Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Na szerintem az uj opening es ending pocsek lett...Nemcsak a reszek rosszak mostanaban,de a szamok is szarok lettek :/

Venom

#961
Hja, bár a rajzolás mintha javult volna, és végre kinyírták azt a pöcsköszörűt. Van néhány új zenei betét, ami igazán ratyi, viszont van jó is. Ami viszont biztosnak látszik, hogy ez az "arc" el fog húzódni a francba... ehh. :(


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Necrid^

kezd kicsit izgalmas lenni a filler baromság... new op is endding szvsz nem sikeredett túl jó.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

andi^^

Én a 71. résznél abbahagytam a Bleacht. De most belenéztem az újba, csak hogy lássam az új openinget. Szerintem még jó is lenne ha nem angol lenne a szöveg. Miért nem értik meg a japánok, hogy nem tudnak angolul?

Alkyra

Majd szóljatok ha a filler részeknek vége. Addig "Hold" állapotban van nálam az anime.

andi^^

Quote from: Alkyra on 2006-04-10, 13:28:48
Majd szóljatok ha a filler részeknek vége. Addig "Hold" állapotban van nálam az anime.

Én is ugyanígy vagyok vele...

Lazzaret

Én csak azért nézem ezeket meg nehogy lemaradjak a bukásáról :D Na ez csak persze vicc volt a rosszak közül. De ha így folytatják akkor nem tudom mi lesz a végén.


www.arkangyalok.uw.hu

Christian

Ez egy egész jó rész. Ezenkívül az openingben is fellelhető némi változás :P

Hiei-sama

Elment a resz bar sztem eleg szarul volt megrajzolva nehany resz...Na most 2 het Bleach nelkul kovetkezo resz majus 2...

Venom

Ha úgyis ilyen baromi nagy szüneteket tartanak két rész között, igazán kimaradhatott volna ez a filler-arc.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Necrid^

megint 2 hét filler varakozás :pp
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

cyberfaust

üdvözletem mindenki! végre végeztem a sorozattal (illetve a kijött részekkel) és azt kell monanom kellemesen pihentető volt.
viszont nekem azok a részek tetszettek leginkább amik a Soul Society-n kívűl játszodtak (főleg az eleje a sorozatnak). Ichigo és Rukia vitáin nagyokat lehetett röhögni (meg rukia rajzain. azok vlami eszmletlenek [mondjuk kb én is ennyire tudok rajzolni...]). amúgy a manga kb hol tart az nimehoz képest? csak hogy tudjam még hány részre lehet száítani a sorozatból.
ja és egy láma kérdés félig off: mi az a filler? (az ember mindíg találkozik új fogalmakkal...)

Lazzaret

Hát mivel a a manga folyamatosan készül senki sem tudja. De a manga jelenlegi történetei teljesen elütnek ezektől a filleres részektől.


www.arkangyalok.uw.hu

ReLax18

Hát...végülis elmennek ezek a mostani részek. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőlük.
Nemrég olvastam el a mangát...hát vmi brutális részek következnek. De "sajnos" még várni kell rájuk :bruhuhu:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

ReLax18

Quote from: White SeeD on 2006-04-22, 13:23:49
Hmm, honnan tudod hogy ezek a vámpíros részek nem lesznek brutálisak?:)
Amúgy általánosságban elmondható hogy a mangák brutálisabbak mint az anime-ok, szal lehet nem is lesz olyan.
Pl ott a Hellsing, Tenjou tenge. Az anime brutalitás szintjén meg sem közelíti a mangáét:)

A "brutális" szó alatt nem azt értettem, amit te. Tehát...amit szerettem volna mondani az az, hogy ami a Bleachben manga szerint következne, az nagyon durva...überfasza...jó :smile:

Egyébként amit mondasz az tökéletesen helytálló...azaz...jól beszél tesó :whoah: :smile:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Venom

Nah, megvolt a 78-ik rész is... néhol jó volt a rajzolás, néha elsírtam magam. Tényleg ideje lenne már gyorsan lezárni ezt a történeti ágat, mert kezd baromi unalmas lenni.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Christian

Ja mostani rész már tényleg kicsit sok volt báááááááááááááááááááár egy Aizen Vs Kariya csatának örülnék! Sztem üdítő fordulat lenne ha mondjuk Ichigo srác az Ichiniose ellen menne míg Kariyat Aizen alázná le mert az ő helyére pályázik. Tuti jó pofa lenne ahogy a nagyképű Kariyat aki egy ujjal megállít mindenkit, leápolja Aizen aki még nála is sokkal keményebb. Legalább tudná hol a helye :)

Venom

Ez tényleg érdekes lenne, bár Ichiniose-t Ichigo simán leápolja, ha arról van szó. :) Sajnos kétlem, hogy Aizent előszedik ebben a filler sorozatban. A igazi nyalánkságokat az eredeti történetre tartogatják. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Necrid^

78:
Erre kellet várni 2 hetet?  semmi nem tőrtént csak huzzák és huzzák. legyen már vége könyörgöm. :__devil:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

deaththief

Quote from: Nec^ on 2006-05-04, 00:14:12
78:
Erre kellet várni 2 hetet?  semmi nem tőrtént csak huzzák és huzzák. legyen már vége könyörgöm. :__devil:

Igaz...  :mad:
 


Lazzaret

hát sajna még húzni fogják egy darabig, de addigis élvezzük az új manga részeket


www.arkangyalok.uw.hu

Christian

Az első fele az szokásos filler rész...aztán utána kellemes csalódás. Valahogy ledöbbentem,hogy normálisan volt megrajzolva és még a csaták is izgalmasak voltak. Azt már meg se említem,hogy Kariya sztem most először úgy harcolt mint egy igazi vámpír. Nagyon jól el volt találva a dolog. Persze a végét sikerült kellően hazavágni azzal,hogy MÉG tovább húzzák a dolgokat teljesen fölöslegesen. Jöjjön már Aizen és rakja rendre ezeket az idiótákat.

Venom

Ahogy elnézem, a következő rész a teljesen nézhetetlen kategóriába fog kerülni. Meglátjuk mi lesz utána és hány részből fejezik be ezt az ökörséget.  :lame:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Venom

Na ezt a 80-ik részt igazán nem kellett volna. Merő szenvedés az egész.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bandita ^^

Röviden: Bah....
Hosszabban: Már megint 1 dilis japcsi filler.... Doh....
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Christian

Filler a fillerben! Már a vámpírokat is nélkülözni kell. Ha ez így megy tovább felfog tűnni egy még unalmas ellenfél , a gonosz fagyis ember aki olcsón árulja a fagyit és tönkre teszi az összes többi üzletet. Ichigoéknak pedig el kell vágni majd a gonosz fagyis ember utánpótlátását,hogy megmeneküljön Karakura city. Azért érzitek,hogy a kapitány szinten mozgó Ichigo két babával nem tud elbánni? :P Ja és milyen érdekes,hogy mostanában eltűntek a hollowok. Lehet,hogy a filler forgatási idejére szabadságot vettek ki? Biztos hawaiion süttetik a hasukat.

Necrid^

Quote from: Christian on 2006-05-17, 21:16:18
Ja és milyen érdekes,hogy mostanában eltűntek a hollowok. Lehet,hogy a filler forgatási idejére szabadságot vettek ki? Biztos hawaiion süttetik a hasukat.
Olyan röhögtem amikor megolvastam ezt :DDD. de amugy igazad van, merre vannak a hollowok? vagy már azok olyan primitivek hogy már bese kerülnek a sorozatban :DD
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Dreamcleaver

Hát valószínűleg a fillerek már a hollowknak is sok(k) volt és inkább elmentek egy másik sorozatot nézni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS