Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Bishop

Hát ép ezaz ha Kisame nem is veszi komolyan akkor is Gai nyitott kapukkal[spoiler]nem igaz hogy nem veri,ráadásul még le is van gyengítve, tipikus példája plot no jutsu-nak :ejj:[/spoiler]

chilip

Picture of the week, kérdés: Naruto ilyenkor mit érezhet?  :confused:  :D

smash++

Quote from: chilip on 2007-04-28, 13:03:43
Picture of the week, kérdés: Naruto ilyenkor mit érezhet?  :confused:  :D
Rosszalkodik a gyomra és már alig várja,hogy megkeresse a mosdót...

KeLa

Quote from: smash++ on 2007-04-28, 14:51:29
Quote from: chilip on 2007-04-28, 13:03:43
Picture of the week, kérdés: Naruto ilyenkor mit érezhet?  :confused:  :D
Rosszalkodik a gyomra és már alig várja,hogy megkeresse a mosdót...
Sztem inkább székrekedés :muhahah:

Lokids

Naruto3
Asszem még nem volt feliratosba. Amúgy maga a 3. mozi még ősszi kiadású nem?

Én

Simply lol'd :D
Nem tudom ismeritek e, de ez most ütött :D egyébként 12 részes :D

chilip

Quote from: Én on 2007-04-29, 17:31:21
Simply lol'd :D
Nem tudom ismeritek e, de ez most ütött :D egyébként 12 részes :D

"úgy néz ki, hogy egy tanuló, aki még nem is ment tovább az akadémiáról, átment 5 jounin, 7 chounin és 5 genin mellett és ellopta az értékes tekercset. vki megmondaná hogy lehetséges ez?" :lol:  télleg, hogy lehetséges?

Én

-Get out of the series while you so can, Naruto!
-No way! I'm the main character! I have to stay! Naruto cosplayer move go!
-No way! He is summoning the Naruto cosplayers in a 50 miles radius!

Zanador

Ha már ilyeneknél tartunk, akkor nincs meg valakinek az összes NarutoPower rész? Egy funsub-ról lenne szó, , kb a 80-96 részeket csinálták meg, és szinte mind nagyon jó lett, csak sajnos úgy tűnik a gyűjteményem hiányos lett..
Ilyen szövegek vannak benne mint:
(Itachi Sasuke-nak)
-Again, i will show you my coolest trick. Revert the colours.

(ha valaki tud róla szóljon pls)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

chilip

nahát megnéztem a moviet :D nekem nagyon bejött, jobb volt, mint a másik 2 (az első szódával még elment, a második csak látványos volt). áááá, látványra itt sem lehet panasz, Sakura olyan mixelt verzió (kb. félúton járhat a fejlődése a 135. rész és a Shippuden közti TimeJump alatt), Rock Lee a végén nagyon arat, Naruto meg a felénél bepöccen (értsd berserk) és végig kurva látványos. Sztori elment, mindenesetre jobb volt, mint az előző 2-é sztem...

smash++

Quote from: Lokids on 2007-04-29, 15:39:28
Naruto3
Asszem még nem volt feliratosba. Amúgy maga a 3. mozi még ősszi kiadású nem?
:merci:
Ha nem linkeled be azt hiszem egy jó darabig észre sem veszem,hogy kijött.Köszi :D!

Cobra

Na kíváncsivá tettetek, az intro alapján elég gyengének tűnt a 3. Movie, de ha azt mondjátok jó, akkor megnézem. A seedek/peerek száma meg elég durva (majdnem 20k).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

Moviekat hanyadik résztől érdemes megnézni? Chuunin vizsga után már szabad? :D

chilip

Quote from: Én on 2007-04-29, 22:47:13
Moviekat hanyadik résztől érdemes megnézni? Chuunin vizsga után már szabad? :D

asszem elsőt igen, a másik kettőt meg 135 után

smash++

Quote from: Cobra on 2007-04-29, 21:15:25
Na kíváncsivá tettetek, az intro alapján elég gyengének tűnt a 3. Movie, de ha azt mondjátok jó, akkor megnézem. A seedek/peerek száma meg elég durva (majdnem 20k).
Sajna nekem lejött...
Őszintén szólva csak bele néztem a grafika miatt.02:00-kor nem állok neki megnézni.
De azt hiszem nem is nézem megem ezen a héten.Már megint ki csinnálta  a grafikát?! :Eztneked:
Tuti,hogy a Naruto vs Sasuke kontárokat engedték a rajzoló asztalhoz már megint.Ha ilyen graf-ot akarnak, csinálják más animevel.De nehogy már a megszokott Naruto kinézettől térjenek el.A karakterek kinézete :ejj:
A fillereknek jobban tetszet a képvilága...
Lee nevetségesen néz ki a végén.Kb olyan mintha egy 6 éves kislány kifestette volna a fejét...olcsó filcel.
Az a rasengan meg??Nem tudom mire hasonlított,talán Futon elődje,de ha nem akkor elég gáz,mert nem tom mitől nőtt akkorára...

Venom

Némi kétkedéssel fogadtam a negatív kritikákat a harmadik múviról, de sajnos így az első 55 perc után azt kell, hogy mondjam: jogos volt. Azzal persze nem értek egyet, hogy a grafika olyan lenne, mint Sasuke vs Naruto harcnál, ugyanis az nekem nagyon tetszett, viszont ami a filmben található, az ... még a fillereket is alulmúlja. A történet meg ... jó, persze, Narutos, legyünk barátok és mentsük meg egymást, stb stb, de azért igazán megtehetnék, hogy egy kicsivel magasabb korosztályt céloznak meg.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

#3136
há nem tudom, nekem tetszett - izlések és pofonok, télleg kicsit erőltették ezt a barátságdolgot, de nem annyira, hogy sírni kéne miatta - fillereknél meg sztem 1000x jobb (bár tény, hogy a régi részek hangulatát még nem éri el). Ha ennyire nem tetszett, akkor nézzétek meg újra az Akio-sagát :D ha már a fillerek jobban tetszettek nektek...

edit: link 5 perc múlval él, a Naruto Movie 3 ED Single-ről van a szám, most találtam ^^ << My Road >>

Venom

Én a fillereket sose néztem (jó, párat igen, de a Curry of Life volt utolsó), csak nagy néha egy-egy részt leszedtem, reménykedve, hogy már megvolt a Time Jump (pl. 200. rész).


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Devian

szerintem jó volt ... bár filelreket is végignéztem xD ... Hiruka ( feketehajú kisherceg) nagyon Ishida gyanús volt xD

észrevettétek hogy majdnem minden movie végén Narutó ellő egy különleges Rasengant volt az a szivárványos most ez a holdas ... tuti nem fuuton

smash++

#3139
Quote from: Devian on 2007-04-30, 14:58:55
észrevettétek hogy majdnem minden movie végén Narutó ellő egy különleges Rasengant volt az a szivárványos most ez a holdas ... tuti nem fuuton
Ez a baj...
Ilyenekől és a témától lesz számomra igazán vacak,gyengébb a fillertől.Inkább megnézek újra egy-két fillert...Jó lenne ha végre olyan movie jönne ki ami nem a 14 és alatti korosztályt célozza meg...
Ha ilyen lesz a movie 4, elég nagy csalódás lesz számomra
Ebből az egész movieból az a jó amikor Naruto átmegy bersek-be,Lee harca és Sakura sem rossz.
De mivel a rajz sem a szokásos az sem az igazi.Tiszta Naruto vs Sasuke stílusú rajz.Ez van akinek tetszik?Hogy néznek már ki a karakterek amikor harcolnak?Lee főleg,paprika fejjel,mintha beleesett volna egy festékes vödörbe.Naruto meg megint úgy néz ki mint aki kétszer akkora ruhát hord mint amekkora.

LuckyDingo

nah én is megnéztem végre, hát nekem semmi bajom nem volt vele :D  Az animáció filmes /bár elég egyszerű/, a story klisé, de ez nem újdonság :D Egyedüli negítívum az, hogy nem képesen különleges főelleneket kitalálni -_- Teljesen átlagos ninják voltak /még a protectorukon se volt semmi lol/ és Lee feje... mé csak a feje lett piros lol ?XDDD
A rasengannal kapcsolatban, szép volt, látványos volt, de még azt se lehetne mondani, hogy a moon chakra /a naaagy elhatározás miatt/ belekeveredett a  narutóéba XD mivel a moon countrynak köze nincs a ninjákhoz :D
Mindegy bízzunk abban, hogy a 4ik film már jobb lesz /de úgyse lesz jobb XD/

smash++

Ja azon is gondolkodtam,hogy én vagyok ilyen hülye vagy sem...-> A Naruto milyen korban játszódik?????
Nekem valahogy nagyon nem világos... Gameboy,Gőzhalyú ami elmegy egy 10 évvel ezelőtti luxus tengerjárónak... és van még,de hirtelen ez ugrott be.
Na akkor ez a gond nekem.A movie graf...Ez a divat?
Miért van az,hogy a One Piece normális specialokat,moviekat ovakat tud...Mondjuk ott is elcseszték a movie 6-ot talán.Kettőt lehet találni mivel...
Normális ninjaval nem nagyon találkoztunk a moviek alatt.De az első nekem jobban bejött ellenfelek terén.
Azért imátkozzunk,hogy a movie4 nem ilyen sorsra jut.
Van aki képes ezért a movie-ért elmenni a moziba?A japánok a hibásak,miért nem tiltakoznak vagy vmi...

