Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Béla Spears: Stronger
Ilyenkor sajnálom, hogy :lame: vagyok, és nem tudok rá csinálni egy Tribute to Pedro Excel Saga-amv-t.:3x3:

Kuroi Tenshi

most járatok be egy új fülest, addig megy:
Weather Report - Black Market :jee:
Jó kis korszakalkotó fusion.
Bár Zawinul kísérletezgetéseit annyira nem csipálom benne, Pastorius is milyen visszafogott tudott lenni hozzá képest.

Dreamcleaver

#2312
lol mit találtam:
Fatboy Slim - The rockafeller skank

Hát igen...régebben még más volt az ízlésem, bár még mindig elmegy. :)

na tartok egy gépzene negyedet: :D
DJ Dean - Protect Your Ears
Novaspace - Run To You
Safri Duo VS Barthezz - Played A Move
Fragma - Time And Time Again
Base Attack - Techno Rocker
Scarf - Odysee

AAAAAAAAAH....most már lõjetek le!!!! :D:D:D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Papa Roach - Not Listening
Rage Against the Machine - People of the Sun
Rage Against the Machine - Maria (ebben az utóbbiban a közel két perces zúgó hang beteszi az ajtót *orrvérzõs szmájli*)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis


Fazék

Hazaértem!!! Végre.

Azt hiszem berakom Nakedape-tól kapott 'A csönd varázsa' c. kazettámat és meghallgatom "a világ legszebb helyein fölvett" csöndeket, "például egy olasz kolostorban és a Kilimandzsáró tetején, szélcsendben. A harmadik számot ûrhajósok rögzítették az Ûrben." :) és alszom egy jót :)

Lt. Simoan Blarke

AFI - Clove Smoke Catharsis
AFI - The Last Kiss
Rage Against the Machine - Maria (még mindig kiakaszt az a mocskos sípoló-szirénázó hang :mad::)
Linkin Park - Points of Authority
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: blarkeRage Against the Machine - Maria (még mindig kiakaszt az a mocskos sípoló-szirénázó hang :mad::)
akkor miért azt a számot hallgatod megint? :rolleyes: (amúgy az a hang szerintem is gáz)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_Tenshiakkor miért azt a számot hallgatod megint? :rolleyes: (amúgy az a hang szerintem is gáz)
öhhh... ezt adta be a shuffle. de kiszedtem express sebességgel :D

Seal - Kiss From A Rose
Children of Bodom - Downfall (live)
Everlast - What It's Like
Children of Bodom - Don't Stop At The Top (bonus)
Evanessence - Bring Me To Life
Cradle of Filth - Mannequin
Sepultura - Necromancer
Sepultura - Under Siege
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Yakumo

Quote from: blarkeöhhh... ezt adta be a shuffle. de kiszedtem express sebességgel :D

Seal - Kiss From A Rose
Children of Bodom - Downfall (live)
Everlast - What It's Like
Children of Bodom - Don't Stop At The Top (bonus)
Evanessence - Bring Me To Life
Cradle of Filth - Mannequin
Sepultura - Necromancer
Sepultura - Under Siege
A nyitás szép volt! :D :jee:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: YakumoA nyitás szép volt! :D :jee:
van ám itt ilyen is:
Scorpions - Send Me An Angel
^^ :beken:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

#2321
Dir en Grey - Withering to Death album.

(aktuálisan a Spilled Milk c számot)


edit:
Dead Can Dance - Host of Seraphim Trance Mix (vmi netes rádión megy, de valmi iszonyat jó chillout stuff :jee:)

Lt. Simoan Blarke

Yoko Kanno / Tim Jensen - Lithium Flower
"wow, where did she learn how to surf..."
csak azt nem értem, hogy ez szövegben hogy jön a GitShez, ha egyszer a Major a maga 4 mázsájával inkább búvárkodik. de biztos én vagyok buta :ad:

Linkin Park - Papercut
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: blarkeYoko Kanno / Tim Jensen - Lithium Flower
"wow, where did she learn how to surf..."
csak azt nem értem, hogy ez szövegben hogy jön a GitShez, ha egyszer a Major a maga 4 mázsájával inkább búvárkodik. de biztos én vagyok buta :ad:
Nem, csak kötekszel. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizNem, csak kötekszel. :D
peut-etre...

Sepultura - Infected Voice
Masterplan - Dark For The Dying
Sepultura - Breed Apart
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rune

Lehet hogy az interneten való szörfözésre gondol???:hahaha: :confused: :muhahah:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Mattanja

Helloween - Just a little sign
Whooooaaaahhhh!!!! :whoah:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Quote from: ShiroiHelloween - Just a little sign
Whooooaaaahhhh!!!! :whoah:
0.o   ...szerintem mûfajon belül van azért annál jobb..


