Main Menu

Japanimánia

Started by Tonya, 2005-06-06, 14:54:29

Previous topic - Next topic

Raggie

Hmmm... érdekes kis topic! :D Most vettem észre! Egész jóó kis oldalatok van halljátok! :tezsvir:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo

Quote from: Raggie on 2006-05-02, 19:05:57
Hmmm... érdekes kis topic! :D Most vettem észre! Egész jóó kis oldalatok van halljátok! :tezsvir:
Most vetted észre? Te aki ezer évvel előttem már itt voltál? O_o! öööö... :lol: ? :D

ne értsd félre, NO OFFENSE, csak NEMKICSIT csodálkozom ezen :eek: :3x3:

Raggie

Quote from: Yakumo on 2006-05-02, 19:10:12
Quote from: Raggie on 2006-05-02, 19:05:57
Hmmm... érdekes kis topic! :D Most vettem észre! Egész jóó kis oldalatok van halljátok! :tezsvir:
Most vetted észre? Te aki ezer évvel előttem már itt voltál? O_o! öööö... :lol: ? :D

ne értsd félre, NO OFFENSE, csak NEMKICSIT csodálkozom ezen :eek: :3x3:
Jóó hát nem lehet mindíg olyan alapos az ember... :rolleyes: meg ide a Japán főtopicba leginkább a filmes topicba járok! :D (de most itt az ideje változtatni ezen!  :whoah: ).

Btw nem is vagyok annyira sokezer évvel előtted itt. Volt egy féléves kihagyásom... de mondjuk én még voltam sok "régi" meeten is! :D :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

Quote from: Yakumo on 2006-05-02, 19:10:12
Quote from: Raggie on 2006-05-02, 19:05:57
Hmmm... érdekes kis topic! :D Most vettem észre! Egész jóó kis oldalatok van halljátok! :tezsvir:
Most vetted észre? Te aki ezer évvel előttem már itt voltál? O_o! öööö... :lol: ? :D

ne értsd félre, NO OFFENSE, csak NEMKICSIT csodálkozom ezen :eek: :3x3:
+1!

:hehe:

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Tonya



Tonya


Kuroi Tenshi

Miafene... előre bejelentett áramszünet? Vagy a kifizetetlen számlák miatt elzárták az áramot?  :haha:

Rage

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-28, 01:36:40
Miafene... előre bejelentett áramszünet? Vagy a kifizetetlen számlák miatt elzárták az áramot?  :haha:
Valamit javitanak az egyetem elektromos halozatan, nemcsak az E epuletben (itt van a Japanimania), hanem mashol sem lesz aram.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Tonya

Hja, szinte érzem a feszültséget :D

Műsorajánló 2006/22. hét:

http://www.japanimania.hu/index.php?file=news2&nid=236

Zsoltika88Csepel

Re.
#71
A "Megaman és Yugioh az RTL klubon" című hírhez közlöm, hogy a Megaman első része hétfőn volt.

Tonya

#72


Tonya

Műsorajánló 2006/32. hét:

http://www.japanimania.hu/index.php?file=news2&nid=307

Szó lesz magyar mangamegjelenésekről, stb. Részletek a hírben!

Tonya

Japanimánia műsorajánló 2006/33. hét:

http://www.japanimania.hu/index.php?file=news2&nid=313

Szenzációhajhász vagyok, ha azt mondom, az év híreivel?...

Kuroi Tenshi

Év hírei?
Ne kínozz, ki vele :D
(a meet miatt meg nem biztos, hogy addig vissza is érünk :hehe: )

Tonya

Ha nem is értetek vissza, azóta már úgyis mindent tudtok ;)

Műsorajánló 2006/36. hét, újdonságokkal, reakciókkal:

http://www.japanimania.hu/index.php?file=news2&nid=333

Zsoltika88Csepel

Re.
#78
Valaki le tudná nekem írni, hogy mi hangzott el az A+ hirtelen műsorváltozásáról?

Még nem lehet letölteni az adást. Az augusztus 20.-ait egy napon belül lehetett. :(

Yakumo

Quote from: Zsoltika88Csepel on 2006-09-14, 16:29:54
Valaki le tudná nekem írni, hogy mi hangzott el az A+ hirtelen műsorváltozásáról?
Még nem lehet letölteni az adást, bezzeg az augusztus 20.-ait egy napon belül lehetett! :Eztneked:
Miért valami probléma volt az aug. 20.-ai adásban, hogy megint problémázol? Egyébként sztem elég zavaró lehet Tonyának és a készítőknek az ilyen "bezzeg" hozzáállás. Te úgy látszik mindenben (ami neked nem jó/ jó lenne) a  :Eztneked: -t látod. Hidd el, ahogy lesz idejük és energiájuk, le fogod tudni tölteni, kár ezért beszólni, mert csak a készítők kedvét és hozzáállásást rontod ezzel.
Gondolom nagyon sértő voltam most is. Pedig nem.

Zsoltika88Csepel

Re.
#80
Nem úgy gondoltam, nem volt benne probléma. És nem nyavajgok, csak az előző adás is fontos lehetett.
Az augusztus 20.-ai műsor fontosabb volt, de ez nem sokkal kevésbé.
Nem is szóltam be...
Úgy tűnik az a jel többet jelent, mint gondoltam, és ezért túlreagáltok engem. Akkor majd mellőzőm. :hehe:
Bezzeg - megint ez a szó, bocsi - az A+ csatorna topikban rám és Predaking-re simán azt írta valaki, hogy fogyatékos, csak azért, mert olyat nézünk, ami neki nem tetszik, és ezt talán tolerálják, de két soromért már figyemeztetni kell, ha túlreagálják.
Kétlem, hogy rontanám a kedvüket, inkább örülhetnek, hogy számítanak rájuk. Én már kezdek attól félni, hogy az az adás nem is lesz letölthető valamiért, pedig a fórumjukon előre jeleztem a kívánságomat.
Nem voltál sértő. Sőt, nem is árt, ha néha kapok egy kis kioktatást, hogy szebben fejezzem ki magamat. :D

Tonya

#81
Felkerül az az adás is, nyugi, csak még felteszek párat vele együtt.

Zsoltika88Csepel

Az jó, köszi. Sajnálom, hogy a holnapi elmarad, remélem nem történt semmi baj, hogy amiatt maradna el.

Yakumo

Majd, ha újra beugrasz ide, Tonya, lesd meg ezt: ;) HBs :D

Tonya

Köszönöm!... :redface: Igyekszem továbbra is megfelelni a dicséreteknek :redface:

Műsorajánló 2006/47. hét:

http://www.japanimania.hu/index.php?file=news2&nid=400



Tonya


Tonya


Tonya