Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

sirtomi

Within Temptation - See Who I Am
Jó ez a szám! :whoah:

Lt. Simoan Blarke

RAtM - Fistful of Steel
Rammstein - Heirate Mich (edit)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Pure Jazz Chillout album

Véletlenül szaladtam bele dc-n (a Marley-féle Sun is Shining-ot akartam leszedni, de csak másik verziót találtam (Marley ez is), mint amit én szeretek, meg egy chillout remixet, ami meglepõen jó volt, így rákerestem e szóra, és a jazz szó is megfogott - hát így). Nagyon jó! Többféle stílusú zene is van benne, párat már ismertem (pl Nat King Cole: Let There Be Love), de mind kellemes és nagyon jól esik...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Danhibiki

Nirvana - Dumb (Unplugged)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Lt. Simoan Blarke

Cowboy BeBop OST - Sasurai no cowboy (sung by Ed) :cool:
Cowboy BeBop OST - Words That We Couldn't Say
POD - Boom
POD - Will You
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Danhibiki

Chobits OST - Raison d'etre
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Lt. Simoan Blarke

POD - Sleeping Awake

Do you see what I see?
Can you hear what I hear?
Or do you feel like I feel?
Or do you dream like I dream?
Anybody see me?!!
Anybody hear me?!!
Anybody feel me?!!
ANYBODY OUT THERE?!?!!!!!!!!!
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Relunx

Chrono Trigger: Guardia - Millenial Fair

Relunx

Lt. Simoan Blarke

Mai Yamane - Blue
Everything is clear now; life is just a dream, you know, it's never ending... i've got ascending... :beken: baszki. feelingreactor on. ez most nagyon kellett *kitörli a könnyeket a szemébõl*

Steve Conte - Call Me Call Me
Won't you come and eeeeeease my mind... reeeeeeasons for me to find you... peeeeeeace of mind... now what can i do, to get me to you...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: blarkeCowboy BeBop OST - Sasurai no cowboy (sung by Ed) :cool:
Cowboy BeBop OST - Words That We Couldn't Say
Miért kell hirtelen összevissza nagyBzni? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizMiért kell hirtelen összevissza nagyBzni? :)
azért, mert így van írva abban a cuccban, amit adtál (értsd: OST), és Ed is így énekli, hogy "BíBáp!" :haha:

Will Smith - Nod Your Head
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Beverly Hills Cop - Axel Foley Theme.mp3
Scatman John - Im A Scat Man.mp3
80s-Cutting Crew - I Just Died In Your Arms Tonight.mp3
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lt. Simoan Blarke

Yoko Kanno - Tank!
Yoko Kanno - The Real Folk Blues
döríííölfoooooolkblúúúúúz háümmmmmtonó kánássimigásinítáritákke :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

DNAngel - White Night ~True Light~
Madlax - Hitomi no Kakera
BGC 2040 - Y'know
E's Otherwise - Jouhou
RahXephon - Hemisphere

Nem tudom, honnan valóak, Kirika szedte le õket és arra játszott, hogy lehetõle egyet se ismerjünk közülük. :)

Quotedöríííölfoooooolkblúúúúúz háümmmmmtonó kánássimigásinítáritákke :D
Hú de nem tetszik ez a szám... :(

Necrid^

Quote from: blarkeYoko Kanno - Tank!
Yoko Kanno - The Real Folk Blues
döríííölfoooooolkblúúúúúz háümmmmmtonó kánássimigásinítáritákke :D
:tezsvir:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberHú de nem tetszik ez a szám... :(
mibajod vele? volt, hogy 3 órán át hallgattam nonstop :D Kemencén is akkora fílingelést toltunk rá, hogy a fél szoba hülyének nézett minket :D (a másik fele meg üvöltötte a szöveget)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Mindig csak Kemence. :) Nemtom, Araki egyszer ráírta a CD-re sok jó szám mellé... Nemtom, ez a JazzesBlúzos fíling nekem nagyon nem jön be. Volt néhány másik Cowboy BeBop zene, amit Kirika leszedett, azok sem tetszettek... Tudom, eretnek vagyok. :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberMindig csak Kemence. :) Nemtom, Araki egyszer ráírta a CD-re sok jó szám mellé... Nemtom, ez a JazzesBlúzos fíling nekem nagyon nem jön be. Volt néhány másik Cowboy BeBop zene, amit Kirika leszedett, azok sem tetszettek... Tudom, eretnek vagyok. :D
ezzel most kivívtad magad ellen, Ramiz, Raggie, Rounin, Necrid, Yakumo, Kvikveg és az én haragomat (meg még sok más emberét, de az övéket tuti)! :mad: :D:D:D

Mai Yamane - Blue
mármegint!!!
Pleeeease don't wake from the dream... it's really everything it seemed, i'm so free... no black and white, its blue...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: blarkeezzel most kivívtad magad ellen, Ramiz, Raggie, Rounin, Necrid, Yakumo, Kvikveg és az én haragomat (meg még sok más emberét, de az övéket tuti)! :mad: :D:D:D
Gyertek csak! :D Japán nyelven jobb szeretem a lágyabb metál és a kissé drum'n'bass beütésû nótákat. Ha a jazz-részeknél nem alkalmaznák azt az undorító hangú szaxofont (még 10-en megutáltak :rolleyes: ), még azt mondanám rá, hogy elmegy.

Pirula

Lake Of Tears - Raistlin and the Rose

[SIZE="1"]"Love, love makes her blind, soon she follows him through the doors of time
Only now, only now does she know, silver doom, unseen moon will show"
[/SIZE]

Azt hiszem most szépen végig is hallgatom a Crimson Cosmos albumot. Csak nehogy annyira belejöjjelt hogy LoT életmû legyen belõle.

Mattanja

My dying bride - A doomed lover
Hozva a formájukat annyi kétségbeesés van ebben a dalban is, hogy tényleg nem értem ember hogyan alkothat ilyet.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kuroi Tenshi

Quote from: blarkeezzel most kivívtad magad ellen, Ramiz, Raggie, Rounin, Necrid, Yakumo, Kvikveg és az én haragomat (meg még sok más emberét, de az övéket tuti)! :mad: :D:D:D
Én is, én is!!!

:ejj:

Aki rapet hallgat, jó ember nem lehet.
Aki meg CB-ot becsmérli... az aláírja saját végrendeletét
:uzi:

Quote from: ShiroiMy dying bride - A doomed lover
Hozva a formájukat annyi kétségbeesés van ebben a dalban is, hogy tényleg nem értem ember hogyan alkothat ilyet.
Ez nagyon jó! :jee:
Mostanában egy rakásszor meghallgattam :)
( :( )

Lt. Simoan Blarke

Papa Roach - Blood
Yoko Kanno / Gabriela Robin - Sutamina Roozu

K_T: akkor te már instantból nem lehetsz jóember, thanx 2 RAtM? :s
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: blarkeK_T: akkor te már instantból nem lehetsz jóember, thanx 2 RAtM? :s
RATM nem rap. Ne próbáld ennyire lealacsonyítani õket.
Mostani populáris rap alatt semmi zene, csak tüc-tüc, szövegnek semmi mondanivalója, tartalma. Ott még azért mindegyik rendesen megvolt.

Ramiz

Quote from: Kuro_TenshiRATM nem rap. Ne próbáld ennyire lealacsonyítani õket.
Mostani populáris rap alatt semmi zene, csak tüc-tüc, szövegnek semmi mondanivalója, tartalma. Ott még azért mindegyik rendesen megvolt.
Ehhez csatlakozok. Viszont ahhoz nem, hogy rap nem lehet jó. Én sem amiatt nem vagyok jó ember, hogy rappet hallgatok. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_TenshiRATM nem rap. Ne próbáld ennyire lealacsonyítani õket.
Mostani populáris rap alatt semmi zene, csak tüc-tüc, szövegnek semmi mondanivalója, tartalma. Ott még azért mindegyik rendesen megvolt.
azért van pár Eminemes szám, aminek jó kis mondanivalója van. (Lose Yourself) RAtM pedig mi, ha nem rap? :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Ez mi, hogy rap nem lehet jó? Nemtom, nekem személy szerint pl Tomekk feat. Ice T. és Sandra N. (Guano Apes) kifejezetten tetszik. Habár tuti nem mainstream rap cucc a dolog.

 RAtM meg soha a francba nem volt rap szvsz. És azért volt jó, mert tényleg volt valami a szövegeiben. Aztán lett belõlük valami más nevû izé, miután Zack kivált a csapatból, és onnantól totálisan ki lettek herélve imho.

 
Quote from: MemberMindig csak Kemence. :)Nemtom, Araki egyszer ráírta a CD-re sok jó szám mellé... Nemtom, ez a JazzesBlúzos fíling nekem nagyon nem jön be. Volt néhány másik Cowboy BeBop zene, amit Kirika leszedett, azok sem tetszettek... Tudom, eretnek vagyok. :D
:tezsvir:

Cinder - Soul Creation (hard version)
The Crüxshadows - Deception
Bush - The Little Things That Kill
Grendel - Pax Psychosis (Tactical Sekt remix)
Advent Rising OST - Koroem (BÜNTET!!!)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisRAtM meg soha a francba nem volt rap szvsz. És azért volt jó, mert tényleg volt valami a szövegeiben. Aztán lett belõlük valami más nevû izé, miután Zack kivált a csapatból, és onnantól totálisan ki lettek herélve imho.
akkor mi?

Quote from: Lythis:tezsvir:
jú ár halálraítélt túú :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: blarkeazért van pár Eminemes szám, aminek jó kis mondanivalója van. (Lose Yourself) RAtM pedig mi, ha nem rap? :3x3:
"Rap + mondanivaló ==> Eminem" : :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: ShiroiMy dying bride - A doomed lover
Hozva a formájukat annyi kétségbeesés van ebben a dalban is, hogy tényleg nem értem ember hogyan alkothat ilyet.

Hát kívánom, hogy ne is tudd meg soha :)

Na nézzük csak.. találtam valami Nine Inch Nails - Heresy c. cuccot o.o

Hallgassuk csak...