Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisNem, nem értem. A Ramones-t úgy ahogy vágom (Blitzkrieg pop alap, meg egy csomó más számukat is tolták mindenféle sk8vid-ek alatt, meg versenyeken). Habár legutóbbi élményem velük kapcs asszem az, h valami kis punk csajszi felajánlotta, hogy a barinõje énekel nekem Ramones-t ha adok aprót, hogy vehessenek sört (sportszigeti élmények..:D)

 Bodomékról nekem nem éppen a vadóc rokkerek ugranak be, de mindegy:D

Lol:D remélem adtál nekik :D
egyébként ramiznak a bodomról ÉN ugrok be, és az arcberendezésemmel nem lehet beegyeztetni az agresszort - egyelõre.
Quote from: PirulaBlake, szóló meg azért nincs benne mert olyat a Ramonesék nem tudtak.  Azaz, valamelyik számban van a híres egyhangos, de sajna nem emléxem a címére.
Blarke. Ne alacsonyíts le :D
Szégyelljék magukat. Hammerfall koncert óta mindenben a szólót keresem. Az a kopasz csávó nagyon tudott :D:D:D

Mai Yamane - Blue
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Djinn

Quote from: RamizL'arc ~en ciel: Real (mert ez a legrockosabb állítólag :) )
Véleményezés jrockban jön. ^^
Real jó szerintem, de nekem nem jön be annyira mint a többi album. Van pár szám, ami nagyon tetszik (pl. Finaly, Love flies), de nem egyben az egész. (mint pl. Ray, Arc vagy Awake)
De az is lehet, hogy ezt többször kénel végighallgatnom egyben. :)

De azért most Arc megy a biztonság kedvéért. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Lt. Simoan Blarke

Yoko Kanno - The Real Man.

és kapásból beugrik, ahogy a fickó hopp kilebeg a zsilipen meghalva, meg ahogy Jet golyóállóként használja a fémkarját. ^_^

Yoko Kanno - Shiro Long Tails
hümmhümm. amíg ezt leírtam, számot váltott :):) bár nem vagyok oda a wolfyért, ez a szám egész jó. hm. :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: DjinnSosem felejtem el, mikor tesómékat 9x-ben nem akarta elengedni a fõnökuk Manowar koncert-re
Olyan régen volt már? ... :3x3:
SummerRocks, Pecsa, nem?
Ilyen öreg lennék?

Lt. Simoan Blarke

lol. vénemberek. soha nem felejtem el elsõ haldoklásomat a Pecsában pontosan 1 hete :D:D:D:D:D

Children of Bodom - In Your Face
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Celldweller hol brainfuck?:confused:

L'Arc~en~Ciel - Real (hmm.. legrockosabb)... vannak rajta jó számok, de asszem maradok DeG-nél... D'Espairs Ray nincs valakinek.

Quote from: JaFaRThe Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix)
Végre valaki!!! :tezsvir:

 Placebo - Bulletproof Cupid

Ramiz

Quote from: LythisCelldweller hol brainfuck? :confused:
One Good Reason.

Fools Garden - Lemon Tree
Oldies but goldies! :) Imádom ezt a számot. Egyszerûen telitalálat.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Elfen Lied - Lilium
full verzsün. ^_^

és iszonnnnyatjóóóó :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis


Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: blarkeLinkin Park - Crawling
ANGST!:D:jee:

 SR71 - Goodbye "you think you see the world but you see nothing"

Rounin

Elmém legsötétebb bugyraiban fortyogó disszonáns szimfóniát. Nem rossz. =]

Lythis

Quote from: RouninElmém legsötétebb bugyraiban fortyogó disszonáns szimfóniát. Nem rossz. =]
Hmmm... már épp agyaltam azon, hogy az ilyen postok hol maradnak:D
 És milyen mûfaj?

 Psyclon Nine - Divine Infekt (Tactical Sekt remix)

Rounin

Quote from: LythisHmmm... már épp agyaltam azon, hogy az ilyen postok hol maradnak:D
 És milyen mûfaj?

 Psyclon Nine - Divine Infekt (Tactical Sekt remix)

Nekem is hiányzott (marhára :) )
A mûfaj természetesen a legkomolyabb komolyzenék hagyományait követõ szimfónikus zenekar által elõadott izé (tudományosság rulz.)

Emellé bekerült valahogy a playlistbe a

Dragonlord - Rapture
Dir en Grey - Zan
Dir en Grey - The III D Empire
Dir en Grey - Mazohyst of Decadence

Lythis

#1185
Godsmack - Why (Any Given Sunday OST-rõl)
mer ...õõõ.... izééé... simán mer jó.

Utána még lemegy egy Awake, és egy Sick of Life ugyancsak a fent említett elõadótól, és a playlist további részérõl egyelõre sajna még lövésem sincs...


Edit: megoldva^^ beraktam neki egy rakat Cure-t, ezzel elleszek egy darabig....

Rounin

Final Fantasy Advent Children OST Disc 2 - Tenrai ~Divinity I~

ISTENI!!!!

Lythis

Lostprophets - The Fake Sound Of Progress
Three Days Grace - Just Like You

Rounin

Quote from: LythisLostprophets - The Fake Sound Of Progress
Three Days Grace - Just Like You

Muszáj rákontrázni? Erre vártál egész éjjel, he? Pedig van edit post funkcijó is ám :p

Offba válaszolj, ha megteszed ;> Így is elég rémséget követtünk el, legutóbbit éppen a fent nevezett albumon lévõ

Tatakau Mono Tachi

c. szám alatt.

