Saját készítésû anime-figurák

Started by L.Mole, 2005-10-24, 18:09:11

Previous topic - Next topic

teraflare

Quote from: kisviragteraflare, en viszonylag sokat járok Pesten, megfelelõ egyeztetés esetén vállalhatom a postás szerepét, de egyéb pesti tagok is vannak a szmak-ban, akiket esetleg megkörnyékezhetsz :)
az jo lenne. Cserébe teljesítem egy kivánságodat.

kisvirag

Quote from: teraflareaz jo lenne. Cserébe teljesítem egy kivánságodat.
ne tegyel meggondolatlan kijelentéseket :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

teraflare

Quote from: kisviragne tegyel meggondolatlan kijelentéseket :haha:
amíg a ruhám rajtam marad, és anyagilag nem terhel le addig :jee:

Ramiz

Quote from: teraflareamíg a ruhám rajtam marad, és anyagilag nem terhel le addig :jee:
:lol:
Milyen gyors is a letöltésed? :haha:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

nem gyorsabb, mint az enyém :P
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Danhibiki

Már közeleg a Karácsony...:rolleyes:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

L.Mole

Quote from: DanhibikiMár közeleg a Karácsony...:rolleyes:

Már közeleg az Urd... :D

Danhibiki

Quote from: L.MoleMár közeleg az Urd... :D
Hehe:haha: , jó munkát mester:jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kvikveg

Meg valami: kulcstarto kene, innen a bal szelso erdekelne kicsit mas szinekkel /sarga folso boa/ es a jobb szelso. Tudsz valamilyen anyagbol olyat csinalni, ami birja a strapat?

Ha az eddigi cuccaim /zodiakus, Samu, ez/ arairol mar van becslesed, legyszi pm. A zodiakus nekem lesz, adott esetben azt jovore atcsoportositom. Koszi!:haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: Ramiz:lol:
Milyen gyors is a letöltésed? :haha:
OFF:Ha az aláírásommal kapcsolatban kérded, akkor egyetemi szintû (gigás :haha: )
ON:Na ma nagyjábol be is fejeztem a figurát (3 órán át szenvedtem vele). Sajna kicsit elszámoltam magam így 1,5 cm hiányzik, ami eléggé ront az öszképen, de majd jövõhéten felrakom ide, hogy milyen lett.

L.Mole

Quote from: KvikvegTudsz valamilyen anyagbol olyat csinalni, ami birja a strapat?

Mûanyag

Quote from: KvikvegA zodiakus nekem lesz, adott esetben azt jovore atcsoportositom.

Az nagy könnyebbség lenne nekem; Ezekszerint a Kitty karácsonyig kéne?

Yakumo

Quote from: L.MoleMár közeleg az Urd... :D
Hogy én erre milyen roha..... nagyon:D kiváncsi vagyok! :hopp:

Kvikveg

Quote from: L.MoleMûanyag
Az nagy könnyebbség lenne nekem; Ezekszerint a Kitty karácsonyig kéne?
1. Tokeletes, remelem birni fogra. Kulcsok elegge ki tudnak kesziteni barmit...
2. oks. Akkor legyen jovore az. :D
:hopp:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

L.Mole

Elõre is elnézést kérek, de ünnepi pánikban vergõdöm, és folyamatosan kalkulálok, tologatok, hogy minden meglegyen amit karácsonyig bevállaltam, és ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem.

Kvikveg: Samuterv készül? Ha nincs rá idõd, akkor megoldom anélkül, nehogy véletlen belerohanjunk a karácsonyba :) A másik pedig, hogy a kulcstartók színei milyenek legyenek?

teraflare: a Cloud sürgõs lenne, mikorra kéne?

Moonshiner: Bár január még messze van, de már most szívesen látnék néhány képet, hogy milyennek szeretnéd látni a figurát.

Danhibiki: Urd kész lesz a héten, ígérem.

Yakumo

Quote from: L.MoleElõre is elnézést kérek, de ünnepi pánikban vergõdöm, és folyamatosan kalkulálok, tologatok, hogy minden meglegyen amit karácsonyig bevállaltam, és ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem.

Kvikveg: Samuterv készül? Ha nincs rá idõd, akkor megoldom anélkül, nehogy véletlen belerohanjunk a karácsonyba :) A másik pedig, hogy a kulcstartók színei milyenek legyenek?

teraflare: a Cloud sürgõs lenne, mikorra kéne?

Moonshiner: Bár január még messze van, de már most szívesen látnék néhány képet, hogy milyennek szeretnéd látni a figurát.

Danhibiki: Urd kész lesz a héten, ígérem.
Nekem csak egy kérésem/kérdésem lenne: Ugye amit elkészítesz, annak mind felteszed majd a képét? /me nagyon kiváncsi és érdeklõdõ;) :D :whoah:

Kvikveg

#135
Quote from: L.MoleKvikveg: Samuterv készül? Ha nincs rá idõd, akkor megoldom anélkül, nehogy véletlen belerohanjunk a karácsonyba :) A másik pedig, hogy a kulcstartók színei milyenek legyenek?
Keszul, ma este/ejjel felrakom.
Szinek: a narancssarga helyett gondolkodtam valamin, es meg mindig agyalok, de szerintem ma/holnap hajnalban azt is kiokumlalom valahogy. A kutya szine jo, ugy ahogy van.

Kulcstarto: te mekkorara akartad csinalni kb?
A sarga helyett puderrozsaszin kene, kvazi vilagosabb rozsaszin. Szerintm az jo lesz. es a sotetrozsaszin is inkabb pasztell kene, hogy legyen, szoval nem valami brutalvad. Vagy: kek gatyo, mint a kutyanal, es kozeprozsaszin folso/orr/virag. Ahogy tetszik :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: YakumoNekem csak egy kérésem/kérdésem lenne: Ugye amit elkészítesz, annak mind felteszed majd a képét? /me nagyon kiváncsi és érdeklõdõ;) :D :whoah:
Én is, de úgyis felteszi. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: L.Moleteraflare: a Cloud sürgõs lenne, mikorra kéne?
Rakhatod nyugodtam alacsony prioritásba a dolgot. A türelmem az erényem. Már pl 2.5 éve várom hogy Sky kiírja nekem a Bastard!-ot :D

L.Mole

#138
Quote from: KvikvegKulcstarto: te mekkorara akartad csinalni kb?

A Kitty alapjait már elkezdtem, és a késztermék egy 4cm magas, és 2,5cm széles dobozba kényelmesen bele fog férni, ami azt jelenti, hogy fülekkel együtt kevesebb mint 4cm magas, és a legszélesebb része kevesebb mint 2,5 cm.

Quote from: YakumoUgye amit elkészítesz, annak mind felteszed majd a képét?

Majd hülye leszek nem feltenni :)

Quote from: teraflareRakhatod nyugodtam alacsony prioritásba a dolgot. A türelmem az erényem.

Kösz.

Kvikveg

Quote from: L.MoleA Kitty alapjait már elkezdtem, és a késztermék egy 4cm magas, és 2,5cm széles dobozba kényelmesen bele fog férni, ami azt jelenti, hogy fülekkel együtt kevesebb mint 4cm magas, és a legszélesebb része kevesebb mint 2,5 cm.
Tokeletes. :D

Legalso quote-od teraflare-tol van.
Neztem nagyokat, hogy mikor irogattam en ilyeneket. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Nembaj. Megkapod tõlem karácsonyra a postom szövegének szerzõi jogát. MERRIIII KURISUMASU!!!!

Kvikveg

Quote from: teraflareNembaj. Megkapod tõlem karácsonyra a postom szövegének szerzõi jogát. MERRIIII KURISUMASU!!!!
Ááááá...
:hahaha:
:hahaha:
:hahaha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

L.Mole

Quote from: teraflareNembaj. Megkapod tõlem karácsonyra a postom szövegének szerzõi jogát. MERRIIII KURISUMASU!!!!

Sõt Yakumoét is bonuszba ;)

Kösz, javítva.

Danhibiki

Quote from: L.MoleElõre is elnézést kérek, de ünnepi pánikban vergõdöm, és folyamatosan kalkulálok, tologatok, hogy minden meglegyen amit karácsonyig bevállaltam, és ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem.

Danhibiki: Urd kész lesz a héten, ígérem.
:tezsvir: Csak nyugodtan.:zen:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Yakumo

Quote from: L.MoleSõt Yakumoét is bonuszba ;)
Hehe! :lol: :D

L.Mole

#145
Elnézést kérek a hosszú várakoztatásért, de meg kell mondjam rendesen megkínlódtam vele, mire rájöttem, hogyan tudom 3dimenzióssá formálni szegényt (már az alapoknak vagy háromszor nekimentem). Nem is úsztam meg kompromisszumos megoldások nélkül az átültetést, ráadásul próbáltam Mr. Google Képkeresõ varázsló segítségét kérni Urd fizikai lényének megragadása érdekében, de még ilyen figurát nem láttam, amit ennyiféleképpen ábrázoltak volna. :eek:

Ja, fotózni azt meg még mindig nem tudok rendesen :) (akarom mondani egyáltalán :D ), és mintha ez a vacak kicsit meg is nyomná a képet vertikálisan (legalábbis nekem kicsit tömzsibbnek tûnik, mint valójában), szal. egy csöppet nyújtsd meg gondolatban. Aztán majd nyilatkozz Dan!

http://animart.interhost.hu/urd001.jpg
http://animart.interhost.hu/urd002.jpg
http://animart.interhost.hu/urd003.jpg
http://animart.interhost.hu/urd004.jpg

Danhibiki

#146
Quote from: L.MoleElnézést kérek a hosszú várakoztatásért, de meg kell mondjam rendesen megkínlódtam vele, mire rájöttem, hogyan tudom 3dimenzióssá formálni szegényt (már az alapoknak vagy háromszor nekimentem). Nem is úsztam meg kompromisszumos megoldások nélkül az átültetést, ráadásul próbáltam Mr. Google Képkeresõ varázsló segítségét kérni Urd fizikai lényének megragadása érdekében, de még ilyen figurát nem láttam, amit ennyiféleképpen ábrázoltak volna. :eek:

Ja, fotózni azt meg még mindig nem tudok rendesen :) (akarom mondani egyáltalán :D ), és mintha ez a vacak kicsit meg is nyomná a képet vertikálisan (legalábbis nekem kicsit tömzsibbnek tûnik, mint valójában), szal. egy csöppet nyújtsd meg gondolatban. Aztán majd nyilatkozz Dan!

http://animart.interhost.hu/urd01.jpg
http://animart.interhost.hu/urd02.jpg
http://animart.interhost.hu/urd03.jpg
http://animart.interhost.hu/urd04.jpg
http://animart.interhost.hu/urd05.jpg
http://animart.interhost.hu/urd06.jpg
http://animart.interhost.hu/urd07.jpg
Gratula mester....mennyi lesz?:D Ici-pici problémám max csak az arcával van, de részletkérdés;) Ja és ha ennyire nem volt hozzá képi anyagod, akkor nyugodtan szólhattál volna ugyanis van egy rakattal:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

L.Mole

Quote from: DanhibikiGratula mester....mennyi lesz?:D

3000

Quote from: DanhibikiIci-pici problémám max csak az arcával van, de részletkérdés;)

Mond meg mi az! Hátha még korrigálható.

Quote from: DanhibikiJa és ha ennyire nem volt hozzá képi anyagod, akkor nyugodtan szólhattál volna ugyanis van egy rakattal:D

Én is találtam egy rakattal, pont ez okozta a problémát. Amúgymeg annyira ki van centizve az idõm, hogy féltem nagyon lelassít, hogyha téged nyaggatlak requestért.

Danhibiki

Quote from: L.MoleMond meg mi az! Hátha még korrigálható.
Nekem olyan pufi az arca, nem? Lehet, hogy csak a kép mérete és minõsége miatt ilyen...Ha esetleg tudnál csinálni egy jobb minõségû képet azt megköszönném, mert akkor lehet nem kéne rajta farigcsálni...:D Amúgy összhatásban marhajó!:jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

L.Mole

Quote from: DanhibikiNekem olyan pufi az arca, nem? Lehet, hogy csak a kép mérete és minõsége miatt ilyen...Ha esetleg tudnál csinálni egy jobb minõségû képet azt megköszönném, mert akkor lehet nem kéne rajta farigcsálni...:D Amúgy összhatásban marhajó!:jee:

Látom mirõl beszélsz, de szerintem csak a fotó. Kéne valami normális fotómasina (meg egy fotós :) ). Megpróbálok valahogy normálisabb képet csinálni róla, végsõ esetben pedig marad a személyes szemrevételezés, és ha úgy sem stimmel akkor a faragás; Tõlem ügyfél nem távozhat elégedetlenül (akkor sem ha mindketten beledöglünk :D )

Amúgy most gyorsan megnézettem a párommal is és õ is aztmondja, hogy a kép torz, az eredetihez képest. Dolgozom a problémán