Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Tyrael

Nezi/olvassa valaki rajtam kivul?
most jott ki a 32es resz

Tyrael

Alkyra

Most nézem .:)
Épp az 6. résznél tartok! Eddig nagyon cool.
Bírom az összes olyan karaktert akiknek NAGY kardjuk van(cough cough Auron cough cough).
Holnap majd számtech érettségi után folytatom a többi részével.
:)

Tyrael

Quote from: AlkyraMost nézem .:)
Épp az 6. résznél tartok! Eddig nagyon cool.
Bírom az összes olyan karaktert akiknek NAGY kardjuk van(cough cough Auron cough cough).
Holnap majd számtech érettségi után folytatom a többi részével.
:)
Cloud a Final Fantasy VII-bol, vagy ha rosszfiu kell, akkor Sephiroth :)
lehet egy h-val kevesebb van a neveben
ja, es lesz meg nagyobb is az a kard

Tyrael

LeLoup

Quote from: TyraelNezi/olvassa valaki rajtam kivul?
most jott ki a 32es resz
Tyrael
Naná hogy nézem, most néztem meg a 31. részt, és esz a fene, mert már nézném a következõt. Viszont így tuti nem fogom legalább az egész éjszakát animenézéssel tölteni. Kicsit idegel mondjuk, hogy a komolyabb harci jeleneteket pont a közepén hagyják abba, és kicsit húzzák most a sztorit.  Bár az is igaz, hogy imádom a jól megcsinált kardpárbajokat, és amíg ilyen jelenetekkel "húzzák" :D addig csak a kíváncsiság fog halálra kínozni ezzel a heti 1 rész adaggal... LEhet hogy ezért érzem hogy nyújtják a sztorit???  :confused:
Ichigo 2. számú saját kardja szenzációsan néz ki, és a többi "extra" kard is nagyon tutto.
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn!

Tyrael

en mar eloreolvastam a mangat, de mar banom, igy most tudom, hogy kovi 2-3 reszben nem lesz fight :(
nembaj, utana egyik kapitany ellen megy majd Ichi
remelem ez nem tul nagy spoiler :)

Tyrael

roderick

Énisnézem, de nemtom, a régebbi részek jobban tetszettek, meg a rajz se annyira kidolgozott már, de ezt még mind el is nézném, ha nem cserélték volna le a jó kis OP-et... namindegy, majd kiderül milyen lesz a végén, de a mostani részek kicsit olyan "átlagos-fighting-animések", ha szabad ilyet mondani...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Alkyra

Quote from: TyraelCloud a Final Fantasy VII-bol, vagy ha rosszfiu kell, akkor Sephiroth :)
lehet egy h-val kevesebb van a neveben
ja, es lesz meg nagyobb is az a kard

Tyrael

Nekem mondod? FF fan vagyok kérem. :)
Épp most viszem a FFX-2öt. Húúú de coolllll... teljesen más stílus mint a
ffx. de nekem bejönn.

LeLoup

Quote from: roderickÉnisnézem, de nemtom, a régebbi részek jobban tetszettek, meg a rajz se annyira kidolgozott már, de ezt még mind el is nézném, ha nem cserélték volna le a jó kis OP-et... namindegy, majd kiderül milyen lesz a végén, de a mostani részek kicsit olyan "átlagos-fighting-animések", ha szabad ilyet mondani...
De még mielõtt eluralkodna az "átlagos-fighting" állapot, azért mutatnak egy érdekes fordulatot. De abban igazad van, hogy kicsit felborultak az arányok, kezd kitörni rajtam az infóéhség a sok mennek mennek mendegélnek után (próbáltam megfelelõen ködös lenni, hogy nehogy spoiler legyen belõle - asszem a fórumozást még gyakorolnom kell)
Egyébként nemcsak az OP zenéje esett áldozatul, nekem a vége is hiányzik, ami a 20. rész tájékán volt...
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn!

Tyrael

mas animeben is cserelgetik :)
amugy ezutan csak egyre jobb lesz, marha hihetunk a manganak :)
megneztem kozbe a 32. reszt, detto mint a manga
mondjuk en most egy darabig nem fogok meglepodni sajna :(
Szerintetek Rukia visszanyerheti meg az shinigami erejet?

Tyrael

Tyrael

ha valaki tudja, arulja mar el, mi az a zene, ami akkor szol, mikor Ichigo Shinigami-va valtozik az elso reszben
tobbszor is hallani amugy

Tyrael

Fenrir

Épp most nézem, csak számvitel uv-re kellene tanulni, úgyhogy felfüggesztettem egyelõre...de nagyon sirály. A zenéje is bejön.  :jee:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Tyrael

kijott az ost-je, le is szedtem :)
marha jo

Tyrael

Manu

Quote from: roderickÉnisnézem, de nemtom, a régebbi részek jobban tetszettek, meg a rajz se annyira kidolgozott már, de ezt még mind el is nézném, ha nem cserélték volna le a jó kis OP-et... namindegy, majd kiderül milyen lesz a végén, de a mostani részek kicsit olyan "átlagos-fighting-animések", ha szabad ilyet mondani...


Egyetértek. Sajna a rajz tényleg elnagyolt, a fightokba meg bénák a mozgások. (Most nálam a Naruto nagyot nõtt a szememben e tekintetben). A karakterek is vegyesek. Vannak nagyon eltaláltak, de pl. az az jobbra-elnyújtott-sisakos nagyon gonosz kifejezetten csúnya és béna. Azért elrágógumizok rajta, pont elég a heti egy ep. Az új OP meg Ending nekem tetszik. Igazából akkor romlott sokat amikor elkezdtem a mangát, ami viszont klasszisokkal jobb.

Tyrael

Quote from: ManuEgyetértek. Sajna a rajz tényleg elnagyolt, a fightokba meg bénák a mozgások. (Most nálam a Naruto nagyot nõtt a szememben e tekintetben). A karakterek is vegyesek. Vannak nagyon eltaláltak, de pl. az az jobbra-elnyújtott-sisakos nagyon gonosz kifejezetten csúnya és béna. Azért elrágógumizok rajta, pont elég a heti egy ep. Az új OP meg Ending nekem tetszik. Igazából akkor romlott sokat amikor elkezdtem a mangát, ami viszont klasszisokkal jobb.
naruto 133-134es szerinted jobban volt animalva?
 :eeek:

Tyrael

Assassin

Quote from: Tyraelnaruto 133-134es szerinted jobban volt animalva?
 :eeek:

Tyrael

Nézzük el, a karakterek elfolyásával a harc gyorsaságát, és kegyetlenségét akarták hangsúlyozni. Bár ezt soha nem alkalmazták benne, de azért remélem a többi résznél nem fogják ezt tenni.
Bleach-be belenéztem kicsit hasonlít egymásra a két sztori, ezért nem jön be annyira, olyan másolat-feelingem van...., de javítsatok ki ha tévedek.
" There is no sin to know their sins."

Tyrael

Quote from: AssassinNézzük el, a karakterek elfolyásával a harc gyorsaságát, és kegyetlenségét akarták hangsúlyozni. Bár ezt soha nem alkalmazták benne, de azért remélem a többi résznél nem fogják ezt tenni.
Bleach-be belenéztem kicsit hasonlít egymásra a két sztori, ezért nem jön be annyira, olyan másolat-feelingem van...., de javítsatok ki ha tévedek.
fene tudja, eleg gyakori, hogy a foszereplonek specko ereje van, amit szepen fokozatosan kezd el hasznalni
hogy nezne ki, ha pl. Naruto azonnal tudna hasznalni a 9 farku teljes erejet, vagy ha Ichi magatol valtozna azza a Shinigami-va, ami a mangaban most

Tyrael

Manu

Quote from: Tyraelnaruto 133-134es szerinted jobban volt animalva?
 :eeek:

Tyrael


igen

Manu

Quote from: AssassinBleach-be belenéztem kicsit hasonlít egymásra a két sztori, ezért nem jön be annyira, olyan másolat-feelingem van...., de javítsatok ki ha tévedek.

Azért érezhetted úgy, mivel Ichigonak hasonló a hajszerkezete, és ugyanolyan magányos farkas jellegû keménygyerek, mint Naruto. Gyakorlatilag sztem idõsebb Naruto. :) (Persze Narutonak nincs kardja:D)

Tyrael

Quote from: Manuigen

 :lul:

Tyrael

Ramiz

most kérünk egy bleach jelenetet is, összehasonlításul :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tyrael

majd ha hazaertem :)
de ilyen komoly csata kozbe jojozo szemek, meg besupped az arca az utestol effektet meg nem lattam benne :)

Tyrael

Manu

Quote from: Tyraelmajd ha hazaertem :)
de ilyen komoly csata kozbe jojozo szemek, meg besupped az arca az utestol effektet meg nem lattam benne :)

Tyrael


Hát pedig a "gumiember-effektus" már régóta ismeretes :D. Amit bevágtál még nem is annyira súlyos. De nekem tetszik :) Legalábbis jobban, mint a ritmustalan, esetlen mozgások a Bleach-ben. Az valahogy nekem nem annyira húzós. Nem ragad magával. Perzse ez sokszor a Narutora is jellemzõ, kevés az az egy hét ilyen folyamatosan futó, hosszú sorozatoknál a tökéletes animációra. Erre a Naruto vs. Sasuke fightra viszont sztem rágyúrtak a srácok.

Tyrael

Quote from: ManuHát pedig a "gumiember-effektus" már régóta ismeretes :D. Amit bevágtál még nem is annyira súlyos. De nekem tetszik :) Legalábbis jobban, mint a ritmustalan, esetlen mozgások a Bleach-ben. Az valahogy nekem nem annyira húzós. Nem ragad magával. Perzse ez sokszor a Narutora is jellemzõ, kevés az az egy hét ilyen folyamatosan futó, hosszú sorozatoknál a tökéletes animációra. Erre a Naruto vs. Sasuke fightra viszont sztem rágyúrtak a srácok.
nagyon pergo csatak voltak, szo mi szo, de imho nem kellene a mennyisegnek a minoseg rovasara mennie :(
Bleachben nekem nem tunt fel az esetlen mozgas, pls mondj mar 1 reszt, hogy megnezzem (mar havernal van a sorozat archivalas celjabol) es akkor lekapom azt a reszt

Tyrael

Shugaru

Quote from: Tyraelen mar eloreolvastam a mangat, de mar banom, igy most tudom, hogy kovi 2-3 reszben nem lesz fight :(
nembaj, utana egyik kapitany ellen megy majd Ichi
remelem ez nem tul nagy spoiler :)

Tyrael
ne haragudj de most már én is igazán örülök mert legalább én is tudom, hogy nem lessz harc ( és még a mangát sem olvastam)
na mindegy nem haragszom de azért szerintem nem kellett volna elõre mesélni :bruhuhu:  :bruhuhu:

Tyrael

Quote from: Shugarune haragudj de most már én is igazán örülök mert legalább én is tudom, hogy nem lessz harc ( és még a mangát sem olvastam)
na mindegy nem haragszom de azért szerintem nem kellett volna elõre mesélni :bruhuhu:  :bruhuhu:
kell neked ennyire visszaolvasnod :)
Amugy mostani manga nagyon durva :)

Tyrael

Shugaru

nem tudom de nekem nagyon bejött a Bleach a kedvenc sorozatom
legjobban az a rész tetszett ahol meg kezdi az átalakulását halálistenné az utolsó pilanatban majdnem holow lessz szerintem az a jelenet egyszerûen csucs

Alkyra

Quote from: Shugarunem tudom de nekem nagyon bejött a Bleach a kedvenc sorozatom
legjobban az a rész tetszett ahol meg kezdi az átalakulását halálistenné az utolsó pilanatban majdnem holow lessz szerintem az a jelenet egyszerûen csucs

jah, jah. az tényleg nagyon király volt.
De nekem jobban tetszett  amikor a Zanpaktoh-t elõször hívta elõ. :)(mármint a nevén)

Kíváncsi leszek, hogy vajon fejlõdik-e tovább  a kard..mert ahogy most néz ki...
Hát nekem a régi jobban bejött.:D

Tyrael

spoilerkedek kicsit:
TENYLEG NAGYON DURVA SPOILER, NE OLVASS BELE, CSAK HA TENYLEG ERDEKEL!
Szal nemcsak majdnem lesz hollow, kesobb a mask tobbszor meg fogja menteni, es Rukia batyja elleni csataban (o az a kapitany, aki levagta, miutan majdnem lenyomta Renji-t) at is veszi egy rovid idore Ichigo folott az iranyitast. Meg nem tudni mi/ki o pontosan. Ichigo kardja at fog majd valtozni, miutan megtanulja a Ban-Kai-t, ami a legdurvabb technikaja egy SoulSlayernek, Altalaban Soul Societyben a kapitanyok ismerik csak a kardjuk ban-kai-jat, es 10 evig tart elsajatitani, Ichigo majd 3 nap alatt megtanulja. Nagyon durva kinezete lesz a kardjanak :)
hat kb. ennyi.

Tyrael

Manu

Quote from: Tyraelnagyon pergo csatak voltak, szo mi szo, de imho nem kellene a mennyisegnek a minoseg rovasara mennie :(
Bleachben nekem nem tunt fel az esetlen mozgas, pls mondj mar 1 reszt, hogy megnezzem (mar havernal van a sorozat archivalas celjabol) es akkor lekapom azt a reszt

Tyrael

Elõször is azt leszögezném, hogy nem folytatok kampányt a Bleach ellen, mert én is szeretem.
Nem egy részrõl beszélek én, hanem általában véve. Mivel a rajzolásról - most vegyük úgy, mint mûvészetrõl - szóban nehéz beszélni a Bleach rajzolásával kapcsolatban ilyen jelzõk jutnak eszembe, mint a dinamizmus hiánya, meg hogy esetlen. Ezen azt értem egész egyszerûen, hogy hiányzik az erõ az ütések, ugrások, futás stb. mögül. Amikor összecsapnak a büdös nagy szikék az valahogy erõtlen, "valószerûtlen". Tudom, hogy a besüppedõ arc is az a Narutóban, de ott érzõdik, hogy miért süpped be :). Pl. amikor Ichigo felülrõl ugrik, az ellenfele hárít és Ichigo csapása megakad, valahogy õ is megakad a levegõben, a mozgás megáll és eltûnik mögülle a lendület. Ichigo gyakorlatilag lebeg. A Narutóban (legalábbis az említett részekben, mert a fentebb leírtak gyakran a Narutora is jellemzõek) ha lendületbõl megüt vki vkit, akkor a másik jó nagyot repül. A kedvenc fightjaim, amikben ezt éreztem, hogy tudjam mihez kötni: a Neji és a huga, ill. Rock Lee vs. Gaara (a Chuunin exam alatt; ez utóbbi a teljes kedvenc), Neji utolsó fightja úgy a 110-120. ep. környékén, meg a mostani Naruto vs. Sasuke.

Fenrir

Nekem is egyik kedvenc sorozatom, de az eleje jobban tetszett...aranyosabb volt és tele volt poénokkal. Most már kissé tucat-szupertápos anime íze van. (egyre keményebb ellenfelek, de hõsünk pár nap alatt annyit fejlõdik izomban hogy simán lezúz bárkit).
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.