Main Menu

Klasszikus zenék

Started by TurboK, 2004-08-28, 20:41:59

Previous topic - Next topic

Ramiz

Tudtok jó nagy klasszikus zenei torrent oldalakat? Keresek valamit, amit egy autóban hallottam, és nagyon tetszett...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2006-08-15, 23:58:56
Tudtok jó nagy klasszikus zenei torrent oldalakat? Keresek valamit, amit egy autóban hallottam, és nagyon tetszett...
Dúdold el!
Titüttütűditütátű titűdadidádudádidű!  :whoah:
Én csomó zenét találtam meg így, másokat ostromolva, igaz nem fórumon :)

Amúgy szvsz először tölts le ilyesmiket, ilyesmiket vagy ilyesmit, hátha közismert a zene. Csak ha a hasonlókban nincs, akkor ess neki brute force egy torrent oldalnak :)

Ramiz

Annyit tudok róla, hogy Schumann és hogy e-moll (vagy e-dúr?). Angolul mondták be, hogy mi az, és nem értettem...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

#33
Quote from: Ramiz on 2006-08-16, 01:00:05
Annyit tudok róla, hogy Schumann és hogy e-moll (vagy e-dúr?). Angolul mondták be, hogy mi az, és nem értettem...
Ja vagy úgy!
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_compositions_by_Robert_Schumann
Ha jól nézem, vagy a 3. szimfónia (Op. 97), vagy egy zongora 4es/ötös (Op. 44, Op. 47) ami ezek közül E flat. Többet tényleg nem tudok segíteni szvsz :)

Ramiz

Köszi szépen! :merci: :) Most keresek egy torrent oldalt és meglátjuk, melyik az.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Úgy látszik, valamit rosszul érthettem az E minorral/flattal kapcsolatban, de mindegy, az a fő, hogy megvan, amit kerestem, egyébként a Piano Concerto az (biztos illett volna felismerni, de hát nem nagy a komolyzenei műveltségem :o ). Nagyon sahár zene, pont mint emlékeztem. Lehetetlen kikapcsolni. Van élő torrent, amit most én is seedelek, ha valakit érdekel. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2006-08-23, 14:17:07
Úgy látszik, valamit rosszul érthettem az E minorral/flattal kapcsolatban, de mindegy, az a fő, hogy megvan, amit kerestem, egyébként a Piano Concerto az (biztos illett volna felismerni, de hát nem nagy a komolyzenei műveltségem :o ). Nagyon sahár zene, pont mint emlékeztem. Lehetetlen kikapcsolni. Van élő torrent, amit most én is seedelek, ha valakit érdekel. :)
Ha már így bereklámoztad... plz.

Ramiz

Itt a torrent.
Lehet, hogy regelni kell hozzá a demonoid.com-ra.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Mik vannak a youtube-on...

Kep nelkul erdemes
http://www.youtube.com/watch?v=UCwSiOckRIc

Hogy a halalba birja?!  :eek:
http://www.youtube.com/watch?v=F9ijwfRTv0o
Az 1:49-1:54nel... upff... az (is) egy jo szivatos resz.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.