Amit Hentaikból tudhatsz meg...

Started by Prof. William, 2005-09-12, 21:49:16

Previous topic - Next topic

Prof. William

huh... Inkább mégsem megyek japánba. Pedig akartam. Ha enyire elharapództak az utcán gyíkjukat gyurmázó férfiak már biztos nem biztonságos.
Esetleg a rohamrendõrök segíthetnénk! :)

Alkyra

Quote from: Prof. Williamhuh... Inkább mégsem megyek japánba. Pedig akartam. Ha enyire elharapództak az utcán gyíkjukat gyurmázó férfiak már biztos nem biztonságos.
Esetleg a rohamrendõrök segíthetnénk! :)

Blarke ezzel azt akarta szemlélteni, hogy a nõk teljesen engedékenyen japánban s szinte mindent meg lehet velük tenni.:)

Prof. William

#62
Tudom... Én meg humorosnan reagáltam rá...:)

Mellesleg ha durván letámadod a bnõdet és megpróbálod leszedni rólla a ruhát+ fogdosni itt ott, és hirtelen rádöbbensz mekkora marhaságot követtél el és a csaj (akiért bolondulsz de nem olyan gyors tipus) nem kizárt hogy többé szóba sem áll veled emiatt, egy laza HÁHÁHÁHHÁ csdak vicceltem! Vicc volt! dumával tökéletesenel  el lehet simítani a helyzetet. A csaj meg nem hogy nem haragszik (bár kicsit neheztelõen néz) , hanem este... :whoah:

Ja igen és utóirat.
Ieeeee!=
hazukashi=
hayaku=
moto moto=
Kimochiiii!=
Iku! Iku! Ikuuuuuuu!=

Ezek mit jelentenek? Bocs még amatör vagyok.

Xipe

Quote from: Prof. WilliamTudom... Én meg humorosnan reagáltam rá...:)

Mellesleg ha durván letámadod a bnõdet és megpróbálod leszedni rólla a ruhát+ fogdosni itt ott, és hirtelen rádöbbensz mekkora marhaságot követtél el és a csaj (akiért bolondulsz de nem olyan gyors tipus) nem kizárt hogy többé szóba sem áll veled emiatt, egy laza HÁHÁHÁHHÁ csdak vicceltem! Vicc volt! dumával tökéletesenel  el lehet simítani a helyzetet. A csaj meg nem hogy nem haragszik (bár kicsit neheztelõen néz) , hanem este... :whoah:


...megszabadit nemes testreszedtol es a hozzatartozo bor retikultol.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Alkyra

#64
Ieeeee!= Ne!! v Nem.
hazukashi= Its emberassing!(magyarul nem tok rá jó szót:D furi jobban tok angulul mint a saját nyelvemen:D:D:D:D:D A cikire gondoltam de tuti van rá vlm jobb szó...csak nem ugrik be...)
hayaku= Gyorsan
moto moto= Még még
Kimochiiii!= It feels good vagy magyarul Ez jó érzéééssss
Iku! Iku! Ikuuuuuuu!= Gyere gyere gyereeeeee v Jövök Jövök stb..(mármint mindjárt elélvez a csaj arra értem) az utóbbi valószínûbb.

Ha tévednék vlk javítson ki.

kisvirag

bizonyos megeroszakolt nok olyan jol edzettek, hogy siman "foglyul" tudjak ejteni a huvelyukkel a megeroszakolo pasit egy masnapi talalka soran ugy, hogy az ne tudja kihuzni a nemesebbik tagjat...

persze ezutan a pasi beveti az ultimate weapont, es a csajnak annyira jo lesz, hogy megfeledkezve arrol, hogy ot most epp eroszakoljak, moto moto-t meg hayaku-t, es korabban felsorolt tarsait kiabalva szepen elelvez

(darling)

egyebkent ugyanebbe volt, hogy a foldonkivuli sokcsapos kukacok, azok a nok izgalmi nedvevel taplalkoznak... (csak tudnam, hogy szereznek csajokat taplalkozni, mikor egy masik vilagon, majd legmentes kornyezetben elnek egy sziklabolygon, ahova csak a meteortol lezuhant emberi gepek tevednek el... persze ket csinos pilotacsajjal)

jaespersze, ha urhajo is van a temaban, akkor azon _biztos_ van egy csinos (pilota, stewardess etc) csaj, aki a csapos temara bukik, de ha nincs csap, akkor a teljes legenyseg is jo lesz...

ja, es szexualis buntenyek felderitesere szuz csajt szokas kikuldeni egy taskanyi vibratorral es egyeb segedeszkozzel (Bondage Queen Kate (vagy vmi iesmi cim)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Flaser

Csápporrnó? A valóságban nem várt következményekkel járhat:

NWS...NWS...
http://sexylosers.com/comics/sl016.gif
...NWS...NWS

Bõvebben ugyanebben a témában:
http://www.ghastlycomic.com/
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Moha

Quote from: Alkyrahazukashi= Its emberassing!(magyarul nem tok rá jó szót:D furi jobban tok angulul mint a saját nyelvemen:D:D:D:D:D A cikire gondoltam de tuti van rá vlm jobb szó...csak nem ugrik be...)
Kb. "olyan zavarban vagyok..." vagy valami hasonló, de tényleg magyarul elég hüyén hangzik.
QuoteIku! Iku! Ikuuuuuuu!= Gyere gyere gyereeeeee v Jövök Jövök stb..(mármint mindjárt elélvez a csaj arra értem) az utóbbi valószínûbb.
Igen, ez az a bizonyos Máté Péter szám... [COLOR="LemonChiffon"](elmegyek, elmegyek... :D)[/COLOR]

Lt. Simoan Blarke

úristen Moha! :D:D ez nagyon fájt! :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Alkyra

hihi, Moha ez jó volt.

Köhöm köhöm.
Tanulság eddigi maides hentaimból:

A maidek kötelességüknek érzik, hogy jó alaposan lesz****nak minket, mesterüket s kielégítség minden vágyát(mégha nem akarja akkor is.^^):hahaha: :lol:

teraflare

Quote from: Alkyramégha nem akarja akkor is.^^

Quote from: Prof. WilliamHa meg akarsz erõszakolni valakit, az illetõ egyáltalán nem rug, csíp, harap, sikolt segitségért. Hanem fátyolos szemekkel enyha arcpírral ismételgeti hogy ne ne nem akarom. (Persze suttogva.) Szóval nincs neki sem ellenlére a dolog, csak úyg tessék lássék á ellen. Éspersze a végére már élvezi.
Nõ, férfi, nem mindegy a lyuk az lyuk, csak a keret más...

Lt. Simoan Blarke

ha az orvosi szobán az ágyra lököd a csajt, elõször csak fenyegetõzik, hogy sikoltozni fog. aztán békésen és csendben megvárja, hogy megkötözd és betömd a száját, és csak utána kezd el nyekeregni. plusz nem töri ki a nyakad a combjaival, ha elkezded õt lick-lickelni. (Dark)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Quote from: blarkeha az orvosi szobán az ágyra lököd a csajt, elõször csak fenyegetõzik, hogy sikoltozni fog. aztán békésen és csendben megvárja, hogy megkötözd és betömd a száját, és csak utána kezd el nyekeregni. plusz nem töri ki a nyakad a combjaival, ha elkezded õt lick-lickelni. (Dark)
lila hajús csaj?:D hogy találtam el :>
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Dreamcleaver

A hentaios csajsziknak spéci álkapcsuk van és speciális torok illetve koponya elrendezésük. Ez képessé teszi õket arra, hogy álkapcsukat kiakasszák (tudjátok mint a tojásevó kígyó) és igen méretes átmérõjû szerszámokat is a szájukba vegyenek. A speckó torokberendezés pedig képessé teszi õket arra, hogy elképesztõ mélységben be tudjá nyelni a cuccott. Halandó ember már már azt hihetné, hogy szájukban valami tér-idõ féreglyuk található, amiben a szerszám vége eltünik.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

sirtomi

Quote from: DreamcleaverA hentaios csajsziknak spéci álkapcsuk van és speciális torok illetve koponya elrendezésük. Ez képessé teszi õket arra, hogy álkapcsukat kiakasszák (tudjátok mint a tojásevó kígyó) és igen méretes átmérõjû szerszámokat is a szájukba vegyenek. A speckó torokberendezés pedig képessé teszi õket arra, hogy elképesztõ mélységben be tudjá nyelni a cuccott. Halandó ember már már azt hihetné, hogy szájukban valami tér-idõ féreglyuk található, amiben a szerszám vége eltünik.
:lol: de igaz!!!! :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomi:lol: de igaz!!!! :D
de most gondolj bele, mi van, ha az a féreglyuk egy osztályterem tetejére nyílik pl?:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: blarkede most gondolj bele, mi van, ha az a féreglyuk egy osztályterem tetejére nyílik pl?:D
Baz! Ilyenre nem is gondoltam! Ilyen poén hentai nincs? Vagy ezen más anime készítõk nem filóztak? :D

Alkyra

titkon minden nõ sexéhes s csak tetti az ártatlan kislányt(aztán jól meg*** XD)
Oh és a doktoroknak mindent szabad.
(Dr Shameless)

Lt. Simoan Blarke

ha egy csajt a pasija megerõszakol, van rá esély, hogy utána segít neki egy másik csaj megerõszakolásában, sõt, a végére õ is pszichopata raper lehet. (Dark) - azért ez nekem kicsit erõs volt :D

ja és ha doktorosat játszottál egy gyerekkori barátnõddel, akkor annál élvezetesebb lesz õt is rape-elni... (meg lehet büszkélkedni, hogy a tied mekkorára nõtt...)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Quote from: blarkeja és ha doktorosat játszottál egy gyerekkori barátnõddel, akkor annál élvezetesebb lesz õt is rape-elni... (meg lehet büszkélkedni, hogy a tied mekkorára nõtt...)
:hahaha: :lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Prof. William

Ha nõvérként a kamerarendszeren át meglátod hogy a társnõdet épp vadul erõszakolja a doki, persze hogy a segítségére sietsz... de csak miután magadhoz nyultál, mert ez olyan izgató....

Lt. Simoan Blarke

ha amnéziásan talál egy fiatal özvegyasszony, számíthatsz rá, hogy az elkövetkezendõ egy hétben visszatér a memóriád legalább részben, és a környék összes nõjét te fogod betörni engedelmes szexrabszolgának.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Relunx

QuoteOriginally Posted by blarke
de most gondolj bele, mi van, ha az a féreglyuk egy osztályterem tetejére nyílik pl?
QuoteOriginally Posted by sirtomi
Baz! Ilyenre nem is gondoltam! Ilyen poén hentai nincs? Vagy ezen más anime készítõk nem filóztak?
Féreglyukhoz hasonló hentai anime van, asszem "Body Transfer" a címe.

Relunx

Prof. William

#83
Quote from: MohaEzt most épp melyik hentai sugallta?

3 szó.

Tanaka Yutaka mûvei!


Na de...

A szupererõhöz+hogy olyan Magical Girlesen átváltozz néha elengedhetetlen a szex.

Egy átlagos srác f**-ka kb 2-3 szorosa a normálisnak. (És még õkistenítik az amcsik Hatalmas Amerikai Péniszét. :hahaha: )

Egy átlagos férfi nemiszerv kb 2-3 szorosa aaz átlagonak+még csak véletlenül sem testsznû, általában vörös, vagy nagyonsötétbarna. :) Érdekes módon a nõk nem kezdenek vísítozni amikor meglátják.

Ha hasbanyomnak egy kardal de túléled mert a harcostársnõd megmentm nyugodtan szexelhetsz vele hálából, nem fog felszakadni a sebed, sõt meg sem érzed.

A megerõszakolás nem létezik! Van ami annak indul de a lány minden esetben a végére már élvezi is.

Ha végletekig megalázol egy csajt, nyakörvön tartod, mindig megvered és folyamatosan megszégyeníted/zsarolod, akkor az csak még jobban fog szeretni.
Hiába no a szerelem...

Member

Quote from: Prof. WilliamA megerõszakolás nem létezik! Van ami annak indul de a lány minden esetben a végére már élvezi is.
Eddig mindegyikbõl ezt szûrted le. :rolleyes:

Quotemég csak véletlenül sem testsznû, általában vörös, vagy nagyonsötétbarna. :)
A virslirõl te nem nyúzod le a bõrt, mielõtt a szádba veszed? :ejnye:

smash++

Nálam ami leginkább megmaradt a hentai-knál.Hogy általában a lányok soha nem azzal csinálják először akivel akarnák,vmi perverz mindig közbelép vagy egy csapat.Pár példa Kisaku,Isaku,Imorral Sisters,Zero Sum(vmi ilyesmi)
A többi okossággal ált egyetértek mint pl:az öreg faszik este vagy a túlsúlyos pasik(min150),vagy hogy a lányok nem tiltakoznak elég meggyőzően

Prof. William

Ja némi piruló arcú ne ne de amúgy nem visítnak/harapnak/ütnek.

Más.

Ha rajtakapnak titeket és elbújtok egy szekrényben lazán éehet folytatni. Még izgalmasabb is a dolog (ez mondjuk bizos igaz.) De a sima szekrész teljesen hangszigetelt! Semmi nem hallatszik ki belőlle, szóval lehettek akármiylen hangosak a szekréyn előtt ülő lány nem hall meg semmit. :)

Prof. William

A Virgin Toucgot TELJESEN végignézve. (Már szóval a stáblista után) Változott amit animéből tudhatok meg. A szex egyszerűen MINDENT gyógyít! Lelki bajokat is és elrákosodott tüdőt is!

Moha

Quote from: Prof. William on 2006-05-18, 11:51:12szekrényben lazán éehet folytatni. Még izgalmasabb is a dolog (ez mondjuk bizos igaz.) De a sima szekrész teljesen hangszigetelt! Semmi nem hallatszik ki belőlle, szóval lehettek akármiylen hangosak a szekréyn előtt ülő lány nem hall meg semmit. :)
Ez melyik hentai? Érdekesen hangzik! :D

Prof. William

Egy Hentai Manga. A neve NENE.

Innen leszedheted az eddig lefordított 10 részt.

http://geocities.com/rtmanga/

Sok jóság van itt... többek között a hentai Rajzolóisten Yutaka Tanaka Virgin Night c. műve is. Nem értem miért nem fodították még le a műveit. (Na mindegy.)

Majd írd meg hogy tetszet...