Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Nimlot

157.rész: végre ennek is vége. Szerintem túl sok lett a poén benne. telljesen komolytalan lett a dolog.Szóval nekem ez a rész sem tetszett csak Lee drunken-brawler harca :)

Hát én szétesek! A legkevésbé az hiányzott ennek a sorozatnak hogy naruto a 3 kis embert pesztrálja 4 héten keresztül(4-et találomra írtam).
"Being too kind is also... cruel!"

BlackDragon

Szerintem nem lesz benne pár éves ugrás, mert a cikk is azt írja, hogy mutatják, ahogy felnõ, már ha hinni lehet neki.

A pesztrálós részekre szerintem meg reális a 4 héten, amit  Nimlot mondott, mivel kb. az eddigi szakaszok is ilyen hosszúak voltak.

Magma

Én a címbõl azt vettem le, hogy az összes Konoha "rookie" megy Naruto után, plusz a Konohamaru Corps.... (Mondjuk a lényegen ez se változtat!)
157. rész: No comment! Egyetlen pozitívuma a fillernek Tenten volt, de legalább a múltjáról mutathattak volna valamit...
A fillereket illetõen pedig: Shikáék csapata még nem volt küldetésen, a 2. Chuunin Exam nem rossz ötlet, de szerintem Gaara-ékat is visszahozhatnák egy filler erejéig...:rolleyes:
Men are supposed to forgive women's lies!

Zanador

Magma: nem vagyok biztos benne, de mintha a mangának a timejump-ja után Temari pl már Konohában dolgozott volna. Szóval ha tényleg végigmennek minden eseményen, akkor valamikor neki legalább elõ kell kerülnie, még ha Gaaranak vagy Kankuronak nem is. (Remélhetõleg) Chuunin exam meg legyen!!
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Magma

Zanador: Temari csak valami követ, nem? [COLOR="White"]Egyb. meg a manga szerint Gaara Kazekage lesz, és az Akatsuki megöli...[/COLOR] :bruhuhu: Vagyis neki nem muszáj visszajutnia Konohába... De jó lenne! :rolleyes:
Men are supposed to forgive women's lies!

Venom

Megnéztem legfrisebb Narutot (158), de kb 12 perc után töröltem is le a fenébe. Csak idõt és vinyóterületet pazaroltam rá.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Danhibiki

Quote from: VenomMegnéztem legfrisebb Narutot (158), de kb 12 perc után töröltem is le a fenébe. Csak idõt és vinyóterületet pazaroltam rá.
:hahaha: :tezsvir: :lol: Én már egy ideje le sem töltöm a Naruto részeket, tök felesleges mindent megtudok amit a többiek írnak itt, de majd ha már rendes részek lesznek akkor majd töltök!:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Magma

Venom: Ennyire rossz? :eeek:
Men are supposed to forgive women's lies!

ReLax18

Quote from: MagmaVenom: Ennyire rossz? :eeek:

Nagyon...:ejj:
Szerencsére ez nem egy többrészes filler...
Tehát akkor...158: :lame:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Magma

Hogy érted, hogy nem több részes?! :eeek:
Men are supposed to forgive women's lies!

Danhibiki

Quote from: MagmaHogy érted, hogy nem több részes?! :eeek:
Új filler kezdõdik:lul: Uncsiiii...
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Magma

WOW! :eeek:
Kicsit hamar váltanak... Na nem baj, ha ennyire szar, akkor nem is olyan rossz, hogy ilyen hamar új kezdõdik... :rolleyes:
Men are supposed to forgive women's lies!

Xaga

Jah vacak volt csak azé töltöm hogy a dvd-n az epizodok continuitása ne szakadjon meg mer hát hogy néz ki hogy a 157 után a 159 jön :)

Amúgy olvassatok mangát :)





Welcome back Hinata
(Chapter 282)


Alkyra

Quote from: XagaJah vacak volt csak azé töltöm hogy a dvd-n az epizodok continuitása ne szakadjon meg mer hát hogy néz ki hogy a 157 után a 159 jön :)

Amúgy olvassatok mangát :)





Welcome back Hinata
(Chapter 282)



ÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!
NARUTO MANGA DOWNLOAD START!!! :) :) :)

Mattanja

Quote from: XagaJah vacak volt csak azé töltöm hogy a dvd-n az epizodok continuitása ne szakadjon meg mer hát hogy néz ki hogy a 157 után a 159 jön :)

Amúgy olvassatok mangát :)





Welcome back Hinata
(Chapter 282)

Kavajiii! Azt hiszem RO mellett néha folytatom majd a manga olvasását! ^^
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Danhibiki

Quote from: XagaJah vacak volt csak azé töltöm hogy a dvd-n az epizodok continuitása ne szakadjon meg mer hát hogy néz ki hogy a 157 után a 159 jön :)

Amúgy olvassatok mangát :)





Welcome back Hinata
(Chapter 282)

Hmm valami Neji-s képpel nem tudsz szolgálni, esetleg Ino-sal:D
A Sakura-s kép sokkolt annó...(rövid haj):bruhuhu:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

ReLax18

Quote from: XagaJah vacak volt csak azé töltöm hogy a dvd-n az epizodok continuitása ne szakadjon meg mer hát hogy néz ki hogy a 157 után a 159 jön :)

Amúgy olvassatok mangát :)





Welcome back Hinata
(Chapter 282)


:eeek: :eeek: :eeek:
*köhöm*Asszem nekem is be kell pótolnom a Naruto mangát...nem vagyok elég up-to-date(ejtsd:ááptúdét:lul: )
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Temari

A mostani fillerhez visszatérve: Észrevettétek hogy Sakura nem vezetett ilyen kis csapatot....:3x3:  Nem mit ha zavarna...:haha: ....de akkor õ mi a sz*-t csinál...

Magma

Tanul Tsunade keze alatt... :rolleyes:
Egyébként a kövi filler miért megint Hinatáékkal van? Shikamaru, Ino és Chouji még nem volt küldetésen Narutoval... :rolleyes:
Men are supposed to forgive women's lies!

Temari

#499
De Tsunade ott volt velük...nemde.... amikor kiosztotta a feladatokat , jobb dolga is lehetett mint Sakurával szórakozni...végül is hokage és ott a sok feladata.......            Shikamaruék meg voltak küldetésen...mikor Mizuki két csicskáját próbálták megfékezni.....(Fujint és Rajint)

Magma

De Sakura akkor is tud tanulni, ha Tsunade nincs ott (pl. amikor a madarat gyógyította...).
Shikamaruéknak az nem küldetés volt, csak egy fél rész erejéig tûntek fel, viszont ilyen több részes fillerszerepük még nem volt. (Legalábbis én így gobndolom...)
Xaga (vagy valaki, aki olvassa a mangát): [COLOR="White"]Gaara akkor nem halt meg a mangában? *reménykedik*[/COLOR]
Men are supposed to forgive women's lies!

Temari

de küldetés volt csak rövid...ami kár mert Shikamarunak naon csípem a búráját...jó fej...
(én is olvasom a mangát :P )

Nimlot

Nem is volt ez olyan gáz rész. Legalább láttuk shikamarüt :)
"Being too kind is also... cruel!"

Magma

Tudnátok nekem segíteni?
Az elsõ filmhez tartozó Special-t keresem, de nincs torrentem. Nem tudjátok honnan tudnám így letölteni? [SIZE="1"](Esetleg felrakni az ftp-re? *bociszemek*)[/SIZE]
Men are supposed to forgive women's lies!

Thomasson88

Nekem tetszett a 158as rész. Én most értem be a sorozatot. Viszont az elõzõ hosszabb filler a lee neji tenten es nem tetszett.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Xaga

Quote from: MagmaXaga (vagy valaki, aki olvassa a mangát): [COLOR="White"]Gaara akkor nem halt meg a mangában? *reménykedik*[/COLOR]

Olvassd el nem mondom meg :P

Bandita ^^

Csak most kezdtem olvasni a mangát, és valamit nem értek:
1: A filler részek(anime) nincsenek a mangában??? :eeek:
2: Az anime most hol tart a mangában? kb?? mer a chapter 235/6 a Sasukevs Naruto harcot mutatja, a 237--> meg már nem teljesen máshol van... (belenéztem)....
 Most vagy én vok Nostradamus, vagy lsd: 1. pont...
:wtf: :bruhuhu:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Xaga

Quote from: Bandita ^^Csak most kezdtem olvasni a mangát, és valamit nem értek:
1: A filler részek(anime) nincsenek a mangában??? :eeek:
2: Az anime most hol tart a mangában? kb?? mer a chapter 235/6 a Sasukevs Naruto harcot mutatja, a 237--> meg már nem teljesen máshol van... (belenéztem)....
 Most vagy én vok Nostradamus, vagy lsd: 1. pont...
:wtf: :bruhuhu:

1: A manga nem tartalmazza a filler részeket leafninja.com-on pl az anime guideban külön fel wan tüntettve melyik a filler rész
2:  a 239-es chapterig wan párhuzam a manga és az anime között.

Bandita ^^

Quote from: Xaga1: A manga nem tartalmazza a filler részeket leafninja.com-on pl az anime guideban külön fel wan tüntettve melyik a filler rész
2:  a 239-es chapterig wan párhuzam a manga és az anime között.

...és kisütött a nap...
Arigato... :haha:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Magma

Xaga: Elolvastam.:haha:

Jah, és megtaláltam a specialt, már nem kell segítség, köszi! :)
Men are supposed to forgive women's lies!