Main Menu

Ai Yori Aoshi

Started by gr33n, 2005-08-12, 20:14:02

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: gr33nJó hogy sárgával írtad így szinte nem láttam semmit. :haha:
Jelöld ki és máris olvasható lesz ;)
Láttam olyan fórumot, ahol a spoiler részeket fizikailag el lehetett rejteni (nem kellett átszínezni), és egy spoiler gombbal elõ lehetett hozni.

Moha

Igen, azt én sem értettem teljesen, hogy most miért kell ugyanúgy titkolniuk a kapcsolatukat. Ezért tûnt úgy, mintha igazából valahova a sorozat közepébe illene ez bele. De ettõl függetlenül nekem tetszett. Lehet, hogy "rókabõr", de attól még mozgalmas volt, és - szerintem - hozta ugyanazt a szinvonalat, mint az elsõ sorozat.

gr33n

QuoteJelöld ki és máris olvasható lesz
Láttam olyan fórumot, ahol a spoiler részeket fizikailag el lehetett rejteni (nem kellett átszínezni), és egy spoiler gombbal elõ lehetett hozni.

Az elég érdekes- :3x3:  :wtf:

gr33n

Oké tudom hogy ez Anime fórum de ezt ide kell írni.

Látta már vlk Ai Yori Aoshi Manga-nak a 23-26 részét?

Egyáltalán létezik?Már egy jó ideje keresem de nem találom.Vlk látta már hírét hamvát vagy esetleg birtokolja is?Válaszoljatok! :bruhuhu:

gr33n

Hm.......Te rendeled?Vagy veszed másországban?(Úgy hogy te mész érte?)

Mennyié veszed? :o  :eek:

Moha

Szerintem nagy valószínûséggel a netrõl rendeli valahonnan. ;) Nem olyan nagy szám, én is nemrég rendeltem Love Hina mangát.
Az viszont tény, hogy sajnos nem olcsó. :(

Koizumi

Ebbõl az animebõl sajnos csak pár részt láttam.
De azok nagyon jók voltak!

Koizumi

Hjajj!
Le van töltve az egész sorozat, de mostanában olyan lusta vagyok megnézni õket! De a jövõ héten elkezdem nézni teljes gõzerõvel!

Nimlot

Háj all!
Szerintem is egy remekmû az AYA sima és szerintem is kisebb csalódás az Enishi mert valami kis fejlõdést vártam a 2 fõ szerelmestõl. Pl ezt is 26 részesre kellett volna csinálni és akkor legalább lett volna hely arra is.... de ki tudja? Lehet, hogy a költségvetés nem engedte. Ettõl függetlenül én is nagyon élveztem. Az meg hogy jobb-e az LH-nál? hát jó kérdés de asszem szerintem sem haladja meg, de hasonló szinten van!
"Being too kind is also... cruel!"

gr33n

QuoteQuote:
Originally Posted by gr33n
Hm.......Te rendeled?Vagy veszed másországban?(Úgy hogy te mész érte?)

Mennyié veszed?  



Anno beszkenneltem pár oldalt ezekbõl, ha akarod megadhatom a linkeket. Vagy utánanézhetsz az off topicban.
a linkekben szerepel a norad2 szó, szal keress rá az advance keresõvel. ha meg nem akkor beirogatom

Oké akkor láthatom a scannelt változatot? :rolleyes:  Akkor légyszi ad meg a linket... :haha:  

Köszi! :)

gr33n

Quote from: White SeeDhttp://norad2.uw.hu/ai1.jpg
http://norad2.uw.hu/ai2.jpg
http://norad2.uw.hu/ai3.jpg
http://norad2.uw.hu/ai4.jpg

http://norad2.uw.hu/aoi2.JPG
http://norad2.uw.hu/aoi3.JPG
http://norad2.uw.hu/aoi4.JPG

Tök poén...Már nem elõször vagyok az oldaladon....Érdekes az Ai-d...Nekem teljesen másmienem van... :haha:  Több képed nincs? :rolleyes:

 :D

gr33n

Quote from: White SeeDNincs. egyrészt lusta vagyok skennelni másrészt iszonyat tortúrát jelent annyira kifeszegetni a könyvet, hogy skennelhetõ és olvasható legyen mindkét oldala. szal nem akarom nagyon rongálni szegényeket:)
Amúgy ezek azok az oldalak amit nem szoktak a külföldiek beskennelni. Extrainfok. a reklámokat viszont már én sem akartam..
Amúgy most nézem, hogy nyílt ez az újj anime könyvesbolt, és hát 800Ft-vel olcsóbb az AYO mint ahonnan edig rendeltem. csak 2600Ft. Aszem itt az ideje a bölytnek. igaz most egy jó hónapig nem fogok enni, de akkor is megrendelek még pár kötetet:)


Elõször én is onnan akartam rendelni meg meg is tehetném csak olvastam hogy olcsobban (Min.500Ft-vel) be bírják szerezni....Még utánna járok... :haha:

gr33n

Quote from: gr33nElõször én is onnan akartam rendelni meg meg is tehetném csak olvastam hogy olcsobban (Min.500Ft-vel) be bírják szerezni....Még utánna járok... :haha:

Ok....Ezzel járunk a legjobban : http://www.animebolt.hu/index.php   :grrr:

Mindenütt tök olcsó csak a szállítás nagyon drága! :bruhuhu:

gr33n

Quote from: White SeeDEhh? 700 Ft a szállítás:)

Hm............ :_piszka:

Akkor most honnan rendelsz?Mert onnan szeretnék én is. :rolleyes:

gr33n

Quote from: White SeeDaz animebolt.hu-ról.

Ok.....Köszi.... :haha:

gr33n

Hm...Elgondolkodtató hogy az Ai Yori Aoshi és a Love Hina õsi ellenségek-e?Akár hol nézzük mindig ahol felbukkan az "Ai Yori Aoshi" ott elõb utóbb felbukkan riválisa a "Love Hina" is..... :ejj:

SaiyaGin

Quote from: gr33nHm...Elgondolkodtató hogy az Ai Yori Aoshi és a Love Hina õsi ellenségek-e?Akár hol nézzük mindig ahol felbukkan az "Ai Yori Aoshi" ott elõb utóbb felbukkan riválisa a "Love Hina" is..... :ejj:

Én a Love Hinát láttam elõbb és eleinte meglehetõsen zavart a szereplõk közti hasonlóság, de késõbb megszoktam.

gr33n

Quote from: SaiyaGinÉn a Love Hinát láttam elõbb és eleinte meglehetõsen zavart a szereplõk közti hasonlóság, de késõbb megszoktam.

Én is a Love Hina-t láttam elõbb de nem vettem észre hogy a karakterek hasonlóak.... :rolleyes:
De fura hogy pl az EREDETI AI YORI AOSHI MANGA-ban is megemlítik a Lova Hina-t mint példa.

Lazzaret

Nem tudjátok van hozzá új magyar felirat? A 14-tõl kéne.


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Lesz még ujabb folytatása mind mangában mind animeban Ai Yori Aoshinak? Vagy ennyi volt az egész? Mondjuk jó lenne egy "Ai Yori Aoshi 2" nevezetû folytatás.


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Már alig várom :hopp: .


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

MÉG MÉG MÉGILYEN KÉPET  :hail:


www.arkangyalok.uw.hu

gr33n

Quote from: White SeeDVan. Úgy mondják hogy Enishi.
Ez egy 10envalahány részes kis kiegészítés. Jobban megismerhjetjük a többi szereplót stb.

Jah, tegnap megjött a rendelt 4 kötetem. Így már 1-7 ig megvan az AYA:D Csinálok róluk pár képet, + beszkennelek pár oldalt amit anime-ban nem látni.

Oh, meg van benne LH reklám. És igen perverz. Senkin nincs bikinifelsõ:D
Ide megjegyzés: Motoko-nak nagyobb a melle mint ami ott látni:)

Szóval te is azok közé tartozol akik felvásárolták az egész AI  YORI AOSHI-t!!!
:grrr:

És nekem már nem MARADT ( :rolleyes:  így kénytelen voltam megvenni nem az 1,3-at hanem a 5,6,7-et) :linsux:

TI:.......................:nagyere:

nagyon gonosz és rossz emberek. :ejj: Másra  nem gondoltok.Szegény gyerek már hónapok óta vár erre és nem marad neki......

Mind1 majd következõnek gyorsabb leszek MINENKINÉL!!!! :haha:

Lazzaret

White Seed van még képed a mangából??? Ha lenne tedfeel lécci :merci:


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Myabe

Hi!
Nekem is ez az egyik kedvencem!
Ami az enishi-t illettti: én is többet vártam volna tőle,de ez van! Nekem az anime jobban tetszett, mint a manga, bár én mind a 2-őt angolul láttam/olvastam!
Amúgy látta valaki a Karácsonyi részt?

Myabe

#56
És milyen felirattal? :confused:
Én a neten néztem, ezt is ango felirattal :grrr:, és úgy találtam meg,hogy Ai Yori Aoshi~Enishi X-mas.
Szerintem ezt elírhatták,meert kétlem,hogy a folytatása lenne.
neked tetszett?

gr33n

Azt tudtátok hogy a mangában benne van egy csomó rész amit az anime-ből lehagytak? Érdemes megvenni mindent :D MEg nézegettem az eredeti DVD-ket és eléggé meg voltam lepve mikor megláttam hogy kapunk hozzá figurát is.  :angyali:
Arra már nem emlékszem hogy a játékról volt e szó de ha kérdés van vele kapcsolatban én szívesen válaszolok mert nekem megvan az eredeti.  :D

Yakumo

Quote from: gr33n on 2006-10-03, 00:05:03
Azt tudtátok hogy a mangában benne van egy csomó rész amit az anime-ből lehagytak? Érdemes megvenni mindent :D MEg nézegettem az eredeti DVD-ket és eléggé meg voltam lepve mikor megláttam hogy kapunk hozzá figurát is.  :angyali:
Arra már nem emlékszem hogy a játékról volt e szó de ha kérdés van vele kapcsolatban én szívesen válaszolok mert nekem megvan az eredeti.  :D
MILYEN FIGURÁT? O_O MUTASD! :D

gr33n

Na a szép kicsikék itt vannak.  :D



Sztem nagyon is aranyosak. Majd sztem meg is rendelek 1-2-t.  :haha:

ÉS mondjuk az is igaz hogy a manga-kat kéne először beszerezni de nem baj ha megvan minden ami Ai Yori Aoshi-s.  :szemuveges:
Amúgy ha jól emlékszem 17 vagy 19 manga-ja lesz és eddig mégcsak 12-14 van kinn. Pfff. Nem tudom már régen néztem de a Con majd felvilágosít és első dolgom az lesz hogy megveszem a maradék kiadott részt.  :D