Keres - Kínál

Started by Che, 2005-02-28, 21:54:20

Previous topic - Next topic

ildusz

#270
Kb ilyen áron vesszük ezeket!! ha megtudjuk szerezni :frown:
Ami majd most jön amicsiból az csak 30 lesz szállítással együtt és örülök, hogy nem fogják megvámolni( mivel 100 dollár felett van az árfolyama) mert akkor kb 35-be kerülne.
"A szexet Isten teremtette a házasságot a papok" Nekem csak szex kelllllllll

.Attila

Quote from: ildusz on 2008-07-01, 19:55:13
Miért nincs figurás topik!!! :Eztneked:

Mert nem kell.
Amennyi post van figurákról, az bőven elfér más topicba.

Fazék

Quote from: ildusz on 2008-07-01, 20:57:51Kb ilyen áron vesszük ezeket!! ha megtudjuk szerezni :frown:
szóval behozatod és kb ugyanazon az áron továbbadod :haha:
gyerekek, itt a Télapó! :__devil:
csak mert ennek az üzletpolitikának nem látom sok értelmét, hogy úgy behozatod az árut, hogy fel se méred, van-e egyáltalán igény rá, aztán jól a nyakadon marad...
szóval nem teljesen értem, hogy mit csinálsz :)

ildusz

Most behozok egyet 30-ért és adjam el pl 40-ért szerinted ki az a hülye aki megveszi???
Amúgy meg magamnak szoktam csak behozni és max ezeket adom el ha megunom őket.
Meg olyanokat árulunk amiket reményeink szerint keresnek is.
Amúgy meg üzleti dolgokat nem igen szoktunk kiadni.  :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
"A szexet Isten teremtette a házasságot a papok" Nekem csak szex kelllllllll

Fazék

Quote from: ildusz on 2008-07-01, 22:47:24Most behozok egyet 30-ért és adjam el pl 40-ért szerinted ki az a hülye aki megveszi???
sztem az olyan emberek, akiknek nem áll módjában máshonnan beszerezni. de persze tény hogy vszleg túl kevesen vannak az ilyen figuragyűjtők.
Quote from: ildusz on 2008-07-01, 22:47:24Amúgy meg magamnak szoktam csak behozni és max ezeket adom el ha megunom őket.
ilyenkor nyugszom meg, hogy valaki ilyen figurákban gyönyörködésre "szórja el" a pénzét, én meg régi játékok gyűjtésére és a dobozuk által keltett jóérzésre, szóval vannak még olyan őrültek mint én :)
Quote from: ildusz on 2008-07-01, 22:47:24Meg olyanokat árulunk amiket reményeink szerint keresnek is.
oké, akkor gondolom van forgótőkétek rendesen, így végülis érthető, ha nem gond, hogy áll a raktáron 100k értékben pár bábu.
Quote from: ildusz on 2008-07-01, 22:47:24Amúgy meg üzleti dolgokat nem igen szoktunk kiadni.  :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
ez jogos, csak innentől nem hiszem el az első mondat őszinteségét :P

Member

Keress kedves ismerőst, akinek van paypal-ja aztán go ebay. Ennyiért már 4 teljes sorozatot de tudnál szerezni eredeti DVDn, 30k-t egy figu nem érhet meg. Mondjuk vannak végszükség esetek, amikor már nem bírtam tovább, hogy mindig túllicitelnek és belementem a JS Artbook-ba 7k-ért, de több ekkora baromságot nem követek el.

ildusz

Nem igazán szoktam a eBay-ról rendelgetni, nem igazán bízok meg bennük.
Eddig nem volt velük kapcsolatban rossz tapasztalatom, de megismertem egy Amcsiban élő csajt aki nekem szokott bevásárólni és eredeti japán figuszok ezek és nem kínaiak, jó lehet külömbség nincs köztük csak árben, de vannak olyan gyűjtők akiknek ez számít.
Amúgy úgy nyomom az átutalást paypal-ról :D

Quotesztem az olyan emberek, akiknek nem áll módjában máshonnan beszerezni. de persze tény hogy vszleg túl kevesen vannak az ilyen figuragyűjtők.
Pl én :D a Manitu kollega állított le 45-ért akartam figuszt venni :szemuveges: és köszönöm neki( csók kicsim)

Quoteilyenkor nyugszom meg, hogy valaki ilyen figurákban gyönyörködésre "szórja el" a pénzét, én meg régi játékok gyűjtésére és a dobozuk által keltett jóérzésre, szóval vannak még olyan őrültek mint én Smiley
vagyunk még páram ilyen őrűlt gyűjtők. De valaki drága kocsikat gyűjt :Eztneked:

Van aki rá tesz van aki nem. Nézd meg az animebazárt ott mindenki áron alul próbálja eladni a mangákat és van olyan
aki annyiért adja amennyiért megvette.
Szerinted melyiket fogják el vinni?
Meg van aki rá tesz főleg ha külföldi, meg ha olyan boltba vásárolja meg igaz nyuszi. :hehe:
"A szexet Isten teremtette a házasságot a papok" Nekem csak szex kelllllllll

Member

Nemtom, DVDnél, zenei CDnél meg könyvnél OK, hogy az eredeti alkotó is kapjon vmit az árból, de egy figunál nem tudom, mennyi jut nekik, meg ott azért gondolom az esztétikai érték lenne a fontosabb, nem? Ha lenne poszternyomtatóm, biztosan nem vennék eredetit (mondjuk így sem, csupasz a falam).

ildusz

Quotee egy figunál nem tudom, mennyi jut nekik, meg ott azért gondolom az esztétikai érték lenne a fontosabb, nem?
Itt általában a gyártó a lényeg nekik megy a lé.
A figusz árát a gyártó(Max Factory, Bandai, Kotobukiya, Alpha...stb) határóza megés, hogy hány db van belőle és mekkora ezek emelík az árakat.
"A szexet Isten teremtette a házasságot a papok" Nekem csak szex kelllllllll

teraflare

Quote from: Fazék on 2008-07-01, 22:57:43
ilyenkor nyugszom meg, hogy valaki ilyen figurákban gyönyörködésre "szórja el" a pénzét, én meg régi játékok gyűjtésére és a dobozuk által keltett jóérzésre, szóval vannak még olyan őrültek mint én :)
Én is ilyesmi vagyok. A játékok amiket most is megrendeltem mind megvan, de azért az eredeti az mégis csak eredeti. Meg kicsit még Nene Thomas tündérkéit gyűjtöm ha épp van annyi "elszórni való" pénzem. ^^"

ildusz

Gyerekek én szerelmes vagyok( a Manitun kívűl) (loves smile) meg jött az én életem és egyből az volt az első, hogy kipakoltam és levetkőztettem, szóval iszonyú szép. És nem igen fogon levetkőztetni mert nehéz vissza pakolni a ruháit.
De teszek fel pár képet, hogy csorgassátog a nyálatokat és a Neko is meg jött + a Haruhi. A héten még lesz egy angyal, de azt már Pesten veszm át és csak jövőhét kedden tudok képet be tenni róla. Mivel nem leszek itthon és lehet még azon a héten jön pár szépség  :haha:

Na képek a bébiről( lesz pár 18+-os):









Haruhi


Neko



Pár kép Ryomou-ról mikor nincs rajta szoknya  :hehe:
"A szexet Isten teremtette a házasságot a papok" Nekem csak szex kelllllllll

Member

#281
Elfen Lied rgn-1 teljes sorozat+artbox, ADV kiadás eladó.
01 02
Egyszer néztem meg összesen.
Ár: 13k

Lehetőleg személyes átvétel vagy Pesten, vagy Dunaújvárosban.

Fazék

#282
a következő termékeket kínálom föl elvitelre. ár megegyezés szerint, de vszleg ki fog merülni pohár borban/felesben, illetve van amit akár ingyen is átadok :)

1 db Maxxtro talpas mikrofon - ez hibátlanul működik
1 db Micronet USB-s WLAN eszköz - ez minden bizonnyal hibás
1 db Acorp-336 EMS modem - ez valószínűleg működik, de vagy 10 éve volt utoljára próbálva
1 db Pioneer DVD-115 dvd-olvasó - ha jól emlékszem olvasási problémái voltak már
1 db Quantum Fireball 4.7GiB-os vinyó - ha minden igaz, ez még működik
1 db Maxtor 510 MB-os vinyó (model: 7540AV) - valószínűleg ez is működik még
1 db márka nélküli 4-gombos gamepad - gameport
1 db Quickshot QS-189 2-gombos joystick - gameport
1 db Genius Maxfire G-08 8-gombos gamepad - gameport
2 db IDE-s 5,25"-ös méretű belső rack 3,5"-ös vinyókhoz - vszleg érintkezési ill. ventillátor gondok vannak velük
1 db PCI kártyás ACEEX webcamera - kb 8 éve próbáltam utoljára. akkor még működött
1 db 5,25"-ös floppy meghajtó (Samsung SFD-560D)
1 db D-Link DWL-610-es PCMCIA wlan kártya - valószínűleg hibás - a boldog győztes: kikuchiyo

gameport-os joystick-ok valószínűleg működnek (a G-08 tutira), de egyiket se tudom már letesztelni gameport hiányában.

kikuchiyo

A hangkártyán nincs gameport? Azokon szokott lenni.

Quote from: Fazék on 2008-07-18, 23:08:11
1 db D-Link DWL-610-es PCMCIA wlan kártya - valószínűleg hibás
LOL, ez nálam van. Kéred még vissza, vagy maradjon nálam és adok cserébe egy Tibi csokit? :D
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-19, 00:00:21
Quote from: Fazék on 2008-07-18, 23:08:11
1 db D-Link DWL-610-es PCMCIA wlan kártya - valószínűleg hibás
LOL, ez nálam van. Kéred még vissza, vagy maradjon nálam és adok cserébe egy Tibi csokit? :D
DEAL :haha:

Eberinu

Hali!

Heti ottalvós szigetjegy eladó! Az elővételes áránál jóval olcsóbban, 28.000Ft-ért! Átvenni legkésőbb holnap (08.06) vagy aug. 13-án délelőtt lehet! Akit érdekel még ma írja meg! Ha ezzel a postal esetleg valamilyen szabályt hágtam át, akkor töröljétek a hozzászólást!

teraflare

A lenne egy szabad hetem megvettem volna  :bruhuhu: Hülye meló

Setike

Sziasztok!

Eladó Kodomo no Jikan figurák! 8db dupla figurám van amit eladnék.
11cm magasak kb, de nem gashapon szerűek, kis helyesek.
Nagyon szépen kidolgozott figurák.Képeket kérésre szívesen küldök.


Akit érdekel privátban, vagy mailben bátran érdeklődjön.

Hiei-sama

Haha igen azt a White Ignist nehez ruhaztatni :D Nekem is megvan  :whoah:

Na de a lenyeg van par elado Dragonball Gt Power Level Set 17-es kartya francia kiadas 25db.Akit erdekel kuldjon privatot,kepet is tudok kuldeni.

Fazék

#289
kétlem hogy bárkit is érdekelne, de van pár eladó játékom:
Fallout 2 - EVM kiadás, használt, de nagyon jó állapotú - 1000 Ft
Broken Sword 2 - EVM kiadás, használt, de jó állapotú - 800 Ft
Curse of Monkey Island kalandjáték, használt, de hibátlan állapotú - ehhez még nem találtam ki árat (DVD-tokos újrakiadás, szóval nem papírtokos, ha vki arra vadászna, de így sem lesz olcsó)
Drakan - Order of the Flame - videókártyához adták anno, csak a cd. mondjuk 400 Ft
Shogo - Mobile Armor Division - gs melléklet. mondjuk 400 Ft
szerk:
Heroes 3 complete - angol, ubisoft exclusive hibátlan állapotban - 1400 HUF
Heroes 4 complete - magyarított, hibátlan állapotban - 1400 HUF

illetve egy zenei cd is:
US3 - Say What? bontatlan (egy apró repedés van a tok hátulján) - 1800 Ft
ezek egy részét vaterán is meghirdettem, de ott sem érdekelnek senkit se. ezek minimálárak.

Kvikveg

Drakan erdekel. Megneyem, hogz megvanüe, mert kolcsonadta valaki anno, es lehet, hogz utana odaadta.
Magzar billentzuyetkiosytas. Argh.

Tobbit megnezem kicsoda-micsoda, mert nem jatszottam meg egyikkel sem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

Quote from: Kvikveg on 2008-08-31, 15:03:04
Tobbit megnezem kicsoda-micsoda, mert nem jatszottam meg egyikkel sem.

Broken Sword játékokat pótolni.  :ejnye: ;)

Hiei-sama

#292
Van megtobb elado Dragonball Z kartyam vadonat ujjak.
Ebbol a szeriabol: http://www.dbzcollection.fr/v2/cartes.php?idc=71&ids=291

Akit erdekel kuldjon privatot.

.Attila

Kell a lé melltartóra?

Xzone


teraflare

Quote from: Fazék on 2008-08-31, 02:33:33
Broken Sword 2 - EVM kiadás, használt, de jó állapotú - 800 Ft
Heroes 4 complete - magyarított, hibátlan állapotban - 1400 HUF
Ezek érdekelnének ha még aktuális

Fazék

Quote from: teraflare on 2008-09-06, 12:37:14
Quote from: Fazék on 2008-08-31, 02:33:33
Broken Sword 2 - EVM kiadás, használt, de jó állapotú - 800 Ft
Heroes 4 complete - magyarított, hibátlan állapotban - 1400 HUF
Ezek érdekelnének ha még aktuális
még aktuális mindkettő, ha tényleg komoly az igényed, akkor szólj és leveszem a BS2-t a vateráról, nehogy elvigyék

teraflare

Quote from: Fazék on 2008-09-06, 14:20:42
még aktuális mindkettő, ha tényleg komoly az igényed, akkor szólj és leveszem a BS2-t a vateráról, nehogy elvigyék
Akkor kérném őket. Ramiznál vagy lanpartyn majd lebizniszeljük

Setike

Gundam sorozatokból, dupla figuráim eladók.^^

Cagalli Yula Athha, Kihel és Relen. (Gundam Seed, Turn a Gundam, és Gundam Wing.)

Vadi újak, most érkeztek Japó földről.


Damnatus

Ismertek olyan klubokat/szórakozóhelyeket (lehetőleg ingyeneseket), amik olyan zenéket játszanak, hogy azokra lehessen táncolni a társastáncon tanult lépésekkel?