SÖRÖZÉS vagy amit akartok...

Started by VASH, 2004-06-28, 23:12:03

Previous topic - Next topic

Próféta


Fazék

holnapi Karikabu Mongúz koncert? kik jönnek még? noriko? Kvikveg?

Flaser

"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Kvikveg

Engem diszkvalifikalt, hogy vasarnap utazom es arra kell mindenfele francot csinalnom. Pedig majdnem megusztam. :/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Sanszos, hogy megyek, azért 100%-ra nem mondom.

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2015-11-17, 20:03:07
de csak akkor ha tényleg meg is jelentek, nem pedig az utolsó pillanatban visszamondjátok  :lazza:

Én a múltkori A38-ason is ott voltam, pedig azt megelőző nap még bottal jártam  :hehe:

Quote from: Kvikveg on 2015-12-04, 01:01:14
Engem diszkvalifikalt, hogy vasarnap utazom es arra kell mindenfele francot csinalnom. Pedig majdnem megusztam. :/

Péntek este 8-kor mi az a mindenféle franc?  :hehe:

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2015-12-04, 18:05:01
Quote from: Fazék on 2015-11-17, 20:03:07
de csak akkor ha tényleg meg is jelentek, nem pedig az utolsó pillanatban visszamondjátok  :lazza:

Én a múltkori A38-ason is ott voltam, pedig azt megelőző nap még bottal jártam  :hehe:

Quote from: Kvikveg on 2015-12-04, 01:01:14
Engem diszkvalifikalt, hogy vasarnap utazom es arra kell mindenfele francot csinalnom. Pedig majdnem megusztam. :/

Péntek este 8-kor mi az a mindenféle franc?  :hehe:
BKVszagu kabat mosasa, felkeszules, mert az utolso pillanatban derult ki, hogy megis megyek, tegnap esti letoltesbol ma reggelre semmi nem jott le bizonyos olyan okoknal fogva amiert megnyuznam a "fejlesztot", und so weiter und so weiter.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Fazék on 2015-11-17, 20:03:07
de csak akkor ha tényleg meg is jelentek, nem pedig az utolsó pillanatban visszamondjátok  :lazza:
Mi végül nem jutottunk el, Fazék most biztos nem szeret :(

Fazék

Quote from: Próféta on 2015-12-05, 19:00:35
Quote from: Fazék on 2015-11-17, 20:03:07
de csak akkor ha tényleg meg is jelentek, nem pedig az utolsó pillanatban visszamondjátok  :lazza:
Mi végül nem jutottunk el, Fazék most biztos nem szeret :(
öri-hari

Próféta

Ki volt ott végül? Ramizon kívül :)

.Attila

Én (már mint én én, nem Én), Fazék, noriko, KT, Flaser.

Zsiga

Majdnem mentem én is, csak végül rámszóltak a kollégák hogy céges mikulásbuli van hajnalig... De majd legközelebb™.