Main Menu

Mai-Otome /Spoiler!/

Started by Lazzaret, 2005-11-19, 18:23:42

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Hát én meg akkor leszek dühös, ha pont Mai-t hagyják ki a sorozatból. Egyáltalán nem lenne "bele erõltetés" szerintem, ha megjelenne a sorozatban. Pont annyira passzolna  a sztoriba, mint akármelyik másik karakter. :mad:  Legfeljebb most nem játszik fõszerepet.

Egyébként a karakterek nem teljesen mások a Mai Himében megismertektõl. A személyiségük  nagyon hasonló, bizonyos esetekben tök ugyanaz. Nálam a pálmát eddig Haruka viszi, nagyon tetszik, hogy otomét csináltak belõle. Végre temperamentumos természete mellé kapott egy kis szupererõt is. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

Most nézem az ötödik részt. A backstage nevû otome fan boltban ott lóg Mai posztere! Remélem ez utalás arra, hogy benne lesz a sorozatban. :appl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

anatole

asszem valami elõzetesben is szerepelt Mai, javítsatok ki ha tévedek... :)

amúgy nekem eddig közepesen bejövõs volt a sorozat, kicsit talán túlságosan ecchi néha (ircen dumáltunk róla, hogyha ilyen ütemben halad a hentai felé akkor mi lesz pár rész múlva :__devil: ), ebbõl most a hetedik részre kicsit visszavettek, és egy hihetetlen ütõs részt hoztak össze, ami visszaadta a hitem, szóval simán lehet, hogy My-Hime szintû mánia fog itt kialkulni egy kicsit késõbb ;)

Manitu

Quote from: anatoleamúgy nekem eddig közepesen bejövõs volt a sorozat, kicsit talán túlságosan ecchi néha (ircen dumáltunk róla, hogyha ilyen ütemben halad a hentai felé akkor mi lesz pár rész múlva :__devil: )
:eeek: :wtf: Túlságosan ecchi? Az Otome? Hát szvsz meg közelsem annyira mint a Hime. Pont hogy alaposan visszafogtak a fanservice-bõl...

Lehetne már péntek, Himé-ben is ezt utáltam... várni az új részekre :D


anatole

háááátazért a medencés jelenetek és a csápos szörny... (bár igaz, a tentacle már nem éppen ecchi kategória ;)) nemtudom :p

Lythis

Quote from: DreamcleaverMost nézem az ötödik részt. A backstage nevû otome fan boltban ott lóg Mai posztere! Remélem ez utalás arra, hogy benne lesz a sorozatban. :appl:
Igen, posztert már említettük. Nemtom, véülis lehet h õ is feltûnik, de én nem látom h erre különösebben szükség lenne, max az, hogy akkor már szerepeljen benne õ is.
 Én annak örülök, h mikoto nincs benne, habár a 7. részben megjelenik az árnyéka, és dumál valamit az orgonánál...(static-subs dolgozhatna gyorsabban...:rolleyes: ).

Dreamcleaver

Quote from: LythisIgen, posztert már említettük. Nemtom, véülis lehet h õ is feltûnik, de én nem látom h erre különösebben szükség lenne, max az, hogy akkor már szerepeljen benne õ is.
 Én annak örülök, h mikoto nincs benne, habár a 7. részben megjelenik az árnyéka, és dumál valamit az orgonánál...(static-subs dolgozhatna gyorsabban...:rolleyes: ).

Hehe ok ebben nem fogunk dûlõre jutni. Nekem tetszett az összes kari a Mai Hime-ben, szóval én örülnék ha mind visszatérne, Mikoto is aranyos lenne. De Mai az kötelezõ, mert én is szeretem Mai-t! :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lazzaret

Ha kell valakinek magyar felirat akkor itt megtaláljátok a legfrissebbet is :

http://www.totenkopf.uw.hu


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu

Quote from: anatoleháááátazért a medencés jelenetek és a csápos szörny... (bár igaz, a tentacle már nem éppen ecchi kategória ;)) nemtudom :p
Na ja, de gyakorlatilag csak az az egy olyan rész volt. Elõtte sem volt jellemzõ a túl sok ecchi (talán csak a fürdõs rész) meg most a 7.-ben sem volt az. Míg azért ha a Himét nézzük, már csak Mai mellmérete is minden részbe vitt egy kis ecchit.


Dreamcleaver

#39
De mondjuk azt és nézzétek, hogy az otomék elég nagy hányadának vannak leszbi hajlamai. :jee:  Persze lehet ez azért van mert nem lehetnek férfival. :eeek:

Mondjuk túl sok ecchit belevinni ilyen korú csajszikkal mint Nami meg Arika már tényleg underage lenne, de ha ilyen szinten marad az oké. Azért remélem ha Mai megjelenik a sorozatban hozza a régi mellméreteit is. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Quote from: DreamcleaverDe mondjuk azt és nézzétek, hogy az otomék elég nagy hányadának vannak leszbi hajlamai. :jee:
Na ja, Sizuru megint erõsen nyomul Natsukira :jee: Natsuki meg most nem olyan elutasító :D Sõt... mintha egy kicsit féltékenynek látszott volna, amikor az elején Sizuru meg akarta csókolni Arikát :D


Alkyra

Quote from: ManituNa ja, de gyakorlatilag csak az az egy olyan rész volt. Elõtte sem volt jellemzõ a túl sok ecchi (talán csak a fürdõs rész) meg most a 7.-ben sem volt az. Míg azért ha a Himét nézzük, már csak Mai mellmérete is minden részbe vitt egy kis ecchit.

Nos igen. A 6. résznél nem tudtam eldönteni, hogy vlm hentait töltöttem le vagy csak nagyon erõs ecchi jelenetek vannak.:)  De ettõl független nagyon  jó rész volt.(nina-chan sexy.:) )

anatole

Quote from: ManituMai mellmérete is minden részbe vitt egy kis ecchit.
:zen:

Lazzaret

Csak cseppet van benne ecchi :P Pl: Arika megkérdezte az osztálytársát hogy mi is a dolga akit egy Senpai alá rendelnek. A kis csaj válasza meg az "Ha ezt kéri azt is meg kell csinálnod (kiakart buborék kép :D)".


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

Az hatalmas volt....

Jó poén volt a kitakart kép... :) Ez jellemzi a szemüveges lány fantáziáját...

Meg amikor az angolna zaklatta õket, erstin meg azt hitte Nina piszkálja....

"Ez nem fog mûködni köztünk... mindeketten lányok vagyunk..." Erre Nina megnézi a lázát. :haha: :haha:

Már látom mennyi hentai rajzolónak adtak évekre munkát ezzel a "férfivel soha" mondattal. :haha:

Alkyra

Meg amikor az egy Hime mondja Nina apjának.
"Welcome to the Garden Of Virgins." Én azon röhögtem egy jót.:) :)
De az is nagyon jó volt amit prof. william mondott.

Lythis

Na igen. Szóval azért látszik, hogy még ha nem is éppen hentai a dolog, azért az agybeteg rajzolók eljátszottak a gondolattal.
 Mondjuk elég vérszegény indok h azért nem lehet nekik, mert a nanorobotok behalnak az y kromoszómák miatt....

Lazzaret

De a medencében Erestin azt is hozzá teszi pironkodva hogy ha te is ugy gondolod akkor nekem is jó :D

Hááát igen. Ha itt nem indul el a fantázia akkor sehol :haha:


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

Hát igen... Esrstin olyan alávetett, beletörõdõ személyiség, aki felnéz az erõsebb coolabb otomekre... Ha nem is élvezné nem lenne ellenér a dolog. Huh mi történhet az akadémián lámpaoltás után... Megirnátok Satoshi Urusiharának, vagy Yutaka Tanakának?  Rittyentenének belõlle pár jó kis sztorit az biztos...

Cobra

Azt hiszem nem kellett volna még az Aoi-os fórumon is benéznem a My-Otome fórumba, mert már egyre kevésbé bírom ki, hogy ne kezdjek bele a sorozatba  :)
Ajánlom a többieknek is, hogy beleolvassanak. (William te meg közvetíts néha :)  )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

Quote from: LythisMondjuk elég vérszegény indok h azért nem lehet nekik, mert a nanorobotok behalnak az y kromoszómák miatt....

Bár ebben lehet vlm...Nem vagyok nagy biólogus, de mivel a nõknek csak X kromoszómájuk van(sõt, a 2. X-re nincs is nagyon szükségük), ezért lehetséges, hogy vlm hülye úgy csinálta meg az otomek erejét, hogy  a 2.X kromoszómából "meríti" az erõt.:lul: :lul: :lul: :lul: :lul:
megaztán, amikor éppen elvan egy pasival, akkor keményen keverednek a testnedvek...szal érted.:) :) :) :)

Prof. William

De ugyebár csak a direkt testi kapcsolat tiltott... Azon kívül minden szabad? Nemtom hány évesek vagytok, de biztos tudjátok hogy a szex nem csak a hm... érdemi részbõl áll... :lul:  Szóval ha csak a fõatrakció tiltott, de azon kívül semmmi, akkor nem is olyan nagy a baj.... :lul:

Lythis

Alkyra, nekem azért nem tûnik teljesen korekt magyarázatnak, mert nem hinném, hogy annyit kapjon y kromoszómákból, hogy az minden nanorobotot kiírtson belõle... mármint sztem nincs az a személy, aki.... szal értitek...
 Meg ha kihalnak a nanorobotok, akkor nem lene elég egyszerûen új infúziót adni nekik?

Dreamcleaver

#53
Igen ez nem fair! Tovább kell fejleszteni a nanotechnológiát! Az otoméknek is joguk van a szexhez!!! :lul: :lul: :lul:

Btw valaki tudja mi a francot pöcsölnek a Static-Subsnál a hetedik résszel? Vagy csak én nem találom?
Úgy látszik ez a group is olyan mint  a Lunar: jó sub, de olyan csigák, hogy lassan át kell térnem valaki máséra.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: DreamcleaverIgen ez nem fair! Tovább kell fejleszteni a nanotechnológiát! Az otoméknek is joguk van a szexhez!!! :lul: :lul: :lul:

Btw valaki tudja mi a francot pöcsölnek a Static-Subsnál a hetedik résszel? Vagy csak én nem találom?
Úgy látszik ez a group is olyan mint  a Lunar: jó sub, de olyan csigák, hogy lassan át kell térnem valaki máséra.
Na ja, én sem tom.... Lunar-t én viszont meg szoktam várni... valahogy megszokás, vagy mittomén...(mondjuk Bleach az más tészta, mivel hiányzik pár rész 36tól fölfelé, így nem nézem az újakat, amíg azok meg nincsenek, szal van időm kivárni a Lunar verziókat:D)
 Amúgy nekik most volt hálaadás, vagy mi az anyámkínja, szal lehet h az ünnepek miatt nem csinálnak semmit, csak tömik a pulykát....
 Reméljük legkésőbb hétfőig kinnvannak vele...

Prof. William

Nektek jó a saiyaman, féle mai otome 8-ik része? Nekem nem játsza le a Bs, míg a többit igen. Az expoler is hibát jelez. Még a könyvtárat amiben bennevan ha megnyitokm, akkor is hiba.

Nektek volt ilyen?

Manitu

Quote from: LythisAlkyra, nekem azért nem tûnik teljesen korekt magyarázatnak, mert nem hinném, hogy annyit kapjon y kromoszómákból, hogy az minden nanorobotot kiírtson belõle... mármint sztem nincs az a személy, aki.... szal értitek...
 Meg ha kihalnak a nanorobotok, akkor nem lene elég egyszerûen új infúziót adni nekik?
Ki tudja, lehet hogy egy y kromoszóma is elég, mert valami láncreakciót indít el. De az viszont volt benne, hogy utánna nem lehet újra beléjük pakolni a nanorobaotokat, mert valami immunitást fejlesztenek ki rá... Ezek a nanorobotok is csak a szüzeket szeretik :D
Viszont Sayamanék már kint vannak a 8. rész raw-jával is. 5 perc, és már nézhetem is :D SS meg csipkedje magát :)


Alkyra

Quote from: LythisAlkyra, nekem azért nem tûnik teljesen korekt magyarázatnak, mert nem hinném, hogy annyit kapjon y kromoszómákból, hogy az minden nanorobotot kiírtson belõle... mármint sztem nincs az a személy, aki.... szal értitek...
 Meg ha kihalnak a nanorobotok, akkor nem lene elég egyszerûen új infúziót adni nekik?

SZerintem csak kellett vlm magyarázat arra, hogy miért csak lányok/nõk vannak abba a suliba. Ennyi.^^Nincs ennyire komolyan kidolgozva szerintem, hogy miért nem lehet pasijuk s normális nemi életük a lányoknak.
Gondolom csak távol akarták tartani a pasikat az Otomektõl(mert ugye melyik "szolgáló" jó akinek máshol jár esze...**ugye szerelmes nõ nem tud rendesen gondolkoni:lul: :lul: **)

anatole

Quote from: ManituViszont Sayamanék már kint vannak a 8. rész raw-jával is. 5 perc, és már nézhetem is :D SS meg csipkedje magát :)

kicsit off:
honnan értesültök ezekrõl? baka-updatesen még nincs kinn.

Lazzaret

Hát gondolom onnan hogy fennt vannak a többiek ezeknek a honlapján v. olyan helyen ahol rendszeresen frissitik a torrenteket. PL: http://www.downloadanime.org


www.arkangyalok.uw.hu