Lythis

Quote from: RouninMuszáj rákontrázni? Erre vártál egész éjjel, he? Pedig van edit post funkcijó is ám :p

Offba válaszolj, ha megteszed ;> Így is elég rémséget követtünk el, legutóbbit éppen a fent nevezett albumon lévõ

Tatakau Mono Tachi

c. szám alatt.
Nem erre vártam, de mire megyek vele, ha az elõzõt editálom agyon? Fõleg ha utána nagyba rápostols mindenféle dolgokat:D
(bavallhatod, hogy nem bírtad már, hogy enyém itt az uccsó post... jó sokáig türtõztetted magad mondjuk:D)

 És akkor most nem vigyoroghatnék hogy éppen az [SIZE="4"]I hate everything about you[/SIZE] megy az elõzõ itteni postomban másodikként említett elõadótól.

Rounin

#1190
Quote from: LythisLostprophets - The Fake Sound Of Progress
Three Days Grace - Just Like You

Muszáj rákontrázni? Erre vártál egész éjjel, he? Pedig van edit post funkcijó is ám :p

Offba válaszolj, ha megteszed ;> Így is elég rémséget követtünk el, legutóbbit éppen a fent nevezett albumon lévõ

Tatakau Mono Tachi

c. szám alatt.

És most a Divinity II (Bahamut legyilkolása...)

Nobou Uematsu egy isten.

Most a Wanderer of Time, ami FF6ból lehet ismerõs sokaknak, de itt sajnos van nõi ének is :(

Lythis

Ki kontráz mire?:confused:
Quote from: RouninMuszáj rákontrázni? Erre vártál egész éjjel, he? Pedig van edit post funkcijó is ám :p

Offba válaszolj, ha megteszed ;> Így is elég rémséget követtünk el, legutóbbit éppen a fent nevezett albumon lévõ

Tatakau Mono Tachi

c. szám alatt.

És most a Divinity II (Bahamut legyilkolása...)

Nobou Uematsu egy isten.

Most a Wanderer of Time, ami FF6ból lehet ismerõs sokaknak, de itt sajnos van nõi ének is
Nem erre vártam, de mire megyek vele, ha az elõzõt editálom agyon? Fõleg ha utána nagyba rápostols mindenféle dolgokat:D
(bavallhatod, hogy nem bírtad már, hogy enyém itt az uccsó post... jó sokáig türtõztetted magad mondjuk:D)

 És akkor most nem vigyoroghatnék hogy éppen az [SIZE="4"]I hate everything about you[/SIZE] megy az elõzõ itteni postomban másodikként említett elõadótól.

Ramiz

Juno Reactor - Guardian Angel.mp3
én ám szorgalmasan töltögetem azokat, amiket ti beírtok, már amennyiben van hozzá kommentár is és érdekel. most éppen ezt. tetszik. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Stratovarius - Liberty
Már megint ez megy, de nem lehet mit tenni, ha egyszer ilyen jól zenésítik meg ennek a szónak a jelentését. Ezt a dalt nehéz nem szeretni. Könnyed heavy metal, nagyon szép.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

The back horn - Cobalt blue
Isten ez a szám! :cool: Elkeseredettség és mégis erõ sugázik belõle. Pedig egy kukkot sem értek belõle, szóval lehet, hogy tök másról szól. De amikor én hallgatom, akkor éppen kirúgtak az egyetemrõl, kidobtak otthonról, elvesztettem a kedvenc sapkám, villám csapott a számítógépembe és bannoltak a fórumról, én meg megyek az utcán, a szél kutyaürüléket és éles szélû, rozsdás konzervdobozokat sodor az arcomba, szakad az esõ, lefröcsköl a busz, veszett kutyák marnak, de mégis megyek, mint egy tank, átmegyek a házakon, átharapom a közlekedési táblákat meg a magasfeszültségû vezetékeket és lepattannak rólam a kamionok.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizJuno Reactor - Guardian Angel.mp3
én ám szorgalmasan töltögetem azokat, amiket ti beírtok, már amennyiben van hozzá kommentár is és érdekel. most éppen ezt. tetszik. :)
és honnan szedted? :S:D

Quote from: Ramizamikor én hallgatom, akkor éppen kirúgtak az egyetemrõl, kidobtak otthonról, elvesztettem a kedvenc sapkám, villám csapott a számítógépembe és bannoltak a fórumról, én meg megyek az utcán, a szél kutyaürüléket és éles szélû, rozsdás konzervdobozokat sodor az arcomba, szakad az esõ, lefröcsköl a busz, veszett kutyák marnak, de mégis megyek, mint egy tank, átmegyek a házakon, átharapom a közlekedési táblákat meg a magasfeszültségû vezetékeket és lepattannak rólam a kamionok.
látom fílingelsz :D

Children of Bodom - Sixpounder
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lt. Simoan Blarke

valakinek jövök egy sörrel.

Konishi Kayo & Kondoo Yukio - Shinkai
ez a szám nosztalgikus és szép is mellé. ^_^
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Mahavishnu Orchestra - Birds of Fire

nem tudok ajánlókat írni, hát AMG-rõl bemásolom a biography egy részét :)

QuoteOne of the premiere fusion groups, the Mahavishnu Orchestra was considered by most observers during its prime to be a rock band, but its sophisticated improvisations actually put its high-powered music between rock and jazz. Founder and leader John McLaughlin had recently played with Miles Davis and Tony Williams' Lifetime. The original lineup of the group was McLaughlin on electric guitar, violinist Jerry Goodman, keyboardist Jan Hammer, electric bassist Rick Laird, and drummer Billy Cobham. They recorded three intense albums for Columbia during 1971-1973...