Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

ReLax18

A 148-as rész tényleg jó volt...legalábbis jobb, mint a Mizuki-s szenvedések...
Végre tudtam nevetni ezen a részen, és úgy éreztem, hogy ezt érdemes volt megnézni. Thx Hinata! :jee:  :jee:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Danhibiki

#331
Ja, a Mizuki-s dolgok eléggé erõltetettnek hatottak legalábbis nekem, a srác nem ellenfél, volt ennél már jóval durvább is és most itt szenvedtek a levél ninjáink:(
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Alkyra

Quote from: MagmaHát igen, kicsit másképp ábrázolják...

Az nagyon nagy rész, amikor megjönnek Gaaráék! Kegyetlen!

Nekem most nagyon teccet az uccsó (148.) rész.

(Naruto este látja Hinatát gyakorolni egyszál semmiben, de nem tudja, hogy õ az)
Reggel (Hinata tüsszent)
Naruto: Te is megfáztál Hinata?
Hinata: Nem, jól vagyok.
Kiba: Na mi történt éjszaka?
Naruto:A vízesésnél volt ott egy ultra gyönyörû lány!
Kiba: Nem csak álmodtad?
(Hinata vörösödik)
Naruto: Hinata, biztos jól vagy? Nagyon piros az arcod...


Tökéletesen egyetértek! :jee: Imádom Hinatát(s az összes félénk lány karit(Shinobu ruzl!))
Remélem összejönn Narutoval. Szép párt alkotnának.(bár kétlem, hogy megtörténne..a Hyuga család szerintem minden erõvel meg akarná akadályozni a dolgot. Egy nemes család lánya egy "szörnyel"(ahogy õk látják) nem házasodhat...:( )

Ezek a részek most egész jók lesznek.hehehehe....
Ezt a mizuki-s fillert tényleg nem kellett volna berakni. Naruto egy rasengannal
kiütötte s ha használja a kyubi erejét akkor meg se kellett volna erõltetnie magát.(<=de legalább ez mutatja azt, hogy nem használja fölöslegesen a "hülye róka" erejét. :) )

Magma

A 148. részt már 4x láttam, és mindig tudtam röhögni rajta. (Pl. az elején, amikor Hinata lefejeli Narutot ^^, az nagyon édes!) Merem állítani, hogy jobb, mint a 101. rész.  :jee:

Ráadásul mivel Kiba a második kedvencem... Örültem, hogy õ is szerepel. Meg Hinatát is kezdem kedvelni. Tényleg jó lenne, ha összejönne Narutoval, de biztos nem fog... :(
Men are supposed to forgive women's lies!

Danhibiki

hûha jobb mint a 101. rész?!?! megkell néznem ezt a 148. részt:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Alkyra

Quote from: Danhibikihûha jobb mint a 101. rész?!?! megkell néznem ezt a 148. részt:D

Mi is volt a 101. részben? (részek szerint nem tom beosztani az animet) :)

Magma

Amikor Kakashi arcát akarják látni!  :lul:
Men are supposed to forgive women's lies!

Nimlot

Quote from: AlkyraSzép párt alkotnának.(bár kétlem, hogy megtörténne..a Hyuga család szerintem minden erõvel meg akarná akadályozni a dolgot. Egy nemes család lánya egy "szörnyel"(ahogy õk látják) nem házasodhat...:( )

Hát igazából szerintem sem fognak összejöni de azért még remélem... de nem hinném hogy a családon múlna hogy összejönnek vagy sem.... mert szerintem már nagyot csökket azok emberekszáma akik szörnynek néznék Narutot

Egyéb: visszajöttem és mit látok? 1+1dupla ebizód vár csak.... hát ez sovi
:(... de legalább még volt más anime is amihez jött új rész.... reméltem több lesz nah de mind1.

Hát Hinata azért tényleg elég jól fest a csillógó vzcseppek között  :rolleyes: , de az nagyon  :lol: amikor lefejeli Narutot  :lul:
"Being too kind is also... cruel!"

Nimlot

Csináltam egy képet. Szerintem mindenki tudja h honnan van :)
"Being too kind is also... cruel!"

Magma

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de a vízesésnél Hinata mozgása nekem annyira a Sailor Moon-t juttatta eszembe... :rolleyes:
Men are supposed to forgive women's lies!

Nimlot

Most hogy mondod.... tényleg nagyon sailor moon-os
"Being too kind is also... cruel!"

Alkyra

Quote from: MagmaAmikor Kakashi arcát akarják látni!  :lul:

Jah, hát az nagyon llooolll!
Én elõször azt mangában láttam, de amikor lenyomatták animeben is akkor majd leestem a székrõl! :lul:

Magma

Elsõre nekem is nagyon tetszett, aztán másodszorra már nem annyira, a harmadiknál már csak az elején nevettem...  :rolleyes:
Men are supposed to forgive women's lies!

frosty30

#343
Én akárhányszor megnézem ugyanúgy élvezem mint elõször... Szerintem az egyik legjobb rész.. De ízlések és pofonok...

Magma

#344
Quote from: frosty30Én akárhányszor megnézem ugyanúgy élvezem mint elõször... Szerintem az egyik legjobb rész.. De ízlések és pofonok...

Ahogy mondod, ízlések és pofonok... Nekem a 148. akkor is jobban tetszett (abban legalább Kiba benne volt).  :rolleyes:
Men are supposed to forgive women's lies!

Danhibiki

Quote from: frosty30Én akárhányszor megnézem ugyanúgy élvezem mint elõször... Szerintem az egyik legjobb rész.. De ízlések és pofonok...
101.rész rulz és a "vita" lezárva srácok:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

frosty30

Végre valaki mellém áll :D.. Egyb. Énis és Magma is lány:)

Danhibiki

Quote from: frosty30Egyb. Énis és Magma is lány:)

én már semmin nem lepõdöm meg;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

frosty30

Ebben mi lenne meglepõ? Szal min lehetne meglepõdni.. A lányoknak nem szabad animét nézni.. vagy nemtom mi ebben a szokatlan..

Xaga

Quote from: frosty30Egyb. Énis és Magma is lány:)

Igy lenne ötösöm a lotton :)

Amúgy én ált. minden részt 2x nézek meg egyszer rawban utána meg subbal :)

És má 3.x nézem végig elörõl. :)

Danhibiki

Quote from: XagaIgy lenne ötösöm a lotton :)

Amúgy én ált. minden részt 2x nézek meg egyszer rawban utána meg subbal :)

És má 3.x nézem végig elörõl. :)

ezt bárcsak én is megtehetném, sajna a folyamatos vinyóhalálok......már elegem van
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

frosty30

Én kiírtam DvD-re :D Mondjuk Magmának adtam de ha akarom akkor még el tudnám kérni hogy ujra nézzem.. :) De most minden rész gépen van és nem vagyok annyira szerencsétlen h tönkre mennyen a winyom :D (Remélem)

Danhibiki

Quote from: frosty30Én kiírtam DvD-re :D Mondjuk Magmának adtam de ha akarom akkor még el tudnám kérni hogy ujra nézzem.. :) De most minden rész gépen van és nem vagyok annyira szerencsétlen h tönkre mennyen a winyom :D (Remélem)

hát ne legyél ebbe annyira biztos :ejnye: Bármikor megtörténhet:D Mint derült égbõl a villámcsapás;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

frosty30

Tudom.. Jónéhányszor elõfordult már:D De eddig kibirtam... Most se lenne negyobb gond:)

Xaga

Nekem még 1x se halt meg vinyo pedig a leggyengébb márkájú ami a piacon wan ellenben a DVD amire ki wan írva Naruto igenes felejt szoval lehet írhatom ki újra :( (hiába Princo rulz :))

Nimlot

Srácok ez nem  :_off: egy kicsit? :D Engem mondjuk nem zavar
+akkor már én is hozzáteszem a magamét  :haha:  Nekem van egy 3 gigás 7 éves vinyóm aminek soha semmi baja nem volt pedig tényleg õsrégi és a legjobb ha formatálni kell és nincs írható cd/dvd,,, eddig 2 vinyót füstöltem el :(
"Being too kind is also... cruel!"

Itachi

#356
Kéne még mod, az tuti. :G

Amúgy meg már a tököm tele ezekkel a pokemon nivójú fillerekkel. :mad:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Xaga

#357
A mostani filler nekem tetszik szvsz eddig a legjobb a fillerek között.

Bár a Kamizuri klán emberinak karakter design-ja kicsitt szar föleg a nõé Sakurának nincs akkora homloka mint neki :)

Pikkon

Sztem a mostani plusszepizódok jók, de csak, mert Hinata és Naruto vannak a színen, meg Shino is mûvel végre vmit :D

Azok a tetves szarok elrabolták Hinatát, remélem enyhén kisemmizik õket  :linsux:

De ott a 148-ban télleg eszméletlen volt az a dolog :D
"I saw an ultra pretty girl tonigh!"
:D:D
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Magma

Jó rész volt, de az elõzõ még mindig jobb. ^^

Naruto elõhívja a Kilencfarkút, és simán leveri "barátainkat".  :rolleyes:
Men are supposed to forgive women's lies!