Main Menu

Játékterem Otthon

Started by Danhibiki, 2005-11-08, 21:49:59

Previous topic - Next topic

Danhibiki

Quote from: NecridNeked is a 2-es a kedvenced?:D h grafikai szempotból nézzuk akkor a 4-es a jóbb. de történetleg nézzeuk akkor a 2-s. de az nem jelenti hogy nem jó a 4-s csak más. nekem jelenleg h rángsorolnám akkor : 2,4,3,1 rész. az 5 -os komoly lesz majd. gondolom trailer láttad :D Ja és amit tudok most aljánlani a king kong játékot szerezd meg, nekem naon tetszett naon hangulatos csak 1 baja van hogy rovid.
Jaja 2. rész Powa!:D Na majd ha végignyomtam a 4.-et akkor megmondom, hogy melyik a jobb:D Nem sajna nem láttam az 5. rész trailerét:( Egy linket dobhatsz róla ha gondolod:rolleyes: King Kong? Az anagy majom csávó?:D Ez milyen game??? Nem nagyon vagyok tájékozott:(
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Necrid^

#31
Quote from: DanhibikiJaja 2. rész Powa!:D Na majd ha végignyomtam a 4.-et akkor megmondom, hogy melyik a jobb:D Nem sajna nem láttam az 5. rész trailerét:( Egy linket dobhatsz róla ha gondolod:rolleyes: King Kong? Az anagy majom csávó?:D Ez milyen game??? Nem nagyon vagyok tájékozott:(
Resident Evil 5 képek (save as..) a video. h nem megy.
King Kong
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Danhibiki

Quote from: NecridResident Evil 5 képek (save as..) a video. h nem megy.
King Kong
Igen rájöttem, csak lassan jött le...Nem rossz videók mondjuk a Res5-bõl nem derült ki semmi lényeges max az h szép lesz:D De a King Kong-os cucc elég izginek nézett ki, lehet megszerzem:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Necrid^

Quote from: DanhibikiIgen rájöttem, csak lassan jött le...Nem rossz videók mondjuk a Res5-bõl nem derült ki semmi lényeges max az h szép lesz:D De a King Kong-os cucc elég izginek nézett ki, lehet megszerzem:)
Simán.. nem fogod meg bánni nekem naon tetszett.;)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kupo

Na, úgy látom rendesen teli írtátok a játékterem topikot. :P Kéne nyitni egy PS2, vagy konzol games topik, ha még nincs.
Egyébként a RE4 nekem is megvan és elég jó. :)
A King Kong-ot meg majd megszerzem, azzal PC-n demóval játszottam, és tetszett. :)

Necrid^

#35
Quote from: KupoNa, úgy látom rendesen teli írtátok a játékterem topikot. :P Kéne nyitni egy PS2, vagy konzol games topik, ha még nincs.
Egyébként a RE4 nekem is megvan és elég jó. :)
A King Kong-ot meg majd megszerzem, azzal PC-n demóval játszottam, és tetszett. :)
Én is anno demoval játszottam csak kicsit naon akadott :D. azé jó h az embernek van konzola:D . amit naon várok most a Half-life 2 xboxra. ott milyen hentelés lesz :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!


Danhibiki

Quote from: SidneyMost ez a kedvenc játékom:) :haha: :)
L:DL
Ja-ja, kicsit sok lett a konzolos cucc, pedig nem ennek indult...:( Fuck...na midn1 amúgy Res4 rulz:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Dreamcleaver

#38
Valaki tudja, hogy a Guilty Gear XX Reloaded-ben a két titkos karakter kinyítására van-e kód, vagy csak a survival módon keresztül lehet őket kinyitni?

A Metal Slugot online hányan lehet nyomni az emukon keresztül? Én az ősszes gámát 2 játékosra tudom elindítani, ami a verekedő gámáknál (Samurai Showdown 4, King of Fighters stb) elég, de a Metal Slugot tuti lenne mondjuk 4-en nyomni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kupo

Nem, azt is csak 2-en lehet, játékterembe is olyan. :)
A titkos karaktereket meg szerintem nem lehet kóddal, legalábbis a GameFAQson azt írják.

Danhibiki

Metal Slug-ot sajna tényleg csak ketten lehet nyomni:( De vannak Capcom gamék amiket lehet 3-4 is játszani...egyszer nincs kedvetek egy közös játékot csinálni?
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kupo

Felőlem csinálhatunk egyet majd. :) De mivel? :D

Danhibiki

Quote from: KupoFelőlem csinálhatunk egyet majd. :) De mivel? :D
Nekem 8, mindenben benne vagyok, de szerintem valami megyünk gyakunk gammel kéne Metal Slug?:D Kof?(na jó ez bunyós...:D) De jöhet SF is, minden jöhet;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kupo

Talán Metal Slug, azt akármennyiszer végig lehet vinni, nem lehet megunni. :D

Danhibiki

Quote from: KupoTalán Metal Slug, azt akármennyiszer végig lehet vinni, nem lehet megunni. :D
Okay! Vasárnap jó neked?
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kupo

Szerintem jó. :) Egyébként szerinted melyik részével?

Necrid^

#46
hol nyomjátok majd a metal slug party?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kupo

Hmm, az jó kérdés, én annyira nem tudom. :D Talán Hamachi-val, vagy valamilyen olyasmi progival, vagy az egyik emuba leeht 2playert?Már rég emulátoroztam.

TurboK

Ha Kaillerán nyomultok akkor én is benne vagyok. Mo-n belül remélem nem lesz nyomi a ping (feltéve hogy valaki egy bika interneten nyom egy szervert).

Neogeonak max 2 játékos slotja van asszem, Capcom CPS 1 és 2 rendszernek pedig három (fejből csak egy játék ugrik be ami cps2 és hárman lehet vele osztani, a Powered Gears / Armored Warriors. CPS1re van több is, Mercs, CAdillacs & Dinosaurs, stb).

Mercs-el is lehetne nyomulni, jó cucc. Megadriveon biztos jobban ismert volt.

Én ezekben a játékokban vagyok benne tutira (emulátor: WINKAWAKS):

Xmen COTA
Marvel Super Heroes
Marvel Super... vs. Street Fighter (de csak a japán verzió, Norimaro miatt)
Marvel vs Capcom
Vampire Savior
Cyberbots
Armored Warriors / Powered Gear
Cadillacs & Dinosaurs
Mercs
The Punisher
Super Gem Fighter
Super Puzzle Fighter 2
Matrimelee
Garou Mark of the Wolves
Metal Slug
Metal Slug X
Metal Slug 3
Metal Slug 4
Waku Waku 7
Zupapa

Ha mame32-őn nyomulunk akkor még esetleg Puyo Puyo 2, Gunforce 2, Ultimate Mortal Kombat 3, In the Hunt. Ha a romokat nem frissitették egyikhez se az utolsó mame32 óta (mindig a legfrissebb szett van a gépemen).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Danhibiki

Kawaks-szal lehet neten úgy játszani, hogy többen is, netplay opció. Szerintem ezzel lenne a legjobb gondolom én, de nekem aztán mind1. TurboK ha gondolod nyomhatunk a Garou-val 1-2 meccset;) Szóval, ha kawaks-on nyomnánk akkor csinálok szívesen servert, vagy ott csak megadott serverek vannak? Nem is emlékszem, de ha valaki okosabb nyugodtan világosítson fel! Ha csak a Kaillera-n lehet saját servert csinálni akkor ezzel az emuval fogok én is nyomulni! Valakinek valami felnem tüntetett MSN-cím? Csak azért, hogy könyebben tudjunk szervezkedni:D

u.i.:Dungeons & Dragons  Tower of Doom ez egy cps2 game lehet 4-en nyomni nekem megvan illetve innen http://www.extra.hu/kisjuhasz/ddtod.zip
és még jó is a játék mondjuk az újabbik része brutálabb, de azt már sajna csak ketten lehet nyomni:bruhuhu: De Metal Slug-ot is játszani kell:D Mind melyik része...de nekem a 4 jött be a legjobban, de játszhatunk korábbi résszel is!
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

TurboK

MEtal Slug 1-el vigyázzatok mert lehet hogy az oldalon egy régi romverzió van fenn.

Kaillera alapból csak kiírja a szerverlistát aztán lehet csatlakozni. Szervert futtatni külön progival kell, a weboldalukon fenn van. Aztán csatlakozni kell a géped IP jéhez. 27888as porton megy ugyhogy vigyázz vele hogy router ne kavarja szét az egészet. Gondolom annál menjen majd a szerver akinek a legerősebb internet kapcsolata van.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Danhibiki

Quote from: TurboKMEtal Slug 1-el vigyázzatok mert lehet hogy az oldalon egy régi romverzió van fenn.

Kaillera alapból csak kiírja a szerverlistát aztán lehet csatlakozni. Szervert futtatni külön progival kell, a weboldalukon fenn van. Aztán csatlakozni kell a géped IP jéhez. 27888as porton megy ugyhogy vigyázz vele hogy router ne kavarja szét az egészet. Gondolom annál menjen majd a szerver akinek a legerõsebb internet kapcsolata van.

Oksa...És kb hánykor kezdjük a gamét? Nekem estefelé lenne ideális:) Majd válalom a server szerepét.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kupo

Nekem is jó este, de akkor pontosan melyik progikat kell használni, és melyik MS?

Danhibiki

Quote from: KupoNekem is jó este, de akkor pontosan melyik progikat kell használni, és melyik MS?
MS4, szerintem, progi meg akkor legyen a Kaillera?Nekem a Kawaks is tökéletesen megfelel.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kupo

Nekem mindegy, mert most 1ik sincs a gépemen, döntsd el te. :)

Danhibiki

Quote from: KupoNekem mindegy, mert most 1ik sincs a gépemen, döntsd el te. :)
Ha TurboKnak is jó akkor inkább legyen a Winkawaks:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kupo

Nekem ok, de ha MS-ezünk akkor majd felváltva vagy, hogy lesz? :) Mert azt csak 2en lehet.

Danhibiki

Quote from: KupoNekem ok, de ha MS-ezünk akkor majd felváltva vagy, hogy lesz? :) Mert azt csak 2en lehet.
Akár...de játszhatunk olyat is amit 4-en vagy 3-an lehet TurboK is írt egy-két címet én is említettem.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

TurboK

remélem csak leszünk 4en hogy kettesével nyomjuk. Nekem bármikor jó csak délelőtt nem (hétvégén alszok, hétköznap iskola). Emulátor inkább a Kawaks legyen mert a MAME32k egy ezeréves szar (egyedül a 4 játékos marvel vs capcom ami használható benne).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Kupo

Ja, akkor reménykedjünk, hogy még valaki jön, és akkor Metal Slug. :)