár egyesületi szinten... ez bejött... Most /pill NB.II. ben nyomom és tetszik.. Blady érdeklődött is, mondta hogy kijön egy-két meccsre de végül nem jött össze... Ha minden jól megy szeptembertől NB.I b-ben fogom küldeni... Sokminden mást is csinálok/csináltam (tenisz, squash, bringa, futás) mellette, de a kosár maradt. Hát ennyit rólam...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Damnatus

Hali!

Quote from: ignusIgnus:

 Ha minden jól megy szeptembert?l NB.I b-ben fogom küldeni...
Hát sok sikert hozzá
 :)

Exo

Quote from: ignus.. Ha minden jól megy szeptembert?l NB.I b-ben fogom küldeni...

Ganbatte Ignus :D

(Sporthírek: tegnap a Ferencváros lett a magyar bajnokság gy?ztese)

Exo

Ha jól gondolom, akkor a most aktív futballistáink közül Lisztes Krisztián lett a legsikeresebb, azzal, hogy tagja a Bundesliga bajnok és Német-kupagyöztes Werder Bremen csapatának :D
Gratula Krisztiánnak :jee: