Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

thrall

Quote from: Bishop on 2008-10-09, 20:34:09
még nincs accom t*rtön vagyok szal addig nem patchelem
nyugodtan, mert nem kötelező felrakni, és legalább meglesz

kelvor

Quote from: Darkstar on 2008-10-09, 19:54:12
Hivatalos info még nincs, de mivel jövő hét keddre kihirdették a rated s4 végét, 99%, hogy akkor.

Jöjjön csak jövőhéten, úgyis szabin vagyok.  :D Ha jól tudom, ebben a patchben már benne van a fodrász is, végre meg tudom változtatni kicsit a karaktereimet. Egy-kettőre már igazán ráfér kicsit a frissítés.

Bishop

JEEEEEEEEE :whoah: Visszakaptam, vagyis megávltoztatták a jelszómat Blizzék és be tudtam lépni, azóta megávltoztattam a jelszót biztos ami biztos :) De hogy rohadjanak meg ép hogy csak annyit hagytak meg ami rajtam van a többi kifosztották. De már beszéltem GMmel és rajta vannak az ügyön  :kocc:

kelvor


Bishop

Hát ez már komolyan felbassza az agyam. Ép hogy kilépek és már megint nem tudok belépni az újjelszómmal. Még gyorsan megváltoztattam a jelszómat ,de még azzal se tok belépni amit kaptam  :Eztneked:

Fazék

Quote from: Bishop on 2008-10-10, 20:37:33
Hát ez már komolyan felbassza az agyam. Ép hogy kilépek és már megint nem tudok belépni az újjelszómmal. Még gyorsan megváltoztattam a jelszómat ,de még azzal se tok belépni amit kaptam  :Eztneked:
ideje lenne körülnézned a gépeden valami spyware írtóval. keylogger, vagy akármi egyéb is lehet rajta. vagy te vagy nagyon ügyetlen :)

Bishop

Újraraktam a géped kétszer átnéztem, már nem tom mi lehet az  :ejj:

thrall

elfelejtett jelszó? :D

Bishop

Nem az de csináltam egy HARMADIK jelszót, ha holnapra ezt is feltöri nem tom mit csinálok. Amugy visszakaptam az itemeket pár táskát leszámítva ami a bankba volt. Sőt még többet is mert az a barom összeszedett egy cosmó zöld cuccot amit én szépen eladtam :D

Alkyra

4chan-on találtam ezt a képet s gondoltam megosztom veletek is.:)

[spoiler]

[/spoiler]

Darkstar

Quote from: VanerasHi everybody,

The PTRs will be going down at 21:00 CEST this evening.

We are grateful for your great contributions in the testing phase of the upcoming patch, and we thank you for your valuable feedback on this forum as well.

See you all on the live realms :-)
Fuck yeah, szerdán már az új talentekkel nyomolunk.  :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

#2531
Quote from: Darkstar on 2008-10-14, 01:07:52
Quote from: VanerasHi everybody,

The PTRs will be going down at 21:00 CEST this evening.

We are grateful for your great contributions in the testing phase of the upcoming patch, and we thank you for your valuable feedback on this forum as well.

See you all on the live realms :-)
Fuck yeah, holnap már az új talentekkel nyomolunk.  :whoah:

Fix't

YEEEEAAAAAHHHH!

Update: Ehh, mire a szerverek használható állapotba kerülnek, szakállam nő.

Darkstar

Nálatok megy rendesen a patchelés?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-10-15, 16:19:25
Nálatok megy rendesen a patchelés?

Nos, a patcheléssel nem volt sok gondom, a background downloaderrel előre letöltött változat tökéletesen működött. A szerverek viszont nem voltak játszhatóak nagyon sokáig.

Amúgy imádom ezt a patchet! A pvp olyan, mint a régi szép időkben: akkora burst damage-ek, hogy nincs az a stamina vagy resilience ami megállítaná, dinamikus, gyors harcok :hopp:

Ó, és faszom a healingbe. Éveken keresztül csináltam, többé soha...ha csak nem vezetik be a dual-speces rendszert, akkor talán néha kikapcsolódásképpen előveszem néha a healing gearem.

Bishop

Ha már remodelezés. Nekem nem jön be az új király Swbe a páncélja tetszik de a feje ::) Végülis nem nekem kell hogy tetszen de azért kicsit irritáló, biztos a személyiségéhezl ett igazítva  :D

Darkstar

Hát, swp lol lett. Brut 3- perc alatt hal, a trashpackek majdem aoe kategória... Az egyetlen nehézség, hogy alig van működő addon, meg olyan aranyos bug, hogy  aki instából hselt, az beakadt, és kifagyott, amíg gm ki nem szedte.
Meg ma tankoltam először twineket. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Ymir on 2008-10-15, 21:55:47
Lady Sylvanas szebb mint életében. Úgy tűnik néhány boss kategóriás karaktert már átállítottak grafikailag a Lich Kinghez. Ha a játékos karakterek is ilyen jellegű külsőt kapnak, akkor  :cool: lesz.

http://images3.wikia.nocookie.net/wowwiki/images/5/5a/Sylvanasnew.jpg
jah, az új határozottan jobb.. bár a páncélja miatt Alextrasza-ra emlékeztet.

Xzone

Most, hogy ilyen "Easy mode" a raidelés, legalább lesz időnk a Loremaster és az Explorer achievementökre :D

Darkstar

Meg Baron farmolásra  :angyali:
Démonformmal már csak 15 perc egy teljes UD side run.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Quote from: Darkstar on 2008-10-17, 09:47:10
15 perc egy teljes UD side run.  :hopp:

Kipróbálom én is fury warrimmal.  :smile:

-> check: Sunwell by Jack

Darkstar

Azzal necces lesz, mert olyan fél órás diseaset tesznek a mobok, hogy 0 a health regened (kajálni sem tudsz csak kötözni) és 200at tickel 10 secenként. Ezt locknál a fel armor regenje (310 hp / 4 sec) kihealeli, ha meg szarban vagyok, démonform vagy drain. Warrival nem tudom, hogy meg lehet-e csinálni, de hajrá. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Öhm, annyit elértem, hogy benn volt a rare mob, ki is dobta a furulyát, amivel táncoltatni lehet a körülötted levőket ( :smile: ), de ezen kívül a pók bossnál elhasaltam, állandóan lekötözött és távolról szétszedett. Lehet bmes hunterrel jobban járnék, azzal le tudom szedni a diseaset a petről, warrival tényleg necces.

Bishop

LVL 70  :D És még sikerült az s2 Vállast is kifarmolni és felgemezni. de Hc insták még messze vannak, holnap neki látok a kulcsok megszerzésének  ^^

Darkstar

Mostmár minek? Nov. 13.án Wrath, hamar lecseréled a geart. :) Inkább goldot farmolja pl.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Két órás sunwell fullclear... Lolnerf.

A citybossok viszont atomdurvák (léévén hogy már lvl83as bossok). A silvermoonost levertül, Bloodhoofon wipeoltunk párat, aztán amikor sok lett a horda, otthagytuk. Sylvanas szinte ölhetetlen, meg mellette van a 82es elite BG bejelentő, és -szintén a jelentők miatt- baromi sok a horda.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Itt Horda Darnat és Exodart már szinte csukólból pucolja. Allisok meg valahogy nem tudnak összegyűlni elegen  ::) Pedig pont azért szeretem a pvp realmet mert lehet benne várost foglalni

Darkstar

Igen, a hordának ezzel kicsi könnyebb dolga van. Mind2 inkább casterboss (legalábbis ők meg Lor'themar közel sem ütnek akkorát, mint a többiek) és kicsit elszigetelt helyen vannak. Nem véletlen, hogy Wrynnt és Magnit nem ölik csuklóból. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Jó de Hordások ha teszem azt Alli megátmadja Silvermoont akkor ők elmennek oda segíteni itt Exodar spec lesz*rják az allisok de amugy ez az egész pvp annyira egy oldalú itt ::) Ma Honort farmoltam és AB-n már az életemtől is elment a kedvem, szabályosan erőszakoltak. Av meg annyira unalmas olyan könnyen lehet nyerni. Igazán megtalálhatnák az aranyközép utat.

Más Ma végre tudtam jó sokat instázni, Boomkinként végig dpseltem Coilfang összes HCját majd Restoként levitt a mostani klánom Magira. Na ott volt aztán dráma. Új ként nem világosítottak fel a dkp rendszerről és mindre greedeltem és elnyertem. Majdnem ott helybe kicsináltak de végül GMel lefixáltam és mindenki megkapta a lootját. Majd voltunk Gruulon is 20an csak dkp hiányába nem vihettem a t4 vállast  :frown: Viszont utánna mentünk Karaba és sikerült egy két jó cuccra szert tennem meg badgeből vennem még egy jó csukló vértet  ^^ Szal végre kezdek alakulni csak a spell power nagyon lassan halad előre  :frown:

Xzone

Qrvajó ez a zombiapokalipszis! Mire kijön a WotLK, minden városban nyüzsögni fognak az élőhalottak!

Darkstar

Quote from: Xzone on 2008-10-24, 06:14:56
Qrvajó ez a zombiapokalipszis! Mire kijön a WotLK, minden városban nyüzsögni fognak az élőhalottak!
Jaja, bár amikor a questgivereket megeszik, az néha zavaró.  :D

Ha valakit érdekel, itt a KJ firstkillünk (az egyik CoHos pap szemszögéből):
http://files.filefront.com/Revised+vs+KilJaedendivx/;12065718;/fileinfo.html
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん