Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

zolan43

Bwahahahaha!-s rész Konnal kiegészítve...
Iidõhúzás, felejthetõ...

Project_2501

Üdv ismét körünkben Tyrael :jee:
Quote from: zolan43Bwahahahaha!-s rész Konnal kiegészítve...
Iidõhúzás, felejthetõ...
...és ha belegondolok,hogy elvileg az 52. résznél abbahagyják  :bruhuhu:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

death_scythe

Õ...izé...tudom hogy én vetettem föl ezt az 52 részes dolgot de úgy tûnik változot a helyzet és tovább mennek majd. Legalábbis a Lunar forum-on ilyesmik keringenek. Mindenesetre szerintem a legbiztosabb várni az 52-ik részig és akkor majd kiderül folytatódik-e vagy sem(most épp úgy néz ki igen :) )
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Suszi

Remélem nem hagyák abba. Sokak örömét vennék el.

ReLax18

50:
Hát igen...ez az a rész, ami nem kellett volna. Az egy dolog, hogy nem vicces ez a rész, meghogy minden, ami benne van, az egész "Bleach-érzést" elrontja, de hogy porig alázza szegény Kon karakterét az felháborító :morci:  :hogyaza:  Kérem lõjék le azokat, akik ezt a förtelmet készítették...elõre is köszönöm...
 :)
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Hiei-sama

Igen tovább mennek mint 52 ha jók az értesüléseim 80. részig mennek utána kis szünet majd folytatják a 140. részig.... ;)

Lazzaret

Most vagyok túl az új részen. Na innentõl beindul majd az akció. Mondjuk ez is olyan felvezetõ rész de már alakul nézzétek meg ti is. Kedvencemet ketten akarják megállítani kiváncsi leszek sikerül e majd nekik.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Hát mostmár legalább biztos, hogy nem 52 részes lesz. :)
Mert min. 2 rész amíg Kenpaci legyõzi az ellenfeleit, utána meg jönn Ichigo is,
utána meg nagy harca icihigonak s yuroichinek(a macska :) ), utána meg az igazság felfedése...szal várhatóan a 64. résznél fog befejezõdni az elsõ season...legalábbis szerintem.

ReLax18

51.:
A Kon-os kitérõ után végre egy kis normál történet...amibe belerondít aza kis...ööö...kislány Zaraki mellett :) . De kíváncsi vagyok. Zaraki vs. 2 Kapitány (a kosárfejû és a feka:D), a 2 béna 11. osztagos vs. 2 Vice-Captain...és az elõzetesben látható Byakuya vs. "fúj de béna" Abarai Renji. :eeek: Érdekes lesz...
Egyébként a részrõl annyit, hogy tûrhetõ volt...de az igazi csak a következõ lesz.
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

death_scythe

Én még csak 50-ik résznél tartok mivel a Lunar-os verziót nézem. Hát mit mondjak errõl a részrõl azonkívûl hogy halálra röhögtem rajta magam, talán azt hogy lehet hogy nem két halál izgalmas rész közé kellett volna betenni. Nem baj megtanultam türelmes lenni és már ennek a Bleach résznek is örültem.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Tyrael

Quote from: Project_2501Üdv ismét körünkben Tyrael :jee:

...és ha belegondolok,hogy elvileg az 52. résznél abbahagyják  :bruhuhu:
kösz

Tyrael

Project_2501

#251
Örvendezzetek felebarátim hiszen az 52. epizód egy speciális, közel 1 óra hosszúságú rész lesz :haha:  :haha:  :haha:
A Bleach 52 Special 1 Hour RAW torrent - je már fellelhetõ, a subber csapatokra viszont a megnövekedett nyersanyag miatt ezen a héten a szokásosnál is többet kell várnunk  :bruhuhu:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Alkyra

Quote from: Project_2501Örvendezzetek felebarátim hiszen az 52. epizód egy speciális, közel 1 óra hosszúságú rész lesz :haha:  :haha:  :haha:
A Bleach 52 Special 1 Hour RAW torrent - je már fellelhetõ, a subber csapatokra viszont a megnövekedett nyersanyag miatt ezen a héten a szokásosnál is többet kell várnunk  :bruhuhu:

Yay! :)
Engem nem zavar, hogy többet kell várnom. 1 órás rész. yyay.
Kenpachi fight! :)  :)

death_scythe

Igen de azért hosszab ez a rész mert a kövi héten (ha az október második hete) nem adnak ki új Bleach-t hanem szünetelnek. :bruhuhu:
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Tyrael

http://www.bleachexile.com/
Itt egy ingyenes regisztráció után direktben tölthetõek a részek.
Aki nem akar/tud torrentezni (mint én most, otthon most nincs netem, suliban meg nem jutok át a proxyn) az lerángathatja innen a részeket.

Tyrael

Lazzaret

Ez jó volt. Kár hogy 10.18-án adják le az új részt. Az majdnem 2 hét még. Jó volt ez a rész, fõleg hogy zaraki megint gyõzõt.  :jee: .
Király a capitány. Õ a kedvencem.


www.arkangyalok.uw.hu

Ready2

na vegre bleach-society elkeszitette a subot 52-53hoz

Supermen

Kiváncsi vagyok milyen kardot válasz Ichigo!!!
De má ilyen vissza emlékezõsök vannak!És kezd idegelni ezek a vissza emlékezõsek :teccik:

Suszi

Már én is kezdek idegrohamot kapni a sok visszaemlékezéstõl. Remélem nemsokára abbahadják

Ready2

Quote from: SusziMár én is kezdek idegrohamot kapni a sok visszaemlékezéstõl. Remélem nemsokára abbahadják

azert csinaljak, hogy nehogy tul hamar utolerjek a mangat.

zolan43

Új fõcím. Fõbb történések összefoglalásával kezdõdik. -Renji-Byakuya harc, Zaraki-Tousen majd Komamurával harcol, közben Rukiát a kivégzõhelyre viszik.-

Tyrael

Quote from: zolan43Új fõcím. Fõbb történések összefoglalásával kezdõdik. -Renji-Byakuya harc, Zaraki-Tousen majd Komamurával harcol, közben Rukiát a kivégzõhelyre viszik.-
tök jó az új intro-outro, meg a rész is jó volt :)

Tyrael

Alkyra

jah, Gin hogy megkínozza már Rukiát lelkileg. :eeek:
Oh bocsánat.Captain Gin.^^

Én már nagyon várom a Byakuya vs. Ichigo battlet(az naaagyooon coooolll lessszzzzz. :lazza:  :lazza:  :lazza: )
Kár, hogy ezen a héten nincs semmi...

Ready2

Quote from: Alkyrajah, Gin hogy megkínozza már Rukiát lelkileg. :eeek:
Oh bocsánat.Captain Gin.^^

Én már nagyon várom a Byakuya vs. Ichigo battlet(az naaagyooon coooolll lessszzzzz. :lazza:  :lazza:  :lazza: )
Kár, hogy ezen a héten nincs semmi...

nekem ichimaru a kedvencem  :lazza:  remelem lesz meg jo sok szerepe. (mangaban meg nemjarok ott igy nemtom)

Venom

Megint lehet jó sokat várni a következõ epizódig. De ott aztán lesz bankai szerintem dögivel. :)

Ichimaru Gin tényleg remek figura, tipikus rókafejével és nagyon jól eltalált gonosz arckifejezésével egybõl belopta magát a szívembe. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Alkyra

Ichi bankai-ja a legkirályabb.(mindig is ilyenre vágytam :lazza:  :rolleyes: )
Legalábbis a mangában nagyon királyul nézett ki...
Remélem jövõhéten már az új részben benne lesz a Byakuya vs. Ichigo fejezet...vagy még van vlm?Jah persze...Kenpachi fight 2 round...GO KENPACHI!!YOU DEMON!!! :)  :)

Tyrael

Quote from: AlkyraIchi bankai-ja a legkirályabb.(mindig is ilyenre vágytam :lazza:  :rolleyes: )
Legalábbis a mangában nagyon királyul nézett ki...
Remélem jövõhéten már az új részben benne lesz a Byakuya vs. Ichigo fejezet...vagy még van vlm?Jah persze...Kenpachi fight 2 round...GO KENPACHI!!YOU DEMON!!! :)  :)
mangában nem mutatták azt a harcot, szal szerintem itt sem fogják
SPOILER
Mivel pont mikor elkezdenék, akkor kezdõdik el a kivégzés, elindulnak odafele, közben kiderül Aizen bûnössége, és mindenki ellene fordul.
SPOILER OFF

Tyrael

Alkyra

Quote from: Tyraelmangában nem mutatták azt a harcot, szal szerintem itt sem fogják
Nem mutatták? Szerintem igen.^^ Emléxem rá, hogy Byakuyának mindent be kellett vettnie ellene, de akkor esett le az álla amikor ichi bankaiozott.  :)
Sõt, Byakuya, egy idõ rájött, hogy ichi bankai milyen is valójában.

(byakuya, az Rukia bátya aki felvettõ õt a klánba,nem? épp most harcolt Renjivel
s indul a kivégzésre...lehet hogy te másra gondoltál...)

zolan43

Quote from: AlkyraJah persze...Kenpachi fight 2 round...GO KENPACHI!!YOU DEMON!!! :)  :)
Szerintem Tyrael erre utalt.

Tyrael

Quote from: zolan43Szerintem Tyrael erre utalt.
igen, elnézést, ha nem voltam egyértelmû

Tyrael