Keres - Kínál

Started by Che, 2005-02-28, 21:54:20

Previous topic - Next topic

Che

Sziasztok !

1x Véletlenül az off topicba irtam ezt...
Pedig ez on topic...

Elado 3 eredeti japán import DVD sorozatok, még bontatlanok.

Wolf's Rain - 8000 Ft
Witch Hunter Robin - 8000 Ft
Ninja Scroll TV - 5000 Ft

Egyben 20.000 Ft

Ha érdekel irj emailt (zellguevara67@hotmail.com) és küldök képeket, meg infot hogy melyiken milyen hang / felirat van stb...

Moha

Quote from: Che1x Véletlenül az off topicba irtam ezt...
Nekem úgy rémlik, hogy ide írtad, csak valamelyik moderátor átrakta az offtopicba, és biztosan nem ok nélkül...

Che

Hm , nem értem miért lenne off topic az anime threadben anime DVDkröl beszélni de mind1.... ha az akkor bocs :D

Fazék

#3
Quote from: CheHm , nem értem miért lenne off topic az anime threadben anime DVDkröl beszélni de mind1.... ha az akkor bocs :D
egyszerûen érthetõ módon nem akarják, hogy rengeteg 5-10 hozzászólásos topic létezzen. ennyi az egésznek az oka. szóval csak akkor indíts új topic-ot, ha keresztbe kasul bejártad az egész fórumot és nem találtál olyat, amibe beleillene, és úgy érzed, hogy az offtopic-ba se fér be, mert ennek külön téma kell és különben is ez egy nagyon jó téma, tutira lesz hozzá rengeteg hozzászólás... :)

Xipe

a Ninja Scroll TV hany reszbol all?
a teljes sorozat?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

Wolf's Rain erdekel, irok mailt. Stipi-stopi!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Che

Ninja Scroll TV 13 részes

Che

Sziasztok

Na elfelejtettem irni hogy mind3 sorozatbol 2db van eladó
WHR 26 részes 3 DVDs japán hang / angol felirat
Ninja TV 13 részes 2 DVDs japán hang / angol felirat
Wolf's Rain 26 részes 3DVDs japán hang / angol felirat

Csatolok képeket, ha nem sikerül irjatok mailt és elküldöm öket  :haha:

gabesz666

Sajnálatomra megválnék eddig is nehézkesen összegyûjtött Dragon Ball kollekciomtól. A csomag 47 cd- bõl áll, mely tartalmazza a sima Dragon Ball, a Z és GT széria részeit többfajta szinkronban. Ára 10,000 FT! Szerintem nagyon jutányos ár, hisz ennyiért még ennyi üres cd- t sem kapsz!

.Attila

Quote from: gabesz666Sajnálatomra megválnék eddig is nehézkesen összegyûjtött Dragon Ball kollekciomtól. A csomag 47 cd- bõl áll, mely tartalmazza a sima Dragon Ball, a Z és GT széria részeit többfajta szinkronban. Ára 10,000 FT! Szerintem nagyon jutányos ár, hisz ennyiért még ennyi üres cd- t sem kapsz!
Ennyi üres cd-t asszem 3000-ért is kapok...

gabesz666

Hát nemtom hol kapsz, de mind1. Az ajánlat még mindíg él. Én 600Ft/cd áron írattam. Számold ki mennyi lenne így...

Moha

Quote from: BonciEnnyi üres cd-t asszem 3000-ért is kapok...
Azért 68 ft-ért max valami nagyon gagyi CD-t kapsz. De tény, hogy 10 000 ft-ból még 47 DVD-t is lazán lehet venni, nemhogy CD-t. :p

Dragon

Quote from: MohaAzért 68 ft-ért max valami nagyon gagyi CD-t kapsz. De tény, hogy 10 000 ft-ból még 47 DVD-t is lazán lehet venni, nemhogy CD-t. :p
És ez mind semmi, azokra írhatsz is! Nem foglalja el a helyet holmi DB :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Fazék

sztem nem sok esélyed van jó áron eladni... amire nincs kereslet, azért nem adnak sokat.
nekem is most van egy rakás cd-m, amiket ha nem viszi el vki tõlem ingyen(!) akkor dobom a kukába... és még így is megmaradt a cd-k 2/3-as, szóval lehet hogy lassan a meet-re járók is csemegézhetnek közülük, ha érdekel vkit küldöm pm-ben, vagy ide...

Doggod

Szerintem is halott ügy pénzt remélni néhány szaros DB részért(DB rajongók azér ne szíjják mellre ezt a kis "negatív" jelzõt). Eleve azért is, mert ha valakinek kell DB, adok neki linket, ahonnal letöltheti, vagy haverjával tetöltteti. Esetleg meeten megkapja.
A másik dolog pedig, hogy animéért, amivel te (vagy a srác, aki írta neked 600 forintos "jutányos" áron), aligha foglalkoztál, hogy megrajzold, lefordítsd, leszinkronizáld nem igazán emberi dolog pénzt kérni... kicsit "komolyabb" animék fansubján ott is van a figyelmeztetés, hogyha pénzért szerezted, akkor nagyon átbasztak, mert "free fansub".
Szal még egyszer kihangsúlyozom, itt sztem nem fogsz olyan madarat találni, aki DragonBall sorozatért 10000 Ft-ot ki fog dobni az ablakon, mikor máshonnan ingyér letöltheti. Máshol mondjuk lehet próbálkozni, talán valami 13-16 éves kissrác még be is kapja a horgot, és leperkál érte 10 rongyot. De embereket átverni megintcsak gerinctelen dolog picit szvsz. (bocs, ha annyira "HIGH AND MIGHTY" hangnemben szóltam a témához, de a napperkedés - ha az animével kereskedés is annak számít, és nem csak a warez-kereskedelem az -  számomra nagyon undorítóan hat.

NRG

Hi!

Sûrgõsen kellene valamilyen Animés ajándék stuff!
Mondjuk Final Fantasy-s fém öngyujtó kellene legjobban.

Tudom e-bayen meg animenation-ön vannak, de nem fog ideérni Jun 4-ig késõn kapcsoltam  :bruhuhu:

Pénz nem nagyon számít!
Kinek milyen ajánlata van?

Che

Szia

Nekem van 3 eredeti sorozatom eladó, de ilyen kis kiegészitõ nem igazán.
Ha érdekel vmi szolj:

Witch Hunter Robin
Wolf's Rain
Ninja Scroll TV

zellguevara67@hotmail.com

Üdv

Ramiz

Quote from: NRGSûrgõsen kellene valamilyen Animés ajándék stuff!
Mondjuk Final Fantasy-s fém öngyujtó kellene legjobban.
Tudom e-bayen meg animenation-ön vannak, de nem fog ideérni Jun 4-ig késõn kapcsoltam  :bruhuhu:
Pénz nem nagyon számít!
Kinek milyen ajánlata van?
Ha a pénz nem számít, ugorj ki Tokióba és vegyél egyet. :) Hozhatsz nekünk is. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Che

Hehe a tesóm épp most jött haza onnan, a kis szemtelent meghivta a Toyota a világkiállitásra... Gésás vacsora, meg tradicionális fürdö... émmeg itthon sirtam  :bruhuhu:  De hozott nekem ajándékba saket  :jee:

NRG

Che köszi, de inkább kiegészítõk kellenének.  Kivétel az eredeti NGE DVD-k.


Ramiz "nem nagyon" számít mert valahogy most nem szeretnék 400000-et költeni egy ajándékra...


Esetleg más ajánlat?

.Attila

Quote from: NRGChe köszi, de inkább kiegészítõk kellenének.  Kivétel az eredeti NGE DVD-k.


Ramiz "nem nagyon" számít mert valahogy most nem szeretnék 400000-et költeni egy ajándékra...


Esetleg más ajánlat?
Kár, pedig annyiért lehet, hogy megváltam volna tõle :) (sry, csak vicc, ugyanis már bontott :))

Cobra

Esetleg gravíroztass egy FF-es képet egy öngyújtóba.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

Ez tök jó ötlet! Hogy ez nekem nem jutott eszembe! Megyek, keresek egy megfelelõ Bebopos képet! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

NRG

Cobra köszi tényleg jó 5let.

Ha valakinek mégis van vmi cucca azért még írjon.

NRG

Ismer valaki Bp-en valamilyen Japán vagy anime boltot?

Ramiz

Csak a Trillian nevût (keress rá google-val), de sok az átfutási idõ és elég drága.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Freyja

Hali!
Arról van valakinek valami infója, hogy animés plakátokat hol lehet beszerezni? És kb mennyiért?
(már mentem be 1-2 boltba, ahol sz.gépes játékokat árulnak, és megpróbáltam lejmolni egy FF VIII-as plakátot, amibõl volt kitéve egy pár a falra, de nem jött be :()

NRG

Ilyen nyomda szerû fénymásoló boltokban megtudják oldani.

Viszel egy vagy több képet, megmondod mekkorát akarsz belõle és kész.

ilyen pl a http://www.copygeneral.hu/
De google-ben ha rákeresel sokat találsz.

.Attila

Quote from: NRGIlyen nyomda szerû fénymásoló boltokban megtudják oldani.

Viszel egy vagy több képet, megmondod mekkorát akarsz belõle és kész.

ilyen pl a http://www.copygeneral.hu/
De google-ben ha rákeresel sokat találsz.
Csak erre a gatyáját is ráfizeti.

Freyja

Quote from: BonciCsak erre a gatyáját is ráfizeti.
Jah, igen... Pedig még az az elõnyöm is megvan, hogy egyik haver kiadványszerkesztõ az egyik üzletben, de ez sztem meghaladja a hatáskörét...
De azért köszi! :)