Feltoltesi info

Started by zsozso, 2005-06-03, 16:44:26

Previous topic - Next topic

zsozso

Aki feltolteni akar az toltse ki a kovetkezot:
http://usteam.hu/uploader_application.php
Termeszetesen egyeni elbiralas ala fog kerulni.
Akinek volt accountja azis. (jogi hercehurcak ellen kell)
Death is the only redemption

Phoeneix

es ha valamit majd feltoltottem, vagy fel szeretnek tolteni, azt ugy kozoljem, ahogy eddig? Vagyis postoljam a mik kerulnek fel topicba?
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Suszi

Kitöltöttem a jelentkezést. Mikorra várható az elbírálás? Szeretnék végre nem csak le-, hanem feltölteni is. (hogy egy kicsit hozzájáruljak az ftp bõvüléséhez :D)

Nimlot

Nem tom ezt hova írjam de Áldom a jó embert aki feltette az FF-et. Isten!!!! persze annak aki ff7-esl is játszott.

Pff hát jól mellé kattintottam ezt nem ide akartam!!!!!! SRYYYY
"Being too kind is also... cruel!"

Flaser

Csatlakozom az 'upl0adR'™ klubhoz.
Bram Cohen hacker-lovagkeresztet érdemel a bittorent-ért.

Sikerült pár igazi 'klasszikus'-t levadászni:

Anime:

Brain Powerd
Bubblegum Crisis (teljes, igényes sub! Spadge sajnos igen nyenge forrásból dolgozhatott)
Cyber City Odeo88
Galaxy Express 999
Macross Flashback 2012
Otaku no Video
Transformers - The Movie (ez is anime! mellesleg Orson Welles utolsó filmje)

//////////////
Manga:

Gun Smith Cats
Orion (Shirow)
PlanetES
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Alkyra

Leadtam a jelentkezést s várom a választ. Remélem nem utasítottok vissza.^^
Várhatóan mikorra tudom meg az eredményt? :)

Fazék

Quote from: AlkyraLeadtam a jelentkezést s várom a választ. Remélem nem utasítottok vissza.^^
Várhatóan mikorra tudom meg az eredményt? :)
soha az életbe :)
sztem próbálj meg bejelentkezni és hátha már megy is :)

Alkyra


Alkyra

Hát még mostse tok felrakni cuccokat.
A reg.-nél ugye a ftps felhasználó neved s jelszót kell megadni, nem?

Fazék

Quote from: AlkyraHát még mostse tok felrakni cuccokat.
A reg.-nél ugye a ftps felhasználó neved s jelszót kell megadni, nem?
én eztet nem tudom. nékem még 1-2 évvel korábban megadott feltöltési account-om van életben, és én is próbáltam küldeni ilyen feltöltési elbírálást, de abból semmi sem lett. gondolom azért mert már volt egy feltöltési hozzáférésem, de nem tudom hogyan mûködik ez mostanság. a türelmet tudom ajánlani, mint megoldást :haha: bocsi :)

Alkyra

Quote from: Fazékén eztet nem tudom. nékem még 1-2 évvel korábban megadott feltöltési account-om van életben, és én is próbáltam küldeni ilyen feltöltési elbírálást, de abból semmi sem lett. gondolom azért mert már volt egy feltöltési hozzáférésem, de nem tudom hogyan mûködik ez mostanság. a türelmet tudom ajánlani, mint megoldást :haha: bocsi :)

nekem nincs régebbi feltöltési accounom, de ezekszerint más accountot kell adnom feltöltésre?

Fazék

Quote from: Alkyranekem nincs régebbi feltöltési accounom, de ezekszerint más accountot kell adnom feltöltésre?
nem hiszem. mint mondtam sztem egyedül a türelem segít a problémán :)

Moha

Én is kitöltöttem a feltöltõs form-ot, választ én sem kaptam. Feltöltésem megy, azzal a loginnal, amit még korábban kaptam. Igaz, feltöltõs ûrlapon is ugyanazt adtam meg, szóval nem tudom, hogy most a régi mûködik-e vagy az új. :haha:
Szerintem küldj egy PM-et, vagy emailt zsozso-nak és röviden kérdezz rá a dologra.

Pivi

Sziasztok!

Egyik ismerõsömnek megvan az "Elsüllyedt világok" címû rajzfilm (ez is anime-ként van elkönyvelve mindenhol) összes magyar szinkronos  része DVDripben, és szívesen feltöltené a szerverre, de senki nem akar neki visszajelezni.
Az ûrlapot már jópár hete kitöltötte.

5let? Kinek kell írni, hogy elbírálják a jelentkezését?
Maximális tisztelettel:
Pivarcsi "Pivi" Gábor
Mithril zenekar - billentyûs
Everest zenekar - billentyûs
MoonDragon Entertainment - zeneszerzõ, játékkészítõ

Moha

Quote from: PiviEgyik ismerõsömnek megvan az "Elsüllyedt világok" címû rajzfilm (ez is anime-ként van elkönyvelve mindenhol) összes magyar szinkronos  része DVDripben, és szívesen feltöltené a szerverre, de senki nem akar neki visszajelezni.
Szerintem nem kell visszajelzésre várni. Ki kell próbálni, hogy mûködik-e a megadott felhasználóval a feltöltés.
Egyébként nem tudom, hol jelölik anime-ként az "Elsüllyedt világok"-at, de az egy francia rajzfilm. Ettõl függetlenül nem rossz (ezen nõttem föl, kedvencem volt :)), de mivel nem anime, imho nem kerülhet fel.

Pivi

Quote from: MohaEgyébként nem tudom, hol jelölik anime-ként az "Elsüllyedt világok"-at, de az egy francia rajzfilm. Ettõl függetlenül nem rossz (ezen nõttem föl, kedvencem volt :)), de mivel nem anime, imho nem kerülhet fel.
http://www.absoluteanime.com/spartakus/

Meg csomószor utalnak rá máshol is, mint anime-re.
Maximális tisztelettel:
Pivarcsi "Pivi" Gábor
Mithril zenekar - billentyûs
Everest zenekar - billentyûs
MoonDragon Entertainment - zeneszerzõ, játékkészítõ

zsozso

Quote from: Pivihttp://www.absoluteanime.com/spartakus/

Meg csomószor utalnak rá máshol is, mint anime-re.
Nem anime franciak csinaltak.
Death is the only redemption

Flaser

#17
Valószínüleg, csak én csinálok valamit rosszul, de sehogy se tudok feltölteni.
Kérdés: ugyanazon a porton jelentkezzünk be feltöltéshez is?
Kérdés no.2: nem (pontosan) ugyan azt a név/jelszót adtam meg itt mint a forum-on aktív. Lehet, hogy zsozso ezért nem hagyta még jóvá?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Hiei-sama

Sztem egyszerubb lenne neki zsonak nyomni egy pm vagy felkeresni irc-n ;)
Feltoltes mas porton megy amugy...

Flaser

Hiei-san, te milyen FTP-klienst használsz?

Mivel csak Chello-ligth on vagyok 16Kbyte/sec nem elég, hogy bármilyen filmet föltöltsek - legalábbis anélkül, hogy a Total Commander ne szakadna le.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Hiei-sama


Project_2501

Bár (még) nem vagyok aktív feltöltő, FTP kliensként tudom ajánlani >>> SmartFTP <<< Magánhasználatra ingyenes ( nem kell a feltöréssel bajlódni ;) )
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

noway

A path-filter az milyen állat?

Member


noway

Nyilván arra gondolok, amelyik feltöltésnél van, különben nem itt kérdezném.

Member

Ha jól értelmeztem, vmi olyasmi, a szerver routerje megvizsgálja, hogy a feltöltött cuccok milyen IP-ről érkeznek, s kiszűri a károsnak vélt anyagokat.

Kocci

Azt kérdezném már meg, hogy hogy a francba lehet FTP-re kapcsolódni??? Inkább egy egyszerűbb: mi az ftp címetek?
Már vagy fél éve próbálkozom, de sehogysem sikerül...
előre is köszi!

sirtomi

Quote from: Kocci on 2007-05-09, 11:56:38
Azt kérdezném már meg, hogy hogy a francba lehet FTP-re kapcsolódni??? Inkább egy egyszerűbb: mi az ftp címetek?
Már vagy fél éve próbálkozom, de sehogysem sikerül...
előre is köszi!
Inkább a Help bord FTP-vel foglalkozó topicjában kellett volna kérdezni, ott meg is találtad volna ezt:
http://moha.uw.hu/tcftp/tcftp.htm

hanandi

Ezt talaltam a Yamato Nadeshico-val kapcsolatban: http://www.shinigami-only-eat-apples.org/anime/yamato/
innen letoltheto az osszes resz aviban es direktben feliratozva. Nem tudom ez e a jo hely erre, de ha nem akkor lehet torolni.

Hoz_hun

#29
Hellosztok

Megvannak a Battle Royale manga szerverről hiányzó részei (angolul). A volume 8. második fele a teljes 15. Illetve a 12. és a 14. volume angolul (a szerveren ezek japán nyelven vannak a többi része angolul). Ezzel teljes lenne a Battle Royale manga (angol nyelven) (összesen 15 részből áll). Emiatt nem tudom jelentkezzek e feltöltőnek? De szeretném megosztani veletek, hogy mindenki teljes egészében élvezhesse a mangát.

Üdv
Hoz_Hun
"Harcolni a békéért olyan, mint dugni a szüzességért."