Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

viszont volt errol szo, hogy az elmevel matat a zanpaktuja ("dehat a te kardod egy viz-zanpaktu" "lol nem :hehe: "). az, hogy mindenbol "kimaxolta" magat, az "csak" olaj a tuzre... siman el tudom kepzelni, hogy a hollow-pact miatt 100 feletti destru artot lovoldozzon majd...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

vagy vajon milyen formája lenne ha hazsnálná a shikai-t
jah és a arancaroknak van bakai-uk
az vajon milyen lehet mondjuk egy 3.forma?

Lt. Simoan Blarke

igazsag szerint engem az erdekel, hogy a hollow ichigo milyen bankait tudna hasznalni. ugye shikai, bankai fugg a zanpaktutol es a tulaj reiatsujatol is...
egyebkent buta kerdes, de miazaz arancar? (jo, kb a reiatsu, bankai, shinigami, ami mint fogalom megragadt belolem, plusz mangat se olvasok...) viszont siman elkepzelheto egy "tiltott, elfeledett, harmadik -kai fokozat", elvegre ez fighting anime :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

ha nem olvasol manga-t akkor nem fog mondani semmit

[spoiler]az aracar a a hollow shinigami-zálása
amikor ők használják a shikai-t akkor nem a kardjuk változik meg hanem az alakjuk de még senkinek nem láttuk a bankai formáját
aizen még nem változtatta át magát szal nem lehet tudni mi lesz belőluk[/spoiler]

Lt. Simoan Blarke

de ize.
[spoiler]Aizen nem hollow, szoval ot nem hollowbol shinigamizaljak, hanem forditva...[/spoiler]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

[spoiler]azok a waizardok mint ichigo ,nekik csak egy hollow mask lesz a fejükön és tudják használni a cero-t[/spoiler]
ez ki is ment a fejemből jó akkor a kérdésem teljesen értelmét vesztette :D

Lt. Simoan Blarke

jah, en is ugy gondoltam, hogy ichigo pszichopata enjere fognak majd rahajazni jol... viszont ettol meg siman megvaltozhat a bankai-juk (mas lesz a reiatsu). lasd amikor byakuya ellen elojott ichigo masik enje. lotte azokat a voros bizbaszokat. az is zanpaktu + reiatsu kombo, viszont erre sima ichigokent nem lenne kepes. felteve, hogy nem ez a cero, mert azt se tudom, hogy mi :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

az csak azért volt mert az az énje ichigo-nak és része a zanpaktou-nak ezért tudja tökéletesen használni
[spoiler]de ichigo attol a maszktól nem lesz elmebeteg épp az a lényege hogy tudja kontrolálni és akkor erősebb lesz(nem eléggé még)[/spoiler]
a cero az az erő vagy támadás amit a menos grande-k használnak

Lt. Simoan Blarke

a kepessegek, a zanpaktu, minden fugg attol is, hogy milyen a reiatsuje a hasznalonak... szoval evvel nem ertek egyet. (mintha regen ezt mar megvitattuk volna, haromnegyed eve?) az, hogy erosebb, az sok masban megnyilvanul (pl. elkapni a kardjat puszta kezzel), meg persze hasznal mas technikakat is, amit ichigo is tudna (lasd a porgetemakardom mert az gizda stilust). egyebkent az a hollow ichigo egy harcorult pszichopata, barmennyire is ura az erejenek :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

lehet hogy ezt megtárgyaltátok de akkor még nem volt kint az a manga amiben az örült ichigo-val beszélgetet
ichigo használta a (pörgetem a kardom mert az gizda stílus)de azt csak egyszer amikor rukia-t mentette meg
és az nem ichigo stílusa neki az"csapok egyet a kardal tiszata erőből és akkor k.o."
lehet hogy ez az egész kapcsolatban van a reiatsu-val
de már mondtam az örült ichigo ichigo reitsujának része ugy mint a zangetsu

Lt. Simoan Blarke

resze, de mas az "arnyalata", ha masik "szemelyiseg" van "felul"... es ez elvileg befolyasolja a kepessegeket is. mondjuk ilyen szempontbol nem vagyunk elkenyeztetve, a shinigami-hollow ezoterikus nyomvonalrol nem igazan kaphattunk reszletekbe meno fejtegeteseket eddig...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

lehet hogy a szine más de ez annyira nem számít mi na dbz-ben hogy valakinek kék,fehér,piros,ila,vagy,sárga az aurája
amugy ja még nem sok mindent lehet tudni
de azért így teknikákban sincs senki leresztve
mondjuk zangetsu mondta hogy a getsuga tenshou csak egy alap támadás
nem beszélve ha majd egyesíti a cero-val
sőt szerintem az örült ichogo
getsuga tenshou-ja aféle cero lehet mert az vörös

ReLax18

Quote from: carfanatic on 2006-07-28, 23:30:06
...sőt szerintem az örült ichogo getsuga tenshou-ja aféle cero lehet mert az vörös
:wtf: Ennyire félre lehet ezt értelmezni? Az "őrült" Ichigo Getsuga Tenshou-ja biztos nem Cero. Csak azért mert megváltozik a színe nem lehet ilyen következtetéseket levonni. Ha pedig olvasod a mangát, akkor tudnod kéne: [spoiler]Ichigo nem csak a Shikai formában tudja használni a Getsuga Tenshou-t, és valószínű Bankai-nál a támadás színe megváltozik...[/spoiler]
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Bishop

az is igaz de már láttuk ichigo-t ha jól emlékszem bankai formában getsuga tenshou-t használni

Prof. William

"viszont siman elkepzelheto egy "tiltott, elfeledett, harmadik -kai fokozat", elvegre ez fighting anime "

Ja még a legelején néztem amikor minden főbb szereplőnek harci helyzetben előjött valami titkos ereje. Ichit meg nem kell félteni. Ha eléggé felhúzza magát tuti megint kijön valami secret erő és győz, mint mindig.

Amúgy.. Nekem szita az eszem... de Hinamorival mi is lett? Nem halt meg azt tudom, de akkor ha felgyógyult akkor még szerepelni fog reméllem. Ari volt. Biztos fűti őt is a vágy hogy megmutassa mit tud annak aki elárulta őt. :)

Bishop

ezt a 3. kai-t én is feltettem és hülyének néztek :D

Kvikveg

Quote from: carfanatic on 2006-07-28, 23:10:12
[spoiler]azok a waizardok mint ichigo ,nekik csak egy hollow mask lesz a fejükön és tudják használni a cero-t[/spoiler]
ez ki is ment a fejemből jó akkor a kérdésem teljesen értelmét vesztette :D
Na amikor a spoiler szoveget elolvastam, rajottem, hogy ez civilnek kinai.  :rotfl:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Firebird

3. release több okból i valszínűtlen :  a shikai- 1st release   bankai - full release  tehát ha már teljsen release-elték a kardjukat annál tovább már nem nagyon mehetnek, ha pedig véletlenül lenne ilyen akkor Aizen már rég felfedezte volna és nem azon dolgozna hogy szétmutálja a fejét.
Egyébként Ichigo-t a mangában mostanában mindig szétverik meglehetősen és mindig valami megmenti.
A Hollow -Ichigo nak más a reiatsuja egyrészt sokkal nagyobb és jobban tudja kontrolálni ezért kapkodja el a kardokat és lő fura szinű Getsuga Tenshokat, de nem azt jelenti, hogy kombinálná bármiféle Ceroval.
Cero az Cero olyan mint a Kidou körübelül csak nincs több fokozata és valószínűtlen, hogy Ichigo aki meglehetősen közelharcos típus azzal dobálózna mégha értene is hozzá.
Kedven főmonszta kapitányunk pedig a kardját csak Shikai-ban használja úgy vettem ki és azzal teremtett le mindenkit. Ichigora pedig azért hat mivel mindenki a hatása alá kerül ha egyszer meglátta a kardot és ez megtörtént Ichigoval is.
Huh mennyi mindent írtatok amihez hozzá kellett szólni, most nektek kell ezt a szép hosszú hsz-t végigolvasni.

Bishop

ez mind igaz de az ilyen tipusú anime-kben bármikor történhet valami meglepetés
fel kell készűlni rá

Lt. Simoan Blarke

Firebird: az lehet, hogy full release-nek _hivjak_, de honnan tudhatjuk, hogy _tenylegesen_ az? Az meg, hogy Aizen mar regen feltalalta volna... lehet, hogy kell hozza valami olyan szintu koherencia zanpaktu es hasznalo kozott, amit tobb evszazadnyi tamagochizassal erhet csak el az ember (nem hiszem, hogy Aizen ilyesmivel szorakozott volna :D "nembaj, kicsi bankai, en szeretlek, nem vagy ehes?" :lul: ) [persze Ichigo tuti harom nap alatt ossze fogja szedni :]]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

és lehet tudja csak még nem mutatta végülis még fölösleges volt használnia

Prof. William

Az Bleacheleje már kijöt softsubos mkv/ogm-ben? Nem lenne rossz...

És ha igen honnan tudom leszedni?

Bishop

Na most akkor Inoue elmegy Aizen-hez?
vajon mi vette rá
már el is képzelem mi lesz a következő részek lényege:Irány megmenteni Inoue-t,Ichigo Hueco Mundo-ba(remélem jól írtam)

Rage

Quote from: carfanatic on 2006-07-31, 12:19:12
vajon mi vette rá
Esetleg Ulquiorra? (Vagy a mangat nem olvasod? :p)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Bishop

de olvastam
de úgy értem hogy mi vette rá hogy így döntsön mert nem hiszem hogy azért ment vele mert szépen megkérték rá

Bandita ^^

Cuz' Ulquiorra asked her... Man what R U readig??? (Maybe because Ul' said sg like "Ill kill you and your friend and your dog and I eat your goldfish") or sg similar... (Think maaan, oh and if U can't read this, forget the manga...)
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Bishop

jól van na nem kell annyira ellenségesnek lenni :D
én is gondoltam de azért mégis megpróbálhaot volna tenni valamit

Venom

#1287
Nah, akkor még egyszer szépen és finoman.

MI A JÓ BÜDÖS FRANCOS FENÉÉRT NEM VAGY KÉPES HASZNÁLNI A KIB*SZOTT SPOILER GOMBOT? ÉS MI A F*SZÉRT NEM VAGYTOK KÉPESEK A MANGA ESEMÉNYEIT A MANGA TOPIC ALATT KITÁRGYALNI?

Kissé baromi idegesítő, hogy 10 évre előre tudom az anime történéseit, mert minden hülye kötelességének tekinti, hogy megossza a történetet azokkal, akik esetleg csak az animét nézik.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bishop

#1288
elösször is ez már ezerszer ki lett tárgyalva
másodszor én nyitottam Bleach manga topic-ot de senkit nem érdekelt.

Yakumo

#1289
Quote from: Venom on 2006-07-31, 15:46:06
Nah, akkor még egyszer szépen és finoman.

MI A JÓ BÜDÖS FRANCOS FENÉÉRT NEM VAGY KÉPES HASZNÁLNI A KIB*SZOTT SPOILER GOMBOT? ÉS MI A F*SZÉRT NEM VAGYTOK KÉPESEK A MANGA ESEMÉNYEIT A MANGA TOPIC ALATT KITÁRGYALNI?

Kissé baromi idegesítő, hogy 10 évre előre tudom az anime történéseit, mert minden hülye kötelességének tekinti, hogy megossza a történetet azokkal, akik esetleg csak az animét nézik.
Finom az volt. :D

Azért nem használják minden esetben a Spoiler-t, mert a Topic címében benne van, hogy "SPOILER!!!" , így elhangozhatnak spoilerek anélkül is.

DE! Csak az anime-vel kapcsolatban. Úgyhogy ezúton én is kérek mindenkit, hogy a Bleach manga történéseit NE itt tárgyalják ki!
Köszönöm!
Venom utolsó mondata helytálló, tessék megérteni. Ha lett nyitva neki topic hát beszéljünk róla ott.
-Yakumo

Quote from: carfanatic on 2006-07-31, 16:48:50
én nyitottam topic-ot de senki nem ír oda

Ez hol van? Mert én nem találtam a mangán belül, ezért nyitottam most egyet. Hová nyitottad te azt? :D