Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2008-01-04, 17:55:22
Más se hiányzik, csak mégtöbb NE BM huntard. :p :D
A ki hol játszik kérdést már sokszor kiveséztük, én lenni Euros, a Ragna imba warlockja. :)

Én NE voltam alapból!!XD Mikor mindenki törpel szórakozott én már akkor is NE voltam. NE volt az első karim is(Shylin egy 52es rogue). WC3ban is mindig NEvel voltam. Imádom őket.XD

De lehet h kéne indítanom egy új karit Bloodscalpon(ott akkor egy BE huntát mert a hordát jobban szeretem...)

Darkstar

Ennyire hunter párti vagy?
(BTW csak az öszinteség kedvéért, az első karim nekem is egy male NE BM hunter volt :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#1382
Quote from: Darkstar on 2008-01-04, 17:58:50
Ennyire hunter párti vagy?
(BTW csak az öszinteség kedvéért, az első karim nekem is egy male NE BM hunter volt :D)

Hunter, Rogue s Paladin. Ahogy lentebb írtam a távolsági, a sunyi s az elpusztíthatatlan a kedvenc karitípusaim.:) (ez látszik is mivel palám 62, rogue 52 s hunta is 52 ahogy előbb írtam)
Kérdés az, hogy kell-e az NE hunter s mennyi arenaztok ragnán, mert kül BloodScalpra megyek akkor.ezt má írtam de én én pvp fan vagyok inkáb. ha bloodscalp jobban pvp orietáltabb akkor oda megyek.(másrészt könnyebb lenne, mivel új karit tudnék indítani)

kelvor

A helyedben Ragnára mennék, BS-nek elég rossz híre van mostanában.  :__devil:

thrall

BS magyarok terén = parasztok (van ott karim, onnan tudom, ezt értelmezheti mindenki ahogy akarja :D) egyébként ragnaros télleg elég jó, caskhát nemhiába kapta a lagnaros nevet :D

Darkstar

Mostanában nem olyan vészes. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2008-01-04, 21:54:33
Mostanában nem olyan vészes. :)

máris húztam egy szintet a huntámon.:) huh de nehéz volt.Oo beletelt pár órámba míg mindent beállítottam s ismét játszható volt a game.OO

Én

Én Bloodscalpon tervezek játszani (2 legjobb barátom ott játszik), most a peccseléssel szenvedek... Azt hittem hogy ha letöltöm azzal a trial accountos cuccal a gémet, a patcheket is belerakja, erre itt figyel egy 870 megás szépség :wtf
Warriort tervezek, de kb annyit tudok a wow-ról, hogy semmit. Viszont szerencsére lesz aki segít, barátom még külön karit is indít hogy együtt toljuk. :D

Alkyra

Quote from: Én on 2008-01-04, 22:32:32
Én Bloodscalpon tervezek játszani (2 legjobb barátom ott játszik), most a peccseléssel szenvedek... Azt hittem hogy ha letöltöm azzal a trial accountos cuccal a gémet, a patcheket is belerakja, erre itt figyel egy 870 megás szépség :wtf
Warriort tervezek, de kb annyit tudok a wow-ról, hogy semmit. Viszont szerencsére lesz aki segít, barátom még külön karit is indít hogy együtt toljuk. :D

de jó vlknek-.- én megit egyedül vok, míg haver talán jönn gamelni.:(

Darkstar

Én épp most húzok egy warrit és kurva nagy élmény, hogy a sok caster/ranged után, akiknél figyelni kellett a távolságra, az interruptokra meg mindenre, itt csak charge/intercept aztán hadd szóljon. Mindkét kardon crusader, így még a hp miatt se nagyon kell aggódni. :D
Csak épp most értem el STV szintre és ismét élmény, hogy a sok ?? gankel.

Ed.: Ezek a szárnyak meg a legjobb effektek, amik valaha is a játékban voltak. :D Még jó, hogy csak a lockokat ítélték elég nemesnek a viselésükhöz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Nekem is warrim van. Ha dpselsz, ha tankolsz, mind2 élmény. Igaz, a rep költség néha szíven üt... :redface:

JaFaR

Quote from: Darkstar on 2008-01-04, 23:05:09
Ed.: Ezek a szárnyak meg a legjobb effektek, amik valaha is a játékban voltak. :D Még jó, hogy csak a lockokat ítélték elég nemesnek a viselésükhöz.
Ööö mondtam már hogy nerf locks? :P

kelvor

Quote from: Darkstar on 2008-01-04, 23:05:09
Ed.: Ezek a szárnyak meg a legjobb effektek, amik valaha is a játékban voltak. :D Még jó, hogy csak a lockokat ítélték elég nemesnek a viselésükhöz.


Utállak.  :D Grat.  :jee:


fraglimiter

Quote from: kelvor on 2008-01-04, 20:36:35
A helyedben Ragnára mennék, BS-nek elég rossz híre van mostanában.  :__devil:

Ez szerintem ugy mukodik h fel van osztva retegekre a playerek sokasaga. Ott ahol egy legmagasabb szintu talalkozik egy kisebbel (tegyuk fel egy BT-be jaro guild egyik tagjat osszehozza a sors egy olyannal aki meg karazhanba sem volt de rajta veszit a full s1 fegyverrel es veri a nyalat...) ott lesznek a legnagyobb szakadekok, es ez a helyzet a BS-en. Nagyon keves a kozeput, vannak a karazhant probalo/kitisztitott emberek es vannak a TK/BT-s arcok. Alig van olyan guild akiben van lelkesedes es kara/gruul pucolas utan mennek tovabb es maghteridon is fexik aztan go ssc.
A "rossz hire van" dolgot pedig erosen koszonhetjuk az FS-es sracoknak akik nagyon magas szinten uzik az ipart, es mindent tudnak... foleg linkelni a jobbnal-jobb chates screenshotokat.

Soul

#1394
Á meginn szétfarmoltam az agyam .Mob frostbolt crit frostbolt crit, ha véletlenül még túl élte akkor icelance  :smile:(najó annyira azé nem vok imba hogy minden lövésem crit de elég sok), iszonyat jó mikor repül a frostbolt utánna(inkább azzal együtt  :smile:) az instant icelance és mindkettő crittel.DS már lövöm a  2k crites icelanceket fagyasztott targetbe, tudod mint az arénás magék  :D.

Én a warrit fordítva húztam mindíg, 1-60ig armson pedig mindenki a furyt mondta, 60-70 fury, pedig arms lett az imba mobolásban is, hát jobban biztonságba érezted magad mert a furys warrit mindenki elveri.A warrival sztem legimbáb tankolni amikor magadon tartod azokat a bossokat és vered bele az aggrót  :smile:.Az biztos még 1 karit nemtudnék kihúzni, legszívesebben a create new character gombot eltüntetném valahogy  :smile:.

A nightelfeket meg nem bántani :P.

Hogy meik set a legjobb kinézetre?Mindíg a saját kasztodé fog tetszeni, pl az én kékbőrű sámánomon nagyon imbán néz ki sztem a kékes t6  :smile:.

Lythis

Ehh... ilyen távolságból azok a szárnyak korántsem néznek ki olyan jól, ugye tudod? (elsőre azt kerestem, hogy ez milyen mod melyik játékhoz, vagy milyen alpha verz... megrettentő, hogy ilyen rusnya is tud lenni a WoW :3x3: )
Egyébként grat hozzájuk  :jee: (mondjuk mennyivel jobb lenne, ha repülni is lehetne velük, mi? :D)

Darkstar

Igen, bár a gyenge grafika inkább csak a screenshotokon feltűnő, ha mozog az ember (és megszokja) egyeltalán nem vészes. De talán a lichben majd fejlesztik. A repülés meg jó poén lenne. :D
BTW  :merci:

Soul: és a lockomba mekkorá critelsz?  :hehe:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Pattogunk mert lett némi kis apró pár darab resiliensünk?  :hehe:

Darkstar

Nem, én a multkori két duelről beszélek. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

LEgdurvább akkor is Locknak egy set már nem tudom melyik, de egy dimenzió kapu tátong a hátán na az odaver :Kiraly: Viszont Lock t6 szerintem elég gáz főleg a sisak. Legjobb t6 pap pala szerintem, de mivel elfogult vagyok a druidokkal kapcsolatban még az a t6 is nagyon jó. Btw Grat hozzá.

Darkstar

#1400
A void effect a T4 seten van (a headen, h pontosak legyünk). És a lock set a legjobb (nem vagyok elfogult :D) bár az absolution regalia is tényleg durva (főleg a head + shoulder, azok tényleg baromi jók)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-01-05, 16:01:48
A void effect a T4 seten van (a headen, h pontosak legyünk). És a lock set a legjobb (nem vagyok elfogult :D) bár az absolution regalia is tényleg durva (főleg a head + shoulder, azok tényleg baromi jók)

Azért a warrior T6 is elég brutál, a két dwarf tankunk igencsak keményen fest benne(szinte ugyanúgy néznek ki, csak az egyiknek van Bulwark of Azzinothja is).

Amúgy a warlock tier 6 gnómon iszonyú hülyén néz ki, a fejük hihetetlenül nagy lesz tőle :D

Darkstar

Gnómon mi nem néz ki hülyén. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Rájöttem, Isten nem akarja, hogy WoW-ozzak. Vagy nincs net, vagy edzésem van, vagy haver nem ér rá, vagy neki nincs net. Lehet ez célzás, hogy tanuljak és ne költsem erre a pénzt :wtf

hargharg

Én: kifogasok, fo*ton csak azok a kifogasok... : D
rofl

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2008-01-05, 18:50:57
Gnómon mi nem néz ki hülyén. :D
Pl. egy tauren patája? :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

#1407
Quote from: Darkstar on 2008-01-05, 12:41:46
Nem, én a multkori két duelről beszélek. :)

1:eleve semmi esélyem nem volt ellened magéval ezt te is tudod
2:azé megmozdult a hp-d és nem viccből spammoltad a feart..

*3: azóta inspekteltél már? nem mintha ez számítana mage vs lokknál de van 1kis változás

Darkstar

Jó, nem kell megsértődni. Amúgy minek inspecteljelek, úgyis mindíg mondod, amikor beszerzel valamit. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Nem.Néha, nem mindíg.