Main Menu

Monty Python

Started by Ramiz, 2005-05-25, 22:31:21

Previous topic - Next topic

krezga

Hali! valaki nem tudja, hogy honnét tudnám letölteni a Monty Python szövegkönyveket? (elsősorban a Gyalog Galopp érdekelne.) Jah, és magyarul:)
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Fazék

Quote from: krezga on 2006-11-18, 18:10:15
Hali! valaki nem tudja, hogy honnét tudnám letölteni a Monty Python szövegkönyveket? (elsősorban a Gyalog Galopp érdekelne.) Jah, és magyarul:)
Gyalog galopp
Blájen élete

szerk: mi kell még? :)

krezga

Quote from: Fazék on 2006-11-18, 18:15:13
szerk: mi kell még? :)
köszi, beérem ennyivel:)


Huhh, nagyon szépen köszi!:D(meg a gyors reakciót is:))

Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Ramiz

Quote from: Fazék on 2006-11-18, 18:15:13
szerk: mi kell még? :)
Nekem pár tonna arany kéne, köszi előre is. :merci:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Valakinek nincs kedve megrendelni EZT, hogy khm, szóval megnézhessem én is? :D

Zsiga

Quote from: Fazék on 2006-11-20, 16:11:41
Valakinek nincs kedve megrendelni EZT, hogy khm, szóval megnézhessem én is? :D
Azt hiszem megvan, majd megkérdezem fateromat. :)

sirtomi

Quote from: Fazék on 2006-11-20, 16:11:41
Valakinek nincs kedve megrendelni EZT, hogy khm, szóval megnézhessem én is? :D
A lemezek tartalmi ismertetője egész poénos  :haha:

Prof. William

Ez a Blájen szövegkönyv nagyon jó! Magában is poénos!

Raggie

Én is meg tom szerezni valahonnan asszem... télleg kell akkor Fazék?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Nekem is kell, mind a kettő. És ne csak ilyen unottan jelentsd be, hogy te meg tudod szerezni... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

OK, akkor elkezdek dolgozni rajta! :lazza: (csakazért is unottan :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: Raggie on 2006-11-21, 10:27:26
Én is meg tom szerezni valahonnan asszem... télleg kell akkor Fazék?
Zsigát PM-ben kértem meg, hogy shrinkdvd-zze adja kölcsön nekem, de ha esetleg mégsincs meg nekik, akkor igényt tartanék az általad kínált lehetőségre :D

Zsiga

Quote from: Fazék on 2006-11-21, 12:18:24
Quote from: Raggie on 2006-11-21, 10:27:26
Én is meg tom szerezni valahonnan asszem... télleg kell akkor Fazék?
Zsigát PM-ben kértem meg, hogy shrinkdvd-zze adja kölcsön nekem, de ha esetleg mégsincs meg nekik, akkor igényt tartanék az általad kínált lehetőségre :D
Szólok fateromnak hogy hozza haza a hétvégére, akkor majd kiderül hogy melyik van meg. :)

Fazék

Monty Python DVD - az eredeti hang mellett szinkronnal is...

most ezt miért? ki az az elvetemült, aki ezt szinkronnal nézné meg?? :wtf:

Ramiz

Magasról tenni kell a szinkronra, az a fő, hogy legyen eredeti hangsáv és lehetőleg angol felirat is.
Egyébként ha csak a csupasz "raw" anyagot adnák is csak ki, én azt is megvenném. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Megnéztük a Best of Monty Python I.-t és marhajó volt... iszonyatjók ezek az őrültek :D ... Utána fél óráig ültünk Ramizzal és csak idéztünk, idéztünk meg azt ecseteltük hogy melyik sketch kerülhetett volna mág bele. Aztán arra jutottunk, hogy majdnem az összes, akkor meg nézzük meg inkább a sorozatot... :)

Szóval most MP hangulatba jöttünk... lehet hogy megnézzük újra a filmeket is! :cool:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Do Not Adjust Your Set

A Repülő Cirkusz közvetlen elődje. Nincs benne még minden tag, aki abban, a stílus sem annyira kiforrott, a jobb poénokat pedig úgyis újra feldolgozták a Repülő Cirkuszban, de hát a hozzám hasonló MP fanoknak úgyis kötelező "olvasmány". :D Meg egyébként is érdekes figyelni az apróságokat, pl itt még több az egycsattanós poén, aminek a végén néha bele is merednek a kamerába, mint a mai kabarékban. (Szerencse, hogy azért nem ez a jellemző többség, illetve hogy a Repülő Cirkuszban már csak elvétve fordul ilyesmi elő, mert én éppen azt szeretem a Monty Pythonban, hogy nem ilyen típusú működési mechanizmusa van a vicceiknek, nem "csattanó-strukturáltságú" a humoruk.) A zenei betétek viszont jópofák, nem annyira szöveg-orientáltak, mint a Repülő Cirkuszban, néha hosszabbak is a számok, és bizony elég furcsa kosztümök és színpadi kellékek szerepelnek ezekben a klippekben, amik hűen tükrözik a korszak stílusát (pszihedelikus hullám, hippikorszak).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Fazék


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2007-12-10, 17:47:54
Lehet spórolni...

http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=7741&VID=066-82845411-1269542409616035
igen. már szemeztem vele. fölírtam a karácsonyi listára, amit leadtam a családtagoknak. azt hiszem többet nem tudok tenni az ügy érdekében...

Ramiz

Ha hajlandó vagy egy dvd üzlet előtt járó motorral várakozni rám egy rendszám nélküli kocsiban, míg én bemegyek, ööö... megvenni a sajátomat, akkor ingyen szerzek neked is egyet. Vagy tudod mit? Akár kettőt is. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#82
Quote from: Ramiz on 2007-12-10, 17:54:26
Ha hajlandó vagy egy dvd üzlet előtt járó motorral várakozni rám egy rendszám nélküli kocsiban, míg én bemegyek, ööö... megvenni a sajátomat, akkor ingyen szerzek neked is egyet. Vagy tudod mit? Akár kettőt is. :lazza:
hmm meggondolandó.

[spoiler]aztán becsületes polgár lévén mikor megpróbálod kirabolni őket, hátulról leütlek és végtelen hálájuk jeléül fölajánlott Monty Python összes kiadványt hosszas ellenkezés után, beletörődően elfogadom.[/spoiler]

[spoiler]de gyanús, hogy a te ötleted megvalósíthatóbb, szóval visszavonva és bízz bennem.[/spoiler]

Fazék

Monty Python teljes 20% kedvezménnyel az alexandránál!! összesen 12k
és még így sem vagyok képes megrendelni... ennyire spúr vagyok...

Ramiz

Ha kitart az akció karácsony utánig (amikor is kapok pénzt), megrendelem. Mire tudnám értelmesebben elkölteni a pénzemet? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

"They used... sarcasm!"

Kb 03:30-tól. All-time kedvenc momentumaim egyike Michael Palin-től.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Kár volt belinkelned, most éjjelig Monty Pythont fogok nézni...

Spanish Inquisition
Failure is the default option

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-09-16, 20:26:46
Kár volt belinkelned, most éjjelig Monty Pythont fogok nézni...

Spanish Inquisition

Nem értem az összefüggést a két tagmondat között.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!