SÖRÖZÉS vagy amit akartok...

Started by VASH, 2004-06-28, 23:12:03

Previous topic - Next topic

VASH

Sziasztok, én valamikor 6 hónappal ezelőtt jelentkeztem be utóljára, ugyanis eldöntöttem hogy készülni fogok két tök lényegtelen dolgora(érettségi+felvételi), a lényeg a lényeg hogy sajnálom hogy elhanyagoltam ezt a kiváló honlapot(ami idő közben még jobb lett)és a hozzátartozó kiváló embereket.

A múlton nem lehet változtatni(kivéve a ChronoTrigger-ben de ezt most hagyjuk :rolleyes: ) és mivel lassan mindenki lerakja vizsgáit és egy kicsit több ideje marad és esetleg szeretné megismerni az Avatarok mögött megbújó embereket személyesen, annak kiváló alkalmat kínálok most.

MENJÜNK EL SÖRÖZNI!!!

Az időpontot olyan jövőhét szombatra(07.10.) tervezném, de még ez is változhat...

Lehetőségeink(ezek is változhatnak):
-Western söröző (6/4 Mester utcai megállója)
-Mongolian Barbecue(Déli pu.)(4000FT és annyit iszol/eszel amennyit bírsz... )

Úgyhogy akit érdekel az ötlet az jelezze nekem, a további ötleteket is ide várom...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Cobra

Jó újra látni, de ha Chronos meglátja, hogy hol nyitottad ezt a threadet, akkor a te véreddel fogja oltani szomját   :ejnye:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

VASH

Jó téged is újra látni, egyébként szerinted hol nem lett volna offtopic?

na mind egy, majd akkor bocsit kérek chronostól, egyébként nem issza ki a véremet(remélem).

egyébként ötleted, hova menjünk, mikor jó neked? :tezsvir:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

.Attila

Quote from: VASHJó téged is újra látni, egyébként szerinted hol nem lett volna offtopic?
Az Offtopic-ban? ;)

Shadowolf

#4
Quote from: VASHesetleg szeretné megismerni az Avatarok mögött megbújó embereket személyesen, annak kiváló alkalmat kínálok most.

MENNYÜNK EL SÖRÖZNI!!!

Az időpontot olyan jövőhét szombatra(07.10.) tervezném, de még ez is változhat...

Vash mester, ajánlom figyelmedbe a nyári anime tábor thread-et. ;)

QuoteLehetőségeink(ezek is változhatnak):
-Mongolian Barbecue(Déli pu.)(4000FT és annyit iszol/eszel amennyit bírsz... )

Ennek csak az a hátulütöje, hogy minden rohadt füszeres; szóval nem azon múlik hogy mennyit birsz enni hogy mekkora az étvágyad, hanem hogy mekkora a türöképességed. :rolleyes: Ja igen, és egész Budán ott adják a legrosszabb cappucino-t. :D

QuoteÚgyhogy akit érdekel az ötlet az jelezze nekem, a további ötleteket is ide várom...

Ha nem jön közbe semmi én részemröl benne vagyok, viszont alkohol tartalmú italt nem fogok magamhoz venni az biztos. :D

Ja igen, a thread-et áttelepítem az offtopic-ba ugyanis a main forum már így is eléggé rendezetlen. :)

Chronos

Van jobb dolgom mint sörözni...:)

CHRONOS

.Attila

Quote from: ChronosVan jobb dolgom mint sörözni...:)

CHRONOS
A címe ellenére asszem nem ez a thread lényege ;)
De az ismerkedésre tényleg ott van az anime tábor, vagy a heti meet-ek.

Baldy

Re Vash újra! :)
Ideje volt visszatérned! :)
Amugy jöhet a sör! A helyek közül mondjuk nekem jobban tetszik a Western Söröző, mert ott a második szinten zavartalanul el lehetünk, és nincs is olyan messze a lakástól számomra, igy nem kell sokat szédelegni, hogy hazaérjek :D
A többieknek: nem az ittas állapot elérése a cél, hanem hogy leeresztve a fáradt gőzt összeüljünk beszélgetni kicsit, és megismerkedjünk. Sokan nem járnak innen meetre, hiszen az nem a USTeam meetje, a tábor meg még csak egy hónap mulva lesz, igy szerintem az ötlet jó, hogy ez a kis összeröffenés bekövetkezzék. Ráadásul a sörből sosem lehet elég :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Én már próbálkoztam, de itt szinte mindenki szélsőséges antialkoholista...  :confused: Én mennék, de nem leszek itthon... :(
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

