Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

smash++

Quote from: Éjfél on 2008-05-20, 15:29:09
Quote from: smash++ on 2008-05-17, 10:04:44
Quote from: Bishop on 2008-05-16, 23:12:56
minden a mangaka hibája

:), ez így tökéletes. Egyszerűen elrontotta Naruto-t és ezért pártoltak el tőle a fan-ok. Sajnos teljesen igaz, hogy mindenki unja Naruto gyerekes és visszahozom Sasuke felfogását, mert ez az én utam. Edzett, de nem látszik eléggé..
...
....De talán majd most ha megtudja mi történt megváltozik és levágja, hogy nagyon nem arról szól az élet, hogy visszahozom Sasuket és mindent ilyen lightosan fogok fel.
Ezt azért mondod, mert iylen hosszú a sorozat, tele volt/van fillerekkel...

Ezt azért mondom, mert olvasom a mangat.

Tökéletesen korához méltóan viselkedik? Inkább úgy viselkedjen, mint aki Hokage akar lenni és mint aki elég durva célokat tűzött ki maga elé.
Nem arról van szó, hogy ne nyomja néha a poénokat, de amit néha művelt érthetetlen... most inkább nem sorolom, mert itt mindenki látta már a részeket és jó páran mangat is olvasnak.

Narutonak most már lassan nem sok köze van a történethez és ezzel talán nem csak én vagyok így. De a karaktere nem befolyásolja ilyen szemszögből a menetet. Ha komolyabb lenne lassabb lenne a történet? Milyen minden második cselekedetet kell kiköszöbölni?

Szal az a lényeg én már nem tudok úgy írni,mintha mangat ne olvasnék. Tehát Narutonak változásra és fejlődésre van szüksége és igen szellemileg is, de majd az anime is eljut ide. Még az alapokat se vágja. Max egy chunin szinten van.

Majd ha megtud pár dolgot garantált változás fog jönni.

chilip olyan szépen írtad ;)

Éjfél

A mangát nem olvasom... talán ez lesz itt  a probléma...

Az egy dolog hogy neked vannak elvárásaid, hogy valaki, hogy viselkedjen ha nagy célokat tűzött ki maga elé... de megnézném milyen lennél ha a fél életedet egyedül élnéd le, a gyerekkorod nem szólna másról mint sírásról, miközben mindenki elfordul tőled, ráadásul senki nem mondaná meg neked, hogy mi jó és mi nem.
/nem akarok személyeskedőnek tűnni, talán rosszul fogalmaztam meg a dolgot/

A legtöbb ember nem tudná kezelni a dolgot, és olyanná válna mint Sasuke... mondjuk. Befordulna, lenne gy ksi saját világa és kész.

De ezen nem fogunk összeveszni, nekem attól függetlenül amit leírtál más a véleményem./ha olvasnám a mangát talán ismét más szemszögből látnám/ S kedvelem Narutot, becsülöm benne azt, hogy egyáltalán küzd...
Nem úgy mint manapság az emberek.

Igen, látom az értelmet abban amit mondasz. Értem mire gondolsz.

QuoteMilyen minden második cselekedetet kell kiköszöbölni?
Hát nagyjából mindent elront, minden egyes küldetést, sose köti magát ahhoz amit elmondanak neki, megy a saját feje után, ezért sokkal nehezebb dolguk van egy egy feladat során mint lenne, ha Naruto nyugton maradna.

QuoteHa komolyabb lenne lassabb lenne a történet?
kevesebbet nyújtana, nem lenne olyan érdekes, nem lennének benne oylan helyzetek amilyenek vannak/a néző számára lassabb folyású lenne/...ha nem iylen lenne (Naruto), az egész anime más milyen lenne,megírhatod úgy a történetet hogy Naruto komoly, megfontolt... de akkor az nem Naruto lesz.

Igen elvárható volt hogy 4 év alatt komolyodik... de én sehogy sem tudom így elképzelni a sorozatot. /lehet hogy változni fog, s talán a manga már elis jutott odáig, nem tudom, de alapjaiban véve ugyanaz az egyéniség marad, legalábbis nagyon remélem/






Bishop

Engem nem érdekel ha idióta, csak legyen erős. Lásd OP Luffy. Én bírom Narutot és ezért zavar hogy gyenge, az hogy milyen a gondolkodása engem nem zavar mivel shipuuden elött teljesen korrekt volt de manapság Naruto teljesen vissza van fogva. Még Kishi a többi karaktert akarja előtérbe hozni eléggé elbaszta Naruto-t ahelyett hogy edzenne valahol majd olyan Songokusan megérkezne a harc közepére nagy keményen, vagy ne legyen erős de legalább ne basszon el minden. Annka hogy vissza hozza Sasuket olyan értelmetlen lett. Elején még egy fontos cél volt mert ugye "milyen Hokage az aki még a saját barátját se tudja megmenteni" De mostanra sorozatosan elront valamit és ez idegesítő.
Éjelf: smashel nefoglalkozz, csak a coolguyokra bukik  :angyali:  :hehe:

Éjfél

Itt volt 4 éve hogy edzen, mitcsinált ezalatt? fejlesztete a rasengant hát ez nem sok...
ennyiben hibás az író, ez igaz

Én nem foglalkozok vele, csak reagálok a postjaira ;D kicsit elírtad a nickem ;P Szépis lenne ha Éjelf lenne

Bishop

Sok wow XD de ugye megbocsátasz?  :D

Nem csak ezt rontotta el, megkapta az új rasengant, amit nem használhat, van egy új módszere megtalálni az ellenfél gyengepontját, Yamato megmondta neki hogy erős és hogy a saját erejéből kell erősnek lennie. De mit tett? Semmit.
Az a baj hogy nem láttad a mangat és így nem tudok többet modnani, ezután csak rosszabb lesz csak anynit mondok. Emo prince mindig  :bruhuhu: :uzi: :zomg:

Chronus

#4205
Quote from: Éjfél on 2008-05-20, 21:21:22
Hát nagyjából mindent elront, minden egyes küldetést

Ezt már annyiszor hallottam, és még mindig nem értem. Mit ront el hol? Mikor? Mindenki ezzel jön, valaki sorolja már fel, hogy pontosan hány misszión vol eddig, és ezekből összesen hányat rontott el. Én csak a mangát olvasom, az animéhez hozzá se nyúltam, de ennyire eltérő lenne a kettő? Szvsz nekem így hirtelen beugrik az első hidas misszió amit persze végül aztán rendesen megyertek, bár áldozatok árán, de ott még eléggé csicska volt, és a Sasuke elleni harca. Hirtelen viszont beugrik ahogy leverte Gaara-t, és ott is használt mindent a summoningtól a speckó transformig, még kakashi asspoke támadását is (lol) ha már ott tartunk, hogy "csak két technikát ismer" (gondolom razenganra és kage bunshinra gondolt chillip). Szintén beugrik az is, hogy nem kevés saját fejlesztéső technikát is használt a mangában (ezekben főleg a saját neve van benne), beugrik az is, hogy gyakorlatilag hány nap alatt tanulta meg razengant, ami aztért nem egy kis mezei tech (jó, nem is Jirayira Ultimate Razenganja, de könyörgöm, az már egy másik szint), szintén beugrik az is a mangából, hogy ő volt az első aki sikeresen tovább is fejlesztette a razengant (ami még a 4esnek se sikerült, aki a razengant elvileg alapoból erre a célratalálta fel), és aztán használta is, és nem egyszer, hanem háromszor zsinórban... Persze neveket meg trechnikákat nem mondok, se egyébb tartalmat, mert már így is spoiler....

...egyszerűen csak nem értem, hogy miben gyökerebb mint pl Sasuke, akit Itachi még durvábban is szarrávert anno, vagy mondjuk Kiba, aki kb minden harcban kispados karakter. Szvsz Naruto rohadtul imba, az meg hogy személyiségileg mennyit változott legelősszor akkor nyilvánul meg mikor a fentebb spoilerezett razit használja előszor, és az már elég rég volt a mangában. Vagy 50 fejezete kb semmi ökörködést nem láttam Narutotól... ez a köz-útálat már kezd divatba átmenni.
Lassa olyan mint a "lets hate Rukia together" mozgalom Bleach-ben. Sok hülye homo sapiens unatkozik mert nincs kit útálni. :gyagya:

Éjfél

Quote from: Bishop on 2008-05-20, 21:48:58
Sok wow XD de ugye megbocsátasz?  :D

Nem csak ezt rontotta el, megkapta az új rasengant, amit nem használhat, van egy új módszere megtalálni az ellenfél gyengepontját, Yamato megmondta neki hogy erős és hogy a saját erejéből kell erősnek lennie. De mit tett? Semmit.
Az a baj hogy nem láttad a mangat és így nem tudok többet modnani, ezután csak rosszabb lesz csak anynit mondok. Emo prince mindig  :bruhuhu: :uzi: :zomg:
meg sem haragudtam

megtalálni az ellenfél gyengepontját? ezt nem egészen értem, lemaradtam valamiről?

jajah nem olvastam, előzőhéten megkaptam a első részt...
Majd 20 év múlva meglesz a következő 20...a többit meg már megsem élem : D nahjóh túlzok de a lényeget érted, gépen nem akarom olvasni, jobban szeretem kézben fogni azt amit olvasok, lehet megkérem páromat, hogy apránként nyomtassa ki.

Bishop

[spoiler]Azzal hogy ráküld x Kage bunshint és azoakt az ellenfél leveri, megtanulta figyelni a tudást amit akkor nyer. Pl hol ne támadjon hogy milyne meszire tud támadni, milyen szögből érdemes stb[/spoiler]

Éjfél

Quote from: Chronus on 2008-05-20, 21:55:23
Quote from: Éjfél on 2008-05-20, 21:21:22
Hát nagyjából mindent elront, minden egyes küldetést

Ezt már annyiszor hallottam, és még mindig nem értem. Mit ront el hol? Mikor? Mindenki ezzel jön, valaki sorolja már fel, hogy pontosan hány misszión vol eddig, és ezekből összesen hányat rontott el. Én csak a mangát olvasom, az animéhez hozzá se nyúltam, de ennyire eltérő lenne a kettő? ...
....
...egyszerűen csak nem értem, hogy miben gyökerebb mint pl Sasuke, akit Itachi még durvábban is szarrávert anno, vagy mondjuk Kiba, aki kb minden harcban kispados karakter. Szvsz Naruto rohadtul imba, az meg hogy személyiségileg mennyit változott legelősszor akkor nyilvánul meg mikor a fentebb spoilerezett razit használja előszor, és az már elég rég volt a mangában. Vagy 50 fejezete kb semmi ökörködést nem láttam Narutotól... ez a köz-útálat már kezd divatba átmenni.
Lassa olyan mint a "lets hate Rukia together" mozgalom Bleach-ben. Sok hülye homo sapiens unatkozik mert nincs kit útálni. :gyagya:
Narutoban nagyon sok olyan küldetés van amit azért nem tudtak véghez vinni mert Naruto nem tudott nyugton maradni.
[spoiler]Mikor elmennek megszerezni a bogarat, semmi nem rajta múlik és a legvégén miatta hiusúl mega dolog, mikor végül abogár őt követi...a szagmintája miatt...ez az egyik de temérdek küldetés menetét hátráltatja, ami nem azt jelenti hogy végül rosszul is sül el...
Én ezzel nem becsmérelni akartam... vagy iylesmi[/spoiler]

Igen nagyon ügyes, feltalálja magát, sok helyzetből kivágja magát...
De van abban igazság, hogy Naruto jóformán semmit nem fejlődött 4 év alatt...

Még mindig nem utálom...

Persze éns ehol máshol nem hallottam hogy utálnák Narutot úgyhogy butaság hogy kezd divaba menni...
Az L vagy Sasuke imádat inkább divat, de szerintem a dolgoknak ezen részét  hagyjuk...

Chronus

Quote from: Éjfél on 2008-05-20, 22:07:18
Mikor elmennek megszerezni a bogarat
Ok. Na ezt újra. Milyen bogarat? A mangában nincs semmi bogár. :zomg:

Éjfél

#4210
erről van szó,valószínűeg ez egy filler, azthiszem érdemes lenne megnézned a sorozatot
[spoiler]Van egy olyan rész hogy, elmennek egy erdőbe, ahol egy ritka bogarat keresnek, már nem tudom a nevét...ez segítheti Narutot abban hogy megtalálja Sasuket, hiszen akiről szagmintát kap az élőlény azt az illetőt követi, a szag alapján bárhol is legyen..nagy nehezen megszerzik a bogarat, de Naruto, azzal, hogy gázokat ereget a bogarat arra ösztökéli hogy innentől őt kövesse...ezáltal fölöslegesen küzdöttek azért, hogy megszerezzék, hiszen nem Sasuke szagmintáját kapta meg.
[/spoiler]Erről mondjuk nem tehet igazán, szóval eléggé rossz példa, de hirtelen ez jutott eszembe

Bishop

Nos ez egy filler szal ne számítsd bele. De ez a legjobb filler szinte. Hinata rulez :whoah:

Chronus

Quote from: Éjfél on 2008-05-20, 22:16:34
erről van szó,valószínűeg ez egy filler, azthiszem érdemes lenne megnézned a sorozatot
[spoiler]Van egy olyan rész hogy, elmennek egy erdőbe, ahol egy ritka bogarat keresnek, már nem tudom a nevét...ez segítheti Narutot abban hogy megtalálja Sasuket, hiszen akiről szagmintát kap az élőlény azt az illetőt követi, a szag alapján bárhol is legyen..nagy nehezen megszerzik a bogarat, de Naruto, azzal, hogy gázokat ereget a bogarat arra ösztökéli hogy innentől őt kövesse...ezáltal fölöslegesen küzdöttek azért, hogy megszerezzék, hiszen nem Sasuke szagmintáját kapta meg.
[/spoiler]Erről mondjuk nem tehet igazán, szóval eléggé rossz példa, de hirtelen ez jutott eszembe
Aha, izomgagyinak hangzik. Maradok annál a Narutonál amit olvasok. Azért vicces... Minden egyes új infóval egyre inkább tart az anime ratingja a mínusz ömillió felé... Hinata meg wtf? Huszadrangú mellékkarakter aki bele van zúgva Narutoba. Mangában sok vizer nem zavart. Aranyos (-ak a boobjai), de azért fillert nem néznék rólla, még ha full nude is végig.

Bishop

Nos egy, Hinata ezerszer jobb karakter mint Sasuke Ino vagy bármelyik másik idióta beképzelt női karakter(elfogult) Másodszor még nem láttad azt a részt nem tod miről van szó. Hinata kifejlesztette a saját Byakugan stílusát, ami roahdt jól néz ki és illik hozzá. Sztem ezt ha egyszer lezs Hinata megtartják. Te azt utálod ha Narutot fikázzák mert az a szokás, én meg ha Hinatat szivatják, a szégyelőssége lehet nem mindenkinek jön be és lehet változtatni kéne rajta de ez megint egy dolog amire se ideje se kedve Kishinek.

Éjfél

#4214
Quote from: Chronus on 2008-05-20, 22:24:55
Aha, izomgagyinak hangzik. Maradok annál a Narutonál amit olvasok. Azért vicces... Minden egyes új infóval egyre inkább tart az anime ratingja a mínusz ömillió felé... Hinata meg wtf? Huszadrangú mellékkarakter aki bele van zúgva Narutoba. Mangában sok vizer nem zavart. Aranyos (-ak a boobjai), de azért fillert nem néznék rólla, még ha full nude is végig.
jah én kérek elnézést...Chronus, azért remélem nem baj hogy ezt elkellett olvasnod : D
kész : ) jólvan hát olvasd a mangát,senki nem mondta hogy megkell nézned ezt az elvárásaidnakaluligagyifillerekkeltelitettrateminuszos sorozatot, de...hm...
Ennél lehetnél kicsit pozitívabb is a dologban.

Egyébként ha én mangában elolvastam volna mielőtt elkezdtem nézni, lehet én sem néztem volna meg animében.

Edit:Hinata az egyik kedvenc karakterem, Lee a másik : ) S én sem csípem ha valaki bántja, ő az egyik legerősebb lány...
Igen, Bishop már leírta előtte ahogy látom.
Ezenfelül nagyon aranyos, az picit zavaró, hogy mindig elájul Naruto közelében, de hát ezvan..

Chronus

Quote from: Bishop on 2008-05-20, 22:29:11
Nos egy, Hinata ezerszer jobb karakter mint Sasuke Ino vagy bármelyik másik idióta beképzelt női karakter(elfogult) Másodszor még nem láttad azt a részt nem tod miről van szó. Hinata kifejlesztette a saját Byakugan stílusát, ami roahdt jól néz ki és illik hozzá. Sztem ezt ha egyszer lezs Hinata megtartják. Te azt utálod ha Narutot fikázzák mert az a szokás, én meg ha Hinatat szivatják, a szégyelőssége lehet nem mindenkinek jön be és lehet változtatni kéne rajta de ez megint egy dolog amire se ideje se kedve Kishinek.
Seconded. ^ Jobb karakter mint Ino, de azért Sakura nevét legalább megtanulhatnád leírni, mert Sasuke az egy férfi szereplő. ^^ (kinek mi persze..)
Szvsz nekem meg Sakura jön be jobban, ezzel semmi baj nincs, lehet hogy ammiatt van, hogy nem hallottam az iszonyatosan pocsék seyou-ját még mielőtt elképzeltem volna a hangját magamnak mangából. Az első benyomás fontos (megjegyzem szerintem Naruto hangja is katasztrófális... ilyen hangal én is idiótának nézném). Így hogy a Hinata-s byakugan technikát említed viszont megállapítanám, hogy ez esetben azt hiszem az egész eszmecsere értelmét veszette, mert a manga és az anime köztött akkor gyakorlatilag csak a főszál bizonyos pontjaiban, és a szereplők neveiben van egyezés :D Ez esetben bocsánat. Lehet, hogy a ti Narutotok egy
[spoiler=idióta][/spoiler]
De a miénk
[spoiler=nem az :)][/spoiler]


smash++

Nagyon nyomjátok a postokat :).
Bishop...  ::) van benne valami, de nem 100%-ig.

Én alapvetően nem a küldetésekről beszéltem, hogy ott elrontott valamit. El se hiszem, hogy most fel kéne sorolnom mit b@lf@szskodott :), az összes nem jut eszmbe pár csak a mostani évadból pl: Amikor Sai először megtámadta, most jön vissza 3 év edzésből és bazz, úgy kell a földre teperni mint egy civilt... vagy Yamato amikor első próbaedzsét végezte velük... és ehez hasonlók vagy spoilerezhetnék még egy-kettőt, de ez a lazán vétele annak, hogy "chakra? mi aza  chakra? Naa... Kakashi magyarázd el! KB! Mi? Mit csinál? Nem értem... Mutasd be!" értelmi szint...

Itt jön a baj. Naruto-t valamilyen szinten néhol egy idiótának mutatja, elcsesz dolgoakat és nem érti az alapokat, de ez az idióta képes volt megtanulni egy tekercsből a KB-t (junin szint), megtanulta a rasengant, tovább fejlesztette a rasnegant. Ezzek annyira ellentétes dolgok, hogy nem igaz.
Narutonak sokkal erősebbnek és okosabbnak kéne lennie, mint mutatják és ettől még lehet olyan idióta mint Jiraiya! Engem ez zavar. Nem kell játszania a cool figurát állandóan,mert ráncos lesz a bőre,ott van Jiraiya tökéletesen alkalmazza azt, hogy mikor kell viccesre venni a figurát nah ő Cool. Már a rasengant is tovább fejlezstette 2 szintel, de még KB nélkül nem tudja megcsinálni  :zomg:

Csak, hogy tisztázzuk náalm a cool karik: Jiraiya, Oro, Kakashi, Sasuke, Itachi, Lee (amikor nem értetlenkedig mint Gay), Shikamaru, Neji, Sai, Shino, Yamato

Igazság szerint csak nem rég esett le, hogy Naruto mennyire is nem volt nagy szám, mint ninja az első évad első felében. Egészen a Gaara harcig szinte csak a Kyuubinak köszönhette, hogy túlélte és "kiemelkedő kari volt". Én legalább is nem tagadom, hogy az első átváltozása nagy hatással volt rám és a második is :).

Jah és az utóbbi 4-5 részben hatalmasak voltak a poénok amiket nyomott

Éjfél

#4217
Quote from: Chronus on 2008-05-20, 22:43:55
Seconded. ^ Jobb karakter mint Ino, de azért Sakura nevét legalább megtanulhatnád leírni, mert Sasuke az egy férfi szereplő. ^^ (kinek mi persze..)
Szvsz nekem meg Sakura jön be jobban, ezzel semmi baj nincs, lehet hogy ammiatt van, hogy nem hallottam az iszonyatosan pocsék seyou-ját még mielőtt elképzeltem volna a hangját magamnak mangából. Az első benyomás fontos (megjegyzem szerintem Naruto hangja is katasztrófális... ilyen hangal én is idiótának nézném). Így hogy a Hinata-s byakugan technikát említed viszont megállapítanám, hogy ez esetben azt hiszem az egész eszmecsere értelmét veszette, mert a manga és az anime köztött akkor gyakorlatilag csak a főszál bizonyos pontjaiban, és a szereplők neveiben van egyezés :D Ez esetben bocsánat. Lehet, hogy a ti Narutotok egy
[spoiler=idióta][/spoiler]
De a miénk
[spoiler=nem az :)][/spoiler]


milyen tiéd meg miénk? miről beszélsz?

abba lehetne ezt az ott szólok be ahol tudok dolgot...
lehet hogy csak lemaradt a  vessző nála, nyugodtan lehet felsorolásként értelmezni: mint Sasuke, vagy a többi női karakter... vagy baj van a szövegértelmezéssel valakinél?

Ezekután elolvasom a mangát...Istenkém...
Emlékszel a manga első részére? hát ott Naruto nem így néz ki...
a mi drága mangakánk még azt is ábrázolja hogy milyen karakter volt az első elképzelése...

Bishop

#4218
a két névet elírom ha gyorsan gépelek :redface: Sa...(nem mondom inkább ki) meg annyit hogy én legszivesebben valami áldozati listán látnám vagy valaki magával rántaná egy olyan helyre ahonnan soha többet nem tér vissza és még a létezésének a nyoma is eltünne minden netes odlalról  :angyali:
Nem részletezem, mert ezzel kapcsolatba csak flame lenne

Ez az anime utálat meg kb annyira értelmetlen. Mert kiválasztottad az animeben az egyik legértelmetlenebb képet vágó Narutot és a manga egyik legjobb képet vágó Narutot-t hozzá teszem a Kyuubi mamár nem divatos ^^

Seyou-król meg annyit hogy nagyon gagyinak kell lennie hogy zavarjon, ez eddig japán szinkronnál egyszer se volt. Másodszor én később kezdtem a mangat. Amugy meg az a te bajod hogy elképzelsz egy hangot és aztán nem olyan lesz. Narutonak is vannak külömböző hangjai, pl amikor komoly cool jelenetek vannak nagyon is jó Naruto hangja.

De sztem ezt az anime vs mangat le is zárhatjuk mert nem ez volt a téma, és ez egy értelmetlen vita mert te túl elfogult vagy,más dolgokba meg én vok túl elfogult. De ha posthunterkedsz akkor benne vok :D

Éjfél

Quote from: Bishop on 2008-05-20, 22:53:47
a két névet elírom ha gyorsan gépelek :redface: Sa...(nem mondom inkább ki)
csitt már az előbb védtem ezt a hülyeségedet..
így értelmét veszti az érvem : D

Chronus

#4220
Quote from: Bishop on 2008-05-20, 22:53:47
Mert kiválasztottad az animeben az egyik legértelmetlenebb képet vágó Narutot és a manga egyik legjobb képet vágó Narutot-t hozzá teszem a Kyuubi mamár nem divatos ^^
Nem. Mivel nem vagyok naruto animében jártas, ezért simán beírtam google-be, hogy "naruto idiot", és ezt dobta ki  ^^"
De ha akarsz akkor lehetsz az opposing force, és keress egy gagyi mangás képet majd rakd egy menő animés kép mellé hasonló qualitásban :)
Meglátjuk hogy megy :)
Quotepl amikor komoly cool jelenetek vannak nagyon is jó Naruto hangja.
Hááát.... a "this is my ninja way" mondatától idegrángást kaptam mikor meghallottam, de legyen igazad.
Ettől függetlenül miért van az, hogy Ulquiorra és Grimmjow hangját exactly pontosan olyanra tudják csinálják, ahogy azt elképzeltem a mangában, de Narutoban ez nekik számomra mindössze 3 karakternél jön össze. Kakshinál, Tsunade-nél, és Orochimarunál.... hmm... mysterious...
Quotecsitt már az előbb védtem ezt a hülyeségedet..
így értelmét veszti az érvem
boomheadshot ^^
QuoteDe ha posthunterkedsz akkor benne vok
Beats me :) Nem tudom mit értesz posthunter alatt, de ennek a vitának soha nem is volt értelme. I'm just having fun. :P

Bishop

Keresgélhetnék, de tod mit lusta vok. Főleg ha egy ilyen értelmetlen vitát kell eldöntenem :D

2 karakter a Bleachből és 3 a Narutoból........hmmm..... ::)

smash++

#4222
Hmm.Az én képeim a MI Narutonkról -> Anime+Manga

[spoiler]
http://www.onemanga.com/Naruto/283/07/
http://www.onemanga.com/Naruto/283/08-09/
http://www.onemanga.com/Naruto/288/08/
http://www.onemanga.com/Naruto/288/11/
http://www.onemanga.com/Naruto/315/    + CH 316
http://www.onemanga.com/Naruto/340/008/ + még 3 oldal
[/spoiler]
az utolsónál ott is maradt volna...

Hinata pedig szerintem simán az egyik legerősebb női ninja, közelharcban nincs nála erősebb és bárki chakra flow-ját eltudja zárni mint Neji (mostmár talán). Ino-t sem lehet lebecsülni, az első évad beli sima csere tech szerintem gázul gyenge, de ha annyit tud majd mint az apja elé kemény ellenfél.
Sakura bazi erőseket üt, de a taijutsuja lapos, ami sokat ér az a medic ninja tudása.

Éjfél

#4223
Quote from: Chronus on 2008-05-20, 23:04:36

boomheadshot ^^
: D...

hm...egyre jobban lefáradok, jah igen
nézegettem a manga képeket..
KicsiNarutoitt pldául nagyon aranyos, de még mindig nem az a Bishi akit előbb mutattál : D
egyébként nagyon sok ronda kép van róla a Mangában

Chronus

#4224
Quote from: Bishop on 2008-05-20, 23:08:56
Keresgélhetnék, de tod mit lusta vok. Főleg ha egy ilyen értelmetlen vitát kell eldöntenem :D

2 karakter a Bleachből
Jézusom... és ha azt mondtam volna, hogy ez mind érvényesül Shinjire, Kenseire, Hiyorira... uhm, nézzük csak... Nnoitrára, Halibel-re, Teslára, Yami-ra.... őőh... hány ***va espada van még? :D Igazából lényegtelen, az összes karakterre igaz, akit hamarabb olvastam mangában, kivéve Nell-t és Dordonii-t, de az előbbit megszoktam, az utóbbi meg már megdöglött. :D Igazából bb az összes animére igaz amit előbb olvastam, hogy jók lettek a hangok és olyank ahogy a mangában elképzeltem anno., elég minimális kivétel van. De igazábl mindegy, ezt a pontot amúgy is csak érdekességképp jegyeztem meg.... semmi lényege nem volt Naruto védése vagy az anime fikázása szempontjából. Lehet hogy valaki pl úgy képzelte el ahogy az animében van, külömbözőek vagyunk, nekem ez minusz pont volt.
Quoteaz utolsónál ott is maradt volna...
Aztán mégis megcsinálta. Fatalityre. Kakshiék chaptereken keresztül szenvedtek, hogy 3 szívet leépítsenek az ürgéből, Naru meg jött és egy razennek lenyomta a maradék kettőt. Gyanítom mind az 5öt letolta volna, ha annyi lett volna... te is jól ismered a fuutonos razen működési elvét... annak már mindegy hogy mit üt, olyan masszív mennyiségű künönálló damage, hogy kakashi se tudta követni sharigannal....
Amúgy lehet én vagyok hülye, de az egyik Sai-os kép szvsz pont az ellenkezőét bizonyítja, transformot nyomott bunshin közbe és a "pró" Yamato-éknak is csak akkor tűnt fel mikor az ál-Sai érdekes módon elkezdett razengant castolni :) Szvsz ha ez nem jó ninja módi akkor mi az? Persze Sai utánna letolta, de pont ő pofázik, mikor pont neki soha nem is volt célja a csapatmunka, gyak csak kihasználta narut a magánakciózásához.

Éjfél


hát igen a shippuuden...
mondjuk szerintem eddig az egész sorozatról átfogólag beszéltünk
esetedben mangáról

egyébként ehhez ahüyle hangos dologhoz annyit fűznék, hogy nagy szerencséd van ilyen téren ezekszerint, és szinte biztos, hogy lesz még oylan, hogy nem elvárásaid szerint fog alakulni valakinek a hangja...érdekes, hogy pont olyan hangot képzeltél el eddig mindenkinek amilyenre sikerült...jól mondod, különbözőek vagyunk, itt a kulcsgondolat...

igen, kissé értelmetlen vita, és kezd érdekes utakra térini a dolog..

smash++

#4226
Quote from: Chronus on 2008-05-20, 23:25:17
Aztán mégis megcsinálta. Fatalityre. Kakshiék chaptereken keresztül szenvedtek, hogy 3 szívet leépítsenek az ürgéből, Naru meg jött és egy razennek lenyomta a maradék kettőt. Gyanítom mind az 5öt letolta volna, ha annyi lett volna... te is jól ismered a fuutonos razen működési elvét... annak már mindegy hogy mit üt, olyan masszív mennyiségű künönálló damage, hogy kakashi se tudta követni sharigannal....
Amúgy lehet én vagyok hülye, de az egyik Sai-os kép szvsz pont az ellenkezőét bizonyítja, transformot nyomott bunshin közbe és a "pró" Yamato-éknak is csak akkor tűnt fel mikor az ál-Sai érdekes módon elkezdett razengant castolni :) Szvsz ha ez nem jó ninja módi akkor mi az?


[spoiler]
Nem is tagadom, hogy megcsinálta és ennek a rasengannak az erejét sem vitatom. De ha neki kellett volna az eljétől harcolni a fullos állapotú öreg ellen, már nem mondom biztosra, hogy összejön neki. Kurvára semmit nem használt, csak a KB-t és a Fuutont, ennyi. Mondjuk őszintén nem értem, lehet nálam van a gond, hogy egy KB, hogy bírja a futon-t kezelni? Egyébként gondolom a háta mögött csinálta a 2. futont amivel elkapta, az még világos, mert a nekifutásnál még nem volt[/spoiler]

Az ninja stílus, azt már az első részekben is használta Kaakshi ellen a teszt elején ami kurva jó volt! De így benézni, hogy majd Saival nyom egy rasengant, ez nem a Naruto Movie-k egyike, magyarul elk@rt@.

Egyébként én pont azt szeretném hangsúlyozni, hogy néhol marha jól csinálja és élvezet nézni, máshol meg úgy elszarja, hogy sírhatnék jön rád és ez nem normális... mint az első amit linkeltem.

Azt azért ne felejtsük el, hogy Naruto-ba nagyon sok energiát kell fektetni, hogy megtanuljon valamit, Egyedüli kivétel a KB és ott meg is állt a dolog :).

Éjfél

smashnél a pont, részemről...
pontosan egyetértek azzal hogy elcseszte a rasenganos fellépésével...
vannak jó pillanatai, de hibázik is, ha ő lenne a tökély utálnám...
jobban lehet szeretni egy oylan embert aki hibákat követ el, esetleg esetlen, mint egy olyat aki mindent jól csinál...és übertápállattjajdeszeretjükmertlevermindenkitsosemveszítszupermeneffekt

amúgy kiváncsi leszek, hogy mikor kezditek el önmagatokat ismételgetni :P

Bishop

Még midnig szeretném felhívni a figyelemt hoyg eze ka hibák Narutot-tól csak egy gyenge karakterfejlődés megcisnálása okozta. Nem narutoban van a hiba mert kezdetben sok mindenre alkalmas volt. De shipuudenben minnden karaktert újra be kellet mutatni. Narutot meg háttérbe szórítani, sajnos rosszúl sült el.
Én még midnig hiszek abban hogy 3 a magyar igazság és ahogy van Naruto, Hurricane Chronicles, és egy még nem létező 3dik széria ahol a legtöbb karakter már ki van dolgozva így mindenki még Naruto is sokkal többet fog teljesíteni.
(tessék most önmagamat ismételtem  :D )

smash++

Quote from: Éjfél on 2008-05-20, 23:43:54
mint egy olyat aki mindent jól csinál...és übertápállattjajdeszeretjükmertlevermindenkitsosemveszítszupermeneffekt
Azt hiszem lesznek részek amikor nem nézed majd a Narutot ;)

Én is azt mondom, hogy nem Naruto hibája. De nekem a fő gond, hogy magát Narutot alapból ellentétesen mutatja be. Nem lehet valaki ennyire tök tudásilag, ha junin szintű techet és 3 über táp rasengant megtanult és mégis úgy állítja őt be, hogy mindent lekell neki egyszerűsíteni és apróságokon csúszik el. Pedig egy forbidden tekercsben tuti nem szájbarágósan vannak leírva a dolgok. Nem fejlszeti szegény Narutot.
Kell lenni 3. évadnak.

Egyébként megjegyzem, hogy az animeben nagyon gáz volt amit Nejiék is leműveltek a klónok ellen... Igazából a mangaban szinte minden jobb volt mint az animeben :)