Saját készítésû anime-figurák

Started by L.Mole, 2005-10-24, 18:09:11

Previous topic - Next topic

L.Mole

Elöljáróban szeretném elmondani, hogy minden elismerésem a fotósoké, és a weblapszerkesztõké. Tegnap elkészítettem a képeket a figurákról, és ne tudjátok meg, hogy mit szívtam a fogamat, mire sikerült éles-helyes-normális fotót alkotnom. Aztán csak mikor átjátszottam a gépre, akkor láttam, hogy a vaku úgy kivillantotta a lakkréteg egyenetlenségét, hogy még a festés vonalait is szétzilálta vele. A végeredmény, úgy néz ki mintha marcipánfigurákat örökítettem volna meg (bwáááááh :morci: ).  Az oldalról meg csak annyit, hogy elõször egy egyszerû php lapot szerettem volna csinálni, amibõl végülis egy egyszerû html oldal lett, a két pont között pedig megrongáltam mindent, ami csak a számítógéphez csatlakozik ::hogyaza: . Ja, hogy a figurák? Hát itt vannak, meg lehet nézni (link az aláírásomban). Szeretnék elnézést kérni a merészségemért, mert nem elég, hogy van képem mutogatni az alkotásaimat, még fel is becsültem õket érték alapján. De bírom a kritikát, úgyhogy tessék nyugodtan véleményt nyilvánítani (úgyis én vagyok az erõsebb, és különben is itt áll mögöttem az egész Balázs-maffia, arra várva, hogy házhoz menjenek, és elbeszélgessenek a kedves kritikusokkal ;) ).

Darkstar

Elõfordulhat, hogy nem látok linket az aláírásban?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

L.Mole

Quote from: DarkstarElõfordulhat, hogy nem látok linket az aláírásban?

Elméletileg a kép az

Darkstar

#3
Kép sincs, nézem mindjárt IE-vel.

Ed.: Azzal se látom. :(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: DarkstarKép sincs, nézem mindjárt IE-vel.

Ed.: Azzal se látom. :(
Akkor rosz a FF-od, mert nekem simán megjelenik minden..


 L.Mole: konkrét oldal, bár a nyitólapon a fõcím alig olvasható a kék-fehér sávos háttér miatt (legalábbis nálam).
 Figurák jók, habár nem nagyon vágom h kiket ábrázolnak. Szerintem árazás is reális.

L.Mole

#5
Quote from: LythisFigurák jók, habár nem nagyon vágom h kiket ábrázolnak. Szerintem árazás is reális.

Az a jó... direkt nem mintáztam meg létezõ karikat (ne szálljon rám senki jogokat védeni). Ellenben készíthetek privát figurákat a megrendelõ ühm... saját elképzelései alapján ;)

Amúgy jó hogy mondod, mert lehet hogy akkor összerakok egy konkrét anime-alakot csak, hogy meglegyen az összehasonlítási alap. Amúgy fenemód nehéz áthelyezni térbe ezeket a karaktereket, dehát gyakorlat teszi a pancsert.

L.Mole

Quote from: DarkstarKép sincs, nézem mindjárt IE-vel.

Ed.: Azzal se látom. :(

http://animart.interhost.hu

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: LythisAkkor rosz a FF-od, mert nekem simán megjelenik minden..


 L.Mole: konkrét oldal, bár a nyitólapon a fõcím alig olvasható a kék-fehér sávos háttér miatt (legalábbis nálam).
 Figurák jók, habár nem nagyon vágom h kiket ábrázolnak. Szerintem árazás is reális.
Detto.:rolleyes:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Szerintem marha jók! :cool: Valszeg lesz pofám "egyedi kéréssel" zaklatni téged ([COLOR="LemonChiffon"]SD-Luffy (One Piece-bõl), Totoro vagy Ein (a Cowboy Bebopból[/COLOR]). :D De idáig a ninja csaj tetszik a legjobban.:)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

L.Mole

Quote from: RamizSzerintem marha jók! :cool: Valszeg lesz pofám "egyedi kéréssel" zaklatni téged

Kösz. Ha komolyan gondolod a figurákat, akkor dobj egy e-mailt (mondjuk azzal a szöveggel, hogy "KOMOLYAN GONDOLOM!!!" ;)  ), esetleg néhány képet mintának (de ha kell, összeszedem magam is). Ha kéred mind a hármat, akkor az egyiket ingyen megkapod, naaaaa...? :D  

Amúgy az rendben van, hogy ha valakinek saját kérése van akkor megbeszéljük az árat, megcsinálom a figurát, de ha utána az mégsem kell, mert mittudomén nem tetszik a végeredmény vagy/és közeli rokon kórházba került, minden pénz elment a számlákra, akkor azért nem fogok haragudni senkire. Szóval attól senki-ne féljen, hogy megrendel egy figurát, aztán én hetekig üldözöm a kifent késsel, hogy márpedig fizesse ki nekem az általam készített krumpli-forma valamit mert az szerintem igenis hasonlít a kért karakterre. :)

Ramiz

Quote from: L.MoleKösz. Ha komolyan gondolod a figurákat, akkor dobj egy e-mailt (mondjuk azzal a szöveggel, hogy "KOMOLYAN GONDOLOM!!!" ;)  ), esetleg néhány képet mintának (de ha kell, összeszedem magam is). Ha kéred mind a hármat, akkor az egyiket ingyen megkapod, naaaaa...? :D  

Amúgy az rendben van, hogy ha valakinek saját kérése van akkor megbeszéljük az árat, megcsinálom a figurát, de ha utána az mégsem kell, mert mittudomén nem tetszik a végeredmény vagy/és közeli rokon kórházba került, minden pénz elment a számlákra, akkor azért nem fogok haragudni senkire. Szóval attól senki-ne féljen, hogy megrendel egy figurát, aztán én hetekig üldözöm a kifent késsel, hogy márpedig fizesse ki nekem az általam készített krumpli-forma valamit mert az szerintem igenis hasonlít a kért karakterre. :)
Korrekt. Tudjuk, hogy nem könnyû az ilyesmi "hasonlítson"-dolog, pont ezért mondtam állatokat ill. SD figurát.
De ha Krumpli úrra a Toy Story-ból jobban hasonlít a kész mû, mint arra, amit mi kértünk, akkor azért lesznek megjegyzéseink. :)
Egyébként megbízok benned. Ha lesz pénzem, szólok. :) Addig is döntsd el, hogy a 3 közül melyiket csinálnád a legszívesebben. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

L.Mole

Többen is felvetették a környezetemben, hogy meg kéne formáznom Totorót (a Szomszédom Totoro c. animébõl). Hát most elkészült/itt van. A fotók sajna nem sikerültek túl jól, mert fényképezõgép se közel, se távol nem akadt hirtelenjében, úgyhogy egy kis kézi kamerával örökítettem meg szegényt.

1.kép
2.kép
3.kép
4.kép

Ramiz: Ha jól emlékszem a kívánságlistádon, szerepelt Totoro (vagy az egy másik Totoro?). Ha érdekel a figura (kb. 1000Ft-os eszmei érték ;) ) írj és megbeszéljük!

Ramiz

Quote from: L.MoleRamiz: Ha jól emlékszem a kívánságlistádon, szerepelt Totoro (vagy az egy másik Totoro?). Ha érdekel a figura (kb. 1000Ft-os eszmei érték ;) ) írj és megbeszéljük!
Marha jó lett! :cool: :merci: PM!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: RamizMarha jó lett! :cool: :merci: PM!
szintén teccik
1000?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

L.Mole


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

Quote from: CobraInkább kevés  :)
Örülj neki. ;)
Megkaptam a Totoro figurát. Csak azért nem fotózom be, mert L.Mole már megtette. Nagyon szép, élethû, aranyos, :merci: még egyszer! Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy rendeljen L.Mole-tól bátran. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: RamizÖrülj neki. ;)
Megkaptam a Totoro figurát. Csak azért nem fotózom be, mert L.Mole már megtette. Nagyon szép, élethû, aranyos, :merci: még egyszer! Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy rendeljen L.Mole-tól bátran. :)
Tényleg nagyon tetszett nekem is! Jól sikerült darab!
Én is gondolkozom erõsen a rendelésen;)!

L.Mole

Quote from: YakumoTényleg nagyon tetszett nekem is! Jól sikerült darab!
Én is gondolkozom erõsen a rendelésen;)!

Csak mondjad bátran, hogy mit szeretnél látni a kínálatban és én megcsinálom. Max ha nem tetszik akkor nem veszed meg.

Yakumo

Quote from: L.MoleCsak mondjad bátran, hogy mit szeretnél látni a kínálatban és én megcsinálom. Max ha nem tetszik akkor nem veszed meg.
Jelentkezni fogok Mester. ;)

Necrid^

Grat L.mole komoly volt a figura. Respect ! :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Asszem majd ha lesz soksok penzem, erdekelni fog a Totorobol csak a feher krumpli, egy loherevel a kezeben, amit ernyokent a feje fole tart. Meg egy kuroneko kulon. Tokfeketen, csak a szeme latsszon. Kep... hol is van...
Feher totoro figura
A fulei persze lehetnek kulon, stb. A rajzfilmben a legjobb kepek azok, amikor a kislany eszreveszi ahogy a fuben megy. Ott a labai is latszanak. :)
Na majd szolok ha kigombolyodott a bukszam...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: L.MoleCsak mondjad bátran, hogy mit szeretnél látni a kínálatban és én megcsinálom. Max ha nem tetszik akkor nem veszed meg.
Küldtem PM-et, azokhoz mit szólsz? Csak azért kérdezem, hátha nem olvasod a PM-jeidet.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Danhibiki

Mennyire tudnál Urd-ot készíteni?:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

L.Mole

Quote from: RamizKüldtem PM-et, azokhoz mit szólsz? Csak azért kérdezem, hátha nem olvasod a PM-jeidet.

Bakker ne haragudj! Tényleg nem figyeltem a PM-eket... na mingyár kûdöm a választ, sorry!

L.Mole

Quote from: DanhibikiMennyire tudnál Urd-ot készíteni?:D

Remélem nem mondok nagy hülyeséget, de egy kicsit mûveletlen vagyok: Urd az "Oh My Goddess!"-bõl? Ha igen akkor nem hiszem, hogy gondot okozna. Egy baj lehet, hogy feltételezem egy viszonylag méretes, és részletesen kidolgozott figurát szeretnél, ami viszont drága: 3000-4000Ft.

L.Mole

Quote from: DanhibikiMennyire tudnál Urd-ot készíteni?:D

Remélem nem mondok nagy hülyeséget, de egy kicsit mûveletlen vagyok: Urd az "Oh My Goddess!"-bõl? Ha igen akkor nem hiszem, hogy gondot okozna. Egy baj lehet, hogy feltételezem egy viszonylag méretes, és részletesen kidolgozott figurát szeretnél, ami viszont drága: talán 3000-4000Ft.

Yakumo

Quote from: L.MoleBakker ne haragudj! Tényleg nem figyeltem a PM-eket... na mingyár kûdöm a választ, sorry!
Van egy olyan beállítási lehetõség, hogy amikor kapol PM-t, akkor elõugrik egy kis ablak, tessék eztet beállítani..... ;)  :zen:  Akkor tuti nem hagyod figyelmen kívül véletlenül;)

Danhibiki

Quote from: L.MoleRemélem nem mondok nagy hülyeséget, de egy kicsit mûveletlen vagyok: Urd az "Oh My Goddess!"-bõl? Ha igen akkor nem hiszem, hogy gondot okozna. Egy baj lehet, hogy feltételezem egy viszonylag méretes, és részletesen kidolgozott figurát szeretnél, ami viszont drága: 3000-4000Ft.
Igen-igen Õ az!:D Hát mondjuk 3000 Ft-ért mekkorát lehet kapni?:D Nem kell olyan bazinagy...de ha lehetne ebbõl valami akkor megbeszélhetnénk, hogy hogyan is kellene ábrázolni már ha belemehetünk a részletekbe:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)