Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: LarrodanHa vége van a vizsgáimnak egyszer talán én is elvetõdnék oda meetre felétek (persze csak ha nem gond ^____^"""). Felhomályosítana vki, hogy mikor és merre találnálak titeket? ^____^"""

Nyugi, nem fognak megenni. Legfeljebb senki nem ismer fel :__devil: Elsõre velem is barátságosak voltak. Többet nem is megyek, legalább kellemes emlékeim maradnak ^^

Larrodan

Quote from: RouninNyugi, nem fognak megenni. Legfeljebb senki nem ismer fel :__devil: Elsõre velem is barátságosak voltak. Többet nem is megyek, legalább kellemes emlékeim maradnak ^^
Akkor ha jól értem jobban teszem ha most félek? :lame: :muhahah:
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Rounin

Quote from: LarrodanAkkor ha jól értem jobban teszem ha most félek? :lame: :muhahah:

Ááá dehogy :D Mondom, elsõre biztos nem lesz baj, de én láttam a lángot a szemükben! Kvikveg tudta legkevésbé leplezni a mohó éhséget ;)

Larrodan

Quote from: RouninÁáá dehogy :D Mondom, elsõre biztos nem lesz baj, de én láttam a lángot a szemükben! Kvikveg tudta legkevésbé leplezni a mohó éhséget ;)
Vén vagyok már, rágós a húsom... csak gyomorrontásra vagyok jó :ejnye:
Meg amúgy is, elég hülyének érzem magam, hogy bárkin túltegyek... még lehet én eszem meg õket :D
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Kuroi Tenshi

Quote from: LarrodanVén vagyok már, rágós a húsom... csak gyomorrontásra vagyok jó
:ejnye:
Menchi már szépen megénekelte, hogy hogyan kell megfõzni, hogy a husa ne legyen kemény és rágós ;)

"Jer havesome fun!"

http://usteam.hu/forum/showpost.php?p=140579&postcount=3309

Kvikveg

Most vasarnap lesz meet, ugye? Hanykor?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: KvikvegMost vasarnap lesz meet, ugye? Hanykor?
16kor és -22C igérnek.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

Quote from: Necrid16kor és -22C igérnek.
de nem kell félni a hangulat nem lesz fagyos ;)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: HVp213de nem kell félni a hangulat nem lesz fagyos ;)
Bizony nem ;)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

death_scythe

Csak gondoltam szólok hogy 3 haver +én ahogy szoktunk megjelenünk majd a vetítésen. Nekünk mindegy melyiket nézzük végülis(de ha valakinek nem, szívesen eladunk 4 azaz négy darab szavazatot, természetesen baráti áron; várom az ajánlatokat, mindenre nyitott vagyok :D )
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Necrid^

Ma Meet ne Tessik elfelejteni.. MINDENKI JOJON!!!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Larrodan

Quote from: Kuro_Tenshi:ejnye:
Menchi már szépen megénekelte, hogy hogyan kell megfõzni, hogy a husa ne legyen kemény és rágós ;)

"Jer havesome fun!"

http://usteam.hu/forum/showpost.php?p=140579&postcount=3309
Fõzni? A nemmjó mert az fáj... :P meg amúgy is nem bántani kisebbet, mert ejnyebejnye... :ejnye:

Thx a térképet, lövésem nincs az egészrõl, de mire odakerülök felderítem a terepet... (ráállítok egy-két geostanionárius mûholdat az általad megadott koordinátákra és majd jól beteleportálom magam... 8) )

Mindenki kidõlt? Csak egyedül én nem szedek itt bérescseppet? ... 8)
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

HVp213

Quote from: LarrodanFõzni? A nemmjó
egyetértek...
nem vagyok oda a fõtt husért

megsütünk :D
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Larrodan

Quote from: HVp213megsütünk :D
viszek magammal azbeszt ruhát... vagy rendelek egy ûrhajósat a NASA-tól... 8)
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

HVp213

Quote from: Larrodanviszek magammal azbeszt ruhát... vagy rendelek egy ûrhajósat a NASA-tól... 8)
ne okoskodj ilyen késõn fél-részeg emberrel
felynitunk mint egy konzervet... :tezsvir:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kecsap

Larrodan, és mindenki más is igyekezzen idõben elindulni, mivel most pontosan fogom kezdeni 16-kor, még ha csak öten is leszünk a teremben. Sajna Golden Boy-t nem fogok tudni vetíteni, mivel 18-kor le kell lépnem most vonathoz, a Nausicaa pedig 2 órás. :(

Yakumo

Quote from: kecsapLarrodan, és mindenki más is igyekezzen idõben elindulni, mivel most pontosan fogom kezdeni 16-kor, még ha csak öten is leszünk a teremben. Sajna Golden Boy-t nem fogok tudni vetíteni, mivel 18-kor le kell lépnem most vonathoz, a Nausicaa pedig 2 órás. :(
Nem gáz, akkor marad a bugyis-nem bugyis lány:D
Necrid-san: Sir Yes Sir! :D :whoah:

Kuroi Tenshi

Quote from: kecsapLarrodan, és mindenki más is igyekezzen idõben elindulni, mivel most pontosan fogom kezdeni 16-kor, még ha csak öten is leszünk a teremben. Sajna Golden Boy-t nem fogok tudni vetíteni, mivel 18-kor le kell lépnem most vonathoz, a Nausicaa pedig 2 órás. :(
15:00-kor foglalt-e a terem?

Kvikveg

Quote from: NecridMa Meet ne Tessik elfelejteni.. MINDENKI JOJON!!!
Hat... nem akarlak elkeseriteni de en is kidoltem. Holnap meg meccsunk lesz, ugyhogy reszemrol take forro furdo, goto bed, eat Cvitamin program van mara. Ja meg kis takaritas, franc essen bele. :mad:
Jo filmezest!

Ha valakinek igertem volna valamit vagy valaki hoz valamit nekem, szoljon, mert akkor ha halalomon vagyok, akkor is bejovok. :whoah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: KvikvegHa valakinek igertem volna valamit vagy valaki hoz valamit nekem, szoljon, mert akkor ha halalomon vagyok, akkor is bejovok. :whoah:
Ugye srácok ígérte, hogy hoz sütit?* ;)



[SIZE="1"]*Valamikor régen biztos... :) [/SIZE]

HVp213

Quote from: Kuro_TenshiUgye srácok ígérte, hogy hoz sütit?* ;)



[SIZE="1"]*Valamikor régen biztos... :) [/SIZE]
Téééényleg!

jo h mondod ^_^"
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Quote from: Kuro_TenshiUgye srácok ígérte, hogy hoz sütit?* ;)



[SIZE="1"]*Valamikor régen biztos... :) [/SIZE]
Haaat... azt bebuktuk, mert azert annyira nem vagyok gyors, hogy 45 perc alatt valami ehetot dobjak ossze. De most hogy mondjatok... Hm. Jovo het pentek este szoljon mar ram valaki... felirom en is...
Na. Fel van irva. Remeljuk 2 het mulva meg ott lesz a fecni ahol most van...:3x3:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Szóval akkor biztos nem jössz?
Kár... :(

Kvikveg

Quote from: Kuro_TenshiSzóval akkor biztos nem jössz?
Kár... :(
Szerintem is. :(
Hat kinek a veret szivjam akkor ma? :eek:
(Elet nagy kerdesei...)

De asszem a kovetkezo kicsit filmnezos-utana-dumalos lesz. Ami jo lesz. :)
Foleg lekvaros kiflikkel megspekelve. Toltott vacsora! Nyamm!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Akio-chan

Következõ animetali hol lesz és mikor?
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Yakumo

Na! Szerintem jó volt ez a Nausicaa! :jee: Fõleg ahhoz képest, hogy '84-es film. Ramiz mostanában nagyon eltünt:confused: :3x3:
Nausicaa-ra vissza: az emberiség már mióta figyelmezteti magát, hogy gajjá fogjuk tenni szegény bolygónkat! Meg nagyon jól megmutatta az emberek viselkedését:3x3: War, etc. Még amikor már a fél világ elpusztult, akkor is egymást öljük:ejj: és ez tuti a valóságban is így lenne! :rolleyes: (Madmax-érzés)

Lythis

eee....aaaanoooo... szl izé. Jah, ha azt vesszük,h mikori, akkor télleg nagyon jó, de azokkal a kajszi-bajszi muksókkal nem nagyon voltam akkorsem kibékülve...
 Ez a "legyünknagyonkörnyezetbarátakmertbolygómorcilesz" meg már le lett lõve pár helyen szerintem.... Mindegy. Ami miatt igazán ki voltam, az talán az volt, hogy nekem nagyon sok helyen Dûne utánérzés volt...

Yakumo

Quote from: Lythiseee....aaaanoooo... szl izé. Jah, ha azt vesszük,h mikori, akkor télleg nagyon jó, de azokkal a kajszi-bajszi muksókkal nem nagyon voltam akkorsem kibékülve...
 Ez a "legyünknagyonkörnyezetbarátakmertbolygómorcilesz" meg már le lett lõve pár helyen szerintem.... Mindegy. Ami miatt igazán ki voltam, az talán az volt, hogy nekem nagyon sok helyen Dûne utánérzés volt...
mennyi bajod van:D Lehet le lett lõve, de ezért 84-es a film:rolleyes:
:ejnye: a mai fiatalságnak semmi se jó:ejnye: :rolleyes:

Lythis

Quote from: Yakumomennyi bajod van:D Lehet le lett lõve, de ezért 84-es a film:rolleyes:
:ejnye: a mai fiatalságnak semmi se jó:ejnye: :rolleyes:
:lol: ezt megkaptam:D:D

 (túl kawaii vagyok h felfogjam... erre fogom fogni, így lepereg rólam ez a fiatalságos szöveg:D)

 szerintem ez egy kísérletfilm volt... szörnyek voltak benne csápokkal.... ki is ajánlotta be?? :ejnye::

Mattanja

Quote from: LythisEz a "legyünknagyonkörnyezetbarátakmertbolygómorcilesz" meg már le lett lõve pár helyen szerintem.... Mindegy. Ami miatt igazán ki voltam, az talán az volt, hogy nekem nagyon sok helyen Dûne utánérzés volt...
Szerintem csak te vagy túl mûvelt ehhez az animéhez. :P
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((