Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

thrall

Shattered Halls PvP. Valaki nincs normális serveren? (Non PVP) 
egyéb, melyik add-on ajánlatos?

Lazzaret

Én PvPre nem megyek :) az sok lenne. Sokat szívtam már mások ellen KO-ban nem kell nekem ez a plussz feszültség plusszban :D  Én Hellfire-n nyomom nem rossz.


www.arkangyalok.uw.hu

Darkstar

Pedig jó a PVP szerver, attól eltekintve, amikor akkora karik szórakoznak a hullacamp-el, hogy egy lövéssel ölnek meg meg full hpval is (a rekord eddig valami 1600as sebzés lehetett). Viszont az meg vidám, amikor valami nagyobb, de nem túl nagy kari kekeckedik és egyszer csak a nyakába zuhan egy 2-3 fős társaság hogy alig tud elfutni. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

A WoW non-PvP servereken volt úgy megoldva annó, hogy ha ellenséges területre léptél, akkor te nem támadhattál meg senkit, csak visszatámadhattál, ha megtámadtak? Mert akkor inkább PvP-t javasolok. De lehet most nagyon keverek valamit.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-22, 23:05:13
A WoW non-PvP servereken volt úgy megoldva annó, hogy ha ellenséges területre léptél, akkor te nem támadhattál meg senkit, csak visszatámadhattál, ha megtámadtak? Mert akkor inkább PvP-t javasolok. De lehet most nagyon keverek valamit.
Ha honos területen vagy, akkor ki tudod kapcsolni a pvpt. Vegyes területeken bárki bárkit ölhet (a legtöbb hely ilyen)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Ehh, lenyomtuk High King Maulgar-t Gruul's Lairben...rohadt jó harc volt, nagyon tetszett. Utána megnéztük Gruul-t...hát nem lesz egyszerű a maga 3,7millio hpjaval. :eek:

JaFaR

Quote from: Alkyra on 2007-04-22, 02:51:33
Oh, btw megtaláltam amit kerestem:
http://iris-games.uw.hu/WoWScrnShot_1.bmp

S mindössze csak ezek kellettek hozzá:
-titan panel
-mymainbar
-elkf buff bar
-auctionner
-sct
-cooldowncounter
-atlasloot


Hát mage ként nem árt még egy SheepWatch.
Én még használok ArcHud-ot is. Ez nem csak magenek jó. :)

Alkyra

Quote from: JaFaR on 2007-04-23, 09:57:02
Quote from: Alkyra on 2007-04-22, 02:51:33
Oh, btw megtaláltam amit kerestem:
http://iris-games.uw.hu/WoWScrnShot_1.bmp

S mindössze csak ezek kellettek hozzá:
-titan panel
-mymainbar
-elkf buff bar
-auctionner
-sct
-cooldowncounter
-atlasloot


Hát mage ként nem árt még egy SheepWatch.
Én még használok ArcHud-ot is. Ez nem csak magenek jó. :)

Az ArcHudot kerestem mrá...csak nem találtam meg.:)(nem emlékeztrem a nevére..)
Sheepwatch meg soha nem működött jól nekem...bár ki tudja. megnézem.:)

Soul

Quote from: kelvor on 2007-04-23, 00:34:32
Ehh, lenyomtuk High King Maulgar-t Gruul's Lairben...rohadt jó harc volt, nagyon tetszett. Utána megnéztük Gruul-t...hát nem lesz egyszerű a maga 3,7millio hpjaval. :eek:

Az a csecspiercing nagyon menő  :smile:.
GZ, ugye mondtam nem lehetetlen.Grull se gáz annyira már hidd el patch előtt+1milla hpja volt és akkor történt a firstkillünk :smile:.1 hasznos addon grullhoz keressetek rá a deadly boss mods-ra, most suliból írok de pénteken át is tom küldeni meg megtom nézni mi a  zipp rövidített neve :smile:.Nagyon jó addon sok instához helpek benne pl karazan grull magteridon, ja és azt is jelzi ha aggrózol, piros villanás és kiírja aggro from xymob sőt még hangot bekapcsolhatsz hogy csipogjon  :smile:.Grullnál azt csinálja, hogy mutatja grull mikor süti el a  cuccjait és van 1 + ablak amibe azt lehet látni ki van közel hozzád így betudod lőni mekkora kakiban vagy  :smile: ha 2 ember van közel még túl éled, 3nál imádkozz, 4nél mond be ventrin neked kampó :rotfl:.Ja és minden embernek 8000+hpja kell hogy legyen ameddig ez ninccs addig ne is menjetek.Ha valami nem tiszta kérdezz nyugodtan.

Nem kell sheepwatch mert a Natur Enemy Castbar kiír mindent, mindent  :smile: nagyon jó addon.

Tegnap Magteridon próba közben behalt a ragna insta servere és átmentem be mágusozni és olyan élvezet volt 27esen ashenvalebe leölni a 29es dranei sámánt, pedig majdnem úgy nézett ki mint a főkarim, olyan érzésem volt mintha magamat ölném meg  :angyali:.

thrall

a gnómokat nemlhet valahogy leignorelni, hogy ne is lássam  :confused:

Damnatus

#670
Legyél taurennel, és észre sem veszed :D

edit: http://www.blackravens.net/?p=2453

Alkyra

Quote from: Damnatus on 2007-04-23, 20:37:39
Legyél taurennel, és észre sem veszed :D

edit: http://www.blackravens.net/?p=2453

ezt ismertem.:):):):) sok ilyenem van. vlkt érdekelne?^^(142 ilyen vicces képem van wowból)

thrall

egyébként a mostani legjobb WOWregény az a http://lfgcomic.com

kelvor

Kösz Soul a tippeket. Sajnos a mai raiden bekaptunk 3 brute-t Gruul előtt és annyit wipeoltunk náluk, hogy hagytuk a francba, majd reset után hátha szerencsésebbek leszünk 2 brute meg 1 priest felállással.

Soul

Quote from: kelvor on 2007-04-23, 23:35:13
Kösz Soul a tippeket. Sajnos a mai raiden bekaptunk 3 brute-t Gruul előtt és annyit wipeoltunk náluk, hogy hagytuk a francba, majd reset után hátha szerencsésebbek leszünk 2 brute meg 1 priest felállással.

Ne adjátok fel , mi azt a felállást premade-nek hívjuk   :smile:.Jól húzzátok azokat is szét, álljatok szétszórtan igaz ott nem nagyon lehet, figyeljeteka cleave-re, és ha lecsardzsol gyorsan tankoknak intervane vagy mia fene , van 1 makro hogy nem a csapat társad kell kitargetolni hanem a saját mobodat és ha lecsardzsol nem kell áttargetolni hanem nyomod a makrót, majd megtudakolom mert nekem is van 1dps warrim, botanicát végig szenvedtem vele mint tank  :smile:, kellett a potion master qhoz a cucc.

kelvor

Persze, intervane macro az alap, csak az a baj, hogy nem fix idő a chargeja, és az intervane CD nem mindig jár le a következő chargeig. Annyi warrior meg nem volt, hogy mind a 3ra jusson OT. Le fog menni, csak tegnap senki nem volt formában, van ilyen :smile:

Soul

Quote from: kelvor on 2007-04-24, 15:53:08
Persze, intervane macro az alap, csak az a baj, hogy nem fix idő a chargeja, és az intervane CD nem mindig jár le a következő chargeig. Annyi warrior meg nem volt, hogy mind a 3ra jusson OT. Le fog menni, csak tegnap senki nem volt formában, van ilyen :smile:

Feral druid offtank? :smile:

kelvor

Volt, 1. Szegény elég sokat halt  :hehe:

Soul

ööö akkor mond meg neki ne dmgup-os clottyokba öltözzön mert az a moonkin druidnak való  :smile:.Viccet félre téve nehéz leosztás az biztos.

Itachi

Tud vki egy jó guild et a Neptulonon?Van ott egy NE druidám.Még csak 22 es.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Tárgytalan már.Transferálok a ragnára.Ott van vmi értelmes allis guild?
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soul

Van pár guild, de általában 65+ vagy 70-esen állnak veled szóba.Szal hosszú kemény munka áll előtted  :smile:.
Mint már korábban írtam az Order of Watchers-ben vagyok benne OoW 2005 szeptembere óta vagyok benne, ebből kiderül nem ma kezdtük  :smile:.

Itachi

Szal ha táplok és elég erős vagyok oda majd mehetek?
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soul

Ha 70 vagy akkor megadom a druid cl nevét és ő dönti el.Ha akkor majd túl sok lesz a druida  sajnos nem, de már külön szálon futnak a tank druidák és a healerek és lehet azt mondja kevés a healer druid ha így megfelel talentolj healre és isten hozott.Most nem tudok semmi biztosat mondani, csak annyit ha valami nem tudsz whispelj rám és próbálok segíteni  :smile:.

Itachi

Én igazándiból feral szeretnék lenni azonbelül is macsek, de még akkor meglátom.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soul

Ez csak példa volt  :smile:.

Itachi

5 nap míg megint jácchatok.. :G Mert ugye addig tart a transfer...Csak tudnám miért ilyen sok idő....
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Damnatus

nincs druida felvétel, s ha lesz, én kerülök be előbb! :D

kelvor

Mire Itachi felér 70-re, sok minden változhat :smile:

Dreamcleaver

Ez de lame, már bocs.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS