Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

via_mala

Cicababák - Csitt, csitt
(bár az eredeti verzió jobban tetszik, mint ez a felturbózott, diszkósított klipp változat, de hirtelen csak ezt dobta ki a gugli)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2011-08-09, 06:49:51
Wow, nem hiszem, hogy van más zene, amire ilyen intenzitással emlékeznék a gyerekkoromból:

http://www.youtube.com/watch?v=GBzHL4geeEY

:redface:

:Kiraly:

chilip


Cheesy

Egész délután a Black Lagoon egyik betétdala (vagy endingje) volt a fejemben (tegnap este néztem meg a robertás series végét, lehet ezért...), 10 perc alatt sikerült is kikeresnem tecsőn, aztán előkotortam a google bugyraiból az eredeti előadót és most ezt hallgatom:

Minako Obata - There'll Never Be Good Bye

Nem mellesleg az alatta lévő képek kíváncsivá tettek, milyen lehet ez a Metropolis c. anime..


via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Én



Cheesy



SaiyaGin


Nakedape

Hjaltalin - Feels like sugar
pop,  de bejött a refrén tán, meg izalnadi, oszt így
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cheesy

Sigur Rós - Hoppípolla

A dallama nagyon hasonlyt nekem valami filmzenére vagy valami mainstram zenéére, de nem akar beugrani... Szép zene egyébként.


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member


Zsiga




Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cheesy

Rákattantam erre a két számra. A trükk az, hogy eleve nem hallgatok magyar nyelvű zenét de ez az és tetszik!

Twister - Ördög lánya

Twister - Merre induljak

Kifejezetten dallamos a refrén oly annyira, hogy befészkeli magát az ember fejébe. :Kiraly:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

szpeter

Goulasch Exotica- Tanyawars Megsúgom,hogy van köze a Star Warshoz és a népzenéhez.Hmm

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution



chilip

Deus Ex: Human Revolution OST

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cheesy

#12599
Sigur Ros - Hoppipolla (Reuben Halsey Remix)
Nem bírom megunni

Felhívás:
Aki talál nekem ebből mp3-t annak nagyon megköszönném!  ^^