Main Menu

Mai-Otome /Spoiler!/

Started by Lazzaret, 2005-11-19, 18:23:42

Previous topic - Next topic

Groven

Quote from: ManituAzt a 0.1-et is nyugodtan odadhatod neki :D Bennem valahogy fel sem merült, hogy a végére Arika lesz a királynõ... Nem az a kimondott uralkodó alkat :D

Nagyon valószínû. Bár, ha már ennyire belemerültünk az anime hazai és nemzetközi politikai rendszerének jövõbeli alakulásába, akkor még elképzelhetõ 1 olyan rendszer, mint ami pl most Angliában is van.:) Itt úgy lenne, h az Otome királyi család (kenyeret és cirkuszt a népnek:)), és mögötte vm Tanács-féleség, ami az ország ügyeit intézi.;)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DreamcleaverAzért amiért te meg én, elütik az idõt. :D
hát én nem azért tanulok, hogy elüssem az idõt :D
Quote from: DreamcleaverHa belegondolsz otoménak lenni igen veszélyes feladat. Ahogy nézem kb 18 éves korra végeznek, mert elég fiatalon kezdik. 10-15 évig szolgálnak aztán szabadok. Persze valaki elõbb abbahagyja (és a szerelmet választja), mások meg aggszüzek lesznek. :D
hm. és a szolgálat letétele után majd eltartja õket az állam, mert õk semmihez se értenek? :confused: az otomék jó része másik államból való, akik azért képeztetik õket, mert szükségük van a katonai erõre. ezek az államok mit szólnak ehhez? :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

Quote from: blarkehát én nem azért tanulok, hogy elüssem az idõt :D
hm. és a szolgálat letétele után majd eltartja õket az állam, mert õk semmihez se értenek? :confused: az otomék jó része másik államból való, akik azért képeztetik õket, mert szükségük van a katonai erõre. ezek az államok mit szólnak ehhez? :3x3:

1. Szerintem az Akadémián sok féle tárgyat tanulnak. Ergo pl illemtan, fõzés. úgyhogy szobalánynak bármikor elmehetnek. :D Magát a nanogépeket használni úgy látom nem nagy cucc. Arika is egybõl vágta az elején, mikor még semmit sem tanult.
2. Egy katona sem szolgál örökké. És folyamatosan képzik az utánpótlást.

Amúgy meg az egésszel kezdetben arra reagáltam, hogy azt mondtad Arika már csak azért sem lehetne királynõ. mert nem lehetne utóda. Ez szerintem nem lenne akadály, na bumm nem lenne többé otome, anya és királynõ lenne. De Arika sztem egyszerûen nem akar majd királynõ lenni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Dreamcleaver1. Szerintem az Akadémián sok féle tárgyat tanulnak. Ergo pl illemtan, fõzés. úgyhogy szobalánynak bármikor elmehetnek. :D Magát a nanogépeket használni úgy látom nem nagy cucc. Arika is egybõl vágta az elején, mikor még semmit sem tanult.
2. Egy katona sem szolgál örökké. És folyamatosan képzik az utánpótlást.
de a katona az katona, az otomékat viszont az államuk nagyon kemény pénzeken képezteti...

Quote from: DreamcleaverAmúgy meg az egésszel kezdetben arra reagáltam, hogy azt mondtad Arika már csak azért sem lehetne királynõ. mert nem lehetne utóda. Ez szerintem nem lenne akadály, na bumm nem lenne többé otome, anya és királynõ lenne. De Arika sztem egyszerûen nem akar majd királynõ lenni.
az volt az álma, hogy otome legyen, akkor meg nem na bumm, nem? :confused:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

Quote from: blarkeaz volt az álma, hogy otome legyen, akkor meg nem na bumm, nem? :confused:

Azé gondolom érzed, hoyg egy kicsit szõrszál hasogatsz. ;) De  az volt az álma. De az életcél bármikor megváltozhat. Ha Arika érezné az elhivatotságot az anyaság vagy a királynõség iránt, akkor azt választaná az otomeség helyett. De mint már mondtam, õ nem akar királynõ lenni, de lehetne.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DreamcleaverAzé gondolom érzed, hogy egy kicsit szõrszál hasogatsz. ;)
:confused:
(elég paradox otoménak lenni + szerelmesnek lenni, mert valamelyik szempontból megszívod tuti)
de most a másik problematika, a más államok által képeztetett otome. azokat meddig szívatják? :confused: mert rakat pénzt beléjük ölnek, stb. na most ha egy ilyen megszökne a szeretõjével, az állam az hajtóvadászatot indítana érte és legalábbis kivégeztetné, nem? :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

Quote from: blarke:confused:
(elég paradox otoménak lenni + szerelmesnek lenni, mert valamelyik szempontból megszívod tuti)
de most a másik problematika, a más államok által képeztetett otome. azokat meddig szívatják? :confused: mert rakat pénzt beléjük ölnek, stb. na most ha egy ilyen megszökne a szeretõjével, az állam az hajtóvadászatot indítana érte és legalábbis kivégeztetné, nem? :D

Hát az elsõ otome diploma az államilag finanszírozott. Nem kell érte fizetni. :hahaha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DreamcleaverHát az elsõ otome diploma az államilag finanszírozott. Nem kell érte fizetni. :hahaha:
:lol:
(bár akkor Arikának miért kellett szenvednie az elején, amikor nem volt pénze... :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Manitu

Quote from: blarke:lol:
(bár akkor Arikának miért kellett szenvednie az elején, amikor nem volt pénze... :D)
Neki nem volt állama, ami finanszírozta volna :D


Rage

En csak azt nem ertem, hogy egy ilyen egyertelmuen penzszerzes celjabol gyartott valamiben miert probaltok barmi ertelmet is keresni. ;p
NINCS benne. Viszont cserebe van jo kis Tate, incest, lolifest, hot yuri action, csaposmonszta ekson, OMG NEKED IS MA VAN A SZULINAPOD?!111 ekson, omg osszeeskuveselmelet, es ezuttal iszonyu gusztustalanra tervezett "robe-ok". Ja, es mekaszeru letesitmenyek.
Es most megmondom oszinten, keves anime nezese kozben nevettem akkorat, mint Erstin "dramai" halalakor (az a fej, amit Arinko vag, hihetetlen ).

Na, asszem ennyi lehuzas eleg is lesz mara az Otomenek. [*Reputation decreases by 200 points*]
痛みを感じる方向に、出口がある!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RageEn csak azt nem ertem, hogy egy ilyen egyertelmuen penzszerzes celjabol gyartott valamiben miert probaltok barmi ertelmet is keresni. ;p
NINCS benne. Viszont cserebe van jo kis Tate, incest, lolifest, hot yuri action, csaposmonszta ekson, OMG NEKED IS MA VAN A SZULINAPOD?!111 ekson, omg osszeeskuveselmelet, es ezuttal iszonyu gusztustalanra tervezett "robe-ok". Ja, es mekaszeru letesitmenyek.
Es most megmondom oszinten, keves anime nezese kozben nevettem akkorat, mint Erstin "dramai" halalakor (az a fej, amit Arinko vag, hihetetlen ).

Na, asszem ennyi lehuzas eleg is lesz mara az Otomenek. [*Reputation decreases by 200 points*]
mivel nem vagyok fan, nem repuzlak le :D de ez az összefoglalás ül, szóval... repüla :haha:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lazzaret

Quote from: RageEn csak azt nem ertem, hogy egy ilyen egyertelmuen penzszerzes celjabol gyartott valamiben miert probaltok barmi ertelmet is keresni. ;p
NINCS benne. Viszont cserebe van jo kis Tate, incest, lolifest, hot yuri action, csaposmonszta ekson, OMG NEKED IS MA VAN A SZULINAPOD?!111 ekson, omg osszeeskuveselmelet, es ezuttal iszonyu gusztustalanra tervezett "robe-ok". Ja, es mekaszeru letesitmenyek.
Es most megmondom oszinten, keves anime nezese kozben nevettem akkorat, mint Erstin "dramai" halalakor (az a fej, amit Arinko vag, hihetetlen ).

Na, asszem ennyi lehuzas eleg is lesz mara az Otomenek. [*Reputation decreases by 200 points*]

Én nem tudom miért de akkor is tetszik :p :D


www.arkangyalok.uw.hu

Dreamcleaver

Valóban látszik rajta, hogy a pénz miatt csinálták, de nekem akkor is tetszik. Legalább nem alszom be rajta, mint egyes baromi mélyértelmû, elképesztõen egyedi és alternatív so called master piece animokon.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Furcsa hoyg ez a ne lessz otome tényleg csak, a "na és akkor mi van?" szintjén mozog. Akanet is évekig képezték azán egyszercsak lelép a fiújával, és semmi állj! Meg ha vért p***sz is Otome leszel! Hanem menjenek csak.

Ha ez az otome morál akkor csodálom, hogy a Garderobe eddig megúszta. Legalább valami olyasmit vártam volna hogy konkrétan megiltják Akanenek hogy Kazo -val találkozgasson. Esewtleg ha megteszi akkor kitaszítják a renbõl. Persze így is kivált, de jól megalázva gondoltam. Nem hogy még vigyorognak is hozzá. Erre meg csak õ szomorkodik, szóval teljesen csak az õ döntésén múlik az egész. Az országa meg csak néz... Nembaj majd kiképzünk egy másikat... na persze...

A kis növendékek meg látják a rossz példát...

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Prof. WilliamFurcsa hoyg ez a ne lessz otome tényleg csak, a "na és akkor mi van?" szintjén mozog. Akanet is évekig képezték azán egyszercsak lelép a fiújával, és semmi állj! Meg ha vért p***sz is Otome leszel! Hanem menjenek csak.

Ha ez az otome morál akkor csodálom, hogy a Garderobe eddig megúszta. Legalább valami olyasmit vártam volna hogy konkrétan megiltják Akanenek hogy Kazo -val találkozgasson. Esewtleg ha megteszi akkor kitaszítják a renbõl. Persze így is kivált, de jól megalázva gondoltam. Nem hogy még vigyorognak is hozzá. Erre meg csak õ szomorkodik, szóval teljesen csak az õ döntésén múlik az egész. Az országa meg csak néz... Nembaj majd kiképzünk egy másikat... na persze...

A kis növendékek meg látják a rossz példát...
:tezsvir: ezen én is nagyot néztem, nem logikus... de a suli elég régóta fennáll, és annak alapján, hogy milyen fejjel néztek utána a tanárok, ez nem egy jellemzõ dolog. nem logikus. ésmégegyszer, nem logikus. de hát Rage elmagyarázta, mi is van itt :D (btw. hanyas rész az aktuális? :confused: asszem 16nál akadtam el... :confused: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

Az egész ott akad el, hogy otomét NEM kell képezni. Kell neki venni nanomasinát drágán az oké, meg varrni egy cuki egyenruhát, de képezni semmit sem kell. Materialize oszt nesze neked otome powa. Mint már említettem Arika is szinte semmi képzés után perfekt használta a cuccott. Pl Nina, sohasem használta elõtte a Black Pearlt vagy mi, aztán elsõre full kihozta az erejét, ugyanígy Arika az Azure-nak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DreamcleaverAz egész ott akad el, hogy otomét NEM kell képezni. Kell neki venni nanomasinát drágán az oké, meg varrni egy cuki egyenruhát, de képezni semmit sem kell. Materialize oszt nesze neked otome powa. Mint már említettem Arika is szinte semmi képzés után perfekt használta a cuccott.
ehhez képest Nina jól megverte volna.
Quote from: DreamcleaverPl Nina, sohasem használta elõtte a Black Pearlt vagy mi, aztán elsõre full kihozta az erejét, ugyanígy Arika az Azure-nak.
ebbõl egy szót sem értettem :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Groven

Quote from: DreamcleaverNina, sohasem használta elõtte a Black Pearlt vagy mi, aztán elsõre full kihozta az erejét, ugyanígy Arika az Azure-nak.

Quote from: blarkeehhez képest Nina jól megverte volna.
ebbõl egy szót sem értettem :D

Én igen.:) Dc, fogjuk rá, h eleve benne volt a génjeikben a gyöngyök használati útmutatója.:p:D

Dreamcleaver

Tényleg néha belegondolok, hogy eme forum oldalain milyen világrengetõ kérdésekrõl folynak parázs viták nap mint nap. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DreamcleaverTényleg néha belegondolok, hogy eme forum oldalain milyen világrengetõ kérdésekrõl folynak parázs viták nap mint nap. :D
érted... ezek után a thread közösségébõl jóval nagyobb arányban választják végül a génmérnök/biotechnikusi irányágat ;ÐÐÐ

Groven: persze, a génjeikben volt, hogyne :p max. az üssük szét egymást, az volt a génjeikben :hahaha:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Groven

Quote from: blarkeGroven: persze, a génjeikben volt, hogyne :p max. az üssük szét egymást, az volt a génjeikben :hahaha:

Ha ez így lenne blarke-mester, akkor nem hiszem h a sorozat megérte volna a 18. részt.:)
Én csak a világrengetõ napi szintû parázsvitához kívántam hozzájárulni egy idétlen beszólással. Ez úgy látszik el is érte a kívánt hatást.:hahaha:

Lt. Simoan Blarke

hát... én Aoi halálán röhögõgörcsöt kaptam. hogy lehet valami ennyire sablonos? Ers-chant viszont hiányolom. kis szexi szöszilányka gone. :\ Mashiro meg vicces volt azokkal a reakciókkal. bármennyire is "hiteles", de ez is full sablonos... mindegy. HiME se volt ilyen szempontból jobb. (bár abban a legnagyobb sablonok a végkifejletnél jöttek elõ:D) jut eszembe, az Otome "félidõzáró" jele miért himés? (ami kb. 50%-nál jön, a "reklámkövetkezik" rész elé és "reklámotláttak" után)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Nevl

Izé... kíváncsi vagyok, hogy Mai mikor fog bjönni a képbe és mi lesz a szerepe, eddig nem igazán lehetett látni (vagy csak nekem hagy ki az agyam?!) :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

RE@L

Már szerepelt, amikor ellopták az Otome egyenruhát és az Otome fanboltban volt róla 1 poszter :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RE@LMár szerepelt, amikor ellopták az Otome egyenruhát és az Otome fanboltban volt róla 1 poszter :)
de az is poén, hogy az openingben a már ismerõs tûzkarikákkal zúz :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

RE@L

Nemhiába volt Elõbb a HiME aztán a Z-HiME. ;)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Nevl

Na még egyik csapat se adta ki a 19-et... de raw-ot se találtam.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Ready2

Quote from: NevlNa még egyik csapat se adta ki a 19-et... de raw-ot se találtam.

raw van boven:
Mai-Otome_19_(640x480_wmv9).[906f2159].avi.torrent]leet raw saiyaman raw freelance raws meg megegy nemtomkie

Lt. Simoan Blarke

hümm. és sub mikorra lesz?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

RE@L

Szerintem szokás szerint Vasárnap estére...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.