chilip

a legjobb az volt, amikor Lee fejbeverte magát a saját fegyverével :D

egyébként kicsit fura volt a kevlár mellény és kard? mér nem pisztoly v. géppuska, vagy viseljenek normális páncélt. ott van kakashi fején az adó-vevő meg minden, de még a shippudenben is ballistákat használtak?  :confused: ilyen technológia mellett légelhárító lövegnek kellett volna lennie, vagy úgy kihagyhatták volna, mer ninjáknak nem kell ballista... no mind1

Cobra

Narutoban elég érdekes a technológia színvonal, néha fülbe dugot trádiót használnak, de közben fontos üzeneteket meg galambbal küldenek. Vannak modern orvosi eszközök, meg TV, de a vonat meg a hajó gőzzel megy (vagy a hajó vitorlás). Lehetett volna kicsit egységesebb, hogy akkor most 20. század eleje vagy vége.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

Lehet, hogy egy tökmás világban játszódik... Vadászgépek nincsenek, de turmixgép az van :D

chilip

Quote from: Én on 2007-04-30, 16:05:25
Lehet, hogy egy tökmás világban játszódik... Vadászgépek nincsenek, de turmixgép az van :D

meg hűtő, meg instant ramen :D a galambot még megértem, sokkal nehezebb az üzenetet elfogni, ha galamb szállítja, mintha vki rácsatlakozik a kábelre és lehallgatja, de az gázos, hogy nincsenek lőfegyverek ilyen technológia mellett

KeLa

Ez egy kitalált, képzeletbeli világ, nem kéne a mienkéhez hasonlítani. Nagyon jól működik minden, úgy ahogy van :smile:

Venom

Quote from: chilip on 2007-04-30, 16:08:54
Quote from: Én on 2007-04-30, 16:05:25
Lehet, hogy egy tökmás világban játszódik... Vadászgépek nincsenek, de turmixgép az van :D

meg hűtő, meg instant ramen :D a galambot még megértem, sokkal nehezebb az üzenetet elfogni, ha galamb szállítja, mintha vki rácsatlakozik a kábelre és lehallgatja, de az gázos, hogy nincsenek lőfegyverek ilyen technológia mellett

Sokkal nehezebb? Anno sportot űztek abból, hogy az éppen aktuálisan ostromlott várból kijövő összes postagalambot megpróbálták lelőni, mielőtt elszállnak az üzenetekkel. Speciel a vezetékes megoldás sokkal biztonságosabb. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Cobra

Na megnéztem a Movie-t, hát elég ocsmány volt a karakterdesign. Történet elmegy, az előző 2 filmnek se volt jobb története. Volt kis Kyuubi action, még ha elég lightos is. Lee meg még vehet pár órát Ten-ten-től fegyverhasználatban :D
Az meg hogy nincs lőfegyver, az meg szerintem azért van, mert különben nem sokat érnének a ninják. Ha a palotaőrök a Swat ruhához nem kardot meg pajzsot kaptak volna, hanem M16-osokat, nem sok esélyük lett volna Narutoéknak :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

Hát jah, pont a Naruto világa picit torz, mert keveri a modern időket és a shinobikat. Sztem is elég  :lame: egy swat/kommandó egyenruhás katona pajzsal meg lándzsával, de hát ez van. Mondjuk pont azzal lehetne érzékeltetni a shinobik erejét sztem, ha lőfegyveres ellenfeleket is simán elintéznének. Pl egy Gaara ellen egy egész hadseregnek sem lenne semmi esélye. még tankokkal is jöhetnének. De mondjuk sztem Naruto is simán lenyomná őket a Kagebushinnal, Lee pedig egyszerűen kikerülné a golyókat. Genjutsuvel is simán el lehet intézni egy lőfegyveres osztagot, azt se tudnák, hogy hova kell lőni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS