Main Menu

Gits sac2

Started by throbert, 2005-07-12, 12:03:33

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Na, elovastam kikuchiyo spoileret, itt rohogok. Mont mar nekem is vegig kell neznem. Sajnos valszleg nem csak az utolso reszeket, mert mar alig remlik valami belole.:eeek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

roderick

A megoldást nemis rángatták be, töbször is szóba került az a mühold az elején.. mondjuk, tényleg egy kicsit cöcö, de még mindig lehett volna rosszabb megoldás.
Azért jobban tetszett mint az elsö befejezése, itt kevesebb szerepet kaptak az ügyvédek:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

kikuchiyo

Quote from: RAmizNekeed az egész sorozat kevésbé tetszett?

Igen, valami ilyesmit szerettem volna érzékeltetni.

Quote from: roderickA megoldást nemis rángatták be, töbször is szóba került az a mühold az elején..

Lehet, erre sajnos már nem emlékszem.
Ez persze nem (csak :__devil: ) a készítők hibája, hanem az enyém és LMF-é is, hogy havonta egy részt adott csak ki.
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyoIgen, valami ilyesmit szerettem volna érzékeltetni.
De miért? Valahogy nekem annyira egyenletesnek tûnt a nem sztoriszál-részek minõsége (a SAC 1. sorozathoz képest is)...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Kint van mind a 26 rész, de a laughing man féle még csak 25-ig, és az a jó minőségű.

http://www.animeyume.org/series.php?id=258&show=torrents

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Quote from: DreamcleaverKint van mind a 26 rész, de a laughing man féle még csak 25-ig, és az a jó minõségû.

http://www.animeyume.org/series.php?id=258&show=torrents
Hát, lehet hogy animeyume-ra még nem tették fel, de LMF féle 26. rész reggel óta tölthetõ. Torrent itt.


Dreamcleaver

Quote from: ManituHát, lehet hogy animeyume-ra még nem tették fel, de LMF féle 26. rész reggel óta tölthetõ. Torrent itt.

Ez érdekes, még az LMF saját oldalán sem láttam. Kösz a linket. :jee:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

na ftp-n is kint vigyorog, örömünnep!!!!!!! :haha:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster