manga boltok (online, offline)

Started by Raggie, 2004-03-23, 11:56:37

Previous topic - Next topic

Member

Két Kurama egy Envyért? :D Ahhoz mindenkinek értenie kell mindenhez és az már nem jó :(.

Araki

#61
Quote from: Ramiz:3x3: Hát ezt a módszert nem csoda, hogy nem fogadják el sehol... ennél már csak a cserekereskedelem lenne jobb... :D
Akkor küldök két bogrács gulyást meg egy zsák kalocsai paprikát 1 Envy hairband-ért...

Quote from: MemberKét Kurama egy Envyért? :D Ahhoz mindenkinek értenie kell mindenhez és az már nem jó :(.
A két karakter értéke tényleg különbözik... sajna nincs Kuramám.

wolve

Hi all

A Comicinvesttől mennyi idő allat jön meg a rendelt cucc?
A gyilkosság a kritika egyik szélsőséges formája.
Tehát dögöljenek a kritikusok.

Yaten

Igaz nem kifejezetten manga bolt, de a legolcsóbb, és az tuti ^^

Bestsellers -t ajánlom (bestsellers.hu)
Október 6.-a utca 11.-ben találjátok
Bementek, megmondjátok mit szeretnétek, aztán 3-5 hét és már ott is van ^^ Rátok csörögnek vagy emailt írnak ha megvan a cuccos  ^___^ így nem kell nektek telefonálgatni vagy berohangálni hogy "na, megjött már? ^^" ^___^

(Egyébként telefonon és emailben is lehet rendelni, nem muszály bemenni ^^)


Csak pontos név, hányadik kötet és esetleg biztonság kedvéért egy ISBN szám kell ^^ (de nem alapvető szükséglet. az ISBN számot az amazon.com/co.uk -ról vagy az animecornerstore.com-ról szoktam kilesni ^^)

a font-ot 400-zal, a dollárt 250-nel számolják ^^
" border="0

Raggie

Nemtom, biztosan írták már, de az animebolt.hu -nál gész jó áron lehet angol nyelvű mangákat rendelni, és utánvételes, tehát nincs kockázat! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo

Quote from: White SeeD on 2006-05-30, 14:13:43

Hát. A dollár jelenlegi eladása raiffeizennél nálam 206-208ft...
A font úgy 380 körüli.
Oké, értjük, hogy te ugye eBay-ről rendelsz, de BOLTOT itthon valóban nem találsz olcsóbbat náluk. És azért nem akkora az az eltérés, pláne,h itt ezekre még nem jön rá a szállítás költsége pluszba. ;)
Tehát a legolcsóbb BOLT jelenleg Mo.-on.

Yaten

Jó igen, csak azért váltanak ennyivel , hogy ne kelljen mást felszámolni, tehát amennyivel több, annyit keresnek rajta ^.-  (ha úgy nézed, olcsóbb így+) Tehát ennyi lesz, nem tesznek rá többet ^^ (azért ők se bolondok hogy ennyire semmit keressenek rajta... azért 20 ft - fontnál- egy mangán az tényleg nem sok amit rátesznek...)

Szóval így is megéri ^__^
" border="0

Yakumo

Quote from: White SeeD on 2006-05-30, 14:39:14
Hmm, most ezt nemigazán értem. Akkor ennél a boltnál nincsen szállítási költség?
Csak tisztán a könyvet kell kifizetni? :confused:
Bingó^^ Átváltják ilyen szorzóval, amit előbb Yati leírt és annyit fizetsz. Ennyi. ;)

sirtomi

Quote from: White SeeD on 2006-05-30, 14:47:46
Heh? Lehetetlen. A szállítás többe kerül mint maga a könyv...
+áfát kell rá fizetniük meg vámot.
Vagy megoldják okosan ;)

Yaten

Quote from: White SeeD on 2006-05-30, 14:47:46
Heh? Lehetetlen. A szállítás többe kerül mint maga a könyv...
+áfát kell rá fizetniük meg vámot.

Just try it. Nem lehetetlen, ők egy jó nagy könyvesbolt, rengetegszer rengeteget rendelnek, még napilap is van nekik anogl meg minden... Szóval megengedhetik maguknak hogy így számoljanak ^^  (én már szinte törzsvásároló vagyok náluk ^^)
" border="0

Yakumo

Quote from: White SeeD on 2006-05-30, 14:47:46
Heh? Lehetetlen. A szállítás többe kerül mint maga a könyv...
+áfát kell rá fizetniük meg vámot.
WS kolléga meghasonlott? :D Hidd el, így van. :jee:

Yaten

#71
Quote from: White SeeD on 2006-05-30, 14:52:59
Hmm és ez hogyan megy?

Adok nekik egy amazonos vagy ebay boltos linket hogy ez kell és megveszik?

Írsz nekik, vagy felhívod vagy bemész ^^
adsz nekik pontos címet hogy mit szeretnél és a számát, pl.: Love Hina 6. kötet
És esetleg egy ISBN számot (amit kikereshetsz akár amazon-on vagy ahol írtam még...)

És már be is ütik és értesítenek amikor itt lesz ^___^


Ja, és kiadótól rendelnek, tehát vadi újat kapsz ^.-



EDIT:

Netes rendelőt is ajánlanék akkor ^^

http://www.chibitokyo.com

Ezt azért, mert itt KÉZPÉNZZEL is lehet fizetni, nem kell hozzá bankkártya, és már legalább 5-6 ismerősöm, köztük én is rendeltem már náluk! Igaz itt van potaköltség is de sebaj, ha többet rendelsz, megéri ^.-

a rendelés menete itt: rendelsz, kiválasztod a kézpénzes fizetést, vagy írsz nekik emailt és ott megírod, ők azt mondják ok, kikalkulálva elküldik hogy mit rendeltél és mennyi lesz a potaköltség
Ezután bemész a bankba, átváltasz annyi dollárt amennyit írtak,

Megírsz egy levelet amibe leírod mit rendeltél pontosan! (érdemes részletesen leírni) és az összeget.
Ileltve írd meg a nevet, címed meg mindent újra!
És beleteszed a pénzt, és add fel ajánlva, bár én simán adtam fel és úgy is odaért.
(tipp: a pénzt rakd színes kartoklapok közé!)

És ezután 4-8 hét (attól függ hogy milyen gyors szállítást írtál és hogy hogyan adtad fel a pénzt - ajánlva, gyorspostával, repülősen vagy mi ^^)
" border="0

Ramiz

Hát én biztos, hogy nem mernék feladni pénzt postán (mindent lopnak a magyar postán, nemhogy pénzt!), arról nem is beszélve, hogy semmi nyoma nem marad, hogy te ennyi meg ennyi pénzt bepakoltál egy borítékba és elküldted nekik...
Viszont a fenti boltot lehet, hogy kipróbálom. :) Kérdés, hogy a mangák, képregények árát hol nézik, tehát pl amazonon amerikai bolti ár alatt vannak mangák...

Ma voltam a King's-ben, teljesen le van rabolva, a jó mangák nagy részét elvitték, üresen áll néhány polc is már, a vackabbakat meg leárúsítva árulják, az meg nem rossz, vettem szamurájos mangát (Lone Wolf & Cub, amiből a filmek is készültek) ezer forintért, és még volt pár ott, pl GTO!
És egyre több jó amerikai képregény van és mangák is angolul szép számban. Viszont ha nem rendelnek hamar SOK Blame!-et meg Edent meg stb (amiket hamar elkapkodtak), akkor el fogok pártolni tőlük...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

#73
Ai Yori Aoshi manga egy kötet angolul Kingben 3240Ft, Bestsellers-nél 2500Ft. Ennyit erről. Azt persze nem mondom: Német mangában még mindig a King a king^^ Ez tény. (csak az nekem nem kell. :D)

Ezúton köszönet Yati-nak, hogy rávilágított eme árkülönbségre.  :merci:

White Seed: ma rendeltem, valóban 2500 Ft volt egy Ai Yori Aoshi kötet. Próbáld ki. :D

Yakumo

Én vállalnám a postázást neked viszont nincs bankszámlám. :lame: ^^ Máshogy is megoldhatnánk szerintem viszont. Rózsaszínen lehet pénzt feladni VAGY én kifizetem/elhozom és te utánvétellel kifizeted. Ennyi. Oké? (erre már volt példa amúgy. ;) )

Bocs a magánbeszélgetésért, de bárki aki vidéken lakik és nem tud feljönni, annak vállalok ilyet. Valakinek küldtem már pl. 2 mangát a King-ből (német manga) mert nem tudott feljönni. Szintén utánvétellel küldtem le a cuccot majd postafordultával jött is a pénz, az egész 3 nap volt. (pedig Bajára küldtem a csomagot)

Lazzaret

Hű ezt én is megsasolom ha fent leszek pesten :D


www.arkangyalok.uw.hu

Yakumo

Quote from: Lazzaret on 2006-06-03, 15:29:29
Hű ezt én is megsasolom ha fent leszek pesten :D
Vagy sasold meg a bestsellers.hu-n mielőtt feljössz, mert a szállítás 4-5 hét. :D És amikor feljössz, már viheted is a cuccost. ;)

Lazzaret

Az nem gond :szemuveges: türelmes vagyok :haha: Ha a szokásos 3000+postaköltség helyet valamivel olcsóban jutok hozzá már megérte.


www.arkangyalok.uw.hu

Araki

Tudja valaki hogy ez az üzlet utcára/kerületre pontosan hol van?
http://www.holdfenyteam.hu/anime.php

Yakumo

Quote from: Araki on 2006-06-04, 10:54:33
Tudja valaki hogy ez az üzlet utcára/kerületre pontosan hol van?
http://www.holdfenyteam.hu/anime.php
Nem akarok izé lenni.... de LEHET, hogyha fent az elérhetőségekre rákattintasz, akkor tudni fogod. XD

de azért bemásolom ide neked^^ :
Holdfény Fantasy Kft.
1075 Budapest Wesselényi u. 10.
Tel/fax: 06-1-343-07-30

Nyitvatartás:
H-P: 10-18
Szombat: 9-13
Vasárnap: zárva

eMail: info@holdfenyteam.hu
www.holdfenyteam.hu


Araki

Igen, tudom, hülye vagyok, idővel én is rájöttem, csak lassú a felfogásom, és... most jöttem törölni a postom, de úgy tűnik, már elkéstem... :hehe:

Ramiz

Nos ha kell, én is vállalok pesti segítséget. :angyali:
Rendeltem a bestsellerstől. Érdemes körülnézni árak tekintetében, szerintem nem lehet elmondani, hogy ez vagy az olcsóbb, mert mindig más. Samurai Champloo mangát a bestsellerstől rendeltem (:Kiraly: a scan-t csekkoltam, nagyonis tetszik :cool: kb olyasmi, mint a Bebop manga a Bebophoz), viszont a Hellsing az amazonról volt olcsóbb.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Bocsika, ez a Hodfényteam melyik kerülteben van? Kb. 4 Wesselényi utca van Pesten.

Yakumo

Quote from: Member on 2006-06-07, 23:49:18
Bocsika, ez a Hodfényteam melyik kerülteben van? Kb. 4 Wesselényi utca van Pesten.
1075 az irányítószám. Nem látni?  :confused:

Raggie

Quote from: Yakumo on 2006-06-08, 01:31:41
Quote from: Member on 2006-06-07, 23:49:18
Bocsika, ez a Hodfényteam melyik kerülteben van? Kb. 4 Wesselényi utca van Pesten.
1075 az irányítószám. Nem látni?  :confused:
Nyugi, látni, csak Member szokásosan jó formában van! :D :rotfl:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo

Quote from: Raggie on 2006-06-08, 08:29:44

Nyugi, látni, csak Member szokásosan jó formában van! :D :rotfl:
Úgy látszik, hogy családi vonás. ^^ :D

Member

Jó, megvan az irányítószám, és abból mi következik? 10-ik kerület? Esetleg 75-ik? (:D)
Életemben jó, ha 6-szor voltam Pesten és abból 3 a Népliget körül.

Yakumo

Quote from: Member on 2006-06-08, 09:36:27
Jó, megvan az irányítószám, és abból mi következik? 10-ik kerület? Esetleg 75-ik? (:D)
Életemben jó, ha 6-szor voltam Pesten és abból 3 a Népliget körül.
Akkor ez a baj! ^^
Oké, szóval: 1075
első szám jelenti a várost: 1 = Budapest
második két szám a kerület: 07 = VII. ker. ;)
utolsó szám az a kerületen belül lévő konkrét terület számjegye. Nem érdekes. ;)

Member


HekkkY

Ismerek egy boltot a Boráros tér közelében (7ker) asszem Lónyay utca.. házszámot nemtom :P
The darkess will holding me tightly, until the sun rises up...!