 Erre AMV nézés közben akadtam rá olyan 2 napja kb, és bár nem nagy durranás, de nekem nagyon tetszik:
Spiritfall - My Reason

Mattanja

Manowar - Today is a good day to die
Instrumentális, lassú, szomorú dal ... nagyon szép... :beken: ...
Quote from: Lythis0.o   ...szerintem mûfajon belül van azért annál jobb..
Nem is mondtam, hogy nincs.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Shiroitól megkaptam a Nile összest... ma kemény estém lesz... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: RamizShiroitól megkaptam a Nile összest... ma kemény estém lesz... :D
Az kifejezetten megnyugtató zene sztem... mondjuk a család többi tagja nem bírja annyira...:rolleyes::D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizShiroitól megkaptam a Nile összest... ma kemény estém lesz... :D
kemény? mihez képest? Nile annyira szerintem nem zúz, inkább elborult... :)

The Berzerker - February. micsoda zsírságosság ez a hegedûs vagy mifene hangzás benne, Faintet is ezért imádtam/om by LP...
Slipknot - I Am Hated
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Mihez képest? hmm.. jó kérdés? Mért szerinted mihez képest nem az?

 Soulfly - Jumpdafuckup
Dead Can Dance - Host of Seraphim Trance Mix (sikerült megszerválnom, úgyhogy most chillout session van:D ez a szaggatott "vokál" valami iszonyatjó benne szvsz, mert dob az összhatáson. Mondjuk elég behatárolt, és sok elem van benne, ami más számokban ugyanígy megvan - pl Faithless - we Come One, és ilyenek)

Danhibiki

Foo Fighters - Over And Out
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisMihez képest? hmm.. jó kérdés? Mért szerinted mihez képest nem az?
amit én hallottam Niletól, ahhoz képest a(z általam eddig ismert) Kataklysm, The Berzerker, sõt még a Slipknot (számok) is nagyobb zúzás(ok) volt(ak)...

Static X - Cold
The Berzerker - Forever. as i'm sitting here with a severed head in my hands. talking to it. or lookin at it. and i'm about to go crazy, really, i'm going completely...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

#2335
Quote from: blarkeamit én hallottam Niletól, ahhoz képest a(z általam eddig ismert) Kataklysm, The Berzerker, sõt még a Slipknot (számok) is nagyobb zúzás(ok) volt(ak)...
Hatalmas :wtf: Te sem tudod, mit hallgatsz... a Kataklysm könnyed, a The Berzerker bugyuta, a Slipknot pedig ezek nyomába sem ér, nemhogy a Nile-éba... Mit hallgattál, a demo-jukat? :confused:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: Shiroia Kataklysm könnyed, a The Berzeker bugyuta, a Slipknot pedig ezek nyomába sem ér, nemhogy a Nile-éba...
Szó szerint így van... (bár én "bugyuta" helyett "komolytalan"-t használtam volna, de ennyi az össz. különbség) Nekem a Slipknot-féle zúzás tipikusan nem tûnik keménynek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

#2337
Quote from: ShiroiHatalmas :wtf: Te sem tudod, mit hallgatsz... a Kataklysm könnyed, a The Berzerker bugyuta, a Slipknot pedig ezek nyomába sem ér, nemhogy a Nile-éba... Mit hallgattál, a demo-jukat? :confused:
a Nile-mûveltségem a Black Seeds of Vengeance-re korlátozódik, de az egy könnyed kis semmi, amibe a fickó agybeteg és gyenge elõadásmóddal hörgi a szövegét. a Karaklysmtõl összvissz az In Shadows and Dustot ismerem, az jobban zúz (ja meg az Awakeninget, de az egy TEH SUX.). a Berzerker bugyuta, de g**i dobja van. (edit: legalább az van neki. Nilenak még az sincs :3x3: ) a Slipknotot pedig pont ezért hoztam fel, mert az egynémely jobb zenéknek a nyomába se ér. (lincshangulat:3x3: )

Slipknot - Skin Ticket
Children of Bodom - In Your Face
Children of Bodom - Knuckleduster
Children of Bodom - Living Dead Beat
Children of Bodom - Rebel Yell
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

Quote from: blarkea Nile-mûveltségem a Black Seeds of Vengeance-re korlátozódik, de az egy könnyed kis semmi, amibe a fickó agybeteg és gyenge elõadásmóddal hörgi a szövegét. a Karaklysmtõl összvissz az In Shadows and Dustot ismerem, az jobban zúz (ja meg az Awakeninget, de az egy TEH SUX.). a Berzerker bugyuta, de g**i dobja van. a Slipknotot pedig pont ezért hoztam fel, mert az egynémely jobb zenéknek a nyomába se ér. (lincshangulat:3x3: )
Érdekes, hogy amikor én idegbeteg korszakomat éltem, akkor keresgéltem durva bandákat, és röhögve szedtem ki a playlistbõl a Kataklysm-nak pont azt az albumát, mert még háttérzenének is unalmas volt. A The Berzerker pedig csak valami gépzene death-esítve. Mondjuk mintha Thunderdome-ra hörögnének.

Anorexia Nervosa - Excreted Communion Under Khaos Zero
Ezt hallgatva megy az ember másokat széttépni.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ShiroiÉrdekes, hogy amikor én idegbeteg korszakomat éltem, akkor keresgéltem durva bandákat, és röhögve szedtem ki a playlistbõl a Kataklysm-nak pont azt az albumát, mert még háttérzenének is unalmas volt.
nekem nem volt még idegbeteg korszakom, lehet, hogy ezért nem tudom teljes mértékben értékelni a Nile mûvészetét :D

Marilyn Manson - Ka-Boom Ka-Boom. pop is lehet hallgatható, nemérdekel hogy teh sux, marad.
Children of Bodom - Lil Bloodred Ridin Hood
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster