Main Menu

Ai Yori Aoshi

Started by gr33n, 2005-08-12, 20:14:02

Previous topic - Next topic

smash++

Én most tartok a 16. résznél.Nagyon kellemes anime.Aki szereti a romantikus anime-ket bűn ha kihadja:).
Még szerencse,hogy nem az a "túl fűtött" ecchi,mert az nem illene hozzá.Habár azokat is nagyon szeretem :hehe:
Végre egy romantikus(ecchis) anime ahol nem spóroltak nagyon a csókkal.A történet is fokozatosan/folyamatosan halad előre...Szóval nagyon jó!!!

gr33n

Én személy szerint már a folytatást várom.  :appl: :bruhuhu: Annyira kíváncsi vagyok mi lesz és hogy mennyire fog eltérni a manga-tól. Igaz még a manga sincs tudtommal kész. Azt is alig várom hogy megvegyem.  :D

smash++

Oh Nee.Ha a folytatást várod ezek szerint nem fejezték be...
Mondjuk csodálkoztam is,hogy a 20.részig bekavartak rendesen.Két lány is észrevette,hogy beleesett.Méghogy nincs benne "túl fűtött" ecchi,hogy magamtól idézzek...:hehe: Nem gondoltam,hogy a második fele ilyen lesz.Pont azt gondoltam,hogy a főszereplők a legjobb úton haladnak,hogy összejöjjenek rendesen a sorozat végére.Aztán jön egytengerparti rész ami nagyon cool volt,majd jött az a bizonyos közös fürdős jelenet a lakásban:D,ezután pedig az állatkerti rész...Kiváncsi vagyok mit mutatnak még föl a maradék 4részben
Azután pedig az Enishit gyorsan végig nézem

gr33n

Quote from: White SeeD on 2006-10-10, 10:01:14
AYA a mangában már igen az elején jóval színesebb mint az anime :D
Még csak 7 ig van meg de mintha már több lenne mint az anime legalább is az a hatáésa van a sok melléktörténet miatt :cool:

Az biztos. Nekem egyelőre mégcsak 10-ig van meg és asszem 12-13 -ig van kész és ha minden igaz 17 részesre tervezték. 1000 % hogy meg kell venni a manga-t annak akit kicsit jobban érdekel mert egy csomó mindent lehagytak az Anime-ből. Sztem ha minden ugyan úgy lenne akkor ez is lehetne simán egy 112 részes anime. Mondjuk előfordul hogy 2 részt összevágtak vagy az extrákat be se tették de az is előfordult hogy 2 részt vágtak össze és 1 perc-s extra-t is beleforrasztottak 1 epizódba. Amit még nagyon sajnálok hogy a mini ep.-k lemaradtak. Pedig olyan jó poénok vannak benne.  :lul:

smash++

Befejztem mind2 sporzatot.Egy szóval REMEK!!!!!Nekem méltó folytatás volt az enishi,még igazán kihozhattak volna egy jó pár részt belőle.
Mivel az első rész végére számomra teljesen világos lett a fő szerelmes pár sorsa és nem vártam el a 2.-ban hogy túlzottan rájuk koncentráljanak.Annyi pont elég volt ami benne volt ebben a csöpp12részben,talán azt hiányolom,hogy nem hozták nyílvánosságra a kapcsolatot,de lehet még folytatni akarják(habár nem nagyon bízok benne,de jól lenne...).Engem az érdekelt,hogy mi lesz a többi lánnyal,hiszen az nagyon a sötétségben maradt első végére.
A végére megjósoltam,hogy a két "dadus" is összejön...és kb bejött.
Jó lenne még egy sorozat ahol minden kiderül...

SaiyaGin

Quote from: smash++ on 2006-10-12, 15:52:35
Jó lenne még egy sorozat ahol minden kiderül...

Jah... Például, hogy Kaoru mi a rákot tanult az egyetemen....

smash++

Szerintem jogot.Vagy valami ehez kapcsolódót.

gr33n

Quote from: SaiyaGin on 2006-10-12, 16:15:32
Quote from: smash++ on 2006-10-12, 15:52:35
Jó lenne még egy sorozat ahol minden kiderül...

Jah... Például, hogy Kaoru mi a rákot tanult az egyetemen....

A kérdés jogos. Mert hogy tanul ahogy illik az igaz de egy szóval nem mondták hogy mit. Bár...Talán már az az első nyom hogy elkérte Miyabi könyveit. HA jobban megnézzük azért utalnak tanulmányaira jelek. Megnézem még1x hátha rájövök. Mintha rémlene egy olyan rész ahol beleláttam a füzetébe... Hm...

smash++

Van is egy olyan rész.Ezért írtam,hogy szerintem jogot.Idézek
"How law is applied in Japan and Germany"
"Sixth law: Revision of the Country's law"

Emlékszek az első részben talán közgazdaságtanból kért anyagot Miyabi-tól...talán
De azis lehet,hogy vmi országokkal kapcsolatos szakon van-diplomata...,de nekem a jogász valószinűbb.

Na mindegy!Az a lényeg,hogy ezt sem tudjuk pontosan és szeretnénk tudni!!!Plusz azt is szeretném tudni mit szól a többi csaj a kapcsolatukhoz!Még részt,min11!!!!!!!!!:D

Sancho

Én is 1 3ik szezont kiáltok minimum... De 1 4ik se lenne gáz... bár az szerintem már akkor nagyon nyujtott lenne...

gr33n

Szerintem egy 24 részes 3. Season bőven elég. Bár én így elgondolkoztam hog életem minden napját velük élném le és így számomra annyi rész lenne ameddig meg nem halok. Olyan jókat el tudnék játszani Tina-val és jókat piácék vele. Chika-nak meg szívesen segítenék a leckékkel. Stb. stb. Szeriintem nagyon jól ellenék.  :Kiraly:
A legjobban azt szeretném eljátszani hogy én lennék az új szereplő azt odamegyek a szép párhoz és mondanám hogy tudok a titokról és azt az arcot ÚGY MEGNÉZNÉM!  :D Persze mindenben támogatnám őket.  :smile:
Na kicsit elkalandoztam.  :haha:
Ha jobban belegondolok egy 18 részes 3. Season lenne a legjobb mert nem túl hosszú és nem túl rövid. Bár 18-sról még nem igazán hallotam inkább 16 de az is ritka általában ha már rövid akkor az 12-13 részes lenne de az TÚL RÖVID lenne számomra. :haha:
Amúgy smash én tökéletesen egyetértek veled. TAlán 1x elmondják hogy mit tanul.  :haha:

gr33n

#71
Quote from: White SeeD on 2006-10-24, 15:11:47
Ha ez netán valakinek meglenne/ tudja honnan lehet ledownloadolni az szóljon!

http://cgi.ebay.com/Ai-Yori-Aoshi-Japanese-Anime-Game-PG-NEW-IN-BOX_W0QQitemZ300041570094QQihZ020QQcategoryZ1345QQrdZ1QQcmdZViewItem

Igen, erről beszéltem hogy ez van meg nekem. Hát nézegettem helyeket és sehonnan se lehet letölteni.  :bruhuhu:
De a demo-t szerencsére meg lehet szerezni:  :D
Itt a demo
Ha a teljest keresed kénytelen leszel megvenni eredetibe.  :angyali:

gr33n

Hehe! Ez az Ai yori Aoshi: Enishi - Beautiful Snow.  :appl: Hirtelen már azt hittem hogy elfelejtettem volna valamit beszerezni.  :redface:
Ez tök jó ötlet White SeeD!  :D Így akinek véletlen nincs meg és meg szeretné nézni akkor hála neked letöltheti vagy ha valaki egy tök jó karácsonyi filmet szeretne megnézni akkor ezt simán megnézheti. Nem kapcsolódik nagyon a sorozathoz így nem marad le senki sem semmiről ha nem nézte meg a sorozatot.

Yakumo

Akkor csak nekem nem működik a link?  :redface:  :confused:

Yaten

Quote from: Yakumo on 2006-12-29, 22:13:55
Akkor csak nekem nem működik a link?  :redface:  :confused:

Már töltöm ^^
Akinek meg segítség kell: Total Commander -> URL -> és ide bemásolod a linket ^^
" border="0

Darkstar

Most már komolyan kiváncsi vagyok:
ÍGY sem megy?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

#76
Quote from: Yaten on 2006-12-29, 22:30:24
Total Commander -> URL -> és ide bemásolod a linket ^^
És tényleg. :D
Darkstar: Igen, úgyis jó, kösz!

Kösz White Seed!  :tezsvir:

edit: Jé, ez benne van a mangában is. :jee: (látni még nem láttam)

Yaten

Nagyon aranyos volt ez a kis speciál =^^= Köszönöm én is ^^
" border="0

Prof. William

Ez az Aoi-s játék már kijött teljesben?

Zsiga


Fazék

Quote from: gr33n on 2006-12-29, 18:48:13
Hehe! Ez az Ai yori Aoshi: Enishi - Beautiful Snow.  :appl: Hirtelen már azt hittem hogy elfelejtettem volna valamit beszerezni.  :redface:
Ez tök jó ötlet White SeeD!  :D Így akinek véletlen nincs meg és meg szeretné nézni akkor hála neked letöltheti vagy ha valaki egy tök jó karácsonyi filmet szeretne megnézni akkor ezt simán megnézheti. Nem kapcsolódik nagyon a sorozathoz így nem marad le senki sem semmiről ha nem nézte meg a sorozatot.
hát én túléltem volna, ha lemaradok erről... 5 percig bírtam nézni, majd fájdalmamban végigpörgettem és shift+del. halálosan unom már az ilyen stílusú anime-ket. 12 egy tucat. azt hiszem anno az alapsorozat még tetszett + pár rész a 2. szezonból, de talán ha most nézném, már az elsőtől is frászt kapnék.

gr33n

Quote from: Prof. William on 2006-12-30, 00:23:53
Ez az Aoi-s játék már kijött teljesben?

Igen már egy ideje. Nem könnyű beszerezni de be lehet. Én már végigvittem és megéri megvenni.   :cool: Olyan mintha egy új évadot néznél csak annyi kicsi külömbséggel hogy te irányítod a játék menetét.  :smile:

Yakumo

Quote from: Fazék on 2006-12-30, 00:50:21

hát én túléltem volna, ha lemaradok erről... 5 percig bírtam nézni, majd fájdalmamban végigpörgettem és shift+del. halálosan unom már az ilyen stílusú anime-ket. 12 egy tucat. azt hiszem anno az alapsorozat még tetszett + pár rész a 2. szezonból, de talán ha most nézném, már az elsőtől is frászt kapnék.
Hát akkor ahogy White Seed is kívánta neked, Boldog Karácsonyt fórumlakó.

Prof. William

Ezt a megszerzést hogy érted?

Dreamcleaver

Valaki tudka a KAA-s DVDRip verziót 16-24 részt honnan lehetne letorrentezni? Mert most lekezdték kiadni újabb verzióban a KAA-nál, de csak 15-ig van kint, a régi batch torrentet meg leszedték a trackerükről.  :Eztneked: Esetleg az AonE verzió jó? Mert az FTP-n lévő ogm szörnyületet kihagynám.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Boxtorrentses KAA batch.
Bár nem tudom mi bajod a zx-el... AonE általában jó subokat csinál, de ez az egyik első releaseük volt, úgyhogy nem tudom.


Dreamcleaver

Quote from: Manitu on 2006-12-30, 15:08:36
Boxtorrentses KAA batch.
Bár nem tudom mi bajod a zx-el... AonE általában jó subokat csinál, de ez az egyik első releaseük volt, úgyhogy nem tudom.

Kösz szépen.  :merci: Bocs, de nem tudnál a boxon rákeresni a két újabb KAA DVDRip torrentre is nekem? (h264, mkv). Mert a KAA trackeren ezek sem működnek mostanság, a boxon meg nincss accom, meg most még az acc csináló link se müxik nekem (meg amúgy se szokott szabad hely lenni)

Az egyik 1-10 részig van a másik 11-15-ig. Előre is kösz.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-30, 21:08:23
Quote from: Manitu on 2006-12-30, 15:08:36
Boxtorrentses KAA batch.
Bár nem tudom mi bajod a zx-el... AonE általában jó subokat csinál, de ez az egyik első releaseük volt, úgyhogy nem tudom.

Kösz szépen.  :merci: Bocs, de nem tudnál a boxon rákeresni a két újabb KAA DVDRip torrentre is nekem? (h264, mkv). Mert a KAA trackeren ezek sem működnek mostanság, a boxon meg nincss accom, meg most még az acc csináló link se müxik nekem (meg amúgy se szokott szabad hely lenni)

Az egyik 1-10 részig van a másik 11-15-ig. Előre is kösz.
Rákereshetsz te is. ;)

Dreamcleaver

Quote from: Zsiga on 2006-12-30, 21:16:45
Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-30, 21:08:23
Quote from: Manitu on 2006-12-30, 15:08:36
Boxtorrentses KAA batch.
Bár nem tudom mi bajod a zx-el... AonE általában jó subokat csinál, de ez az egyik első releaseük volt, úgyhogy nem tudom.

Kösz szépen.  :merci: Bocs, de nem tudnál a boxon rákeresni a két újabb KAA DVDRip torrentre is nekem? (h264, mkv). Mert a KAA trackeren ezek sem működnek mostanság, a boxon meg nincss accom, meg most még az acc csináló link se müxik nekem (meg amúgy se szokott szabad hely lenni)

Az egyik 1-10 részig van a másik 11-15-ig. Előre is kösz.
Rákereshetsz te is. ;)

OWNAGE! Kösz.  :jee:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Quote from: Zsiga on 2006-12-30, 21:16:45
Rákereshetsz te is. ;)
...De felesleges. Félkész releasek csak nagyon ritkán és nyomós indokkal mennek föl Boxra.