Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

kada

Quote from: Megmurdel on 2011-11-15, 12:02:50ratman 04 :D
Kapott enni a csajtól...
A másik lány is megosztotta vele a kajáját...
És a srác még panaszkodni merészel?!  :Eztneked:
[spoiler] :P[/spoiler]

chilip

henchman milyen hülye a csontvázas cuccban ment bevásárolni  :lul: rögtön kiszúrták az utcán

kada

Quote from: chilip on 2011-11-15, 20:28:53
henchman milyen hülye a csontvázas cuccban ment bevásárolni  :lul: rögtön kiszúrták az utcán
Jaj te ezt nem érted.
Ha egy evil organisationban vagy minion, és azt mondják hogy menj el a mosodába, elmész a mosodába.
Ha az evil organisation evil dominája megparancsolja minion#13-nak hogy menjen el a boltba, vegyen ezt-azt-amazt halat, hozza vissza, és közben fütyöréssze az i.am.evil-t, akkor minion#13 megy és mindezt szóról szóra teljesíti, ha lehet még mindenhol be is mutatkozik hogy igen ő minion#13 az evil organisationtól és ha egy macska ellopja a halat akkor visszaszerzni mert neki azt a halat kell elvinnie amit vett.
Ha nem így tesz, főbelőhetik. Igaz, egyébként is  ::)

Ha meg épp munkaidőn kívül volt, akkor minden bizonnyal szegénynek súlyos személyiségzavara van, és segítségre lenne szüksége, nem boszorkányüldözésre  :ejj:

Topic nyitás mikor aktuális egyébként?

Megmurdel

Quote from: kada on 2011-11-15, 21:05:22
Quote from: chilip on 2011-11-15, 20:28:53
henchman milyen hülye a csontvázas cuccban ment bevásárolni  :lul: rögtön kiszúrták az utcán
Jaj te ezt nem érted.
Ha egy evil organisationban vagy minion, és azt mondják hogy menj el a mosodába, elmész a mosodába.
Ha az evil organisation evil dominája megparancsolja minion#13-nak hogy menjen el a boltba, vegyen ezt-azt-amazt halat, hozza vissza, és közben fütyöréssze az i.am.evil-t, akkor minion#13 megy és mindezt szóról szóra teljesíti, ha lehet még mindenhol be is mutatkozik hogy igen ő minion#13 az evil organisationtól és ha egy macska ellopja a halat akkor visszaszerzni mert neki azt a halat kell elvinnie amit vett.
Ha nem így tesz, főbelőhetik. Igaz, egyébként is  ::)

Ha meg épp munkaidőn kívül volt, akkor minden bizonnyal szegénynek súlyos személyiségzavara van, és segítségre lenne szüksége, nem boszorkányüldözésre  :ejj:

Topic nyitás mikor aktuális egyébként?

+1 XD ami igaz az igaz

LuckyDingo

The World God Only Knows aktuális fejezetek - Mostanában Keima failjei egyre durvábbak.. Hihetetlen, hogy mennyire gáz route-ot választott Chihiroval.. :S Kezd megint érdekes lenni így a story. :D

Megmurdel

az most különösen bejött h nincs Chihiro-ba istennő mer eddig minden bejött neki am a fail-ek meg azért vannak mert kezd megtörni :D hiszen 3D-s csajok kerültek az életébe  :kocc:

kada


balu01

#3427
Na ezt hogyan oldja meg Keima... Csakis magának köszönheti a kialakult helyzetet.
Tőle amúgy nem ezt vártam, lehetett volna kevésbé kegyetlen is Chihiróval. Rá is fázott...

kada

#3428
Kissxsis 55:
Quote from: Darkstar on 2011-11-08, 18:14:16
Majd meglátjuk, Kiryuu sensei okozott mar meglepetéseket.
Hmm, ahhoz képest hogy semmi terve, egész jól felvezette...
...hogy elronthassa 1 hónap múlva  :angyali:
Quote from: Darkstar on 2011-11-08, 13:04:42azért szakadjanak meg, utálom, amikor egy havi maga cliffhanger-el ér véget.

Darkstar

Derp.
Ennek is pont akkor kell kijönnie, amikor egyetemen vagyok. KissxSis + első sor az előadáson = awkward.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

HxH   :w00t: LEORIOOOOOO IS BAAAAAAAAACK  :whoah: és hogy :D

NLZ

[reserved]

Leara

Quote from: chilip on 2011-11-18, 12:36:16
HxH   :w00t: LEORIOOOOOO IS BAAAAAAAAACK  :whoah: és hogy :D
+1  :whoah:
Most érzem igazán, hogy mennyire hiányzott már :D.
MAL

Megmurdel

bakker most végeztem Sora no Otoshimono-val és rohattjó :D de már nagyon várom a folytatást


nemtom ki említette de köszönöm neki :D

kada

Ben-to Zero: Road to Witch:
Pontosan az, aminek hangzik (már ha ismerős a sorozat), 5 részes kis történet hogy hogyan lett a pityergésre hajlamos (főleg ha elrabolják késsel fenyegetik és a körbekötözik pont a PLOT kedvéért) farmermininadrágos(hogyhívjákezeket)-harisnyás-katonaibakancsos csajból miniszoknyás-harisnyás-katonaibakancsos farkas.
Ami megmaradt hogy amin hangosan felnevettem egy Author's Note running gag volt  ^^"

Megmurdel

#3435
Quote from: kada on 2011-11-20, 16:36:45
Ben-to Zero: Road to Witch:
Pontosan az, aminek hangzik (már ha ismerős a sorozat), 5 részes kis történet hogy hogyan lett a pityergésre hajlamos (főleg ha elrabolják késsel fenyegetik és a körbekötözik pont a PLOT kedvéért) farmermininadrágos(hogyhívjákezeket)-harisnyás-katonaibakancsos csajból miniszoknyás-harisnyás-katonaibakancsos farkas.
Ami megmaradt hogy amin hangosan felnevettem egy Author's Note running gag volt  ^^"

olvastam de nemtom annyira nem nyerte el a teccésemet de mind1már azt az időt vissza nem kapom ...

kada

Quote from: Megmurdel on 2011-11-20, 19:44:44
Quote from: kada on 2011-11-20, 16:36:45
Ben-to Zero: Road to Witch:
Pontosan az, aminek hangzik (már ha ismerős a sorozat), 5 részes kis történet hogy hogyan lett a pityergésre hajlamos (főleg ha elrabolják késsel fenyegetik és a körbekötözik pont a PLOT kedvéért) farmermininadrágos(hogyhívjákezeket)-harisnyás-katonaibakancsos csajból miniszoknyás-harisnyás-katonaibakancsos farkas.
Ami megmaradt hogy amin hangosan felnevettem egy Author's Note running gag volt  ^^"

olvastam de nemtom annyira nem nyerte el a teccésemet de még elolvasok 1-2 chaptert aztán majd meglátjuk
Ha egy poénmangára valaki azt mondja hogy az author's note running gag-en nevetett a legnagyobbat, akkor valsz nem a legfényesebb  ^^"
Summa öt chapter és vége is van, úgyhogy nem is lesz jobb.  :ejj:

Megmurdel


chilip


Megmurdel

Sora no Otoshimono most nagyon jó volt mindenki fejlődik 1000-el  ^^

NLZ

[reserved]

chilip

nem jött be :P már a másikat se olvasom (fairytail of the demonlord vagy mi a szar)

azt a sci-fi knight-osat követem

NLZ

Knight Run-t nem nehéz követni, alig van belőle. :P  Egyfolytában cseréli a scanlator csapatot, csak épp egy rész után mindig dobják (fordító hiány miatt). Szegény, mostohán kezelt webtoon. :(
Tower of Goddal mi volt a bajod?
Ám esetleg nézd meg még a The God of High School -t, hátha bejön. Vagy a Girls of the Wild's, bár abban csak néhány részenként van egy szakadva röhögős, de akkor nagyon.
Kubera/Magician gondolom már ajánlva volt. Meg asszem Melo Holic is.
[reserved]

chilip

Magiciant is követem


most próbáltam a God of highschoolt de akkora bullshit amit az én gyomrom se vesz be

NLZ

[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2011-11-22, 16:41:35
MEddig bírtad? :D

4. chapter


amúgy most jut eszembe, az ID-et is követem Manhwa-k közül (sőt a kedvenc Manhwa-m) csak mostanában nem adtak ki új chaptert és elvonási tüneteim vannak  :_piszka:

NLZ

Jah, A-Team beputtyadt, mert "van életük", de úgy néz ki, hogy Japanzai és EGS is rámozdulna a projectre, végülis ők is jobbak, mint a semmi. Ám szeressük az ilyen műfajt, Demon King is hasonló, és sajna azzal se akar senki se haladni.
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2011-11-22, 21:04:57
Jah, A-Team beputtyadt, mert "van életük", de úgy néz ki, hogy Japanzai és EGS is rámozdulna a projectre, végülis ők is jobbak, mint a semmi. Ám szeressük az ilyen műfajt, Demon King is hasonló, és sajna azzal se akar senki se haladni.

tessék, sírtam itt egy kicsit és kiadtak 6 chaptert egybe  :lol: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIID VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGREEEEEEEEEEEEEEEE

NLZ

:)
Azért hiányozni fognak a vicces képek a fejezetek végéről. :(
[reserved]

Junchi

Méretes slowpoke.jpg jár érte, meg valsz már úgyis mindenki tudja, de: http://www.animenewsnetwork.com/news/2011-11-04/takehiko-inoue-now-drafting-return-of-vagabond-manga

YESSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!444  :cool: