Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Ramiz

Azért kell ez, hogy ne a Bemutatkozásokba offtopicoljunk, amikor meetre csalogatjuk az ártatlan fórumosokat. (Apropó: Katz-nak piros pont, mert eljött. ;) )

Meg a Shiroi itt szeretné megbeszélni, hogy kin milyen ruha legyen, amikor meetre jön...*  :hehe:

*: vagy valami ilyesmi
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizAzért kell ez, hogy ne a Bemutatkozásokba offtopicoljunk, amikor meetre csalogatjuk az ártatlan fórumosokat. (Apropó: Katz-nak piros pont, mert eljött. ;) )
Jó ötlet, igy legalább nem  :_piszka: a moderátor a sok offtopic miatt:rolleyes: (Apropó: :merci: és egy kis :_piszka: A nevem katz és nem Katz)
Quote from: RamizMeg a Shiroi itt szeretné megbeszélni, hogy kin milyen ruha legyen, amikor meetre jön...*  :hehe:
Vegyen mindenki tomcat-es polót és akkor tuti mindig megismerjük egymást :hopp:

Mattanja

#2
Quote from: RamizMeg a Shiroi
Hogyhogy "a" Shiroi? Mi vagyok én, egy állat? :) Emberek neve elé nem teszünk magánhangzót, ok? Erre ne válaszolj...
Quote from: Ramizitt szeretné megbeszélni, hogy kin milyen ruha legyen, amikor meetre jön...*  :hehe:

*: vagy valami ilyesmi
Ezek szerint tényleg fáradt voltál szombaton, ha ilyen gondolataid vannak...
Remélem, lesz értelme a threadnek.
Nem akartok jan. 8.-án elfáradni a BK-be esetleg többen is? Nehogy már csak a sok Aoi-s üvöltözzön! A vizsgáknak tudtommal lassan vége, és azért szólok ennyire elõre, mert ha most kitalálja mindenki, és otthon is szól (már akiknél ezzel gond lehet), akkor biztosan összejön, és nem lesz: "...hú, anyámék most találták ki hogy csináljam ezt+azt..."...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Shadowolf

Ramiz: sztem ez nyugodtan belefért volna az offtopicba, de ti tudjátok. Viszont akkor ide is rendesen postoljatok, mert nem kell hogy a pár hsz-os threadek gyarapodjanak. ;)

katz: bocs hogy a dolgomat végzem. :P

Shiroi: nyugi. Amúgy rosszul tudod, pl nekem januárban még rohadt sok vizsgám van. :(

Ramiz

katz: OK, bocs, kis "k". Én majd a Bebop-os pólómban leszek (csak most "felülírta" az Egyszercsakos, mert koncertre mentem).

Shiroi: De, muszáj válaszolnom, még az offolás bûnös bélyegét is vállalva, mert
egyrészt: bocsánatot kérek, amiért akaratlanul megsértettelek;
másrészt: az én ismerõseim és családtagjaim közül mindenki használja (vagy legalábbis nem ügyel rá súlyosan, hogy ne használja) az "a" szócskát a nevek elõtt, ez jelentheti azt, hogy az ismerõseim és a családtagjaim rosszul használják a magyar nyelvet, meg azt, hogy ez manapság kezd elfogadottá válni (legalábbis Pesten), vagy mindkettõt.


A threadnek egész biztos lesz értelme, fõleg, ha nem randalírozok itt össze-vissza (és biztos több értelme lesz, mint egy "off-anti-topicnak" :D ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Nem történt semmi, én hagytam ki a smilie-t! Így tényleg sértõdésnek tûnt, csak poén akart lenni! No prob!  :tezsvir:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Marfy

Én is akarok meetre menni  :bruhuhu: !

Ramiz

Hát, hát... Ideje ötleteket gyûjtened, hogy miért is elhalaszthatatlanul fontos neked szombaton Pestre jönni... ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Suszi

Ugyan én még nem voltam meet-en, de  szándékozom elmenni a január -ira. (25-én szerintem senki sem ér rá.) :rolleyes:

Ramiz

Fölöttébb bölcs döntés, ha szabad megjegyeznem. Elõtte érdemes a.) feltenni magadról képet, b.) megnézni minket, hogy megismerd az USTeam Csapatot.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Suszi

Úgy gondoltam, hogy Shiroival megyek. Õ már sokmindenki ismer, én pedig õt.  :) Amúgy képet már raktam fel magamról (és a kutyámról :hopp: )

Ramiz

A kutyádat nem fogják beengedni a Burgerbe. Mr Bajszi nagyon szigorú...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

És mennyi az átlagéletkor egy ilyen meet-en? Nem mintha annyira öreg lennék... :( ...de jobb, ha biztosra megyek. Lányok vannak? :D

Mattanja

#14
Quote from: ManuNem mintha annyira öreg lennék
De talán így is te leszel a legidõsebb. A fórumozókét hamar ki tudod deríteni (ált. '82-'86), a 14-16 éves AoiAnime-s lányok nem tudom, érdekelnek-e... :rolleyes:
 :hehe:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Shadowolf

Quote from: Shiroia 14-16 éves AoiAnime-s lányok nem tudom, érdekelnek-e... :rolleyes: :hehe:

Na azért vannak ott annál idõsebb hölgyek is. :)

Ramiz

Shiroi-nak egy kis elõítélete van az Aoi-sekkel kapcsolatban, de azért nem mind olyan fiatal, és van köztük helyes is (ha nem is normális :D , na de ki az?). A legtutibbak persze kétdimenziósak és Trivi laptopján vannak. :D Na de nem lányok miatt járunk mi oda - ugyan messzirõl látszanak a Burger felsõ emeletét bevilágító piros lámpák, de nem szabad bedõlni nekik, ez nem az a hely. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

Quote from: Ramizez nem az a hely. :D

Hát akkor oda se megyek többet. :D

Manu

Quote from: ShiroiDe talán így is te leszel a legidõsebb. A fórumozókét hamar ki tudod deríteni (ált. '82-'86), a 14-16 éves AoiAnime-s lányok nem tudom, érdekelnek-e... :rolleyes:
 :hehe:

Nem voltam még meet-en, nem tudom pontosan kik járnak, úgyhogy nem nézegettem a profile-kat. A 14-16 éves lányok tekintetében meg lehet meglepödnél (ennyi schoolgirl ecchi anime után) :D  :rotflol:

Mattanja

#19
Quote from: ManuA 14-16 éves lányok tekintetében meg lehet meglepödnél (ennyi schoolgirl ecchi anime után) :D  :rotflol:
:lol: Szerinted én miért járok? ... ööö ... vagyis ... hú, hogyan is kell post-ot törölni? Fenébe...
 :D  :D  :D
Quote from: RamizShiroi-nak egy kis elõítélete van az Aoi-sekkel kapcsolatban, de azért nem mind olyan fiatal, és van köztük helyes is
Sorban: egy kicsi, szerencsére, és igen.  :hehe:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Baldy

Ennyit ezen szenvedni! Gyertek el és kész, közben imádkozzatok, hogy valaki felismer titeket, vagy ti ismertek fel valakit :) Mi is igy mentünk oda :D
Amugy ajánlom, ebben az évben ne erõltessük a meetre menetelt, mert szenteste másnapján a legtöbben még ünnepelnek, egy hétre rá az emberek meg javában alszanak :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Elordítjátok a nick-eteket, azt probléma megoldva ;)
8-án nem érek rá, 12-én vizsga van, arra készülök.
25-én pont ráérnék, mert 24-én van szigorlat, és hogy 25-én tanulni még nem fogok, azt biztos :)

Manu

Quote from: TriviElordítjátok a nick-eteket, azt probléma megoldva ;)

 :lol:

Szegény bpka000 :D

Dragon

Quote from: Manu:lol:

Szegény bpka000 :D
Pont erre gondoltam én is :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

katz

Ez a topic nagyon  :lol:

Nyugi Manu te leszel a rangidõs köztünk, de arra számíts majd, h letámadnak a 14-16 éves kiscsajok.
Amikor én mentem oda, a lépcsõn elémlépett (majdnem a nyakamba ugrott)  egy 14 éves forma kislány és azt mondta: "Hú, ez tök jó!" "Úr Isten, hová kerültem?" gondoltam akkor.
Jó hogy elõtte elolvastam a fórumot és Shiroi (vagyTrivi) hozott laptopot, így könnyen megtaláltam õket, csak amikor mentem oda, akkor a mellettük lévõ teljes Aoi-s csapat néma csöndben, egy emberként figyelt engem :confused: Biztos azt hitték vmi cukros bácsi vagyok?

Fazék

#25
Quote from: katzEz a topic nagyon  :lol:

Nyugi Manu te leszel a rangidõs köztünk, de arra számíts majd, h letámadnak a 14-16 éves kiscsajok.
Amikor én mentem oda, a lépcsõn elémlépett (majdnem a nyakamba ugrott)  egy 14 éves forma kislány és azt mondta: "Hú, ez tök jó!" "Úr Isten, hová kerültem?" gondoltam akkor.
Jó hogy elõtte elolvastam a fórumot és Shiroi (vagyTrivi) hozott laptopot, így könnyen megtaláltam õket, csak amikor mentem oda, akkor a mellettük lévõ teljes Aoi-s csapat néma csöndben, egy emberként figyelt engem :confused: Biztos azt hitték vmi cukros bácsi vagyok?
velem miért nem történt ilyesmi? lehet hogy rossz meet-re mentem :confused: :(
nu mindegy, azért talán túlélem :)

Pirula

Most már engem is kezd érdekelni ez a meetes dolog. Világosítsátok fel elmém hogy mégis, mi jót mûveltek egy ilyen alkalommal?
Csak beugrik mindenki dumálni egy jót, vagy van valami szervezett program stb.?

Mattanja

Quote from: katzAmikor én mentem oda, a lépcsõn elémlépett (majdnem a nyakamba ugrott)  egy 14 éves forma kislány
Te meg nem értékeled... :)
Quote from: PirulaCsak beugrik mindenki dumálni egy jót
Amin eddig voltam, ott ez volt + élõben megy a "tarhálás, lejmolás". Most szombaton néztünk és hallgattunk volna amv-ket, csak mivel Trivi nem hozta el egy dobótõrét sem, ezért nem tudtam elintézni a fejünk fölött recsegõ hangszórót (a gyerekzsivajról nem is beszélve) - úgyhogy maradt csak a nézés. És szerepjátékról is lehet szó, de ezt úgyis a helyszínen kell részletesen megbeszélni.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Quote from: ShiroiAmin eddig voltam, ott ez volt + élõben megy a "tarhálás, lejmolás". Most szombaton néztünk és hallgattunk volna amv-ket, csak mivel Trivi nem hozta el egy dobótõrét sem, ezért nem tudtam elintézni a fejünk fölött recsegõ hangszórót (a gyerekzsivajról nem is beszélve) - úgyhogy maradt csak a nézés. És szerepjátékról is lehet szó, de ezt úgyis a helyszínen kell részletesen megbeszélni.
Aham, kösz. Viszont ha annyira zajos a hely, akkor miért nem kerestek valami mást? Valami mûvház, vagy egyéb kultúrális fellegvár ahol csak azok vannak akiket érdekel a téma? Külön jó lenne mondjuk ha fel lenne szerelve valami projektorral vagy hasonlóval.
Persze nem ismerem a pesti helyzetet, csak szeretek olyan dolgokba beleugatni amikrõl igazából dunsztom sincs. :)

katz

Quote from: ShiroiTe meg nem értékeled... :)
Óóó, már értem miért vagy midig az Aoi-s kislányok mellett :lol:
Quote from: ShiroiAmin eddig voltam, ott ez volt + élõben megy a "tarhálás, lejmolás".
Errõl jut eszembe, nehogy elfelejtsd a Rammstein-t :)
Quote from: ShiroiMost szombaton néztünk és hallgattunk volna amv-ket, csak mivel Trivi nem hozta el egy dobótõrét sem, ezért nem tudtam elintézni a fejünk fölött recsegõ hangszórót (a gyerekzsivajról nem is beszélve) - úgyhogy maradt csak a nézés.
Miért nem említetted ez irányú óhajodat. Nálam mindig van kés! :__devil: