Animax (A+) csatorna

Started by Suszi, 2004-12-08, 12:24:34

Previous topic - Next topic

Relunx

Yu Yu Hakuso:
Botannak ismét lett egy új ruhája! - A csapat-edzõ ruhája! És az is RULZ!  :jee:
Egyébként Hiei szinkronhangaj megváltozot, sztem rosszabb lett...a másik mély hang jobban illett hozzá!

Relunx

HVp213

Quote from: RelunxEgyébként Hiei szinkronhangaj megváltozot, sztem rosszabb lett...a másik mély hang jobban illett hozzá!

Relunx
Úgyis mondhtanám hogy az elõzõhöz képest nagyon erõs mélyrepülésbe kezdett (szerintem!)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Relunx

Remélem nem fog a többi szinkron is megváltozni...

Relunx

Raisu-Sama

Remélhetõleg majd csak visszajön Moser Károly (a stáblistában még bemondják :D)

Relunx

Heh némá...új openinget csináltak a Slayers-nek...a Yu Yu Hakuso-nak is van új openingje, de azt csak 1x láttam...mert mostanába a régit adják le...
Egyébként nagyon remélem hogy nem fogják abbahagyni a Yu Yu Hakusót és újrakezdeni...mert akkor nagyon dühös leszek...(vagyis remélem hogy az egészet megvették...)

Relunx

Raisu-Sama

Megvették az összes részt! Amúgy az opening alatt ugye az elõzetesre gondolsz? ^^"

Titkos

Quote from: Raisu-SamaRemélhetõleg majd csak visszajön Moser Károly (a stáblistában még bemondják :D)

Ehh, látszik, hogy a mostani részeket csak fél szemmel figyeltem és közben MSN-ezek, mert nekem fel sem tünt a váltás. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Titkos

Quote from: RelunxYu Yu Hakuso:
Botannak ismét lett egy új ruhája! - A csapat-edzõ ruhája! És az is RULZ!  :jee:

Nem rossz, de volt 1-2 résszel korábban egy kimonója (narancssárga), szerintem abban volt még nagyon szép. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Titkos

Quote from: Raisu-SamaMegvették az összes részt!

Mind a 112-t? :eeek:  Wow, gratula nekik, ezt már nevezem! :jee:  (Még itt sincs fent végig a sorozat. ;) )
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Relunx

Phew! Megnyugodtam! Végre egy anime amit megvettel teljes egészében.
Egyébként igazad van Titkos, tényleg van Botánnak egy új narancssárga kimonója és az is tetszik! De a akkor is a harmadik (full-piros) ruhája RULZ a legjobban!
Eddigi ruhái: elsõ kimonója, piros felsõs-farmer nadrágos, full-piros, iskolai egyenruha, második kimono, edzõ-szerkó! - Wow 6db ruha :jee:

Relunx

Raisu-Sama

Ööö... ha jól tom a Slayers  YGO! helyett van ^^" Az Akcióban Mary-Kate és Ashley továbbra is megy hétvégénken a TNT után ^^"

Darkstar

Quote from: Raisu-SamaAkcióban Mary-Kate és Ashley továbbra is megy ... a TNT után ^^"

Ez olyan jól hangzik!  :bruhuhu:  :linsux:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: Raisu-SamaAkcióban Mary-Kate és Ashley továbbra is megy hétvégénken a TNT után ^^"
Szánalom...
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Ismét elkezték a Slayerst. Már vártam! Rezo RULZ! (És Zangulus)
A Try-t még mindig nem vették meg?

Relunx

Cobra

Bár nem valószínû, hogy T-kábelen valaha is lesz A+, de ha megoldanák a streaminges vetítést :)  , akkor leadhatnák pl a Saber Ridert, ha már kiderült, hogy az is anime. Meg biztos van még olyan '80-'90-es évekbeli rajzfilm, amirõl sokan úgy tudták, hogy amerikai, de valójában japán.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Thundercats?

Cobra

Az már túl '80-as évek elejei színvonal  :)
Tényleg, a Mask és a Ring Raiders amerikai, vagy azokban is van japán beütés? Bár attól még, hogy amerikai, szívesen látnám õket újból  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Ház ez jó. 22 órakor még a csatorna maga azt mondta, hogy 23:45-kor kezdõdik a Yu Yu Hakusho. És mivel 22:03-ig tartott, valszeg nem 45kor kezdõdött...

Raisu-Sama

21:40 - YYH új rész
23:45 - YYH két nappal ezelõtti rész

.Attila

Quote from: Raisu-Sama21:40 - YYH új rész
23:45 - YYH két nappal ezelõtti rész
Az ok, én mindig a késõi idõpontban szoktam nézni (mármint csak az utóbbi idõben, azelõtt nem néztem), szóval nekem azok az újak :) De itt arról van szó, hogy nem 23:45-kor kezdték, hanem pár perccel elõbb.

Tonya

Mi volt a teletexten? Amíg nincsen honlap, addig az a legpontosabb.

.Attila

Quote from: TonyaMi volt a teletexten? Amíg nincsen honlap, addig az a legpontosabb.
22 óra körül a mûsor közben nyomták be a programot. És ennek ellenére korábban kezdték.

Tonya

Jaaa, a lineupra gondolsz? Ami napi négyszer megjelenik, és fél percen keresztül mutatja az aznapi mûsort? Azon csak elõzetes, ideális, kerekített kezdési idõpontok vannak, mint a mûsorújságban. A pontos kezdési idõpontok, ahogy minden tévénél, honlapon és teletexten van fenn. A lineupok majd akkor lesznek pontosak, ha lesz annyi reklám meg mittoménmi ahogy más csatornákon is, amik kitöltik az epizódok közötti idõket.

HVp213

Quote from: TonyaJaaa,(...).
Akkor me késni fognak a mûsorok! :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Elessar

Nem tudok ki hogy van vele, de én nagyon örülnék ha adnák a Sailor Moon-t újra!! Nem igaz,hogy ilyenek mint a Pokemon,Yugioh,Tini ninja, Slayers mennek,a Sailor Moon meg nem. :bruhuhu: . Régi kedvencem ,mondjuk az is igaz,hogy japán szinkronnal sokkal jobban tetszik,mint anno a magyar.

Necrid^

Quote from: White SeeDAham, hogy lehet a Slayerset ebbe a felsorolásba beletenni???!!!!!
A maradékkal egyetértek, kiv hogy kimaradt a két gagyi lány.
Szetem nem olyan vészes a yu-gi-oh igaz hogy kicsit csicska az elsö session de második sessionról egyre tetszett..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raisu-Sama

Lehet, hogy Elessar arra gondolt, hogy ilyen jó sorozatok mennek, és ha már ilyenek mennek, mehetne Sailor Moon is ;)

.Attila

Quote from: Raisu-SamaLehet, hogy Elessar arra gondolt, hogy ilyen jó sorozatok mennek, és ha már ilyenek mennek, mehetne Sailor Moon is ;)
LOL, ezt te sem gondolhattad komolyan? Pokemon meg Yugi Oh jó sorozat?
Ami arról szól, hogy a kártyázás vérre menõ dolog, az már jó nem lehet. Pokemon, Digimon, Yugi Oh, Duel Masters... tûnne el mind1ik a föld színérõl...

Raisu-Sama

Most brutálisan a lelkembe gyalogoltál! :P
Yu-Gi-Oh!: nagyon jó sorozat, érdekes sztori, ötletes, és jó karakterek.
Digimon: #2 kedvenc a Sailor Moon után. Szintén érdekes sztori.
Pokémon: 1 hibája, hogy rétestészta. Egyébként kidolgozott világ, nagyszerû karakterfejlõdés.

Duel Masters: na jó, ez tényleg gáz :D De valszeg a rendes japán verzió sokkal jobb (ami nálunk van, az egy amcsi verzió, amiben több a harc, mert az amerikában menõ -_-")

Darkstar

Egyes embereknek lehet, hogy bejönnek ezek a sorozatok, de akkor is gagyik. Hol lehet összehasonlítani pl egy Pokémon/Digimont egy NGE/Hellsing-gel? Sry, ha én is a lelkedbe gázoltam, de nagyon utálom ezeket a vackokat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん