Main Menu

Elfen Lied

Started by Dragon, 2005-05-15, 12:33:42

Previous topic - Next topic

Értékeld az Elfen Lied-et:

(1) [Elégtelen!] Borzalmas volt, a mûfaj szégyene.
11 (6.3%)
(2) [Elégséges.] Azért nem a legrosszabb, de nem ajánlanám.
11 (6.3%)
(3) [Közepes.] Nem is értem miért ilyen szélsõségesek a vélemények róla.
15 (8.5%)
(4) [Jó.] Tetszett, de azért van ennél jobb is.
80 (45.5%)
(5) [Kitûnõ!] A legjobb, amit valaha láttam.
59 (33.5%)

Total Members Voted: 175

Lythis

Quote from: Prof. WilliamHarmadik napja tartom szemmel a Diclonius csoportot. Nézzék ezeket az emberszerû de furcsa módon lilahajú lényeket! Napajaik az Alfa Nõstény által meghatározott módon zajlanak. Élelemgyûjtés, tisztálkodás, Nyu-zás, mások végtagjainak letépése. Egyszerû de hatásos idõbeosztás.
A fiatalabb Dicloniusok a vektorjaik segíttséségvel váról fára tudnak lendülni.
Hopp most az egyik Nõstény(Naná-nak neveztem el) odamegy az Alfá-hoz. Ad neki valamit? Talán egy trófeát? Nem! Mellon kenyeret! Itt most megfigyelhetik a vektorok szerepét a táplálkozásban... Látható amint a vektorokal viszik az élelmet a szájukhoz. Persze ezt mind megtudják az igazi végtagjaikkal is tenni, kivéve Nana akinek már megint leestek a kezei.

Ajaj az elõbb kicsit hangos lehettem mert az Alfa nõstény elindult felém... Békésnek látszik, még mosolyog is. :ejnye:
Megpróbálop odaadni neki ezt a csokit.

Szia Lucy! Szeretnél egy... *fröcs, placcs, fröcs*
:lol::muhahah: :lul:
Ezért most menne a rep, ha tudnék adni:D

Fazék: ki mondta, hogy nem érthetõ? Egyébként üdv újra itt:D

L.Mole

Quote from: Fazékés mielõtt támadnátok most nem az anime-t minõsítem, csak nem igazán értem a közönséget, hogy mi van benne, ami miatt még egyszer meg kéne nézni, mert nem érthetõ elsõre

Jómagam sokáig nem is értettem a körülötte kialakult vitát. Amint látható, én egy közepesre értékeltem miután végignéztem a sorozatot, de ez a hármas a sci-fi horrornak szólt; Ha drámaként kéne értékelnem akkor olyat mondanék amiért itt kibeleznének.
Hopp, lehet hogy már meg is tettem? :D

Member

Más emberek vagyunk, mást értékelünk, innentõl kezdve fölösleges vitázni. Bár én örülök annak, hogy ennyire megosztja az Otakukat.

Prof. William

Fiygelmeztetek mindenkit hogy msot egy nagyon szar szóvicc fog kövezkezni...
Mindenki csak saját felelõsségére olvasa el...

A kutatóközpontman mondja a Papa

- Na ok sztem Naná-t kirugjuk. Az utóbbi idõben túlásgosan KEZELETLEN lett. Wáháháháháháh!

Na agyleégés meg volt?

Member

Ezek szerint Baldo meg SZEMTELEN? :rolleyes:

Kazenokizu

Quote from: Prof. WilliamFiygelmeztetek mindenkit hogy msot egy nagyon szar szóvicc fog kövezkezni...
Mindenki csak saját felelõsségére olvasa el...

A kutatóközpontman mondja a Papa

- Na ok sztem Naná-t kirugjuk. Az utóbbi idõben túlásgosan KEZELETLEN lett. Wáháháháháháh!

Na agyleégés meg volt?
Még mindig nem térek magamhoz...:D Fõleg pénteken... Mikor már úgyis alapból le van égve mindenki agya... :D:D:D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Groven

Quote from: Prof. WilliamFiygelmeztetek mindenkit hogy msot egy nagyon szar szóvicc fog kövezkezni...
Mindenki csak saját felelõsségére olvasa el...

A kutatóközpontman mondja a Papa

- Na ok sztem Naná-t kirugjuk. Az utóbbi idõben túlásgosan KEZELETLEN lett. Wáháháháháháh!

Na agyleégés meg volt?


Nem volt agyleégés. Ahogy te is elõre beharangoztad szar szóvicc.:)

Kuroi Tenshi

Quote from: GrovenNem volt agyleégés. Ahogy te is elõre beharangoztad szar szóvicc.:)
Valahogy úgy :rolleyes:
Egyre több itt az off...

Fazék: jól látod, egyáltalán nem bonyolult, sem elvont; az üzenetét elég világosan átadja. Na és? Attól még a témát néhányan elég közelinek érezzük, esetleg mi is tapasztaltunk hasonlót.

Zanador

L.Mole: mióta a veszekedés Ramizzal véget ért, azóta látszólag a kis EL-es csapatunk a megértés és tolerancia mintája. :D
Személyekre nem tudom pontosan kinél melyik változat áll fönn, de 3 lehetséges magyarázat van:
1. Rájöttünk, hogy minden ember különbözõ, és ez igy is van jól.
2. Rájöttünk, hogy nincsenek vektoraik, sõt még gépfegyverek terén se mi állunk a legjobban.
3. 2+Viszont rájöttünk, hogy honnan lehet szerzni mindkettõt, csak idõbe tellik. :D:__devil:
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Fazék

Quote from: Kuro_TenshiFazék: jól látod, egyáltalán nem bonyolult, sem elvont; az üzenetét elég világosan átadja. Na és? Attól még a témát néhányan elég közelinek érezzük, esetleg mi is tapasztaltunk hasonlót.
Bocsi, de ti tényleg nagyon paranoiások vagytok... ha jól számoltam te vagy a 3. aki úgy válaszol, hogy nem rá vonatkozott az írás. Szted én nektek írtam, akik elsõre megértették? Én azoktól kérdeztem, akik nem értették meg elsõre, akik magyarázatokra várnak a sorozattal kapcsolatban, akiknek nem volt egyértelmû mi miért történik. Te értetted? Tök jó, de ez esetben rád nem vonatkozik a szöveg, szóval nem értem miért az ellenséges hangnem... :confused: :)

Kuroi Tenshi

Quote from: FazékBocsi, de ti tényleg nagyon paranoiások vagytok...

Te értetted? Tök jó, de ez esetben rád nem vonatkozik a szöveg, szóval nem értem miért az ellenséges hangnem... :confused: :)
Öhm, ki is itt a paranoiás? :muhahah: :hahaha:

Én csak írtam egy "nyugi, tényleg úgy van, de nem az a lényeges benne" postot, erre te meg azt feltételezed, hogy késsel a kezemben lopódzok a hátad mögé :hahaha:

Member

Én azért nézem meg másodszorra, mert tetszik. /\ /\ Habár elsõre pl. a kasztrálás nem esett le, én figyelmetlen.

Kuroi Tenshi

[COLOR="White"]Tudtommal Bando még a kasztrálás elõtt elszökött.
Lucy evvel próbálkozott avval a lánnyal az aluljárónál? Vagy Yukával a szentélynél? Ez még homályos maradt számomra...[/COLOR]

Fazék

#793
Quote from: Kuro_TenshiÖhm, ki is itt a paranoiás? :muhahah: :hahaha:

Én csak írtam egy "nyugi, tényleg úgy van, de nem az a lényeges benne" postot, erre te meg azt feltételezed, hogy késsel a kezemben lopódzok a hátad mögé :hahaha:
bocsi, akkor téged részben félreértettelek, de azon válaszok alapján miszerint "én értem" "én is értem" "én szerintem is érthetõ" arra tippeltem, hogy hirtelen mindenki azt feltételezi hogy gyengeelméjûnek vélem az egész társaságot és gyorsan ki kell jelenteniük egyesével hogy mind értették, ahelyett hogy ténylegesen valami válasz érkezne azon egyedek felõl, akik spec nem értették. engem nem zavar, most persze hogy válaszolhattok, csak sztem fölösleges, mert rólatok sejtem hogy értettétek elsõre és azért szeretitek ennyire. :)

Member

Quote from: Kuro_Tenshi[COLOR="White"]Lucy evvel próbálkozott avval a lánnyal az aluljárónál? Vagy Yukával a szentélynél? Ez még homályos maradt számomra...[/COLOR]
Ha értelmesen megfogalmazod a kérdést, talán tudnék segíteni... (eddig az jött le, hogy "ivartalanítani akarta e õket", ha az elõzõ mondatot is figyelembe veszem. :))

Prof. William

Quote from: MemberEzek szerint Baldo meg SZEMTELEN? :rolleyes:

Bizony. :)
Nagyon elSZEMTELENEDETT. :ejnye:

Kuroi Tenshi

Quote from: MemberHa értelmesen megfogalmazod a kérdést, talán tudnék segíteni...
Nem tudom, mi ebben a nem érthetõ.
[COLOR="White"]Kasztrálásról beszéltél.
Viszont nincs a sorozatban ténylegesen kasztrálás.
Bando elmenekült még elõtte.
Viszont vannak ilyen homályos részek, amik talán a témakörhöz tartoznak.
Valamelyik részben Lucy elmegy egy lány mellett egy alagútnál, és látni, ahogy a vektorok utánamennek. Utána következõ snittben lány a földön fekszik bénultan, majd Lucy ágyéktájról kihúzza vektorait és azt mondja "Nem jó..."
A szentélynél, amikor Yuka Kouta ölében ül, egyszercsak érez valami fájdalmat ágyéktájon, és leesik. Lucy akkor is ott volt a közelben.
Mi volt ez? Mi volt a célja, mit próbált elérni? [/COLOR]

Member

Quote from: Kuro_Tenshi[COLOR="White"]Kasztrálásról beszéltél.
Viszont nincs a sorozatban ténylegesen kasztrálás.
Bando elmenekült még elõtte.[/COLOR]
[COLOR="PaleTurquoise"]Amikor pofánvágta a dokit? Azt hittem, hogy mûtét utáni fájdalmakra kapta (mert kikapták a cuccait)[/COLOR]
Quote[COLOR="White"]Valamelyik részben Lucy elmegy egy lány mellett egy alagútnál, és látni, ahogy a vektorok utánamennek. Utána következõ snittben lány a földön fekszik bénultan, majd Lucy ágyéktájról kihúzza vektorait és azt mondja "Nem jó..."[/COLOR]
[COLOR="PaleTurquoise"]Direkt megnéztem még1X, most hogy így mondod, a sötét videokártya/monitor kombón eddig úgytûnt, mintha a fejében végetérne a vektor, de lehet, hogy tényleg ott kutatott neki...[/COLOR]
Quote[COLOR="White"]A szentélynél, amikor Yuka Kouta ölében ül, egyszercsak érez valami fájdalmat ágyéktájon, és leesik. Lucy akkor is ott volt a közelben.
Mi volt ez? Mi volt a célja, mit próbált elérni? [/COLOR]
[COLOR="PaleTurquoise"]Ez szerintem nem tulajdonítható be Lucynek, nem volt két méteren belül, gondolom, Koutának elkezdett ficegni és attól ijedt meg vagy csak vmi hirtelen mozdulat...[/COLOR]

Kuroi Tenshi

az a távolság hol két méter, hol nem az ;)
Pl amikor a yachtot felemelte, az nem két méterre volt a feje fölött; a temetõben se két méterre voltak egymástól; meg még sok más helyzetben

Member

Nem is tudom, miért kellett a métereket erõltetni, mert tényleg erõsen változó volt.
Azt mondjuk nem értem, hogy miért érezte Baldo biztonságban magát az üres tengerparton, ha van egy kis esze, Nana a pofájába vág 5 tonna homokot. :D

Lt. Simoan Blarke

Yuka beizgult, amikor Kouta sóhajtott. ahhoz Lucynak nem volt semmi köze... az volt az "ágyéktáji fájdalom" ;p
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Destar

Quote from: MemberNem is tudom, miért kellett a métereket erõltetni, mert tényleg erõsen változó volt.
:D

Teljesen egyetértek! Talán csak Nana 4 méteres vektora volt mindig a helyén. Ettõl függetlenül sok jó jelenet maradt volna ki ha betartották volna a méreteket, szal ezért megbocsátható bûn :)

Member

Most direkt úgy néztem újra, hogy a 10. és 11. rész közé tettem be a kiegészító epizódot, de rájöttem, hogy nem jó így nézni.:
1. Azonnal kiderül, hogy kinek kije Mariko.
2. Nanát a kiegben majdnem megerõszakolja (:D) Nyu a fürdõben, míg a 11.-ben Nana közli, hogy még sohasem fürdött és milyen jó érzés. :(

Prof. William

Quote from: MemberAzt mondjuk nem értem, hogy miért érezte Baldo biztonságban magát az üres tengerparton, ha van egy kis esze, Nana a pofájába vág 5 tonna homokot. :D

Vagy 3 éve voltam a horvát tengerparton. Ott nem lehetett úgy beletúrni a homokba hogy legalább egy fél tucat kagylóhéj ne akadjon a kezedbe. Jó kis strabapbíró kagylók voltak nem lehetett eltörni õket. Igen szép sörétes hatást keltett volna ha Lucy megküldi velük Baldo-t.

Ham mondjuk egy aszfaltos úton lett volna ahol sehol semmi dobató tárg akkor nyugodt lehetett volna. De mondjuk így is látjátok mire ment vele.: ) Vagyis Baldo már nem. :ejnye:

RE@L

#804

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Member


Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Dreamcleaver

Quote from: RE@Lhttp://www.gopvt.net/f/src/NanaclubD.swf
http://usteam.hu/pictures/flash/pics/nanamimimode.swf

Remélem nem haragszotok meg érte :$

Ike Ike! :hahaha: :hahaha: :hahaha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Groven

Quote from: RE@Lhttp://www.gopvt.net/f/src/NanaclubD.swf
http://usteam.hu/pictures/flash/pics/nanamimimode.swf

Remélem nem haragszotok meg érte :$

Súlyos!:)
Ki azaz agyament aki az Ichigo100% és az EL-t összerakta. Ez olyan mint annó a Kagome-EL weboldal, aminek a linkje valahol itt van.:S

Member

Beleolvastam a mangába... Elég rendesen helyrepofozták õket az animére. :)
Sohasem gondoltam volna, hogy látok még valaha egyszínû fekete szemeket a One Piece-en kívül és hogy ilyen testarányokat lehet rajzolni... És a faszi gyárilag hentai mangaka? :eek: Mondjuk azt nem értem, miért vették át a faszi borzalmas vérábrázolását. :confused: