Saját készítésû anime-figurák

Started by L.Mole, 2005-10-24, 18:09:11

Previous topic - Next topic

teraflare


Ramiz

Jah igaz, el is felejtettem írni: figurákat megkaptam (Totoro is elkelt :) ), szebbek, mint fényképen, maximálisan elégedett vagyok. Kezd megtelni a számítógépem teteje. :) :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Totoro meg szokja az uj helyet, de a haverja szerencsere nincs messze es mindig biztatoan mosolyog ra. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Szerintem tök frankó dolog, hogy egy ilyen tehetséges fórumozó idetévedt L.Mole személyében, akinek még az energiája is megvan rá, hogy ilyen figurákkal ellásson minket! Gondoljátok el, hogy egy bolti figura mennyivel unalmasabb, személytelenebb, nehézkesebb megszerezni és még sokkal drágább is!
[SIZE="1"](((Ha egyszer neadjisten lenne egy animés barátnõm, már tudom, honnan fogok neki ajándékot szerezni. :) )))[/SIZE]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizSzerintem tök frankó dolog, hogy egy ilyen tehetséges fórumozó idetévedt L.Mole személyében, akinek még az energiája is megvan rá, hogy ilyen figurákkal ellásson minket! Gondoljátok el, hogy egy bolti figura mennyivel unalmasabb, személytelenebb, nehézkesebb megszerezni és még sokkal drágább is!
[SIZE="1"](((Ha egyszer neadjisten lenne egy animés barátnõm, már tudom, honnan fogok neki ajándékot szerezni. :) )))[/SIZE]
Csatlakozom: eljen L.Mole! :jee:

Teeenyleg. Szeretnek olyasmi figurakat, mint ami a Fruits Basket legelejen van, csak talan kissebben. Max 3 cm szeleset. A kinai zodiakus allatait, gombocositott formaban, mas-mas alapszinnel, es vazlatosan jelezve az allat jellemzoit. Lehet?
Mindjart leszedem a kepeket... :D
Itt van.

Illetve ha elvallalod, noveremnek Karacsonyra egy Samu figurat a Gyuruk Urabol. Ez nem animes, szoval megertem ha nem. Valami kb tojasnyi meretu kene, szoval nem tul nagy.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Quote from: RamizSzerintem tök frankó dolog, hogy egy ilyen tehetséges fórumozó idetévedt L.Mole személyében, akinek még az energiája is megvan rá, hogy ilyen figurákkal ellásson minket! Gondoljátok el, hogy egy bolti figura mennyivel unalmasabb, személytelenebb, nehézkesebb megszerezni és még sokkal drágább is!
[SIZE="1"](((Ha egyszer neadjisten lenne egy animés barátnõm, már tudom, honnan fogok neki ajándékot szerezni. :) )))[/SIZE]
Ehhez maximálisan csak csatlakozni tudok, Ramiz elmondta a lényeget. :jee:

Látom gyûlnek már a következõ megrendelések! Helyes, helyes. :D
Én úgy döntöttem, hogy jövõre (akkor lesz rá pénzem) jó nagy kihívás elé állítom L.Mole barátunkat,de most már a karácsony miatt nincs rá pénzem, mert ez biza tuti nem lesz olcsó. (persze még mindig sokkal olcsóbb, mintha bárhol megvennék egy figurát)
Addig nézegetem a 3x3 Eyes-os Wu jelemet 3D-ben;) :jee:

Ramiz

Quote from: YakumoÉn úgy döntöttem, hogy jövõre (akkor lesz rá pénzem) jó nagy kihívás elé állítom L.Mole barátunkat,de most már a karácsony miatt nincs rá pénzem, mert ez biza tuti nem lesz olcsó. (persze még mindig sokkal olcsóbb, mintha bárhol megvennék egy figurát)
Ki vele, mi lesz az?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

#98
Quote from: RamizKi vele, mi lesz az?
Háhááá, tudtam, hogy lesznek nagyon kiváncsi emberek! ;) Oké én is rákérdznék, tuti!
Mingyá szedek képet róla, pill.

Na, edit, itt van: ha ezt elvállalná a mester.....
Szóval ezzel csak egy baj lehet: Szegény L.Mole mester elküld engem a fenébe,hogy ezt mégse vállalja el, de remélem nem így lesz, de ha mégis, megértem of course!

Ramiz

Quote from: YakumoHáhááá, tudtam, hogy lesznek nagyon kiváncsi emberek! ;)
... akik ráadásul éjszaka szeretnek élni és sajnálattal veszik tudomásul, hogy hétfõ éjjel majdnem üres a fórum. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz... akik ráadásul éjszaka szeretnek élni és sajnálattal veszik tudomásul, hogy hétfõ éjjel majdnem üres a fórum. :)
Csatlakozom. Postoljon mar valaki valami erdekeset! Yakumo, please!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: KvikvegCsatlakozom. Postoljon mar valaki valami erdekeset! Yakumo, please!
Szóval az én próbálkozásaim nem elég értelmesek? :( Ja, nem, inkább: :lazza: . :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: KvikvegCsatlakozom. Postoljon mar valaki valami erdekeset! Yakumo, please!
belinkeltem az elõzõ postba a képet az nem elég érdekes, fõleg szegény L.Mole-nak (lehet)

Ramiz

Quote from: Yakumoha ezt elvállalná a mester.....
Szóval ezzel csak egy baj lehet: Szegény L.Mole mester elküld engem a fenébe,hogy ezt mégse vállalja el, de remélem nem így lesz, de ha mégis, megértem of course!
Khmm... azért... mégiscsak...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: RamizKhmm... azért... mégiscsak...
hm...what did you want to say? :D

Kvikveg

Quote from: YakumoHáhááá, tudtam, hogy lesznek nagyon kiváncsi emberek! ;) Oké én is rákérdznék, tuti!
Mingyá szedek képet róla, pill.

Na, edit, itt van: ha ezt elvállalná a mester.....
Szóval ezzel csak egy baj lehet: Szegény L.Mole mester elküld engem a fenébe,hogy ezt mégse vállalja el, de remélem nem így lesz, de ha mégis, megértem of course!
Öhm... Ize...:rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Quote from: KvikvegÖhm... Ize...:rolleyes:
oké és te what did you want to say? :D
Arra gondoltok:
1. én tök hülye vagyok
vagy
2. L.Mole nem tudja megcsinálni?
vagy
3. én tök hülye vagyok és L.Mole nem tudja megcsinálni :D
VAGY?

kisvirag

4. L. Mole nem olyan hülye, hogy megcsinálja :P :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

5. Ne tedd próbára a Mester türelmét azáltal, hogy elrugaszkodsz a realitás talajáról! :ejnye:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: kisvirag4. L. Mole nem olyan hülye, hogy megcsinálja :P :hehe:
ha meg tudja csinálni, hülye lesz nem megcsinálni. (sztem)
Quote from: Ramiz5. Ne tedd próbára a Mester türelmét azáltal, hogy elrugaszkodsz a realitás talajáról! :ejnye:
Ebben viszont van valami. :lame:

De egy biztos: Holnap majd Õ személyesen küld el a fenébe,ha akar, állok elébe. Mindenesetre én nagyon kiváncsi vagyok a reakciójára, azért remélem nem lesz túl zabos. :lame:

Cobra

Yakumo, szerintem a 3.  :)
A motort agyagból/gyurmából/amit használ szinte lehetetlen rendesen kivitelezni. Vagy messze nem olyan lesz, mint a képen.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

L.Mole

Ejnye-ejnye :ejnye:

Egyszer maradok ki egy napot, és már ömlenek is a postok, és szabadulnak elfele az indulatok; Hinnye, hát nem lehet titeket egy pillanatra egyedül hagyni? :ejj:

teraflare:A CloudChrome marhára tetszik :D, és gondolom, meg is tudnám csinálni (persze ha fémbõl kéne akkor az csillagászati összeget kíván, de lehet fémutánzat felülete is), viszont mivel nem vagyok fénymásológép, ezért (fõleg kép alapján) valszeg nem lenne pixelpontos mása az eredetinek.

Kvikveg:Az állatkás ötlet teccik; nekiállhatok? :) A Samura még alszom egy napot (karácsony elég közel van). Amúgy Sean Astinra hasonlítson? :eeek: Mert akkor az nagyobb kihívás mint a motoros Cloud.

Yakumo: Én megcsinálom. A kérdés az, hogy meg tudod-e fizetni :D Mert szerintem 10e fölé is kúszhat a munkaköltségem a végére.

Mindenki: A készterméket bármilyen anyagból ki tudom önteni, de... Már ha mondjuk valaki agyagból szeretné a figuráját, az is kb. Az ár háromszorosa, mert a figurát akkor is gyurmából kell elkészítenem, mivel az faragható, ragasztható, könnyen formázható, és arról kell mintát vennem, általában szilikongumival, ami igencsak drága, és a kiöntõformát, nyilván nem tudom újból fölhasználni, hacsaknem valaki nagyobb mennyiségben rendel egy figurából. Na, két tucat Totoro, valaki? :D

Kvikveg

Allatkas johet! A terveket majd muti meg, hogy milyen szinu/mintaju lesz, mielott megcsinalod, jo? (Csak hogy szenyo lehessek es kotekedhessek.)

Samunak nem kell Astinra hasonlitani, csak felismerheto legyen, hogy o az. Olyan ezustszurke tundekopeny-konderok a zsakban-kotel karikaba tekerve-szoke gondor hajzat kategoriat gongoltam. Azt hiszem Tolkiennel is szoke volt.

Koszi! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Quote from: L.MoleEjnye-ejnye :ejnye:

Egyszer maradok ki egy napot, és már ömlenek is a postok, és szabadulnak elfele az indulatok; Hinnye, hát nem lehet titeket egy pillanatra egyedül hagyni? :ejj:

Yakumo: Én megcsinálom. A kérdés az, hogy meg tudod-e fizetni :D Mert szerintem 10e fölé is kúszhat a munkaköltségem a végére.
NAAAA-NAAAA???? Látjátok mekkora Istenkirály ez a gyerek?
Trónra Vele! :hail:


Kedves barátom és játszótársam, én kifizetem, ha megcsinálod! hehe... de csak jövõre...mert hogy ebben az évben meglegyen ahhoz min. el kéne adnom a kormányt a kocsiból, de arra még szükségem van. :D (pl. szilveszterkor is nem mellékesen;) )
És akkor még a végére annyit fûznék hozzá: THAT'S THE SPIRIT! HAIL TO THE MASTER! :hopp:  :hopp: :hopp: :hopp:

Ramiz

Quote from: YakumoNAAAA-NAAAA???? Látjátok mekkora Istenkirály ez a gyerek?
Ezt sosem tagadtuk! :)

Quote from: YakumoÉs akkor még a végére annyit fûznék hozzá: THAT'S THE SPIRIT! HAIL TO THE MASTER! :hopp:  :hopp: :hopp: :hopp:
:hail:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

L.Mole

Hajjaj

Még a végén elbizonytalanít, a belémvetett bizalmatok ;)

Yakumo

Quote from: RamizEzt sosem tagadtuk! :)


:hail:
:jee:
Quote from: L.MoleHajjaj

Még a végén elbizonytalanít, a belémvetett bizalmatok ;)
:D :D :D :D :D :jee:

Ramiz

Quote from: L.MoleHajjaj
Még a végén elbizonytalanít, a belémvetett bizalmatok ;)
Nyugi, akkor sem fogunk cserbenhagyni, ha egyszer esetleg hibáznál, de erre az eddigiek fényében kevés az esély. ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: L.Moleteraflare:A CloudChrome marhára tetszik :D, és gondolom, meg is tudnám csinálni (persze ha fémbõl kéne akkor az csillagászati összeget kíván, de lehet fémutánzat felülete is), viszont mivel nem vagyok fénymásológép, ezért (fõleg kép alapján) valszeg nem lenne pixelpontos mása az eredetinek.
A krómfestés is bõven elég. A pixelpontos más sem fontos. Csak a tranzakciót kellene valahogy lebonyolítani majd. Jelenleg én is próbálok valamit alkotni, de nem sok sikerrel eddig. (gipsztömbbõl farigcsálok, megfelelõ anyagok híján)

kisvirag

teraflare, en viszonylag sokat járok Pesten, megfelelõ egyeztetés esetén vállalhatom a postás szerepét, de egyéb pesti tagok is vannak a szmak-ban, akiket esetleg megkörnyékezhetsz :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.