VASH

A western jó lesz, legalább már vagyunk ketten, majd iszunk Ramiz egésségére:D

Aki még akar jönni legalább szerdáig (07.07) szóljon, thx. :merci:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

.Attila

Jöhetek, de sört nem iszok :)

Xaga

10.-ke nekem is megfelel úgyis mennék meetre, bár nem vagyok vmi nagy sörös egy pohárnyi/korsonyi voszont lemegy (kólával keverve :D)

dizzy

Quote from: Xaga10.-ke nekem is megfelel úgyis mennék meetre, bár nem vagyok vmi nagy sörös egy pohárnyi/korsonyi voszont lemegy (kólával keverve :D)

Hát én is szívesen mennék, de ha minden jól alakul (márpediglen úgy fog), akkor éppen Aggteleken és környékén fogok gyalogtúrázni.
De azért majd gondolok rátok is, és iszom az egészségetekre egy kis bort/sört :D
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Xaga


Baldy

Quote from: XagaEbbõl lesz vmi???

Akár lehetne is. Szerintem én ma megyek meetre, és onnan tovább is lépkedhetnénk majd a Western sörözõbe mondjuk este 8-kor. De elõbb azért VASH-nak is vissza kéne jeleznie, hogy õt érdekli-e még a dolog. :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

Quote from: BaldyAkár lehetne is. Szerintem én ma megyek meetre, és onnan tovább is lépkedhetnénk majd a Western sörözõbe mondjuk este 8-kor. De elõbb azért VASH-nak is vissza kéne jeleznie, hogy õt érdekli-e még a dolog. :)

Legyél tekintettel a vidékiekre 8 az kicsitt késõ legyen inkább 6 vagy 6:30.

Shadowolf

Mivel jelenleg 128km-re vagyok BP-töl (viva la Balaton :D), asszem én mégsem megyek. :P

Shogun

Sziasztok!

Ha van bajai (vagy környéki) anime fan, azzal az emberkével szívesen megismerkednék. Plíz mail to mí: shogun@index.hu

He.

Feldin

Hat gyermekeim snki se volt meeten csak Ramiz meg Blimp es Kaliburt lattam futolag. Ennyi. Hol volt mindenki???
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Dragon

Ebben a csúnya idõben én inkább dolgoztam.
(Nem, mintha lett volna más választásom  :(  )
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Feldin

Quote from: bpka000Ebben a csúnya idõben én inkább dolgoztam.
(Nem, mintha lett volna más választásom  :(  )
oktogon volt
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Dragon

Quote from: Feldinoktogon volt
Szokás szerint, nem?
Gondolom így õszidõben tizenvalahány fokban nem sok kedve van senkinek a WE nyitott tetõterén ücsörögni  :rolleyes:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

TurboK

Quote from: FeldinHat gyermekeim snki se volt meeten csak Ramiz meg Blimp es Kaliburt lattam futolag. Ennyi. Hol volt mindenki???
letámadta õket a borsodi Bivaly és azelõl menekültek. (mellesleg: a bivaly a legjobb magyar sör.)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

Mindenki! Akit érint! Mostani meeet után menjünk át a Millenárisra, a Cseh Napokra, és igyunk csapolt cseh söröket! (Ha nincsenek, szétverjük az egész kócerájt.)


Én régebben, ha nem is szerettem, de megittam a Bivalyt, ám az utóbbi idõben igencsak romlott az íze/minõsége, és ezt ismerõseim is megerõsítik.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

TurboK

ez igaz - alõször csak keserû és erõs volt, utána késõbb lett zamata is (de még milyen!), most viszont megint csak keserû és már nem is annyira erõs (vagy csak már hozzászoktam?).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Dragon

Quote from: TurboKmost viszont megint csak keserû és már nem is annyira erõs (vagy csak már hozzászoktam?).
nem , csak mostanában nem borsozzák neked a haverjaid :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Marfy

Számomra 4-5 feles után már ugyanmindegy hogy milyen a íze  :rotflol: .
Én szivesen mennék veletek csak ne lenne olyan messze Pest :(.

.Attila


TurboK

Quote from: bpka000nem , csak mostanában nem borsozzák neked a haverjaid :D
nem a haverom hanem az apám, és sohasem borsozta.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

Szóval ennyit errõl...
Úgy látom, itt inkább a "vagy amit akartok" fog dominálni...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!