Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic


Zen

Bayonetta murim. :lul:
A cock-block meg király volt. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

#2463
dupla kekkaishi release is  :szemuveges:

ed.. foglalt folyamatosan, ha valaki leszedi tegye már közzé a kekkaishikat itten nekünk is  ^^



NLZ

[reserved]

chilip

Vampire Knight meg egyre unalmasabb, elején még jó volt de ez a mostani sztori nem nagyon tud lázba hozni

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2010-02-27, 11:42:22
Vampire Knight meg egyre unalmasabb, elején még jó volt de ez a mostani sztori nem nagyon tud lázba hozni
Jah.. tegnap beleolvastam az új chapterbe és valahogy a közepe tájá érdeklődés hiányában felfüggesztettem. Igazából azt érzem, hogy ezt már csak a fangirlöknek szánják.. akik már azzal elégedettek, ha a karakterek szerepelnek.. XD

Alkyra

Én elröhögtem magam az utolsó képeken. :smile: Szeretem amikor ilyen gyorsan jönnek a fejezetek, csak így tovább.

LuckyDingo

Hajime no Ippo 886... még csak raw.. de végre vége van a meccsnek..
[spoiler]Sajna Ippo nagyon, de téleg nagyon csúnyán kikapott..[/spoiler]

chilip

#2471
karate shoukoushi kohinata minoru-t olvasom épp
ez és a következő 2 oldal =







kiegészítő: Zippy Ziggy is sírva röhögős kategória: Martial Arts, Comedy, első pár chapter nem akkora szám mondjuk.

NLZ

Fini cucc ez a Bartender is, nyugis slice of life egy csapos (mixer?) életéről, ahogy keveri a koktélokat és mondja a bölcseleteit. :D
[reserved]

Zen

HACO
Oneshot
Csajt hibernálja az apja a gyógyíthatatlan betegsége miatt, amikor felébred egy kihalt világ meg egy kutya-nano-robot-android fogadja.
Nagy marhaság. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Oh, azt hittem már mondtam, de ezek szerint nem, szal az Ushiro and Tora ajánlott azoknak, akik keresnek valami klasszikus shonent, ahol nem egy kis rinyás bishi kurvafi a főhős. Főleg a régi japán mitológiát használja, szal youkaik vannak és hasonlók. A sztori röviden az, hogy főhősünk talál a pincében egy lándzsával falhoz szegezett szörnyet. A szörnyet kiszabadítja, a lándzsát megtartja, a szörny hozzászegődik és megmentik a világot. Nincs még teljesen lefordítva, de már 13 kötet kész van a 33ból, és szinte minden nap kijön egy új fejezet.
[reserved]

Prof. William

Felkerült a Tama from Third Street utolsó része az oldalamra... Jó olvasgatást!

http://profwilliam.wordpress.com/

Zen

Vampire Bund 35:
....wat
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

van új Freezing chapter is

[spoiler][/spoiler]

Zen

T'om, de ez a fejezet nem volt annyira segghülye, mint a többi.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Chronus

http://www.onemanga.com/The_Lucifer_and_Biscuit_Hammer/

Két új fejezet ugyanazon a napon.... Ahhoz képest hogy mennyi ideig ültek rajta, eléggé megindult most a dolog.
Azt kell mondjam, hogy ez a manga egyre csak jobb és jobb és a RAW-okat nézve ez a tendencia meg is marad.

Szóval már csak egy kérdés van. Drama CD már volt. ANIME FUCKING WHEN?

Ebből egyszer még nagy klasszikus lenne.

NLZ

Jah, fasza, hogy felvette egy új csapat.

Na elolvastam GTO mangát onnantól, ameddig az anime tartott. Hát fukken epic, 9000+/10. Csak ajánlani tudom mindenkinek. A 25. kötet végén pedig a specialon hülyére röhögtem magam. Az online olvasókon sehol se találom, ezért ittvan, bártan olvassa bárki, aki szeretne visítva nevetni, a GTO-hoz nincs köze, a mangakáról szól a történet.
http://users.atw.hu/nlz/GTO_v25_Special_-_We_Really_Ate_It!!.7z
[reserved]

Zen

Highschool of the Dead! My life has meaning again! \o/
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: NLZ on 2010-03-10, 18:21:56
Jah, fasza, hogy felvette egy új csapat.

Na elolvastam GTO mangát onnantól, ameddig az anime tartott. Hát fukken epic, 9000+/10. Csak ajánlani tudom mindenkinek. A 25. kötet végén pedig a specialon hülyére röhögtem magam. Az online olvasókon sehol se találom, ezért ittvan, bártan olvassa bárki, aki szeretne visítva nevetni, a GTO-hoz nincs köze, a mangakáról szól a történet.
http://users.atw.hu/nlz/GTO_v25_Special_-_We_Really_Ate_It!!.7z

hol volt vége animének?

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2010-03-14, 23:57:39
Quote from: NLZ on 2010-03-10, 18:21:56
Az online olvasókon sehol se találom
and ye shall receive
Oh, tankyú. :)
chilip, nézd meg a MangaUpdatest, ott van egy olyan részleg, ami írja, hogy az egyes mangáknál mettől meddig tart az animéje. Fasza kis cucc, énis nemrég fedeztem fel. :) Szal jelen esetben ch107-től van.
[reserved]

chilip


Prof. William

#2486

"Highschool of the Dead! My life has meaning again!"



Jaja végre újra elkezdte a rajzoló. Mostantól ismét havonta jönnék a részek sőt már az anime is úton van.  :appl:

NLZ

Ez a Shounan Junai Gumi mekkora egy szar. Így GTO után rosszul vagyok, annyira szánalmasan lejáratják magukat a mangában. Jah, ráadásul azzal nyitottam, hogy előbb a Bad Company-t olvastam, ami ugye előzmény, de később készült. Na az viszont fasza cucc, kb olyan mint vártam. Arról szól, hogy Onizuka és Ryuji hogy ismerik meg egymást, meg hogy hogyan kerülnek be a motoros bandába.
[reserved]

Prof. William

#2488
Sankarea

http://www.onemanga.com/Sankarea/

Srác odavan zombikért annyira hogy egy kereskedőtől vett ősi fóliáns segítségével fel akarja támasztani a család nemrég elhalálozott macskáját. A körülmények véletlen összejátszása során végül is Sankát az iskola nemrégiben elhunyt szépségét sikerül feltámasztania.

Az első benyomások jók. Még bármi lehet belőle de nekem eddig tetszik.

Darkstar

Ezen a képen a csaj csak szerintem 1 az 1ben Saten?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん